Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Studenti chtějí odvolat zlínského děkana

Na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně to vře. Především na její fakultě multimediálních komunikací. Rektor školy Ignác Hoza i část studentů požadují odvolání jejího děkana Miroslava Zelinského. Vyčítají mu špatnou personální politiku i porušení pracovního řádu. Zelinský ale opustit pozici odmítá a říká, že se ničím neprovinil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pepicek007

Vyčistěte UTB!! - doplnění

pojmem audiovize se rozumí celý obor Multimedia a design!!!! Omlouvám se za nepřesnost a zkrácení oboru! Děkuji za pochopení

0/0
6.10.2008 22:44

Pepicek007

Vyčistěte UTB!!! - 4. část

P. S. To, že spolupracovali s minulým režimem, se ví o řadě představitelů této školy!!!

0/0
6.10.2008 22:33

Pepicek007

Vyčistěte UTB!!! - 3. část

za to, že dělá pořádek ve věcech, které jsou mu svěřeny!!! Nikdo nebudete někoho, co nic nedělá a ještě má tu drzost jej vydírat hlasy studentů, kteří ve své blbosti nevidí ani na konec kapitoly. Pokud někdo chce obvinit Zelinského, že měl auto na dovolené, tak ať ten dotyčný udělá revizi majetku u Prachaře!!!

Dočkáme se konečně spravedlivého soudu, nebo opravdu jde jen o cílenou snahu zrušit ÚMK a ponechat audiovizi na FMK, jak již tento rok jednou zaznělo?

Probudíte se už konečně a začnete konečně bojovat za svá studia?!?

0/0
6.10.2008 22:32

Pepicek007

Vyčistěte UTB!!! - 2. část

V kapitalistické firmě vás vyhodí! Proč se tedy trestá šéf za to, že netrpí, že jeho podřízení studují doktorát pět a více let, když se zavázali, že jej do tří let dokončí? Vzpomeňme paní Gregarovou - byla moc fajn, ale studentům foukala do zadku!! Tohle dělá i Olga (Ano, paní Jurášková chce po studentech, aby ji oslovovali Olgo), proto je tak oblíbená!! Měli byste se vzbudit a pochopit, že pokud nejste dostatečně inteligentní, tak by FMK neměla sloužit ke snadnému titulu!! Ať je Zelinský jaký je, tak něco dělá!! Od Hozy a ostatních z FT a FAME sedí kritika, když na FT vyhodí v prvním roce 2/3 studentů, pře nezvládnou matiku a jiné předměty a na FAME je to podobné!

Takže to, že Zelinský doporučil Juráškové a Prachařovi (Ano je to bývalý DJ z bývalého Áčka) zvážit setrvání na škole, udělal dobře! Oba se jen vezou na vlně oblíbenosti, že dávají zápočty a zkoušky zdarma - o vedení 45 prací ani nemluvě! Pokud se něčím závažným provinil, tak Zelinského vyhoďte, ale nejde někoho vyhodit...

0/0
6.10.2008 22:28

londa

Re: Vyčistěte UTB!!! - 2. část

jen doplním, že učitelé, kterých se to týká, studují doktorantské studium 3 roky což se standartní doba, nikoly 5 let. No a taky argument, že se díky pí. Juráškové snížil zájem o studium o 1/3 je naprostá hloupost, jelikož tyto věci má na starosti proděkan pro studijní záležitosti a tím byl v té době pan Zelinský.. takže si tímto argumentem nakakl do vlastního hnízda...

0/0
10.10.2008 9:02

Pepicek007

Vyčistěte UTB!!!

