Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kateřina Mauerová promluvila. Výchova se nám vymkla z rukou, přiznala

Kateřina Mauerová se rozhodla vypovídat ke kauze Kuřim. Dosud se omezila jen na pár výroků. Teď se jí prý dotkly útoky na Barboru Škrlovou. Přiznala, že pomáhala stvořit identitu Aničky. Řekla také, že se jim vymkla z rukou výchova chlapců Ondřeje a Jakuba. Klára Maureová se při sestřině výpovědi zhroutila.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zbynek._s

Když jsou tak matky labilní, kluci k tátovi!

Když jsou tak matky labilní, kluci k tátovi! Na co ti soudci čekají? Vždyť je jasné, že prarodiče neměli ve výchově štěstí - a zase mít nebudou. Otec a jeho děti na tenhle ubohý stav justice doplácí a klokaní banda na něm vydělává. Je tady v  ČR život normální? Jistě ne!

0/0
17.10.2008 17:45

zijutady

Re: Když jsou tak matky labilní, kluci k tátovi!

Proč? Kde byl tatík celou tu dobu než se to provalilo? Kdyby se staral, zajímal a navštěvoval kluky aspoň jednou týdně, tak by si musel do měsíce všimnout, že je něco špatně.   

0/0
18.10.2008 9:08

zbynek._s

Re: Když jsou tak matky labilní, kluci k tátovi!

Samozřejmě, že se o vlastní děti nikdo nebude toho deviantního babince nedůstojně doprošovat. Otci, který na rozdíl od soudu jednal v tájmu dětí, nelze nic vytknout a podobné pokusy ze strany  nenormálních feministek dávno selhaly.

0/0
19.10.2008 22:25

Warhead_bia :P

ajajaj

zase nam tu spameri parazituji na Kurimi ;-D

0/0
17.10.2008 10:56

zbynek._s

Re: ajajaj Vám? Co si přisvojuješ?

Nemusí to dojít tak daleko, jsou i jiné ženy, ne všechny jsou feministky. Zde prosím beze slov: http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=1081

0/0
17.10.2008 17:00

VLAKR

Kateřina Mauerová neříká pravdu

Kateřina Mauerová. "Někdy v roce 2003 jsem tu její situaci chtěla konzultovat, obrátila jsem se proto na odborníka, člověka, kterému jsem důvěřovala. A tehdy Barbora zažila to, co dnes popisuje jako terapie" a ... "K tomuto postupu a výchovným metodám jsme dospěly v létě 2006 spolu s mojí sestrou na základě instrukcí od člověka, kterému jsme bezmezně důvěřovaly"

A kdo je ten důvěryhodný tajuplný odborník na výchovu Barbory i chlapců Mauerových? To nám Kateřina Mauerová samozřejmě neprozradí. Kateřina i Martin Fahrner rezolutně popírají vliv nějaké sekty, ale oba úzkostlivě chrání Josefa Škrlu a Barboru. Nelogické chování Kateřiny a Fahrnera lze však vysvětlit jedině tím, že konali v zájmu nějakého vysokého až nadpřirozeného cíle - tedy sekta. 

0/0
17.10.2008 10:54

zbynek._s

Re: Kateřina Mauerová neříká pravdu

Byly obě pedagožky, tak jakápak výchova  ..."na základě instrukcí od člověka, kterému jsme bezmezně důvěřovaly"(???) Jenom ženské lhaní a blábolení znalců! Šlo o prachy a odcizení kluků tátovi, ze msty samozřejmě. Proto tyhle věcio začaly až po rozvodu, jako vždycky. Jen ta česká justice musí hledat nějaký nesmysly, aby svbu deviantní , protiotcovskou, celostátně páchanou "politickou" činnost nějak odůvodnila.

0/0
17.10.2008 14:21

Gábuša

Re: Kateřina Mauerová neříká pravdu

Je mi z Vás, pane otče, smutno. Rozumím, že máte enormní potřebu upozorňovat na svou bolest, ale musíte tak činit ve většině diskusí? Obávám se, že naštvete spoustu lidí. Nezdá se Vám  to trochu kontraproduktivní?

0/0
17.10.2008 17:37

zbynek._s

Re: Kateřina Mauerová neříká pravdu

Naprosto ne, kluci měli být už dávno u táty!

0/0
19.10.2008 22:25

zbynek._s

Ty to nevidíš, žes mi vzala děti? Nebyly jen její!

