Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

V Kladně demonstrovaly tři stovky příznivců krajně pravicové Dělnické strany

V Kladně se sešlo asi tři sta příznivců krajně pravicové Dělnické strany a sdružení Autonomní nacionalisté na povolené Svatováclavské manifestaci. Na jejich řečnění a pochod městem dohlížela policie včetně jízdní jednotky a vrtulníku. Akce skončila bez potyček.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům IV.

   Rozhodně nejsem zastánce násilných střetů a řešení problémů fyzickou silou. Potom, co ale předvádí Policie ČR v ulicích našich měst, jsem schopen pochopit občany, kteří považují Policii ČR za zkorumpovanou bandu, jejímž jediným cílem je ochraňovat zločinecké gangy, podporovat je v jejich trestné činnosti a represivně s co největší brutalitou zasahovat proti obětem jimi podporované trestné činnosti. A není se čemu divit, když resortu Ministra vnitra šéfuje člověk, který je mezi bossy organizovaného zločinu brán jako jeden z nich a který veřejně a beztrestně podporuje mafiánské bossy.

0/0
15.12.2008 20:09

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům III.

Inspekce ministra vnitra (jmenovitě rada pplk. Mgr. Petr Vincenz) zpracovala Vyrozumění, podle kterého " z nashromážděných materiálů a provedených šetření nebyly zjištěny skutečnosti, které by opravňovaly v dané věci zahájit úkony trestního řízení (proti zmíněným dvěma policistům)... ...popřípadě zahájit trestní stíhání."

   Takže tento postoj Inspekce ministra vnitra shrnu: Policie ČR tady není od toho, aby ochraňovala oběti trestných činů. Naopak, správný postoj policistů je ten, kdy umožní pachatelům závažné trestné činnosti (rasově motivované výhrůžky fyzickým násilím a výhrůžky únosem za závažnou trestnou činnost rozhodně považuji) v ní bezproblémově pokračovat a odstranit veškeré překážky, které by jim v páchání jejich trestné činnosti mohly zabránit.

0/0
15.12.2008 20:08

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům II.

Dva z nejagresivnějších bossů tohoto cikánského zločineckého klanu byli později právě za toto napadení obviněni z několika trestných činů a jsou stíháni pro trestné činy výtržnictví, násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci a hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení. Zajímavé je, že i když Policie ČR měla víc než dostatek důkazního materiálu, který obletěl doslova nejenom celou republiku, ale celou Evropu, trvalo jí půldruhého měsíce, než se odhodlala tyto cikánské pasáky a dealery drog obvinit. Tato skutečnost také něco vypovídá o práci a postojích naší policie.

   Skutečnost, kterou Inspekce ministra vnitra měla řešit, byl fakt, že v nejvyhrocenějším momentu, kdy agresivní dealer drog, pasák a odsouzený vrah Vilda Matej se svým komplicem vyhrožoval své oběti fyzickým násilím a únosem, se dva příslušníci Policie ČR sebrali a dali tomuto cikánskému násilníkovi zcela volné pole působnosti, aby mohl v páchání trestné činnosti dál pokračovat bez jakýchkoli překážek.

0/0
15.12.2008 20:08

Bohdan Grygařík

Vzkaz Inspekce ministra vnitra občanům I.

Č.j.1N-214/06-K-2008

   Pokud se někdy stanete obětí rasově motivovaného trestného činu, nevolejte Policii ČR. Nepomůže vám. Od toho tady Policie ČR není aby chránila oběti trestných činů. Policie ČR musí pomáhat a chránit agresory, především, pokud se jedná o agresory z řad bossů cikánských zločineckých klanů.

   I takto by se dal bez problémů presentovat dopis z Inspekce ministra vnitra, 6. oddělení Liberec, který mi byl dne 15.12.2008 doručen. Většina z nás asi nikdy nezapomene na události ze 4. října 2008, kdy na litvínovském sídlišti Janov byla drobná dívka, neozbrojená, která neporušila žádný zákon, nedopustila se žádného trestného činu, přečinu ani přestupku, napadena hordou agresivních cikánských kriminálníků.

