Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Langer by měl odejít z vlády, žádá Pavel Bém

Kandidát na šéfa ODS Pavel Bém si myslí, že ministr vnitra Ivan Langer by měl odejít z vlády. Bém to uvedl v rozhovoru pro Lidové noviny. Langrův rezort podle něj neobstál při objasňování vládních reformních kroků.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

trojuhelník

koukám, že langer za chvíli

začne stříhat (Y)desítku drát, jak ji má staženou:-(

0/0
1.11.2008 23:01

tenisovejloket

koukám, že bém za chvíli

začne stříhat (Y) šestku drát, jak jí má staženou;-D

0/0
1.11.2008 22:36

Mahojakotič

Marnost

Naštěstí pro ODS,"kádr" kolem RaJského jyrky je jěště děsivější.A kaprál drát,bez ohledu nato , že díky ODS utrpěl vítězství, "kádr" velice dobře doplnil.Typický karierista dnešní politické scény,tzv.představitel...

0/0
1.11.2008 20:20

Mahojakotič

Marnost nad marnost

Ifek věcný a plnohodnotný názor.Bohužel,ve zkorumpovaném spolku,který,až na čestné vyjímky,sučasný funkcionářský kádr ODS představuje, nemá šanci.Boj o funkce svádějí lidé,kteří za případným vítězstvím cítí konečně šanci jak naplnit svoje ambice a měšec,přece tak dlouho čekali.Od těch tzv.štastnějších,těch co byli ve funkcích se dobře učili...A teď by čekatel by měl přepustit šanci na funkci IFEKOVI.V současné ODS nemožné!Náprava pravicové politiky je až na posledním místě.Situace ODS se jeví daleko horší,než si hodlají kádři připustit.A není od věci připustit situaci,že ODS postupem času nebude vyjadřovat a zastupovat  zájmy pravicových voličů.Souboj o funkce podporovaný a intrikovaný,sice zakladatelem,ale naprosto zaslepeným svými známými necnostmi,čestným předsedou,nepřinese pravicovým voličům pravou volbu.

0/0
1.11.2008 20:11

ifek_

Re: Marnost nad marnost

Jinak to neumím podat. A víte, co mě děsí ze všeho nejvíce? Co lidem plete hlavy a názory? Jak jsme málem sestřelili v médiích předsedkyni Konfederace politických vězňů, paní Naděždu Kavalírovou, jak se snažíme znemožnit pana Milana Kunderu, světoznámého mistra literární ironie. Je mi ctí, že jsem se s oběma měl možnost krátce a náhodně setkat a potřást si s nima rukou. Děsím se, jak nám tady novodobí neomarxističtí tmáři v rolích známých osobností, teoretiků, filosofů, spisovatelů přikvakují o pluralitní demokracii. Děsím se reklamy na Lukoil, která začala běžet našimi médii. Děsím se ruských přátel okupujících Karlovy Vary. Po druhé světové válce jsme rusům darovali kus východu. Abychom jim nemuseli připsat i kus západu.

0/0
2.11.2008 0:26

mr.Bogart Humphrey

Tak co Íčko

Jak se vede tvému kámošovi Kutalovi,odsouzenému za nájemné vraždy? A to náhodné puštění z basy byl taky patriotismus?;-D

0/0
1.11.2008 12:34

Ahaman

To má pravdu, Íčko to kazí celé staně

Rv

0/0
1.11.2008 12:31

Orign

Re: To má pravdu, Íčko to kazí celé staně

Nemá pravdu. Již není co kazit :-/

0/0
1.11.2008 13:09

ELAPHURUS

Jen si vzpomeň na sebe,

obchvat Prahy na severu....

0/0
1.11.2008 10:07

chejava

Zloděj křičí: Chyttě zloděje!

0/0
1.11.2008 9:46

Makarov

uspesny politik?

Koukam, ze rozvrat ODS zevnitr pokracuje. Zrovna Bem je ten posledni, ktery ma co kritizovat. Co ve sve dosavadni kariere v ODS dokazal? Byl starostou na Praze 6 a nyni primatorem. Schvalne nepisu, ze zde vyhral volby. Volby vyhral Tosenovsky, Zahradnik, Toplanek a jini, ale ne Bem. V Praze totiz ODS volby nevyhrava. Tam ma vitezstvi predplacene. A kritizovat nyni slozeni vlady? Nejake pravo by na to mel, jen kdyby se aspon snazil v minulosti kandidovat na predsedu ODS. Ale ani toho se neodvazil.

0/0
1.11.2008 9:43

TB29

langer z vlády Bém z magistrátu

to se domnívám ,že se mělo stát už dávno,ten himalský tygr  je  nejhorší primátor všech dob a ještě má tu drzost  se tvářit jako zachráce všehomíra.