Zvrácený ženský narcismus: ..."Ty to nevidíš, žes mi vzala děti?"  Nebyly přeci jen jen její, ale kluci byli a jsou zároveň OTCE. Jen komunisticky  omezeným soudcům, spojeným s klokaní bandou, tohle nedochází. Celý stát má nemocnou justici, tady je to jen očividné. Soudci by se měli za tragédie dětí stydět !

0/0
17.10.2008 8:42

francoa

Místo pragrafů selský rozum

Pokud vám na poli roste plevel který hubí úrodu - vyorat a spálit, máte nemocné zvíře v chovu - utratit. Musíte to ale udělat včas, aby se nemohli dále množit. Ta sekta je plevel a všechny tři šílené kreatury - obě sestry včetně Barbory jsou nemocná a nakažlivá zvířata. Kdyby se na tento případ obrovskou náhodou nepřišlo, kdo ví, jak by oba kluci dopadli.  Tento dlouhý proces je vyhazování peněz a soudce není dost šílený, aby to kdy v životě vůbec pochopil. To není ani veřejnost a myslím si že ani psychologové to nemůžou zvládnout. Jaký koliv rozsudek bude novináři, veřejností i odborníky napaden jako špatný, tak se bych nebál udělit vyjímečný trest doživotí v úplné izolaci bez možnosti propuštění. Pokud se to neobjeví v novinách či TV tak to stejně už nikdo nesleduje a i tak to má trvání max 3-4dny, než naši politici přijdou s nějakou dementní perličkou.

0/0
17.10.2008 8:41

zbynek._s

Re: Místo pragrafů selský rozum? Nic nedokázali!

Byl bych trochu opatrnější. Tady si často justuce sama omočí a pak potřebují najít viníka. Baby chtěly odříznout otce, známe to odjinud, díky soudcům je to analogické.Místo pragrafů selský rozum? Vypadá to, že si soudy vyšlápli na propagátorský monstrproces v rámci utužení totality v privátním právu. Neřekl bych, že těm ženským  za tak dlouhé vyšetřování  moc  nedokázali. Spíše před námi soudy tají, že skupina pracovala na "odborném" pokusnictví, které mělo ČR z Východu kompromitovat. Pravděpodobně je v tom namotaný i zbrojní průmysl. Sekta, kterou nám mávají před očima  je nesmysl, možná tak dobrá pro dotace.Pravda je jinde.

0/0
17.10.2008 8:50

francoa

Re: Místo pragrafů selský rozum? Nic nedokázali!

Neumim reagovat. Vím jenom to, že svým dětem bych v životě neublížil a kdyby někdo ublížil jim, tak bych na paragrafy moc nekoukal.

0/0
17.10.2008 9:10

zbynek._s

Re: Místo pragrafů selský rozum? Nic nedokázali!

Jenže matky jsou ve svojí bezmezné mstě bývalým manželům velmi kruté a jak vidno i hloupé. Proti tomu by vedle přirozené etiky mělo fungovat právo (tedy paragrafy), ale to se neděje, protože soudci jsou jenom děvky, služkjy režimu, klterý nenávist mezi rodiči podporuje.Na straně žen, samozřejmě, protože jim to poradil Engels s Marxem. Oba byli spíš teoretici, protože zatímco ten první Engels se nikdy neoženil, měl jenom družku na psí knížku, dcera cera toho druhé ho tedy Marxe spáchala sebevraždu. No a podle nich se v České republice dneska soudí., protože máme soudce pi.tomce.

0/0
17.10.2008 14:13

zbynek._s

Soudní znalci jí to potvrdil!

..."

Začátkem roku 2005 seznámila Barboru s Klárou. " Uvedla jsem omylem nižší věk, nebylo to ale záměrné ani plánované. Klára nevěděla, že to je Barbora Škrlová, uvedla obžalovaná Kateřina Mauerová. Soudní znalci jí to potvrdil. Tak jestli to nejsou všichni placení kecalové české justice, řekněte sami.

0/0
17.10.2008 7:49

zbynek._s

Z KAUZY KAPE PROTIOTCOVSKÁ STÁTNÍ POLITIKA

Z KAUZY KAPE PROTIOTCOVSKÁ STÁTNÍ  POLITIKA, ODDALOVÁNÍ DĚTÍ OD OTCE. DUKAZNÍ NOUZE PO MĚSÍCÍCH VYŠETŘOVÁNÍ UKAZUJE NA MODERNÍ MONSTRPROCES. KLUCI COUFALOVI JSOU NUCENÍ SDÍLET KLOKANÍ BANDU.