0/0
15.12.2008 20:07

opportunity

Oxymorónek

;-D

0/0
19.11.2008 21:05

--Judith--

Dělnická pravicová - to je přece nesmysl

Dělnické strany byly vždy levicové. Prosím neopakujte ten nesmyslný přívlastek, který kdosi k této straně přiřadil, a od té doby to po něm ostatní opakují, aniž by se nad tím zamysleli. Jde přece o krajně levicovou dělnickou stranu. Nebo snad ne?

0/0
19.11.2008 21:02

deméter

hm

podle pana vnďase patrim do 10%mensiny, neonacista opravdu nejsem

0/0
1.10.2008 10:37

Cynyc

Experti

Tady se zase sešla sbírka politologických expertů. I já, jako naprostý laik, vím, že pojmy pravice a levice označují v různých místech a časech různé věci. Je tomu tak proto, že politické názory mají dvě hlavní dimenze, ekonomickou a společenskou. Podle požadované míry regulace v těchto dimenzích se pak politické proudy třídí. Za pravici se označují proudy prosazující vysokou společenskou regulaci (prvotní význam) nebo nízkou ekonomickou regulaci (druhotný význam). Záleží na tradici té které země, jaký význam je pojmu přisuzován. Dobře je to vidět na rozdílu mezi ČR a Rakouskem, u nás se hodnotí prakticky pouze podle ekonomických hledisek, v Rakousku naopak podle společenských. Takže například liberálové jsou u nás pravicí, v Rakousku levicí, a to se stejným programem. Z našeho pohledu by se tedy neonacisté skutečně dali zařadit vlevo, v Evropě jsou však tradičně spojováni s termínem ultrapravice, což jsme přejali i my.

0/0
28.9.2008 19:08

mtis

Re: Experti

Vycházíš z chybného předpokladu, že společenská kontrola je jev nezávislý na ekonomické kontrole, přičemž ve skutečnosti spolu obě evidentně úzce souvisí a jedna se uskutečňuje prostřednictvím druhé. Program NSDAP by v případě vypuštění několika odkazů na národ, soukmenovství a vůdce zcela jednoznačně obstál jako levicový socialistický program.

0/0
28.9.2008 19:35

Cynyc

Re: Re: Experti

Bohužel se zcela mýlíte, společenská a ekonomická regulace jsou skutečně nezávislé. To lze demonstrovat tím, že existují proudy, které prosazují ekonomickou regulaci a společenskou svobodu (socialisté, levicoví liberálové) i takové, které naopak chtějí ekonomickou svobodu a tvrdou společenskou regulaci (konzervativci). Nacismus byl založen na absolutní kontrole společnosti, ekonomicky byl přibližně středový. Prohlašovat ho za levicový je jednoznačný příznak tvrdě ideologického vnímání světa, kdy považujete svůj politický názor za objektivně správný, řadíte ho do pravice, a všechny ostatní názory označujete jako levicové, což je pro Vás synonymum k "objektivně chybné". Velkými propagátory tohoto přístupu u nás jsou lidé z Liberálního institutu, jejich stránky by Vás mohly zajímat. Je to zajímavé čtení a ukázka toho, jak lze i z liberalismu při troše špatné vůle udělat fašismus.

0/0
29.9.2008 16:55

Urb-inspirace vítězná

Tady to je nějaká soutěž, kdo plácne větší debilinu?

 Nacisté levicí to vyhrává.R^ ;-D

0/0
28.9.2008 18:21

Deliveres

Re: Tady to je nějaká soutěž, kdo plácne větší debilinu?

Kdybys měl někdy čas, tak si přečti program NSDAP, který je na stránce www.holokaust.cz. A až zjistíš, že se většina bodů kryje s volebními program ykomunistických stran, tak tě chci vidět, jak řekneš že NSDAP bylo pravicové.

