Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse

V rozhovoru Přímo k věci odpoví exposlanec Jan Morava. Ptejte se

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

tenisovejloket

jééžiš

a na co bych se asi takovýho pitomce mohl ptát?8-o

0/0
7.10.2008 19:22

Kakarel

Co se dovíme nového?

Všichni víme co je to za trdlo hloupé a zdržovat se jedním trdlem z 281 kusů, nemá ani trochu vejšku. Ať táhne do haizlu se fšema.(Y)Rv

0/0
6.10.2008 23:34

Janina7

Cože? On se ještě nezastřelil?

Tak on si může z ostudy ušít kabát a dělá jako by nic! To je fakt na zvracení. Já být v jeho kůži, tak se buď zastřelím nebo se alespoň uklidím do jižní Ameriky. No ale co byste chtěli od otrlého ódesmana, že?

0/0
6.10.2008 13:01

Deliveres

Kdo tě pověřil

touto akci, hošánku?

0/0
5.10.2008 21:56

Ptolemaios

Ještě větší blbec než jsme doufali ( znáte ten film?)

No a Morava je kandidát na hlavní roli v remaku, který prý připravuje Filip z Ranče. Neukáže se nakonec, že ho platil Paroubek z Eurofondů na "Kanalizaci v každém městě".???????????????

0/0
5.10.2008 20:37

Emi-grant

Kdo chce psa bít....

Honzo,  vaše "vyděračská aféra" je ve skutečnosti mýdlová bublina s kroupami." Je to virtuální hra všech zůčastněných. Jediné, co by vám mohlo být vytknuto je, že jedinou fotku Tlustého ve vířivce s mladicí na vás  vyloudila novinářka Wanatowiczová, sbírající něco na Tlustého. Vy jste nevydíral ani Tlustého, ani Zubovou, ani nikoho z kolegů.!  Pan Raninec je komická figura. Víte, že Kroupa na svém webu tvrdí, že Martinu o focení na letišti informoval předem? Tím se ale všechno mění! Kroupa to odpískal v momentě, kdy se nedočkal slíbeného seznamu 15-ti objektů. A aby mohl reportáž, kterou točil dlouhých 8 měsíců prodat, sugestivně okomentoval to, co zamýšlel, ale co se vůbec NESTALO.  Už se paní Olga  vzpamatovala z šoku, že jste se ji nikdy nepokusil vydírat a že nesklapla ani past, kterou s Jankem nastražili?

0/0
5.10.2008 18:49

Emi-grant

Re: Kdo chce psa bít....

Na jedné straně se dá pochopit, že vás ODS z politickotaktických důvodů musela obětovat, i když vy jste straně nechtěl ublížit, na druhé straně Tlustý, který otevřeně svým chováním straně škodí, se chová jako vítěz. Musí to být pro vás strašná zkušenost. Jak se s tím vypořádáte?

0/0
5.10.2008 18:50

japoko

Re: Kdo chce psa bít....

Bože ty jsi vůl, nejseš náhodou emigrand? Tak snad proto.....

0/0
6.10.2008 0:51

Emi-grant

Re: Kdo chce psa bít....

japoko, myslíš, že bys zvládl vyjmenovat pár lidí , které Morava opravdu vydíral. Jak vydíral, čím vydíral, kdy vydíral. Když Kroupa tvrdí, že o tom focení na letišti Martina Zubovová věděla, proč tu reportáž sakra nedokončil a nenačapal Moravu při skutečném vydírání. Tím by se ničeho nedopustil! Byla by to past. Já ti řeknu proč. Když Morava na tu schůzku nedonesl ten seznam 15-ti lidí, které sliboval v rámci jakési konspirace přinést, bylo Kroupovi jasné, že si z něho Morava dělal srandu. Prostě dělali ze sebe blbce navzájem. KROUPA TO VE SVÉ REPORTÁŽI OKOMENTOVAL TAK, ŽE MORAVA CHTĚL VYDÍRAT A TEĎ to všichni jak idioti papouškují. Já na Moravově místě bych na Kroupu podal žalobu.

0/0
7.10.2008 18:59

cinella

Co se takového haj*la ptát?!!!

Jak jste napsali, za dva roky se toho naučil až dost! Tahle generace třicátníků už jsou jen gangsteři v kravatách. Přijít, sebrat co se dá a zase jinam na vyšší posty. Politika pro lidi? Nenechte se vysmát. Pro sebe, to je jejich krédo. Doporučuji ho ignorovat. (Y)

0/0
5.10.2008 16:58

Najdete na iDNES.cz