0/0
16.10.2008 23:30

jaroslav-s

Vsechno se toci kolem Barbory

Katerina - vyuzila cas oddechu a vzala to hakem. Za sestru bych ji nechtel. Proc stale haji Barboru a potapi Klaru je otazka pro psychologa, hadam kombinaci pusobeni sekty, nejakeho divneho pouta (sex, matersky cit, ?) atd.  

Barbora - jen si precist clanek o jejim pusobeni v Norsku a zasadit ho do toho co uz vime.  Podle mne silena kombinace jakesi deviace, fyzickych predpokladu, zvracene sektarske vychovy, nedospele osoby a vlastnosti silne manipulovat okolim i sama sebou. Zvlastne silena  - dukladne bych posoudil jeji nebezpecnost pro spolecnost!

Klara - vsichni pracuji  na tom, aby ona to odnesla, pritom prave ona je asi ta kdo byl manipulovan a zneuzit (?)  Jeji vinu na chovani k vlastnim detem to vsak nepopira!

Ostatni ucastnici sekty nebo jeji privrzenci - cele je to silene, ale tam bude ukryta hlavni vina a puvodce vseho. Rozlustit to asi neni ukolem tohoto soudu, jelikoz ten resi jen tyrani chĺapcu a prohresky Barbory. Kdo "povyresi" tu sektu neni jasne, asi Bozi mlyny. 

0/0
16.10.2008 21:59

zbynek._s

Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

Nezapomínáme:  ...."Týraly mě, obvinila Škrlová sestry Mauerovy." Dále pak  Jedna jako druhá, jaoi třetí - odcizovaly kluky tátovi! Kdy mu je stát vrátí?

0/0
16.10.2008 16:51

PIsa.lek

Re: Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

Nechceš si své otcovské frustrace řešit někde jinde?

0/0
16.10.2008 17:48

zbynek._s

Re: Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

Proč bych to dělal. Tady je veřejné místo k diskusi o soudních lumpárnách. Podívej se na ně:http://www.ceskenoviny.cz/domov/index_view.php?id=338985

0/0
16.10.2008 17:51

PIsa.lek

Re: Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

Trošku tě opravím, tady je veřejné místo k diskusi o tomto případu, alespoň inteligentní lidé se snaží tématu držet. Vzhledem k tomu, co tady lepíš ty, tak tě kuřimská causa vůbec nezajímá, ty, které zajímá, naopak nehzajímají tvé odkazy.

0/0
16.10.2008 18:00

zbynek._s

Re: Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

Ale ty trumbero! Tady všechno souvisí se vším, tak se ti ta diskuse vymyká z rukou.No nediv se a raději pochop, že kluci patří k tátovi, zvlášť, když celý ten opatrovnický systém selhal a státní zástupkyně Zuzana Zámoravcová je sama v důkazní nouzi.

0/0
16.10.2008 18:11

PIsa.lek

Re: Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

I když mě oslovuješ jménem, které jsi zřejmě zvyklý slýchat především sám, tak ti odpovím - tvrzení, že vš souvisí se vším velmi dovedně aplikují například diskutéři, kteří do všeho s.rou politiku, nejlépe ve formě vulgarit. A o tom, jestli Ondra a Jakub tak honem patří k tátovi, bychom si mohli dlouze povídat, pokud bys ovšem věděl dost o tom, jak se vyvíjel jejich psychický stav od jara 2006 doteď - oni mají ke všem příbuzným, včetně Radka Coufala a prarodičů dost negativní vztah, protože jsou přesvědčeni, že se na ně všichni vykašlali a svým nezájmem napomohli tomu, co se s nimi dělo. Neřešme teĎ, do jaké míry je to oprávněné, ale tohle prostě mají v sobě a ještě dlouho mít budou.

0/0
16.10.2008 18:21

zbynek._s

Re: Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

Když tě odcituji..."kteří do všeho s.rou politiku" tak jsi vrchoil slušnosti a můžeš nám radit. Jenže, napřed si přečti toho ujetého Nečase na www.K213.cz aby ti došlo, že v tom ta politika je. Soudci a Nečasovy sociálbaby jsou přemnožení jako králíci a chtějí se na dětech stůj co stůj vyživit. ¨Politika je i v tom, že Nečas žádnou rodinnou politiku, (natož pak pravicovou ) nebyl schopen vytvořit, a to ani s tím jeho lidovcem Mariánem, který to sám přiznal. Právě proto, že stát ty děti kazil, musí teď věc napravit a dát je tátovi, jinak se nechopvá jinak, než nacistická III. říše.

