Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ivánku, ministře, pomůžem si navzájem?

Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? Už zlidovělá hláška z policejních odposlechů mezi fotbalovými bossy Horníkem a Brabcem o manipulování výsledků fotbalových zápasů se mi začíná jevit jako nevinná dětská hra.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Oř.

Prosim Vás, už ho někdo kopněte

do (Y)

0/0
3.10.2008 23:39

KarlKubrt

Re: Prosim Vás, už ho někdo kopněte

..............nešlo by upřesnit, kam ???;-D;-D

0/0
5.10.2008 5:25

sageorg

A kdo věří,........

že "morálním pomocníkem" byl,nebo je pouze Ivánek,nechť hodí vajíčkem.Nejlépe při nejbližším předvolebním mítinku kterékoliv kandidující strany.;-)

0/0
3.10.2008 15:01

babacek

Morální hazard.

Ze spisu Krakatice se ztratilo 1600 stran přepsaných odposlechů jako uvedlo MV a odvysílala ČT ve svém zpravodajství a v pořadu 168 hodin.

Proto se velice divím, že na jedné straně je bez jakých koliv výhrad medializováno vše kolem Langera, Tlustého, ale žádné dennodenní články o tom, že jistý politik má pedofilní sklony a nejméně v jednom případě zneužil.

To se Mrázkovi muselo velice hodit, člověk s takovým tajemstvím je lehce vydíratelný. Však i to z odposlechů vyplynulo.

Nebo snad je tím zlodějem 1600 stran odposlechů někdo kdo chce tuto skutečnost utajit a médiím tak dává opatrně po kapkách jen to co může uškodit vládnoucí straně aby tak ochránil sám sebe?

0/0
3.10.2008 7:08

Harry_sportsman

Re: Morální hazard.

RvZkus trochu víc používat mozek ... To, že Paroubek zneužíval malé holčičky, nikdy nikdo neprokázal (podobně jako řadu dalších nesmyslů z Kubiceho zprávy). Zatímco Ivánek své lobování v kauze IPS sám přiznal a k půjčce od kamaráda Kyselého odmítl sdělit podrobnosti. A medializace Tlustého zrovna v tuto dobu nebylo nic jiného než nahrávka Topolánkovi.

0/0
3.10.2008 16:57

babacek

Re: Re: Morální hazard.

Hned po prvních dvou větách nemá smysl číst dál. On to nikdy nikdo nedokázal protože to také nikdo nikdy nevyšetřoval tak jak by bývalo bylo adekvátní když již to vylezlo na světlo.

Ono to nebylo jen z Kubiceho zprávy to byla již pověstná třešínka.;-D

0/0
4.10.2008 7:06

Harry_sportsman

Re: Re: Re: Morální hazard.

Opravdu zkus trochu víc přemýšlet (nejenom na bázi vše co je modré, je správné a vše, co je oranžové, je špatné) a nebuď naivní - kdyby v případě Paroubka byla nějaká šance, že by se mohlo zjistit něco, co by jej nadosmrti politicky odrovnalo, tak by takové šance Langerovi boys stoprocentně využili! ;-D

0/0
4.10.2008 11:17

babacek

Re: Re: Re: Re: Morální hazard.

Pokud bych přemýšlel opravdu jen modře nepsal bych kritiku do vlastních řad, a to dělám dost často. U tebe jsem stejný postup však ještě neviděl. Tak kdo by měl tedy začít používat mozek je nasnadě. :-)

0/0
5.10.2008 5:11

Harry_sportsman

Re: Re: Re: Re: Re: Morální hazard.

Děláš to dost často? Že jsem si toho ještě nikdy nevšiml ... ;-D

0/0
5.10.2008 11:21

babacek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Morální hazard.

Protože si vybíráš jen to co se ti hodí a vytrháváš věci z kontextu jen aby si mohl šířit desinformace sloužící levici.:-P

0/0
6.10.2008 6:53

jajaja00

Re: Morální hazard.

