Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Místo vínka si radši kupte indulonu, radí zdravotník bezdomovcům

Víte, co je lepší a zdravější investice než čůčo? musí se leckdy ptát posádka "mobilního přístavu" pro pražské bezdomovce. Objíždí bezdomovce a radí mimo jiné, jak udělat něco pro své zdraví a vložit třicet korun raději do masti na nohy než do krabice levného vína. Jeli jsme s ní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

VivienCarmen

SupER!

Keby bolo viac takých managerov ako je pán Kadlec.

Klobúk dolu;-)

0/0
19.9.2008 15:34

gagaryn

***

Po vínku dostávají bezdomovci chuť na anální sex.

0/0
11.9.2008 14:40

Bouše

Kdysi se tradovalo,

že topinkou usmaženou na induloně se dá zfetovat. Zkoušel to někdo? :-)

0/0
11.9.2008 12:53

gagaryn

Re: Kdysi se tradovalo,

to je výmysl, který vznikl za působení partičky, která si říkala magoros. Vymýšleli různé recesistické akce. Např. si do piva dali modrou potravinářskou barvu a pili modré pivo. Nebo z tuby na indulonu vymačkali obsah a zpětně jí naplnili sádlem a pak si to v hospodě mazali na chleba a dělali že jsou zfetovaní. Bylo to tak v sedmdesátých až osmdesátých letech minulého století.:-)

0/0
11.9.2008 14:44

hnedka_zdrapana

hm

indulonu... nebo taky lubrikacni gel ;-D

0/0
11.9.2008 4:25

Pribinacek

Re: hm

První, co mě po přečtení titulku napadlo, jak si na té Induloně budou smažit topinky, když nemají na ulici vařič :-) Nebo si ji můžou jen tak namazat na chleba, to vše se dělávalo.

0/0
11.9.2008 8:20

Belangrijke

Řešte podstatné věci

Proboha... nevím, proč vám tak vadí pár milionů na péči pro bezdomovce a pár lidí, kteří se jsou schopni obětovat, když na všech státních zakázkách, na vládě a vlastně všude unikají miliardy a milardy z vašich daní. Navíc tyto peníze slouží nepřímo i vám. Tak, že se třeba nenakazíte žloutenkou. Tak řešte podstatné věci prosím:-©

0/0
11.9.2008 1:49

qwerty1234561

sociální pracovník

sociální pracovník nám do domu přitáhl štěnice.

z téhle verbeže nemáme nic než nemoce, měli by je odvést někam do tábora kde by pracovali a měli jídlo a péči

0/0
11.9.2008 0:40

Velký mozek vládne

DOPORUČUJI! ČTĚTE!

R^

http://radovan.bloger.cz/Mgr-Radovan-Kaluza/radovan-kaluza-z-bezdomovce-milionar

R^

0/0
10.9.2008 23:59

alpha

Re: DOPORUČUJI! ČTĚTE!

Velice zajimava diskuze....;-)

0/0
15.9.2008 9:50

Velký mozek vládne

Když vidím Vernera na fotkách tak už asi vím, co ho k těm

bezdomáčům táhne ;-D Vyzáblá rachitická postavy, mastné rozcuchané vlasy 8-o

Co se takhle nad sebou zamyslet, pro začátem si můžete přečíst návod od Radovana Kaluži: http://radovan.bloger.cz/z-hnusaka-metrosexual

0/0
10.9.2008 23:57

Euronymos

Re: Když vidím Vernera na fotkách tak už asi vím, co ho k těm

jj kaluža je master. A proto multi milioníř jezdí ve fordu puma, či co to je za rachotinu ;-D

0/0
11.9.2008 0:17

Leontynka 73

Panu Vernerovi.

Dobrý večer,taky Vám fandím,, je vidět, že lidský a rozumný člověk ještě nevymřel.

Souhlasím , ta hranice, mezi bezdomovectvím a normálním životem je hrozně tenká.

Zvláště v době , kdy platy , jsou malé , náklady na bydlení , a žití nepřiměřené ,lidé neurvalí , závistiví, lhostejní,agresivní. Dnešní doba prostě přeje dravým a vyčůraným lidem a ne každý v tom umí chodit,

Stačí, stát se díky úrazu , nemoci postiženým , nebo duševně nemocným a řešíte problémy o kterých jste předtím neměli ani páru.