Nebo si myslíš, že bylo správné nechat děti z Lidic v echt naci familiích? Já tedy ne!

0/0
16.10.2008 18:29

zbynek._s

Re: Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

Jo, jo: Marián Hošek, se jmenuje ten lidovecký břídil, který  přivedl onu feministku Pavlovou do funkce, jak proti ní hoši protestovali. Víc na www.K213.cz

0/0
16.10.2008 18:53

TKC

Re: Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

Vidíte, to je tak logické... nikdy mě zatím nenapadlo se na to podívat z téhle stránky. A přitom by takhle reagovalo snad úplně každé dítě.

0/0
16.10.2008 21:07

zbynek._s

Re: Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

Asi jste často nebyl u rozvodového soudu, abyste mohl seznat hloubku a tupost soudcovského stavu. Téměř u každého takového senátu rajtuje komunardní ideologie,  podporovaná pochybným odbornictvím, nad jakoukoliv  jakoukoliv etikou. Viděl byste na vlastní oči, jakým jednotícím principem jsou tyto procesy manipulovány. Věřit mi to nemusíte, ale za děti se schovábá kdejaký právní i rádoby odbornický i neprávní ksindl. Takový je poločas rozpadu spravedlnosti v živém obrazu stávající  české justice. Každý její příslušník to bude veřejně hájit, ale obhajoba a skutečnost jsou tady úplně jiné, zcela nespojité věci. Kolektivní hloupost, sdílená celým aparátem , parazituijícím na zbytku populace, má pak sílu hnutí. Sociální stát, který je je v úpadku jako stát český,  si nemůže dovolit takový nevýslovný hazard s obyvatelstvem a zejména jeho podstatnou částí mladou populací.

0/0
16.10.2008 22:36

zbynek._s

Re: Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

Psychologistický přístup tohle zastírá, národ chlácholí a psychiatrizují . Gender oddělení ČAV  ČR lže, jako když tiskne. Vás si dovoluji si vás opět  odkázat  na historii nacistické III. říše. Bože, jak se tam vědci z ústavu Maxe Plancka a odborníci starali o podporu ideologie svých státních vůdců...

Nic nového pod sluncem, stejně tak  o tzv. "psychohygienu " pečovali za socíku - až podnes. Bohužel.

0/0
16.10.2008 22:38

zbynek._s

Re: Jedna jako druhá, odcizovaly kluky tátovi

Pro lidovecké zrádce je RODINA jenom žebřík, kterým šplhají za kariérou.Pozná se to podle to, že spo mj. z toho, že si  RODINU sice  dávají do štítu, ale nikoliv do krajských volebních programů. Tápou společně s ODS, jejíž Nečas také žádnou pravicovou politiku  k ochraně před kolektivní hloupostí nedělá. Rovracení zásadních rodinných hodnot za nastupující krize  sociálního státu si tak malý národ jako je náš nemůže dovolit, jde o smrtelnou chybu pro populaci, Heydrichůlv plán suchou cestou, založený na nesmírně vysoké zaměstnanosti žen, poklesu porodnosti  a "samospasitelné" zvaní cizinců z Východu. Ti nikdy nebudou Češi, protože mají vlastní kořeny ve svých národech. Těm pak chtějí naši státní podnikavci vyprodávat co se dá, včetně našich letišť Aeroflotu. Zaměření proti otcům je vlastní každé totalitě, včetně české. Víc o Nečasově protiotcovském šovinismu na www.K213.cz

0/0
17.10.2008 6:59

vver440

je to neuvěřitelný

jaký zvěrstva se dějou za vlády ods:-)

0/0
16.10.2008 16:48

zbynek._s

Re: je to neuvěřitelný? Pouhá skutečnost!