0/0
1.11.2008 9:34

ifek_

Názor

Dovolím si napsat svůj názor a pokusím se o co nejkonsenzuálnější styl, abych nemusel číst pod svým příspěvkem vulgární reakce typu "zvratky & blitky zapšklých jedinců"... Je mi 31 a jsem členem ODS již pár let. Jezdím hodně do ciziny a mám vytvořen poměrně dobře tzv. názor zvenčí. Jsem konzervativní a ctím hodnoty, které člověk buduje hlavou nebo rukama. Českou politickou scénu nemohu vystát již delší dobu. Ani Bém, ani Topol, ani Rath, ani Paroubek... pokud nezačneme všichni v této zemi stavět znova na elementárních fundamentech svobody, začít znova od sebe, pořád nebrečet, neschovávat se za někoho, nežalovat na druhé, hledat svoje možnosti. Ta změna musí přijít od nás - občanů zespod. Ne-li, nelze se divit, že nám vládnou tihle modří, oranžoví, a RUDÍ! Znova! Panebože. Pokud se nevzpamatujeme, EU, Vietnamci a ruští bývalí přátelé nás rozeberou do základů. Pak přijde čas pro mne a podobné se porozhlídnout po jiném domově na světě, kde si členstvím v ODS rád podepřu stůl v jídelně.

0/0
1.11.2008 8:54

Zmuda

Re: Názor

...31 let,říkáš ? Tak to je dobré ! Doufám,že Vás je víc s tímto názorem a pohledem na svět a hlavně domácí politiku.

R^

0/0
1.11.2008 9:23

lynxxx

Re: Názor

Dost neloajální člen ODS. Proč v té straně jsi, když se ti zdá, že není schopná postavit do čela někoho schopného. Lze mít určitě výhrady k jednotlivcům, ale ti nejsou nejdůležitější. Podstatný je směr, kam strana jde, přestože klopotně a oklikama. Je mi jedno, kdo to vede, hlavně když do prava - nízké daně, malý stát, minimální zasahování státu, ale taky řád a pořádek. To je to podstatné.

Při představě, že realizuje Paroubek své představy, mne jímá hrůza a při jeho krátké vládě jsem se neustále děsil, co to zase navrhují (naštěstí díky lenosti toho moc neudělali).

0/0
1.11.2008 10:29

ifek_

Re: Názor

Neloajální člen? Podle čeho soudíš, milý pisateli? Nejsem zatížený minulostí, vystudoval jsem sám VŠ, nejsem ani chudý, ani zbohatlík, nekradu, neslibuji. Jsem pravičák a snažím se (ještě pořád zatím) o těch fundamentech ve straně hovořit. Možná jsem zapomněl říci, že nejsem papírový pasivní člen, co chodí 2x ročně na místní sněm. ODS nemá pro mne alternativu mezi stranami v této zemi, a pokud vážím mezi skutečnou svobodou jinde ve vyspělém světě a čekáním na svobodu v této zemi, není projevem neloajality vůči ODS, ale projev zklamání a síly se sebou něco dělat. Makat na sobě jinde a jinak, pokud to jinak nepůjde :-) Jsem členem ODS, protože se ztotožňuji plně s ideami, uvedenými hned na začátku stanov ODS. Nevím, kdo jsi, ale jestliže to tady dobře znáš, pak určitě víš, že doba hledání kořenů ODS teprve (nebo možná) přijde po následujících parlamentních volbách. Ne nyní. Znám osobně řadu "hlav" v ODS. Ten nynější boj špiček je o něčem jiném. Bojovat o ten pořádek musí začít ti dole.

0/0
1.11.2008 11:02

traktorista operator

Re: Názor

jak?

0/0
1.11.2008 11:08

ifek_

Re: Názor

To je právě to těžké. Nechci tady plácat vyčtené rozumy, protože český národ je velmi prozíravý. Češi jsou chytří, moudří, vzdělaní, krásní (hlavně česká děvčata, na která se těším, když se vracím z cest domů :-) Co však Čechům chybí, je taková větší konsolidovanost, větší víra v sebe, týmovost nebo jak bych to nazval. Ale to jsme všechno měli! Jen totalita nás totálně degradovala a od roku 89 jsme znova v osidlech nedomrlého politického marketingu (moderně řečeno postmoderního), který bohužel nás Čechy dostal tam, kam dostal. na těchto vlastnostech, pokud je v sobě najdeme, můžeme (musíme) začít stavět společnost zespodu. Naní jsme v tahu. V tahu jako proudu, nikoliv jako v háji. Ale to jen prozatím.

0/0
1.11.2008 11:43

kral sumavy

Re: Názor

Hezky se to čte, hezky. A myslíte, že je vás ve straně dost a silných, abyste byli schopni zamést ten současný Augiášův chlév, ve který se mění ODS? ?