0/0
10.9.2008 22:45

Leontynka 73

Re: Panu Vernerovi.

Jen vidím , problém s bezdomovci částečně i v tom, že např. Azylový dům je tuším jen  na 1/2 roku,práci dostanou málo placenou, oporu mnozí nemají žádnou a tak rezignovali. vidí alespoň ve svém životě ted svobodu,s tím , finančně na tom nebudou lépe..a když se k tomu přidá opovržení lidí a nemoc, je ta rezignace úplná a zbyde jen alkohol jako útěk před realitou.

Pan Vernere,

vážím si Vaší práce,přeji jen to dobré a nenechte se otrávit lidmi.R^

0/0
10.9.2008 22:45

erik verner

Re: Re: Panu Vernerovi.

původně jsem sem nechtěl už jít, protože mně dostaly ty asociální výroky, ale když vidím, že ne všem lezu krkem...  A Vaše poděkování a obdiv  nepatří jenom mně, ale i ostatním pracovníkům Naděje, a sociálním pracovníkům. Každopádně za vyjádřenou podporu děkuji. e

0/0
10.9.2008 23:01

Euronymos

Re: Panu Vernerovi.

Zde nejsme na předvolebním meetingu, aby nám tu někdo cpal do hlavy politickou rétoriku.

Ad. platy: Platy nejsou malé, pouze lidé jsou neschopní se prosadit. A nebo nic neumí. Přeci bychom nechtěli, aby nekvalifikovaní lidé měli více jak vystudovaní, jak to bylo za min. režimu. A když se vám nelíbí vaše finanční ohodnocení, tak změňte zaměstnavatele ?

A ty lži ohledně postižení si odpuste, nebo snad tím chcete tvrdit, že všichni postižení jsou bezdomovci ? Pokaždé jde jenom o touhu se svým životem něco udělat. A ne brát život, tak jak přichází.

0/0
10.9.2008 23:00

Leontynka 73

Re: Re: Panu Vernerovi.

Všichni postižení rozhodně ne, ale dokud se nezačnete zajímat o to co stojí např.kompenzační pomůcky a že si je hradíte z velké časti sami, dokud ,jste zdravý, berete to jako, to jinak. Chápu to , dokud člověku " nic není " , nemá problém ani změnit zaměstnavatele ani třeba vystudovat .....a touha něco udělat být může někdy(neříkám vždy) jsou ty překážky velké a množství lidí házejícch Vám klacky pod nohy také na optimismu nepřidá....je to relativní, někdy je to boj s větrnými mlýny , někdy prostě na to lidi nemají......a pak je tenká čára toho, jak spadnout na samé dno

0/0
10.9.2008 23:18

Yaroukh

Re: Re: Re: Panu Vernerovi.

Ty kecy o platech, drahotě a době sis mohla nechat od cesty. Jinak se dá souhlasit.

0/0
10.9.2008 23:27

Leontynka 73

Re: Re: Re: Re: Panu Vernerovi.

Dobrý večer,

Nikoho nenapadám , chovám se slušně a to samém očekávám i od diskutujících,asi je to příliš troufalé , chtít v dnešní době, slušnost, vyjádřila jsem jen svůj názor , stejně tak jako Vy ,ale jde to i slušnou formou,...mimo jiné, pročtěte si ekonomické magazíny a zjistíte , že ono zde skutečně draho je, srovnáme-li  náš stát  jinými Evropskými státy.

0/0
10.9.2008 23:35

Euronymos

Re: Re: Re: Re: Re: Panu Vernerovi.

Ano je zde draho, ale když se vám to nelíbí, tak máte možnost jít pracovat do západní Evropy a ne zůstávat ve východní, když se tak špatně žije.

0/0
10.9.2008 23:42

Euronymos

Re: Re: Re: Panu Vernerovi.

Kompenzační pomůcky, tak tam se v cenách neorientuju, jelikož jsem se s tím u nás v rodině nesetkal.

Ale za to 100% vím, jak je nákladná léčba konečného stádia cukrovky, kollik stojí starat se o člověka, který se prakticky nehne. Vím kolik stojí léčba leukemie. Vím kolik starostí je uživit 2 studenty na VŠ z brigád.