Je moc hezké, jak se tady prezentují fragmenty jednotlivých vyjádření jako svaté pravdy! Neprve se vykouše Světlík, který tu školu opravdu nastartoval - nezaložil, neboť IRTMK fungovalo již dříve - ale nastartoval a posunul do celorepublikově uznávané školy (dokonce i lidi z UK jsem přechází skudovat než zjistí, co je to za spolek). Současně se Světlíkem odešel i Pavlů, to už je druhý docent! Nikdo z vás ubohých studentíků to nezměnil! Zelinský je v tuto chvíli jediným docentem na škole, pokud nepočítáme lidi z audiovize! To znamená, že za 3 roky může celý ústav skončit, pže nebudou docenti, projekty, atd., a s ústavem skončíte i vy! Nikomu to nepřeji, ale už si uvědomte, že je to vyšší hra, než vy dohlédnete!!

Pokud jde o "tahanice" na FMK, resp. na ÚMK, tak koho z vás, pokud je tu někdo pracující, nechá šéf na svém místě, když nic neděláte a pokud máte ve svém osobním rozvoji uvedeno, že za 3 roky ukončíte kurz angličtiny na úrovni XY a nesplníte to? Ne!

0/0
6.10.2008 22:18

pepe999 from Salford

Otazka, mate lustracni osvedceni???

Co to je za diletanat ten redaktor?? Lustraci lze koupit a vesmes se vsechny koupily. Kdyz na to nekdo upozornil(Hucin) byl nasledne skoro zlikvidovan. Jestli ma rektor zaznam, ma tahnou a ne zvanit, ze nikoho neudal, nebo ze s nikym nespolupracoval..:-©

0/0
4.10.2008 21:01

londa

Re: Otazka, mate lustracni osvedceni???

jasně, získat lustrační list je velmi jednoduché, zvládne to i dítě. to stačí dojít na Bezpečnostní informační službu, říct hele hoši, udělejte mi lustrační list, jestli jsem byl za komančů čistý a já Vám dám flašu slivovice... !!

Odpovědi typu: lustraci lze koupit.. mě zvedá ze židle!!

0/0
4.10.2008 21:34

prespektum

Re: Re: Otazka, mate lustracni osvedceni???

londi, maličká, buď je ti pod dvacet tři (to je věk, do kterého někdo mluví o něčem čemu nerozumí - typickým příkladem je koza a náklaďák)  nebo jsi Kulinář....

Přečti si nejprve ten článek z Reflexu pro představu, nezavírej před tím oči, je sedm let starý, ale hovoří o tom o čem ty víš kulové. Potom se zeptej maminky, tatínka, politických vězňů, disidentů, pana exprezidenta jak to tady chodilo za komančů a jak probíhala společenská a ekonomická transformace v 90. letech a pak teprve začni psát do těchto diskuzí, protože o tom evidentně víš velké h....(Y)

0/0
4.10.2008 21:48

prespektum

Re: Re: Otazka, mate lustracni osvedceni???

Kde si myslíš, že všichni agenti tajných služeb, kontrarozvědky z

dob těžké totality dnes jsou? Že svorně skromně pracují na poště a na

čele mají nálepku - odporstil jsem se od všech svých kolegů a kamarádů

a mám teď čisté svědomí, pykám svůj spravedlivý trest?

Nebo jsou rektoři a kamarádí se s těma samýma, se kterýma studovali, pracovali a zařizovali si živobytí......? londo, londo, kdy vy děcka začnete používat tu hmotu co máte v lebce a co vás tak moc tíží na krku?

0/0
4.10.2008 21:48

londa

Re: Re: Re: Otazka, mate lustracni osvedceni???

jak víš, kolik mi je? jak víš co jsem zažila atd?? Nesnáším, když někdo uráží... nejsi ty ondra? to by sedělo!! jen prezentuji svůj názor a fakta. nerozhoduji se jen nad článkem v reflexu atd.

at to pan hoza vysvětlí a podloží fakta! nepotřebuju, aby jsi komentoval můj názor! netojí o to, a nebudu ti říkat že víš (Y) k tomu se nesnížím!

přeji všek kráásný víkend...

0/0
4.10.2008 21:53

prespektum

Re: Re: Re: Re: Otazka, mate lustracni osvedceni???

nejsem žádný Ondra.