0/0
1.11.2008 12:09

ifek_

Re: Názor

Upřímně, pane - není. Ono nakonec ta katastrofální prohra nyní v senátkách a krajských a očekávaná prohra v parlamentních vymete více chlívů. ODS potřebuje změnit a "překopat" a s pokorou (!!) hledat nové členy a znova žádat voliče o důvěru. KSČSSD to mají bohužel lehčí, protože jinak pojmenováni nám vládli v Národní frontě ČSSR od roku 48 do roku 89, takže vědí, jak masírovat masy k obrazu svému.

0/0
1.11.2008 12:26

Ahaman

Re: Názor

tohle se hezky čte.......R^

0/0
1.11.2008 12:28

ifek_

Re: Názor

... napsal bych to i upřímněji a mohl bych hrábnout i do svých členských řad, ale to bych si musel balit už dnes. A nemám ještě koupenou letenku :-) Ale ještě počkám, snad nám to v ODS i mezi obyčejnými lidmi dojde, že tu zatím mlátíme do stolu malinkýma pěstičkama.

0/0
1.11.2008 12:50

regulator

Re: Názor

ifeku dobre jsi to napsal.......................vona dneska totiz chybi politikum moralka, vo tom to je.

0/0
1.11.2008 22:29

zapvit

rodinka si potrebuje privydelat

Delas bordel v nasi Praze a ted bys rad delal bordel jeste na vyssich mistch a vsecky vyhazoval ..... no jo potreba dosadit sve zname je silnejsi

0/0
1.11.2008 7:46

stip

Bém NE!

Ani náhodou. Podívejte se na anketu LN.

0/0
1.11.2008 6:42

kral sumavy

Pokud ODS

neprojde hlubokou změnou, nemá nárok na politické přežití.R^ Výtečně, pane primátore, můžete začít a jít příkladem. A vemte s sebou vaše spolu i protihráče z čela ODS. Partaj se tak pročistí a očistí a třeba se stane opět volitelnou:-)

0/0
1.11.2008 6:37

Divak

To bude podivana

Jiz se tesim, jak budou vysvetlovat rovnou dan. Ta existuje v zemich jako je Slovensko, Ukrajina, Rusko, Pobalti a Mongolsko. V zadne civilizovane zemi neexistuje. Jestli se jim podari vysvetlit, ze tyto zeme maji byt vzor pro Cesko, tak klobouk dolu a uprimnou soustrast s mentalni urovni Cechu.V

0/0
1.11.2008 3:13

Zmuda

Re: To bude podivana

...zato o tvé mentální úrovni by se nechala napsat oslavná esej...;-D

0/0
1.11.2008 4:10

wcbaba

Bém to myslí upřímně

0/0
1.11.2008 2:47

Zmuda

Re: Bém to myslí upřímně

... to až tak důležité není,..zda-li to myslí upřímně či nikoliv. Důležité je,že se konečně našel někdo,kdo skutečně začne čistit to odeesácký bahno,..které přinesl na svých botách Topolánek. A né jenom na botách.

0/0
1.11.2008 3:37

Semper2

Bože, at´ jen ten komunílní aparátčík zavře tu jeho

nevymáchanou hubu. Kokainista, napojený na vlivovou agenturu KGB, by chtěl už úkolovat i vládu. Být Topolem nechám prošetřit spojení Béma na ruskojazyčnou mafii. A místo předsedování ODS toho Klausovo hujera zavřít a hotovo!Rv

0/0
1.11.2008 1:36

Zmuda

Re: Bože, at´ jen ten komunílní aparátčík zavře tu jeho

...on už toho ten tvůj Topol nepršetří,...bude rád,že je rád. A jen tak mezi námi děvčaty,...za co by si chtěl Béma zavřít ?

0/0
1.11.2008 2:09

mr.kluzo

souhlasím s Bémem,

Langer toho nevysvětlil více, hlavně ze svého zneužívání pravomocí veřejného činitele a braní úplatků a proto by měl z vlády odejít.

0/0
1.11.2008 0:50

SUPERčech

Ať radši mlčí!

Takže on říká, že Langer má jít protože všechno dost nevysvětil a Kalousek je skvělý, protože to za něj měl vysvětlit Premiér? Už teď si představuju lidi, kteří budou s takovým děsem spolupracovat. To bude teprve pakáž! Ti normální odejdou do soukromého sektoru a zůstanou tam jen typy jako v současné socdem.

0/0
1.11.2008 0:42

American Eagle

Re: Ať radši mlčí!

Temi normalnimi myslis i Langra ? Tem hajzl kandiduje v mem kraji a pokud ho uvidim i na kandidatce v dalsich volbach, tak poprve nebudu volit ODS.

0/0
1.11.2008 1:15

SUPERčech

Re: Ať radši mlčí!

Myslím.

0/0
1.11.2008 2:03

Najdete na iDNES.cz