Nic nového pod sluncem, za vlády sociálistů byl pohled na fenomen RODINY a prference kolektivních zařízení před vlastním otcem skoro stejný, jak dnes kape z ministra Nečase. Můžeme si o tom počíst na www.K213.cz

0/0
16.10.2008 22:56

zbynek._s

Styďte se SOUDKYNĚ A OPATROVNICE

Tak..."K tomuto postupu a výchovným metodám jsme dospěly v létě 2006 " - na to tady studují v Brně ty české opatrovnice vysokou školu!!t TAKOVÉ stát chrání, děti tady je feminofašistky štvou proti otcům. Dokonce je matky, když neni po jejich takhle metodicky přecvičují a je i zabíjejí. Nečasovo ministerstvo s otci bojuje.Jedna politická mrtvola - Nečas - tady s justicí lividuje populaci. Blíže na www.justicetv.cz

0/0
16.10.2008 15:56

farářskej

teď se to tepřiva rozjede

už začínají jít proti sobě...

0/0
16.10.2008 15:49

grrrr....

Výchova se nám vymkla z rukou.

Asi jsem blbéj, ale tohle asi z výchovou nemá nic společného. Ledaže by si pod tímto pojmem představovali výchovu sadistického vraha.:-©

0/0
16.10.2008 15:42

zbynek._s

Re: Výchova se nám vymkla z rukou.

Nebo taky ..."při terapiích se to dělo."  Hlavy studované, jako na opatrovnických procesech. Takoví nám na soudech radí, znalcují, atd.  Blíže na www.K213.cz

0/0
16.10.2008 16:45

Brňačka

Děti Jakuba Patočky

Já tedy doufám, že už nějaký psycholog vyšetřil odborně i děti pana Patočky. Sebevražda jeho ženy Vandy mohla být kvůli zcela jiné záležitosti, ale také ji mohla spáchat kvůli tomu, že věděla víc, než mohla sama unést. Její rodiče tenkrát vůbec nevěděli, že je s ní něco v nepořádku a že by tedy měla sklony k sebevraždě. Znám osobně rodiče Vandy a to, co jsem slyšela o chování vnoučat nebylo zrovna odrazem šťastného dítěte. Vím, že děti tehdy ztratily mámu, ale možná by nebylo na škodu si s nimi odborně promluvit.       

0/0
16.10.2008 15:34

sluni-sluni

Re: Děti Jakuba Patočky

... v Brně se do těchto vosích hnízd nikomu nechce

0/0
16.10.2008 15:42

zbynek._s

Re: Děti Jakuba Patočky

Jenom ne "odbornou" klokaní bandu, to bychom se v ČR nedoplatili!

0/0
16.10.2008 18:55

Destroyer7

Re: Děti Jakuba Patočky

Lepší bude parta Mravenců, že?

0/0
16.10.2008 19:20

zbynek._s

Re: Děti Jakuba Patočky

Jenom ne "odbornou" klokaní bandu, to bychom se v ČR nedoplatili. Není co dodat!

0/0
16.10.2008 19:49

zbynek._s

Re: Děti Jakuba Patočky

Sebevražd jsou nejméně čtyři typy. Tak když už jste tak informovaná, mohla byste nám místo házení toho bahna na Patočku sdělit, který druh máte na mysli. Jsem přesvědčen, že psychická labilita bude ohožovat kluky Coufalovi už kvůli odtržení od táty a pobytu v klokaní bandě. Tak do toho, paní...

0/0
16.10.2008 22:45

primeminister

Hladomornu !!!

0/0
16.10.2008 15:12

zbynek._s

Re: Hladomornu !!! Ale jsou horší....

0/0
17.10.2008 17:01

skretik

17 měsíců

10.5.2007 Týraný chlapec byl...

17 měsíců téhle "kauzy".

0/0
16.10.2008 14:55

činčo

Re: 17 měsíců

co to meleš hlupče?;-D

0/0
16.10.2008 14:59

skretik

Re: 17 měsíců

Takový nadpis měl první příspěvek uveřejněný v této kauze. Datum sedí. Doba (17 měsíců) taktéž. Proč tedy "hlupče"?

0/0
16.10.2008 15:18

činčo

Re: 17 měsíců

skretiku, omlouvám se. Máš pravdu.;-)

0/0
16.10.2008 16:04

Ccecil

Re: 17 měsíců

dík že se umíš omluvit R^

0/0
16.10.2008 22:14

KECHUD

Holky

se ještě rozpovídaj...

0/0
16.10.2008 14:45

zbynek._s

Re: Holky, ale jsou ještě horší, jenom to nechtějí vědět!

Zde, beze slov: http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=1081

0/0
17.10.2008 17:03

Najdete na iDNES.cz