A zvedá mě ze židle, když někdo (a na sto pro podle formulací a názorů mladý, nezkušený a nesečtělý a předpokládám marketer) tady napíše na web, že byl někdo "zbaven podezření" a ani se nepodívá, kde k tomu dovětku přišel.

Ani tě nenapadne (soudě dle tvé první reakce) podívat se na to, jak fungovaly bezpečnostní složky komunistického režimu, ani tě nenapadne podívat se, za jakých okolností se vydávaly lustrační osvědčení a kde mizely evideční záznamy o činnosti agentů tajných služeb, ani tě totiž nenapadne, že by pravda mohla být jinde, než ve tvé hlavě a budeš tady obhajovat někoho o kom nemáme nikdo ani páru co dělal před dvaceti lety a přitom to může být pěkná svině, ale taky oběť režimu. Ale kde bereš to přesvědčení, že není to první? Vzhledem k jeho záznamu a profesi, bych si nebyl tak jistý jeho čistotou a nemůžu mlčet, když někdo píše polopravdy.

Taktéž hezký víkend. A za tím obrázkem, který vyjadřuje prázdnotu argumentů si stojím.

0/0
4.10.2008 22:12

ejnl

Nemlčím!

http://ejnl.bloguje.cz/727849-o-zlin.php

0/0
4.10.2008 20:00

prespektum

Tak k té kontrarozvědce, když už nás teda do toho zatáhli...

Stačilo chvilku posurfovat na webu

Tady je ten jeho záznam: http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky#

Chápu tu poznámku, že podezření bylo vyvráceno jako podezření z podvratné činnosti vůči státnímu komunistickému zřízení správně? Čili jako potvrzení loajality k režimu?

No a tady jsou pak rozšiřující obzory: http://www.reflex.cz/Clanek6228.html což je hodně zajímavý článek a tady pro info: http://www.abscr.cz/cs/vkr-zakladni-informace, protože jsem sám nevěděl přesně o co teda vlastně konkrétně jde.

Takže já teda nevím, jak to tam mají rektor s děkanem, ale vojenská kontrarozvědka, to není žádná prdel a kdo tomu dneska nejméně rozumím jsou děcka co je jim kolem dvacítky. Chytří jako rádia, ale vědí h...(Y)

0/0
4.10.2008 13:46

Silwus

Re: Tak k té kontrarozvědce, když už nás teda do toho zatáhli...

Hezky pěkně, konečně někdo, kdo přemýšlí a ověřuje. Díky za zdroj. R^

0/0
4.10.2008 14:33

londa

Re: Tak k té kontrarozvědce, když už nás teda do toho zatáhli...

mimochodem, jeden náš nejmenovaný docent, který taky odešel s bývalým děkanem je v cibulkových seznamech... a to nikomu nevadilo... a to, že učitelé na fame kolem 50 let a výš jsou bývalý pracovníci pro čubu už je snad nepodstatné![>-]

0/0
4.10.2008 17:28

moše

To je v čr zajímavé vždy se řeší něco jiného než to co bylo

odkryto. Tady místo aby se řešilo to že rektor je bývalý práskač tak chtějí vyhodit děkana za to že si dovolil to zveřejnit.  Místo toho aby se řešili všichni aktéři poslední aféry Morava a vyvodili se z toho důsledky i pro premiéra a spol tak se řeší jen tlustý....

0/0
3.10.2008 19:51

londa

zase

Nechci obhajovat rektora, ale vadí mi bláboly! Podívej se na stránky, kde je hoza usvědčen z kontrarozvětky a je tam uvedeno, že byl pouze prošetřován jako vhodný kandidát, ale nebyl vybrán.  nebyl členem KSČM a jeho žena působila v Rakousku, tůdíž nebyl pro ně politicky vhodný! Ne každý voják je hned v kontrarozvětce a on je mimo jiné chemik. Je tam také uvedeno, že tohoto podezření zbaven - nemám to teď otevřené, ale v takovém smyslu je to tam napsáno. A to že pan děkan začne na konci rozdávat papíry kde je uvedeno obvinění a nejde s tím první za rektorem mi přijde dost dětinské, na to kolik je jim let! Jestli jsi byl na středečním setkání od 15:00 tak by jsi takovou blbost ani nemohl napsat!