A nikdo mě nepřesvědčí o tom, že je lehké spadnout na dno. Když mě vyhodí z práce a stane se naprosto nemyslitelná věc, že neseženu zaměstnání odpovídající mé kvalifikaci, tak klidně půjdu dělat na stavbu přidavače, ale nikdy mě nikdo nedostane na pracák. To bych si pak připadal jako naprostá nula, která se o sebe nedokáže postarat. Je to všechno jenom a jedině o přístupu a sebeústě. Jakmile sebeúctu ztratíš, tak z tebe přestane být člověk, ale jsi už jenom živá bytost, která narozdíl od zvířat umí mluvit a možná trošku i myslet, ale člověk z tebe dávno již není.

To je to samé, jako když se chodí lidé modlit do kostela, aby se něco v jejich životě změnilo.

0/0
10.9.2008 23:39

zvedava-listicka

fandim Vernerovi

Pan Verner dělá doboru věc... kdo z vás, co by se na ty lidi vykašlali, naposledy udělal něco pro někoho druhého? Až vám nebude lhostejný nejen váš život, pak má cenu se s vámi bavit. Také platím daně a jsem vděčná za každou viditelnou pomoc pro kohokoliv.

0/0
10.9.2008 22:28

-dejf-

Re: fandim Vernerovi

pro nekoho noname, kdo o ni kolikrat ani nestoji, nemluve o tom, ze si ji vubec nezaslouzi, nebo nekoho konkretniho (pritel, rodina)?

to je totiz dost podstatny rozdil

0/0
10.9.2008 22:33

Leontynka 73

Re: Re: fandim Vernerovi

A kolik feťáků, stojí o pomoc ??? Mizivé , procento, Ti dle mého jen služby , placené z daní využívají, mizivé procento toho nechá a servís pro ně stojí nehorázné peníze, dalkeo víc, jak pro bezdomovce.....navíc , spusta jich , hází stříkačky kde se dá ..

0/0
10.9.2008 22:49

Euronymos

Re: Re: Re: fandim Vernerovi

Přesně právě jedni takoví mi kdysi udělali slušný face lifting, abych vypadal krásně a zbavili mě přebytečného majetku, abych nebyl tak materiálně založený. Takže mi vlastně udělali službu ;-D

0/0
10.9.2008 23:04

Euronymos

Re: fandim Vernerovi

Pro někoho neznámého ? Cca 7 let z5, když jsem lidi z vybouraného auta na D1. A výsledek: mrtvá babička, kterou jsem vezl z nemocnice, jelikož mi odstavené a řádně označené auto sestřelil kamion.

Půl roku z5, když jsem dával první pomoc malému klukovi, cca 7 let. A výsledek ? Bylo na mě podáno trestní oznámení za pokus o znežutí mladistvého.

Pro někoho známého ? Služné modřiny, podlitiny, vykradená netovka. Škoda za necelých 600k, měsíc lítání po úřadech, po policii a soudech. Je fakt, že to mělo kýžený efekt, jelikož v base se ten dotyčný dostal ze závislosti, ale fakt to za pomoc nestálo.

0/0
10.9.2008 22:49

erik verner

Rozloučení

Vážení přátelé, jdu spát. Děkuji za zajímavou diskusi, rád jsem s Vámi probral některé aspekty bezdomovectví, a na závěr večera Vám přeji, abyste se každý probudil ve své posteli, a nad hlavou měli svůj strop. Myslete na lidi, kteří tam ten strop nemají. Dobrou noc. Erik Verner (zde napsané příspěvky vyjadřují postoj čistě můj. nevyjadřují postoj žádné organizace)

0/0
10.9.2008 21:57

Euronymos

Re: Rozloučení

Místo toho, aby jsi mi odpověděl, tak jdeš spinkat ? Ololo jaký jsi to hrdina

0/0
10.9.2008 22:21

erik verner

Re: Re: Rozloučení

Euronymos: Nebudu reagovat na asociální a jedovatý a urážlivý narážky někoho, kdo ani nemá tolik slušnosti, aby se v komunikaci s někým, jehož jméno zná,podepsal. S takovými lidmi - zlými, asociálními, hrubými, a a vůbec - nejednám. Dobrou noc všem lidem, kteří to myslí dobře. E

0/0
10.9.2008 23:08

Euronymos

Re: Re: Re: Rozloučení

Nikdy jsem proti tobě neprojevil ani špetku hrubosti. Nikdy jsem na tebe nebyl zlý. Tak si zde prosím nepiš zástěrky pro to, že nemá argumenty :)

A jestli máš nějaký problém a chceš jej konfrontovat, tak klidně s tebou na pivo půjdu a vysvětlím ti na pár příkladech, proč odmítám lidem pomoci.