0/0
28.9.2008 18:45

Urb-inspirace vítězná

Re: Re: Tady to je nějaká soutěž, kdo plácne větší debilinu?

 Soutěž pokračuje, máš další bod.8-o

0/0
28.9.2008 18:53

mtis

Re: Re: Re: Tady to je nějaká soutěž, kdo plácne větší debilinu?

Bojujeme proti zkorumpovanému parlamentnímu hospodářství a obsazování úřadů pouze podle potřeby stran, bez ohledu na charakter a schopnosti uchazeče.

První povinností každého občana státu musí být form;produktivní] duševní nebo tělesná práce. Činnost jednotlivce nesmí ohrožovat zájmy celku, nýbrž se musí dít v rámci celku a ku prospěchu všech.

Zrušení bezpracných příjmů, získaných bez vynaložení úsilí, tj. odstranění úrokové poroby.:-):-):-)

0/0
28.9.2008 19:01

mtis

Re: Tady to je nějaká soutěž, kdo plácne větší debilinu?

A jakpak si soudružko vysvětluješ sousloví nacionální socialismus, nebo tu dělnickou stranu? 6e jsou to překabátění liberálové nebo konzervativci? ;-D;-D;-D

0/0
28.9.2008 18:47

Urb-inspirace vítězná

Re: Re: Tady to je nějaká soutěž, kdo plácne větší debilinu?

 Pinochet je krásná ukázka, jak se fašisté dostávají k moci. Je to financováno vždy penězi kapitálu, stejně jako Hitlerova NSDAP. Levice vzniké z potřeb sociálních a ideovointelektualních. Není to na tebe příliš složité? Je vidˇ. ;-)

0/0
28.9.2008 18:59

mtis

Re: Re: Re: Tady to je nějaká soutěž, kdo plácne větší debilinu?

Takže dělení ntotalitních diktatur na ty prajně pravicové a zdravě levicové je podle toho, jestli byly režimy podporovány nebo iniciovány socialistickými m írovými silami?

No tak podle toho, co si pamatuju, tak Stalinův SSSR byl Třetí říše až do června 1941 spojenec nejpevnější a podporovatel největší! ;-D;-D;-D

0/0
28.9.2008 19:10

Deliveres

Re: Tady to je nějaká soutěž, kdo plácne větší debilinu?

Abys to nemusel hledat, tak odkaz je zde:

http://www.holocaust.cz/cz2/resources/documents/antisemitism/nazi/programNSDAP1920

0/0
28.9.2008 18:47

kill7

to by mi zajímalo

kolik je v tý Dělnický straně dělníků

0/0
28.9.2008 18:19

Urb-inspirace vítězná

Re: to by mi zajímalo

 A lolik v ODS demokratů?;-D

0/0
28.9.2008 18:22

mtis

Re: to by mi zajímalo

No po pravdě jsou to spíš flákači, ale příslušnou kvalifikaci - tedy mizerně prolezený učňák - mají.

0/0
28.9.2008 18:49

NAVSTEVAK

Kazdopadne jsou extremni levici, nikoliv pravici.

0/0
28.9.2008 17:50

José Antonio

Re: Kazdopadne jsou extremni levici, nikoliv pravici.

Extrémní levice jsou podle tradičního výkladu všichni, s výjimkou monarchistů.

0/0
28.9.2008 17:52

Generál Ugarte

Re: Re: Kazdopadne jsou extremni levici, nikoliv pravici.

Ano, ale i podle dnes používaného výkladu by měli být neonacisté, fašisté a strany se jim svým programem blížící řazeni doleva.

0/0
28.9.2008 18:09

bily.trpaslik

Re: Kazdopadne jsou extremni levici, nikoliv pravici.