0/0
3.10.2008 21:02

moše

Re: zase

Já se vyjadřuji obecně jestli jsi si toho nevšiml, obecně k podobným kauzám kdy někdo na něco upozorní. Pokud je to tak jak říkáš mohl klidně sám bez obav vystoupit a složku zveřejnit a vyhnul by se tím tak spoustě nepříjemností! Proč to neudělal? Nabízí se, že to zřejmě asi nebude zase tak úplně čisté.

0/0
3.10.2008 21:06

londa

Re: Re: zase

tady si to prosím přečtete.... 2 řádek, v pravo tužkou. A proč se nevyjádřil hned? protože se studenti zvedli a odešli, protože tohle poslouchat nikdo nechtěl....  myslím další reči pana děkana.

http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani-archivni-pomucky [>-]

0/0
3.10.2008 21:13

moše

Re: Re: Re: zase

To mě hodilo na vyhledávač a nic tužkou tam není

0/0
3.10.2008 21:17

londa

Re: Re: Re: Re: zase

odkaz se vrátil na vyhledání jmena. doplníš jméno přijmení, dáš podrobnosti a tam se ukáze kniha a psaný text rukou....

0/0
3.10.2008 21:32

moše

Re: Re: Re: Re: Re: zase

To je moc složitý to na to kašlu a budu se řídit iděsem :-P

0/0
3.10.2008 21:34

moše

Re: zase

A co si vlastně s děkanem provedli že si jdou po krku?;-D

0/0
3.10.2008 21:08

Silwus

článků přibývá

Další článek: http://zlin.cz/article.php?ID=338349

0/0
3.10.2008 18:58

Harry_sportsman

Pohled nestranného

Na UTB jsem nikdy nestudoval, takže reaguji pouze na to, co je napsané v článku. Zarazilo mě několik věcí:

1) Pokud pan Zelinský opravdu ukazoval studentům záznam z vojenské kontrarozvědky, aby poškodil rektora Hozu, je to od něho zcela unfair jednání.

2) Ohledně pana rektora Hozy - skutečnost, že působil řadu let na vojenské vysoké škole (i za totality), ve mně vyvolává otázku, zda je to opravdu správný člověk pro funkci rektora UTB.

3) Chápu, že studenti mohou určitým způsobem mluvit do řízení univerzity, ovšem nemyslím si, že by měli řešit takové věci jako např. osobní ohodnocení zaměstnanců školy (tak jak to podle citace v článku dělá studentka Vičanová).

0/0
3.10.2008 17:16

londa

Re: Pohled nestranného

takže, co se týká pana prof. Hozy, má čistý lustrační list a jako voják má 3 prověrky aby se zjistilo jestli je "čistý" btw. rektora prověřuje BIS, jestli je na fci vhodný, takže by tam asi nebyl...

studenti nechtějí ovlivňovat finanční ohodnocení, to je jedna z věcí, která nám vadí.

0/0
3.10.2008 17:32

Harry_sportsman

Re: Re: Pohled nestranného

Já jsem tou otázkou, jestli je na funkci vhodný, nemyslel to, zda má lustrační osvědčení - to je jasné, že má. Ale jde o to, nakolik může být jakožto bývalý voják schopný řídit  civilní univerzitu.

0/0
3.10.2008 20:37

illuminated

www.nemlcime.cz

www.nemlcime.cz

0/0
3.10.2008 17:11

londa

stádo???