"Kubiceho zpráva" to o ing. J. Roko Paroubkovi netvrdí. Je zřejmé, že jsi ji - stejně jako ten idiot, který na tebe reagoval předemnou - nikdy nečetl. O jeho pedofilii tam je pouze několikavětná zmínka a je tam uvedeno, že se jedná o ničím nepodloženou informaci. Soudruh Paroubek to rozvířil záměrně, protože tím umně zamaskoval všechny ostatní informace tzv. Kubiceho zprávy.

A ONY SE PAK VŠCHNY POTVRDILY.

0/0
3.10.2008 23:31

babacek

Re: Re: Morální hazard.

Ano Kubiceho zpráva se o tom pouze okrajově zmiňuje, ale já také píši pokud si schopen chápat psaný text, že to vyplynulo z odposlechů Mrázka a bylo to i v přepisech odposlechů které se ztratily. Tak když se vyšetřují jiné věci které vyšetřovatelé z odposlechů vytěžili tak by se mělo prošetřit i tohle. Já osobně na jeho místě pokud bych měl čelit takovému nařčení tak se dobrovolně podrobím sexuologickému vyšetření a nechal bych výsledek zveřejnit, to však neudělá pouze ten kdo sám dobře ví co by odhalil.

A ještě něco, když již chceš u něj používat Ing. Tak nezapomínej i na RS.Ing. (rozkazem strany). :-P

0/0
4.10.2008 7:14

Harry_sportsman

Re: Re: Re: Morální hazard.

Mám pochybnosti o tom, že by sexuologické vyšetření vyšetření dokázalo jednoznačně prokázat či vyvrátit, zda je někdo pedofil.

K tomu RS Ing. - ano, za bývalého režimu byli i takoví, kteří získali vysokoškolský titul především díky svým politickým zásluhám či díky politickým zásluhám svých rodičů (což ale platí i dnes), ovšem Paroubek nikdy členem KSČ nebyl, takže v jeho případě

si trochu mimo mísu. Rv

0/0
4.10.2008 11:27

babacek

Re: Re: Re: Re: Morální hazard.

To, že nebyl členem strany ještě neznamená, že nebyl u nich dobře zapsán a tedy mu tuto výhodu strana poskytla. O tom sexuologickém vystření si něco zjisti neboť je to stejné jako by si napsal, že EKG neodhalí infarkt.

http://cssd.unas.cz/#4 a nezapomeň si otevřít i zip.:-)

0/0
5.10.2008 5:17

Harry_sportsman

Re: Re: Re: Re: Re: Morální hazard.

V případě těch titulů mluvíš o něčem, o čem víš houby (vzhledem k tomu, žes tady v sedmdesátých či osmdesátých letech zřejmě nežil, tak je to i pochopitelné). Strana samozřejmě poskytovala těm, co s ní byli loajální, řadu výhod, ale  k vystudování  normální vysoké školy  (tj.  mimo vysoké školy  vojenské  či vysoké školy politické,  kde  se  uděloval titul RSDr.)  bez  patřičných inteligenčních  předpokladů  by to  nestačilo -  to by ten dotyčný musel být  synem  člena  ÚV  KSČ  nebo někoho na podobné úrovni.  Navíc  u Paroubka  se dodnes  jeho odpůrcům  (a není jich málo) nepodařilo nalézt nic,  co by potvrzovalo loajalitu ke komunistům.

K tomu vyšetření - já sice nejsem lékař, ale srovnávat spolehlivost EKG  a  sexuologického vyšetření mi připadá  dosti hloupé. :-)

0/0
5.10.2008 11:18

Harry_sportsman

Re: Re: Morální hazard.

"Ony se pak všechny potvrdily" - můžeš snad některé z nich uvést (konkrétně)? :-)

0/0
4.10.2008 11:29

Najdete na iDNES.cz