Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vláda schválila smlouvu proti teroristům, která umožní zrušení víz

Vláda schválila jednu ze dvou dohod, které jsou předpokladem pro zrušení amerických víz. Dohody by měly posílit schopnost Prahy a Washingtonu účinně se bránit proti závažné trestné činnosti a terorismu. Mimo jiné bude možné porovnávat otisky prstů a DNA či si předávat informace a osobní údaje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Topry Nežit

Bude to v ČR stejné, jako v USA?

Bude to tady jako v USA, našem vzoru demokracie a svobody. V současné době se tam připravuje nový zákon, podle kterého dojde k cenzuře internetu. V preambuli dokumentu připravovaného zákona se píše: „Usilujeme o napodobení a duplikování čínského systému internetové kontroly, který blokuje stránky, o kterých státní orgány soudí, že jsou rozvratné, buřičské, nebo představují ohrožení veřejného pořádku...“. Vážení, tudy cesta k bezpečné svobodě nevede.

Pramen: http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=9610

0/0
3.11.2008 18:00

Ahasver

hm.

Milí nedouci z Mafry,

tenhle server už drahnou dobu upadá. Informace zde zveřejňované jsou chaotické, povrchní, většinou zavádějící a často vyloženě nepravdivé.

Přišel jsem na vás díky mobil.cz a technet.cz, oba dva jsem denně čítal dlouho před tím, než jste je pohřbili a udělali z nich nemastné neslané rádobyodborné přílohy. No aspoň u vás fungovala jakás takás zpětná vazba z diskuze k autorům, i když nikdy ne taková jako třeba na "starém" technetu.

Také jsem byl dlouho předplatitelem tištěné MF. Už nejsem; k přesvědčení, že si mé peníze fakt nezasloužíte jsem došel po přečtení ohavného textu o jakési zvířecí záchranné stanici ve Stodůlkách, jejíž majitelka nemůže unést, že sousedka dostala na totéž větší dotace. Na odporný tón článku si kupodivu stále ještě vzpomenu pokaždé když vidím vaše noviny někde na stánku. Vaše nadšení nad stokrát opakovanou lží (víza do USA nekončí, viz. význam toho slova - jen zlevní a změní podobu) mne konečně vyhnalo i z idnesu.

Nasrat. A sorry za OT.

0/0
3.11.2008 15:36

TAPKIN

Re: hm.

To si piš,že na Novinkách je to ještě podstatně horší.Tam vládne politickej cenzor!!!!;-O;-O(Y)(Y)

0/0
3.11.2008 16:09

pvl1

Zarážející je,

že žádné noviny (alespoň o nich nevím) si nedovolily napsat pravdu.

.

Že je na tom náš stát až tak špatně mě překvapuje. To je větší cenzura, než v Rusku.

0/0
3.11.2008 16:16

Dinkylinky

Re: Zarážející je,

Tak že cenzura je v Rusku menší - to si myslím, že není pravda /btw - jeden ruský časopis napsal, že se Putin rozvádí a další číslo už nevyšlo/.

Ale to, že novináři jak tupý hlavy opakujou po vládě, že jde o bezvízový styk, to taky nechápu. Hlavně to, že sám velvyslanec řekl, že v budoucnu se za to povolení ke vstupu možná bude platit. Bezvízový styk, kde žádáš 3 dny předem o povolení ke vstupu a ještě za to zaplatiš. K tomu není co dodat.

0/0
3.11.2008 17:04

Yeback

Re: Zarážející je,

Novynář nený tupí, on za to, že to opakuje do splnutí, dostafa peníse... ;-D;-D;-D Pesvísofí stík bude stejně jenom pšez kondóm...;-D;-D;-D

0/0
3.11.2008 17:08

pvl1

Já nenapsal,

že v Rusku není cenzaura. Ale vždycky se tam najdou noviny, které napíšou jiný názor. Sem tam nějaké zruší, ale zase vzniknou jiné.

.

Tady je jednota. Všichni doslova opisují, co ČTK vydá. Částečnou volnost mají jenom v Černé kronice a zajímavostech.

0/0
3.11.2008 17:21

ChorcheCh

To by ani Orwell nevymyslel...

0/0
3.11.2008 15:12

venca narcis

Výtečně, smlouva proti teroristům je schválena,

takže už nehrozí, že by jYrka křovák bush dorazil na návštěvu do ČR ...;-DR^

0/0
3.11.2008 15:03

Najdete na iDNES.cz