Jestli si někdo myslí, že lidi reagují jako stádo, tak se teda plete! Jsme na VŠ a studenti jsou dost staří a inteligentní na to, aby se rozhodli sami! A vy co jste na zasedání  s rektorem nebyli tak nevíte! taže nekomentujte, prosím. Zjistěte si fakta. A co se týká Vávry, tak by měl asi chodit kanálama, protože to tam dost přehnal a nezná základní pravidla slušného chování!! :-©

A co se týka fotek, tak jsme je nevybrala ani nefotil atd a komu se to nelíbí, ať mi políbí prdel! (Y)

Hezký den,

0/0
3.10.2008 16:55

Silwus

Re: stádo???

Stačí se pomalu pídit po pravdě a ne bezhlavě prosazovat: http://zlin.cz/article.php?ID=338349

0/0
3.10.2008 18:48

Pollymedae

Ale změnilo...

...student Marketingových komunikací, který BYL na posledním zasedání Akademického senátu by nepsal to, co píšeš. Tys tam neseděla a rozhodně si neslyšela a nezažila to, co tam proběhlo. Ano, Zuzka byla v Americe, ale pokud vím, tak přes léto se na fakultě neobjevil téměř  nikdo, včetně tebe. A události posledních dnů také sleduješ pěkně zdálky, nebo se pletu? Ano, doc.Zelinský se k nám vždy choval slušně a vycházel nám vstříc, toto chování ovšem skončilo, jakmile mu byla přidělena funkce. Ještě jednou si přečti, co vše se za posledních pár měsíců stalo, a zkus si odpovědět na otázku, zda tohle je slušné chování.

0/0
3.10.2008 16:22

Silwus

Re: Ale změnilo...

Ahoj, je mi líto, že se neumíš ani představit. To je fakt hrůza se skrývat za nickem, evidentně se něčeho bojíš. Nebo se bojíš vyjádřit názor veřejně? Já se nehádám, viděla jsem zápis ze zasedání a mám několik zprostředkovatelů. Je jedno co píšu, názor jak názor...důležité je, že je HROZNÉ CO SE TAM DĚJE POSLEDNÍ DOBOU. (mmt, myslela jsem, že už s náma nestuduje)..ale to je jedno! Není to o ní, nebo o nás. Není to o tom, kdo má jaký názor. Je to o problému, který tam nastal. PROČ SE NEMŮŽOU DOMLUVIT SLUŠNĚ??? NAJÍT ŘEŠENÍ??? TO JE DIVNÉ!!!8-o

0/0
3.10.2008 17:34

Silwus

...!

Co se týká studentky, která zde figuruje. Je fakt, že do školy chodí tak sporadicky, že se divím, že se takto hrdě angažuje. (narážím na to, že se vrátila z Ameriky minulou neděli) a už ve středu je pro ni fakulta nesnesitelným místem k bytí, jak tragické. Rv;-€:-/ Každý si musí utvořit svůj názor, a novinář (protože s tím mám zkušenosti) musí hledat pravdivé informace a nezkreslovat realitu. Tomuto serveru to ublížilo hodně, ale do AHA, nebo Blesku by se hodil.(Y)

0/0
3.10.2008 15:50

Sanchez_84

Re: ...!

Musím s politováním konstatovat, že ona studentka, co se vrátla z Ameriky má lepší přehled o dění na fakultě než ty. Opravdu si myslíš, že je vše ok? Proč nemá MSK zastoupení ve vedení fakulty (děkan ani nikdo z proděkanů není z MSK, jen z uměleckých oborů). UMK je největší na fakultě a i tak je diskrimnován a zatlačován do kouta na úkor uměeckých oborů. Nový pan děkan s tím bohužel nehodlal nic dělat, právě naopak. Názor ať si udělá každý sám ze zápisu jednání Akademického senátu (naprosto legitmní otázky Ing. Juráškové na vedení fakulty). Nevím jak Tobě, Silwuš, ale mně z toho jde až mráz po zádech.

