Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Úsměv, točí vás mobil

Stěny kolem jsou nudně bílé, z nástěnek se na nás šklebí rozpisy referátů a mluvních cvičení, máme hlad i žízeň a právě probíhá poslední, dejme tomu osmá hodina dnešního školního dne. Najednou se nám v hlavě zrodí obrovské nutkání najít nějakou věc, která nás zachrání před apatií a snad možná i spánkem. Učitel!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

12345hanka

Kecy, kecy, kecy

Podle zde publikovaných názorů se bude dnešní "studující" generace hodit jen k montování mobilů pro asijské výrobce. Něco se naučit? Ani náhodou! Do školy kvůli zábavě a vytáčení kantorů. Super. Ti, co za něco stojí (studenti) vyemigrují, svět je dnes - naštěstí - malý.

0/0
23.10.2008 14:08

roddie

Tyhle články

jsou jen odrazem duševní a především morální nevyspělosti těchto jedinců. Kromě toho, že se jedná o přestupkové jednání, minimálně každá věc, která by byla nepříjemná mně, každá činnost, která ohrožuje zdraví, majetek či soukromí druhého, je automaticky nevhodná, nepřijatelná a především není vůbec vtipná. Proč brát ale ohledy na druhé? Vždyť se dobře bavíme.

0/0
23.10.2008 13:53

Bouše

Tvoje starosti bych chtěl mít, náno pitomá !

:-/

0/0
23.10.2008 12:49

m_koudy

A co to otočit?

Jak by se asi autorce líbilo, kdyby jí a její spolužáky učitelé natáčeli třeba při zkoušení a pak by zveřejňovali žebříček stupidních odpovědí a podobě. To by byla teprve sranda! Nebo to už by tak zábavné nebylo?

0/0
23.10.2008 12:01

roddie

Re: A co to otočit?

Naprosto souhlasím, jistě by jim to zábavné připadalo, neboť dle logiky autorky k natočení hloupé kroutící se a šklebící studentky před tabulí přece vybídlo její směšné a zábavné chování, které si řeklo o natočení a zveřejnění. Tím pádem je to přece omluvitelné. Myslím, že kdyby to kantor předvedl na pár kouscích, rychle by pochopili, CO je na tom neetického.

0/0
23.10.2008 13:56

shr3k

Slečno, zřejmě byste se potřebovala poučit,

stejně jako vaši kolegové "kameramani", nejen o Vašich právech, ale také o Vašich povinnostech. ;-D I na Vás se jako na mladistvé totiž vztahují povinnosti dané Občanským zákoníkem:

Ochrana osobnosti § 12 (1) Písemnosti osobní povahy, podobizny,

obrazové snímky a obrazové a zvukové záznamy týkající se fyzické osoby

nebo jejích projevů osobní povahy smějí být pořízeny nebo použity jen s

jejím svolením. Amatérští kameramani se tak bez souhlasu natáčené osoby vystavují nebezpečí žaloby na ochranu osobnosti. Maucta :-), "důchodce" Martin, 33 let

0/0
23.10.2008 3:47

Najdete na iDNES.cz