Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Příběhy neohrožených hrdinů jsou fujtajbl

Vlastně je to obvyklá česká legrace: novináři odhalují, kdo v politice slídí a vydírá. Nastraží fingované darebáky, kteří jsou ve skutečnosti bojovníky proti slídění a vydírání. Neohrožený Tlustý vleze kvůli tomu do bazénu s holkou a nastraží narafičené fotografie, aby zjistil, kdo v politice slídí a vydírá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jajaja00

P. Steigerwalde, co to je, tentokrát, za blábol ??!!

Tu Kubiceho zprávu si laskavě přečtěte, než ji začnete zmiňovat. Ty nepotvrzené věci zní, ty tvořily jednu jedinou a necelou stránečku z několika desítek. A pokud si ji opravdu přečtete, tak zjistíte, že vše ostatní se vyplnilo. A to, na čem se stále točí ing. J. Roko Paroubek, to v té zprávě nebylo uváděno jako fakt, ale pouze a jen jako MOŽNOST. Mám pocit, že tentoktát jste to svým komentářem pěkně po....

0/0
9.9.2008 19:29

Bouše

Vcelku souhlas, až na jednu maličkost -

dost dobře nechápu větu "Ale Kubiceho zprávu, která byla podobně nechutná a nejasná, nechal (Topolánek) bez povšimnutí." Jak tomu mám rozumět? Vždyť z této zprávy Topolánek čerpal informace o prorůstání orgainizovaného zločinu do státní správy. Tak jaképak "nechal bez povšimnutí?" :-P Jinak díky za toho "cachtala z vany" ;-D R^  

0/0
9.9.2008 10:32

noboty666

Re: Vcelku souhlas, až na jednu maličkost -

Pravda, cerpal, ovsem v okamziku, kdy se dostal do Strakovjy, tak byla cela zprava odlozena ... patrne jako jiz vyuzita a zastarala.

0/0
10.9.2008 11:42

hadesxx

Pan Steigerwald

zřejmě v momentě chvilkové slabosti napsal cosi téměř normálního. Ale on se zase oklepe z politické kocoviny, a příště si zas přečteme něco s nadpisem "Zastřelte si svého komunistu, případně rusáka..."

0/0
9.9.2008 9:34

Alphik

Výborný článek

Dobrý den, jsem velmi kritický ke článkům a komentářům MF Dnes, ale tento článek mě po velmi dlouhé době velice zaujal, a považuji jej za opravdu nestranný, vyvážený a velmi dobře napsaný. Nedalo mi to než zareagovat a poděkovat. Nejde už totiž o sympatie k ODS, či ČSSD, jde o mnohem víc - o demokracii v naší zemi, a ta by měla být posuzována bez stranických preferencí. Aleš Kadeřábek

0/0
9.9.2008 9:05

ix.

Pane Steigerwald, překvapujete.....

...dokážete napsat vyvážený článek....R^

0/0
9.9.2008 6:15

Harry_sportsman

Re: Pane Steigerwald, překvapujete.....

Taky mě to docela šokovalo ... :-)

0/0
9.9.2008 13:38

rezjir

Kubice a Morava, jak se to rýmuje

Kubice je obětí spiknutí, organizované "klienty Topolánka, od nichž se snažil odtřihnout, když se mu nepodařilo díky Kořistkově neúplatnosti vyvolat předčasné volby. Kdo jsou tito jeho klienti, prozradil sám v rozhovoru pro ihned, když objasňoval, že Špidla padl, protože si znepřátelil některé vlivné lidi. Tito klienti začali jednat na vlastní pěst.

A tak Kubiceho policejní složka stala objektem manipulací organizovaného zločinu. To dosvědčuje i samotná Kubiceho zpráva, jejiž součástí se staly tzv. Mrázkovy poznámky. Z těchto poznámek zase plyne, že dokonce bylo uvažováno o atentátech na Grosse a Paroubka. Tyto Mrázkovy poznámky podstrčil Pitr Kubicemu. Pitr měl kontakt na Krejčíře, který zase chtěl kompromitovat ČSSD prostřednictvím směnky. Pitr stojí i za kauzou biolih. K Pítrovi přešel jeden Kubiceho podřízený, který měl možnost manipulovat přímo s informaci přímo Kubicemu před nosem. Bodyguard Pítra zkoušel vydírat Ploce. A teď Dalík potvrdil, že vlastní tzv. Mrázkův archív.

0/0
9.9.2008 3:38

Najdete na iDNES.cz