0/0
3.10.2008 16:32

Sanchez_84

Re: Re: ...!

ad 1) Proč jsem nebyla přizvána k výběrovému řízení na obsazení tří pedagogických míst ÚMK. Proč nebyly se mnou projednány ani osoby přihlášené do výběrového řízení, ani opodstatněnost pozic, na které bylo výběrové řízení vyhlášeno?

ad 2) Proč ve vedení fakulty není žádný zástupce ÚMK (kromě Vás ve funkci děkana), když jsme největším ústavem na fakultě s počtem přibližně 550 studentů?

ad 3) Proč jste udělal změny ve studijním plánu na akademický rok 2008/2009 bez projednání s ředitelkou ústavu nebo Radou studijních programů?

ad 4) Proč nebyly některým pedagogickým pracovníkům ústavu vyplaceny odměny za vedení a oponentury kvalifikačních prací v řádném termínu?

ad 5) Proč byly některým zaměstnancům ÚMK prodlouženy pracovní smlouvy bez projednání s ředitelkou ústavu?

0/0
3.10.2008 16:34

Silwus

Re: Re: Re: ...!

to vypadá na osobní konflikt spíš...než na to, že by opomenul;-(

0/0
3.10.2008 17:38

Sanchez_84

Re: Re: ...!

ad 6) Proč bylo zajištění výuky předmětu Komunikační agentura změněno bez projednání s ředitelkou ústavu?

ad 7) Proč zvlášť hrubým způsobem znevažujete odbornost a metodiku ÚMK v oponentských posudcích kvalifikačních prací absolventů ústavu?

ad 8) Proč jste některým pedagogickým pracovníkům ÚMK odebral osobní příplatky a vázal jejich přiznání na dokončení studia Ph.D., a to u pracovníků, studují v řádné době studia nebo jsou zařazeni v pracovní pozici lektora?

ad 9) Na základě jakých důvodů budu k 1. 10. 2008 odvolána z funkce ředitelky ÚMK? Proč nebude na toto místo vypsáno řádné výběrové řízení?

0/0
3.10.2008 16:35

Silwus

Re: Re: ...!

JO JO, mě jde taky mráz po zádech...!

0/0
3.10.2008 17:37

Sanchez_84

Re: ...!

Dále nechápu počínání senátora Vávry, který z kdoví jakého důvodů (proslýchá se jeden velmi alarmující důvod) nehájí v AS zájmy studentů marketingových komunikací, ba právě naopak. Tento student už v minulé diskusi ve věci odolání bývalého děkana - Doc.Světlíka prokázal svou naprostou nekompetentnost a hrubiánství a přesto nadále setrvává v důležité funkci a škodí zájmům těch, kteří jej volili a na jejchž straně by měl stát. :-©

0/0
3.10.2008 16:39

Silwus

Re: Re: ...!

Jaký důvod? Uveď! Myslím, že je to podstatné! :-)

Navíc co se týká pana Doc. Světlíka, taky jsem psala petici, ale skoro nikdo z Vás ji nepodepsal.

0/0
3.10.2008 17:42

Sanchez_84

Re: Re: Re: ...!

Promiň, ale je to informace, kterou mám pouze z doslechu a nechci se chovat jako někteří soudobí žurnalisti a poškozovat tím osobu kolegy Vávry - jakkoliv mi je tento student nesympatický... Ono to možná v úterý přijde na přetřes. :-)

0/0
3.10.2008 18:05

Silwus

Re: Re: Re: Re: ...!

Jestli myslíš info o tom, že dostal přislíbeno dohled nad KOMAGEM, tak se celkem divím tomu, že člověk jako ty, dokáže něčemu takovému uvěřit. Student přece nemůže mít dohled nad něčím takovým... to je opravdu je BLUD. A mimo to, senátorů bylo 6 co řekli NE, to jsou všichni najednou OUT a musí chodit kanálama?Rv

0/0
3.10.2008 18:51

Silwus

Re: Re: ...!

A co ostatní senátoři? Vždyť bylo šest PRO. To jsou jako všichni mimo? To je trochu divné!Rv

0/0
3.10.2008 18:07

Sanchez_84

Re: Re: Re: ...!