Btw. a zjisti si co znamená asociální jednání a pak se zamysli na tím, co jsi napsal.

0/0
11.9.2008 0:53

marwill

Re: Rozloučení

Ono se to lehce řekne, že bezdomovci jsou smrad a špína a že by měli jít dělat. Ano, někteří jdou a zvednou se, jiní rezignují. Ty výkřiky, že to jde z těch a těch daní ... ano, jde, ale ruku na srdce, ono jde z našich daní spousta peněz a ani nevíte kam (raději nevědět) a nikoho to netrápí. Panu Vernerovi závidím jeho dobrosrdečnost a laskavý přístup. Jaká je dnešní společnost? Lidi jsou k sobě strašně zlí, ani se nezdraví, závidí si a jeden se povyšuje nad druhého. Každý si hrabe na tom svém malinkatém písečku a nic jiného ho nezajímá. Pěkně nás to dostalo, bohužel. Žádné ohledy, na nic a na nikoho. Pak to tady vypadá jak to vypadá.:-©

0/0
10.9.2008 22:25

Euronymos

Re: Re: Rozloučení

Mě teda dost trápí, když prachy z mojich daní dostávaj celoživotní nemakačenka, jdou na prohrané arbitráže a platí se za ně socky. Ale bohužel s tim nic nenadělám.

Taktéž mě štve, že mám naprosto stejnou zdravotní péči, jako člověk, který bere minimum. Ale jak jsi napsal, tak s tím nic nenaděláme.

Ostatně mě teda štve, že musím platit sociální a zdravotní, ale to už je jiné téma.

0/0
10.9.2008 23:22

-dejf-

Re: Rozloučení

jdu nasledovat (do sve postele, pod svuj strop, at to tak zustane)

Jinak i me nazory byly ciste me a bohuzel nevim o zadne organizaci, co by takovy postoj zastavala ;-)

PS: pod mojim stropem je jeste misto pro mnoho hlav, presto sem vagabund nesmi, nebo ho pozenu stylem, ze bych psa takto nevyhnal. Pratele maji dvere dokoran

PS2: dost casto v techto diskuzich narazim na debily, tentokrat to neni ten pripad

0/0
10.9.2008 22:26

Euronymos

Re: Rozloučení

Řekni mi jednu jedinou věc. Proč když tihle žebrají prachy odmítnou večer darované raní pečivo, když prý mají podle tebe tak strašný hlad, že kdyby nedostali polévku, tak by umřeli. Místo toho, aby si to jídlo vzali a poděkovali, tak tě pošlou do sedací partie a ještě se diví, že jim nedáš prachy. Takoví si zaslouží pomoc ? Nezaslouží, ti si zaslouží pouze chcípnout v těch nejhorších podmínkách, jaké si zde nikdo nedokáže představit.

A přitom já bych jim ten pitomý chleba klidně koupil, ale prachy bych radši spálil, než abych jim je dal. Jasně chápu, že takoví možná nebudou všichni, ale vsadil bych svou dobrou pověst, že jich nebude ani 5%.

A nebo si snad někdo zaslouží pomoc, když o ní nestojí ? A je jedno, že ti budou tvrdit, jak by pilně pracovali, vedli spořádaný život a další bla bla bla, ale to jsou jenom kecy, kecy a ještě jednou kecy.

Sakra přeci nelze funguvat systémem, že on se za mě o mě postará někdo jiný. Prvotní impuls musí jít od nich a pak to lze nějakými způsoby řešit

0/0
11.9.2008 1:07

ChorcheCh

Víte o kolik by stát přišel na dani

Kdyby sociálové přestali chlastat ?