Ale ale... Zase tu jen opakujete nesmyslnou lež, která se rozšířila mezi pár lidí a myslí si, že Národní strana, Dělnická strana a ostatní pravicové strany jsou "údajně" levicové... Samozřejmě je to nesmysl, jsou to pravičáci a jen to jediné má smysl

0/0
28.9.2008 18:00

NAVSTEVAK

Re: Re: Kazdopadne jsou extremni levici, nikoliv pravici.

Pocinaje Hitlerem a konce nejakymi ansimi Dlenickymi stranami jsou to vsechno LEVICACI. Dnes tez zvani socialisti.

0/0
28.9.2008 18:04

Rudá_záře_nad_Kladnem

Re: Re: Re: Kazdopadne jsou extremni levici, nikoliv pravici.

....říká posluchač přípravného kurzu na CEVRO.

0/0
28.9.2008 18:07

Generál Ugarte

Re: Re: Kazdopadne jsou extremni levici, nikoliv pravici.

U Dělnické strany nevím, ale Národní strana má zhruba středový program.

0/0
28.9.2008 18:10

Rudá_záře_nad_Kladnem

Re: Re: Re: Kazdopadne jsou extremni levici, nikoliv pravici.

;-D;-D;-D;-D;-D;-D program národní strany jsem četl. Větší snůšku nesmyslů jsem dlouho neviděl.

0/0
28.9.2008 18:12

Generál Ugarte

Re: Re: Re: Re: Kazdopadne jsou extremni levici, nikoliv pravici.

Copak se Ti nelíbí? Takové moderní evropské sociálně-tržní hospodářství.

Ten poslední odstavec o podpoře sportu je tedy k smíchu, ale jinak.....

0/0
28.9.2008 18:15

Deliveres

Za tento text novinářského

mazala: "Podle Vandase je 90 procent národa neonacisty, protože zastává názory Dělnické strany, ale bojí se je prezentovat." z iDnes, by vás měla ihned Dělnická strana žalovat. Většina národa není Nacisty, jak píše novinářský diletant, ale je Nacionálního smýšlení. To je dost podstatný rozdíl.

0/0
28.9.2008 17:28

Cynyc

Re: Za tento text novinářského

Většina národa možná je nacionálního smýšlení, protože "český národ" je skupina pár set sympatizantů neonacistických stran. Všem ostatním je pojem "národ" k smíchu.

0/0
28.9.2008 18:54

Johny_S

Nerozumím,

proč redaktoři MFDNES nejsou schopni rozlišit mezi nacionalismem a neonacismem. Možná se jedná o nějakou duševní poruchu.

0/0
28.9.2008 16:20

Rudá_záře_nad_Kladnem

Re: Nerozumím,

Nevím jestli jsou ti mladíci nacionalisté nebo neonacisté, každopádně zamindrákovaní jsou hodně. :-)

0/0
28.9.2008 16:58

Deliveres

Re: Re: Nerozumím,

Pokud jsi jako typiscký Čech, který se o nic nezajímá, jen o své peníze, tak je samozřejmé, že nechápeš smysl dnešní manifestace. Pokud bys chtěl se svým státem něco udělat a napravit situaci, kdy se ve většině měst lidé bojí po setmění vyjít na ulici, tak jsi rovněž vítán. Pokud nevíš o čem píši, zůstaň sedět za pecí a čekej až ti celý stát rozkradou nepřizpůsobiví a cizáci.

0/0
28.9.2008 17:23

Rudá_záře_nad_Kladnem

Re: Re: Re: Nerozumím,

Jo, jo. Zajímám se o dění kolem. Bude mi 30 let a dospěl jsem k závěru, že podobná individua (jako tahle dnes na Kladně) současnou společnost nezmění. :-) Kucí si jednou najdou dívku (nebo chlapce), bystřejší si dodělají maturitu,  a začlení se do toho tupého stáda, kterým dnes pohrdají. Vsaď se.