Senátoři z uměleckých oborů FMK samozřejmě nemají zájem na odvolání děkana Zelínského, který jim zaručuje nadstandardní podmínky. Pan děkan má problémy pouze z Ústavem marketingových komunikací - bohužel Rv

0/0
3.10.2008 18:23

Sanchez_84

Re: Re: Re: Re: ...!

Samozřejmě "S ústavem"...

Jinak se stačí podívat na složení AS FMK a z deseti členů jsou pouze 3 zástupci ÚMK: Pepa Kocourek, Ondřej Vávra a Iva Optřilová, která je shodou okolností Vávrova přítelkyně. Takže hádám, že naše zájmy tam efektivně bude hájit pouze Pepa. Nevím co k tomu dodat ? Když se podaří rektorovi nebo "velkému" senátu nějakým způsobem současného děkana odvolat, je dost pravděpodobné, že v nových volbách uspěje opět Doc. Zelínský.

0/0
3.10.2008 18:36

Silwus

Re: Re: Re: Re: Re: ...!

A zase chyba...jestli opravdu stojíš za tím co píšeš tak, jak za peticí, musím tě politovat. Dokážeš prosazovat pěkné bludy. Asi neznáš pravidlo - důvěřuj, ale prověřuj. Kdybys totiž prověřoval, věděl bys, že Ondra Vávra nechodí s Ivou Opatřilovou, ale už sedmým rokem se slečnou Klárou, která se senátem nemá nic společného. Ale opravdu mě pobavilo s jakou rozhodností píšeš tyto FAKTA. Evidentně ho vůbec neznáš, a ji taky ne!(Y)

0/0
3.10.2008 18:55

Silwus

...

Studentům se zatím nic nezměnilo! Jediné, co by se mu dalo vytknout je chování, se kterým se prezentoval na zasedání se studenty, nebo na AS FMK. Což je při sledu událostí za poslední dobu a při vědomí, že ho do hodiny mohou z funkce odvolat přinejmenším polehčující okolnost. !Učí mě již pátým rokem a o jeho kvalitách nepochybuji.

Petice bude podpořena pouze lidmi, co nehledají informace, pouze následují "stádo" a to je pro člověka, pro mě, co studuje vysokou školu multimediálních komunikací naprosto nepochopitelné.

0/0
3.10.2008 15:49

Silwus

NOVINÁŘ, KTERÝ MÁ NEOVĚŘENÉ INFO?

Jsem studentkou Fakulty multimediálních komunikací v pátém ročníku a mohu tedy tvrdit, že jsem obě kauzy zažila velmi živě. Novinář, který psal tento článek však bohužel zkreslil informace (ostatně tak jako vždy, aby se dosáhlo co největší senzace). Snaha několika studentů, co si neumějí dát fakta dohromady a apelují v politizování na emoce, je marná. Slepě následují "stádo", které rozpoutalo vlnu nevole. Otázka tedy vyvztává trochu jiná! Kdo je za pozadím této situace a mne si ruce? Kdo je strůjcem toho, že se kolem již druhého děkana musí dělat zbytečně dusno? ;-O takto by jste si měli klást otázky. Co se týče pana Dr. Zelinského, nepochybuji o tom, že logika s jakou k otázkám vedení školy přistupoval, byla chybná. Pro všechno je vysvětlení, na všechny jeho kroky jsou důkazy. Směrnice neporušil...

0/0
3.10.2008 15:48

britkaminda

Re: NOVINÁŘ, KTERÝ MÁ NEOVĚŘENÉ INFO?

neplet´si logiku dr.zelinského s neschopností,s arogancí a opojením z moci,zapomen na své zřejmě vysoké iqv  a spadni na zem,ona trocha praktičnosti neuškodí a studie zákoníku práce také ne !! Ale jinak můžeš klidně spát s pocitem posledního spravedlivého,tak dobrou !

0/0
3.10.2008 19:48

Najdete na iDNES.cz