0/0
10.9.2008 21:18

VDC

Re: Víte o kolik by stát přišel na dani

Kdyby se lidi chovali tak, jak jim stat radi, tj. ekologicky co nejmene jezdili autem (tj. kupovali minimum PHM), vubec nepili a nekourili, tak se to zhrouti za dva mesice. ;-D Jaksi by nebyly penize na nic. Takze je to farizejstvi.

0/0
10.9.2008 21:34

Euronymos

Re: Víte o kolik by stát přišel na dani

Myslíš, že takové směšné částky někoho zajímají ? A víš kolik by nabral na daních, kdyby pracovali a žili pod střechou a nejlépe pod státní střechou:-)

0/0
10.9.2008 22:24

leather-man

Re: Víte o kolik by stát přišel na dani

No on krabicák za 18 Kč toho do státní pokladny přinese opravdu hodně...

0/0
11.9.2008 12:07

ZIIZ

Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

Ty lidi jsou na ulici jedině a vlastní vinnou a vlastní neschopností. Hrozně by mě zajímalo, kolik jde z peněz, které vydělám na homelese, na celé to pečování o ně, včetně tvého platu.

Já jsem řádný občan, platím krvavé daně, a když chci očkování proti žloutence musím za ně vysolit pár tisíc. Když ale budu flákač, schopný akorát chlastat a ležet někde na kartonech, tak dostanu očkování grátis, lékařskou péči grátis, jídlo grátis, abych náhodou netrpěl nedostatkem vitamínů a živin :-©

A to, že je nikdo nezaměstná, protože jim ukradli doklady, to už snad nemyslíte vážně, to už je vrchol. Člověk, který není schopný ani dojít na úřad a vyplnit formulář je neschopák nejvyššího řádu. A vy budete plácat něco o tom, že není homelesem vlastní vinnou? :-©

0/0
10.9.2008 21:10

erik verner

Re: Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

příteli, od roku 2006 to dělám dobrovolně.

0/0
10.9.2008 21:18

-dejf-

Re: Re: Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

to nic neznamena, ja taky dobrovolne hraji hry na PC

kazdy ma sveho konicka, to jeste neznamena, ze ho s tebou musi sdilet ostatni

a to ze si treba myslis, ze to delas pro neci dobro? ja si treba taky myslim, ze timhle jebanim na diskuzich delam dobro ostatnim, protoze je nakopnu a donutim uvazovat nad sebou a svym okolim, a ze zrovna houmlesactvi o stylu mysleni je (myslim si ze mnohem vic nez o samotne hmotne nouzi)

0/0
10.9.2008 21:57

erik verner

Re: Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

a vůbec není podstatná otázka peněz, co to stojí, koho to stojí. Každý, kdo je na ulici by měl mít právo se do společnosti vrátit. kdybyste si to vyzkoušel, tak takhle nemluvíte. Víte co? jdětě, v listopadu se na dva měsíce vzdejte všeho. peněz, známých, bytu, práce, a vyjdětě ven. Udělejte za vším velkou tlustou čáru. na dva měsíce. Pak za mnou přijdte, a promluvíme si o tom, ano?

0/0
10.9.2008 21:21

ChorcheCh

Re: Re: Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

R^

0/0
10.9.2008 21:24

ZIIZ

Re: Re: Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

On nemá právo se vrátit? On mu někdo brání se umýt a jít pracovat? V Praze je nedostatek pracovníků !

Proč mě posíláte bydlet na ulici nechápu, já nemám problém sehnat během 24 hodin v Praze práci. Ono jde spíš o to, že lehnout si někam na krabici, chlastat do zapomnění a čekat až přijede doktor a jídlo je bez práce a pohodlné. Neříkám, že se jim do líbí, nelíbí, radši by bydleli v Hiltonu, ale jsou neschopní a líní s tím něco udělat tak akorát chlastají, aby zapomněli na svojí neutěšenou situaci.