0/0
28.9.2008 17:46

José Antonio

Re: Re: Re: Re: Nerozumím,

Kdo zastává názory jako ty, nenávidí vlastní děti.

0/0
28.9.2008 17:51

Deliveres

Re: Re: Re: Re: Nerozumím,

Pokud budeš jen sledovat a čekat, že někdo palčivé problémy současnosti vyřeší za tebe, tak to se na čekáš. Pokud ti je sukečně pouhých 30 let, tak bys měl rovněž přiložit ruku k dílu.

0/0
28.9.2008 17:52

Rudá_záře_nad_Kladnem

Re: Re: Re: Re: Re: Nerozumím,

Docela dbám na svou pověst. Fakt bych se styděl, kdyby mě někdo známý viděl v hloučku s tady těmi "nacionalisty".;-D

0/0
28.9.2008 17:56

Deliveres

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nerozumím,

Takže ty si myslíš, že Nacionalismus je něco špatného, jak se nám snaží podstrčit zaprodané sdělovací prostředky? Ale Nacionalismus znamená, že jsi NÁRODOVEC, a to je něco jiného něž podsouvaný význam, že je to NACISMUS!

0/0
28.9.2008 18:04

Rudá_záře_nad_Kladnem

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nerozumím,

Ne. Já sám se považuji za nacionalistu. Jen nechci být házen do jednoho pytle s lidmi, co jsou duševně vyzrálí asi jako žák 2. třídy pomocné školy.

0/0
28.9.2008 18:06

Rudá_záře_nad_Kladnem

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nerozumím,

ty nacionalisto, už jsi si byl koupit "Moje paměti"?

0/0
28.9.2008 18:07

Generál Ugarte

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nerozumím,

Tys už vydal paměti?

Chceš asi trumfnout Churchilla, co? ;-D

Nebo máš na mysli "Můj boj"?

0/0
28.9.2008 18:08

Rudá_záře_nad_Kladnem

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nerozumím,

říká se tomu obecné vzdělaní. ;-D;-D;-D

0/0
28.9.2008 18:13

Deliveres

Re: Nerozumím,

Tohle deklasování Nacionalismu na Nacismus dělají redaktoři iDnes schválně, protože sami neví ke kterému národu by se měli přidat. Kdo si neváží svého národa, měl by vymřít.

0/0
28.9.2008 17:18

Urb-inspirace vítězná

Jen aby to nebylo, jako s agentama z Ruska.

 Po téhle aféře, jak  agenti tajemným způsobem ovládají občany, proti radaru vím, že novinářům už je všechno jedno, hlavně se zavděčit, aby dostali dary od mecenášů. Rv

0/0
28.9.2008 15:49

Johny_S

Re: Jen aby to nebylo, jako s agentama z Ruska.

To je přeci u vás bolševiků známá věc. Vy jste za to, že někdo spolupracoval s nepřátelskou rozvědkou, bez důkazů popravovali.

0/0
28.9.2008 16:22

Urb-inspirace vítězná

Re: Re: Jen aby to nebylo, jako s agentama z Ruska.

 Škoda dne, kdy kat nepopravoval.Rv

0/0
28.9.2008 18:17

pepe999 from Salford

Opet propaganda nejhorsiho kalibru ala

pravda a laska...

V jedne vete se ten diletant, co to psal vpodstate priznal:

V Kladně se sešlo asi tři sta nacionalistů na povolené Svatováclavské manifestaci.

Vsimnete si toho vyrazu manifestace. Taktez se v tom clanku pise, ze se sesli uz po 4, coz naznacuje nejakou tradici, nikoliv demonstraci...8-o8-o:-©[>-]

0/0
28.9.2008 15:23

babacek

V Kladně demonstruje asi 300 nacionalistů

Tak jsme se dozvěděli kdo všechno je hlídá, ale proti čemu demonstrují jsme se nedozvěděli a jistě ani nedozvíme. :-/

0/0
28.9.2008 14:50

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.