Těm lidem máte dát práci, když chcete dělat něco užitečnýho, ne jídlo, aby náhodou neměli chudáčci málo vitamínů. :-©

0/0
10.9.2008 21:38

erik verner

Re: Re: Re: Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

Víte, ono všechno souvisí se vším. To, že jim dáme jídlo, je taky dobré, protože si uvědomí, že jsou na tom zle. Příště až přijedeme na to stanoviště, tak už tam bude o jednoho míň. Kde bude? u nás, ve středisku, kde bude mít pohovor se sociálním pracovníkem. Proč? aby si našel práci. Ono je to docela složíté na pochopení, ale opravdu to funguje. taky jsem tomu nevěřil... Taky jsem si říka, to není možné, dokud jsem to neviděl, v praxi. A vídám to dnes a denně. Přetahujeme bezdomovce z ulice, do společnosti. Ono to funguje. Takhle to děláme. Oni si práci najdou. Někdo potřebuje abysme na něm zapracovalí víc, nekdo potřebuje naší péče míň. Ke kažému přistupujem individuálně, a ono se to vrací.

0/0
10.9.2008 21:47

Euronymos

Re: Re: Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

A jaká je tedy podstatná otázka. Ti lidé jsou tam vždy vlastní vinou, tak ať se z toho také sami vyhrabou. To je naprosto to samé jako, když si lidé stěžují, že mají malý plat. Stěžuje si skoro každý, ale myslím tu část populace s min. mzdou. To je taktéž pouze vina jejich neschopnosti.

A propo, proč by mě zkoušet bydlet někde pod mostem, vždyť on si to sám od sebe nezvolil, ale místo toho si zvolil život v bytě, zvolil si mimo neustálého chlastání chození do práce, starost o rodinu a další obyčejné starosti a radosti.

Život je otázkou priorit a co člověk, to jiné priority.

0/0
10.9.2008 21:42

erik verner

Re: Re: Re: Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

víte sám, že život na ulici je pro organismus zátěž. Vysoká zátěž. Lidé na to bezomovectví umírají. Mám je nechat umřít? Vy byste je umřít klidně nechali. Ale já ne. Mám jinak nastavený žebříček hodnot. Pro mně je důležité, aby se ti lidé, kteří jsou na tom zle, zdravotně, aby se zase uzdravili. pro sociální pracovníky je v popředí žebříčku hodnot zase klienty dostat zpět do společnosti. Já nevím, proč jste všichni tak tvrdí, a netolerantní. pana kolegu posílám na ulici proto, aby si vyzkoušel, jaké to je, a schválně, jestli by potom mluvil stejně. kdyby se vrátil bez prstů - z omrzlin, se zvětšenou slezinou - kvůli aktivované imunitě, a tak dále... Nevím, proč se do mně opíráte, když se snažím vám vysvětlit, jak to funguje, a vy mi nadáváte, a jánevím co. Jsem zklamenej, Vaší společností.

0/0
10.9.2008 21:54

Euronymos

Re: Re: Re: Re: Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

Vím jak je život na ulici ubíjející, jelikož se mi tam přes drogy a chlast dostalo pár mých známých. V té době jsem byl také plný ideálů, chtěl jsem jim pomoci a výsledek ? Naprosté výčerpání, jak psychicky, tak fyzicky, ale i finančně bez jakéhokoliv efektu. Teda efekt byl, když jsem se na ně po chvíli vykašlal, tak mi vykradli netovku a ještě zmlátili. Tak mi tady prosim tě nevykládej o nějakém humanismu.

A tak mi tedy řekni jednu jedinou věc. Proč když tihle lidé žebrají prachy, tak odmítnou pozvání na jídlo, popř. když jim to jídlo dáš a pošlou tě rovnou do prd... ? A takoví lidé si zaslouží pomoc, aby si mohli kupovat krabicáky ? Řeknu to rovnou, takoví cosi si nezaslouží ani chcípnout jako zvířata.

Ještě nějaká otázka ohledně mé humanity ?

0/0
10.9.2008 22:04

-dejf-

Re: Re: Re: Re: Re: Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

chcipnout si zaslouzi, kolikrat k tomu i sami smeruji,

bohuzel "tyrani" typu verner a spol jim v jejich zameru drze brani ;-D

0/0
10.9.2008 22:30

burmajones

Re: Mistr Verner jsi zaslepený až hrůza!

kdo píše,že je řádný občana a platím krvavé daně je hnusnej chlubílek

krvavé daně platí každej kdo kupuje jídlo,benzín,kořalku....

mimochodem nemalá část bezdomovců jsou lidé psychicky nemocní a intelektuálně slabší.je to jejich vina?

0/0
10.9.2008 21:21

Najdete na iDNES.cz