Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Poslanec James Bond aneb amatér s cenou zlata

Mně taky vadí, že osmdesát procent lidí považuje politiky za hajzly, kteří akorát škodí. To jsou slova poslance ODS Jana Moravy. Pronesl je ve čtvrtek 7. srpna v jedné pražské pizzerii chvíli poté, co mému kolegovi předal obálku s "kompromitujícími fotkami" Vlastimila Tlustého a než se mu svěřil, že teď má "rozpracovanou" zelenou rebelku Zubovou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Harry_sportsman

Vcelku výstižně napsané,

až na tu myšlenku "Skoro bych se vsadil, že by Paroubkova ČSSD teď otevřela náruč i Moravovi". Pane Kubíku, nemyslím si, že by byla ČSSD tak naivní a riskovala ztrátu morálního kreditu kvůli získání takového poslance. Zvláště když je zřejmé, že by ODS díky svým mafiánským praktikám získala na svou stranu bez větších problémů dalšího přeběhlíka.

0/0
7.9.2008 12:56

perpartes

Jsem zvědav,kdy blahosklonná idnes zasáhne.

ODS je strana,která má praktiky starých dob.

Myslím léta 1948-1990.

0/0
6.9.2008 23:20

Dr No

Je zajímavé,

kolik prostoru věnují média takovéto vyslovené kravině, zatímco závažná témata, týkající se především hospodaření státu a jeho úředníků s našimi penězi novináře prakticky nezajímají.

0/0
6.9.2008 23:10

Harry_sportsman

Re: Je zajímavé,

RvJestli tohle považuješ za kravinu, tak to opravdu nevím ...

0/0
7.9.2008 12:49

Dr No

Re: Re: Je zajímavé,

Ano, je to naprostá kravina, která nestojí za jediný řádek v novinách. Že většnu členů parlamentu tvoří větší či menší blbci musí být člověku zřejmé třeba po shlédnutí pár desítek minut televizního přenosu jejich jednání. Je to také zákonité, protože strany na svých kandidátkách nepotřebují samostatně uvažující lidi, ale statisty, kteří zvednou poslušně ruku, tak jak jim to jejich vedení přikáže.

0/0
7.9.2008 21:22

Harry_sportsman

Re: Re: Re: Je zajímavé,

Tady přece nejde o to, že je v parlamentu řada blbců (to je samozřejmě pravda), ale o to, že tato aféra ukázala, jaké panují v české politice mafiánské praktiky (i když ani mafiáni nejspíš nezatahují do vyřizování svých účtů děti ...) a čeho všeho jsou politici pro zajištění potřebných hlasů schopni.

0/0
7.9.2008 23:19

Kakarel

Nebreč!

Stejně tě zavřou! Chlapi nebrečí.;-D

0/0
6.9.2008 19:00

jajaja00

Proč rudochy nezajímá tento fakt?

"Já jsem z této schůzky poslal SMS zprávu panu Dalíkovi a panu Tluchořovi. Ani jeden z nich mi neřekl, že mám okamžitě ty věci koupit. Pan Dalík mi řekl, že o ty věci nemá zájem, protože takové fotografie už má a Petr Tluchoř odpověděl něco ve smyslu, jestli se to prodává jednotlivě nebo v celku, a že mám vzít kontakt na ty lidi."

Dalík dal jasně najevo, že takových sviňáren koluje spousta.

0/0
6.9.2008 12:01

Harry_sportsman

Re: Proč rudochy nezajímá tento fakt?

Trochu divná "logika" (ale to je u tebe zcela normální) - já bych z Tluchořovi reakce naopak odvodil, že zájem o Tlustého fotky projevil ... A pro Dalíka bylo  tohle nejspíš příliš malé žrádlo.

Nejpodstatnější a nejhnusnější věcí z této aféry je pro mě naopak to, že Morava dle svého vyjádření dostal sledování dcery Zubové jakožto stranický úkol!

0/0
7.9.2008 12:47

jajaja00

Udělám mimořádku, zareaguji na hlupáčka.

Můžeš mi sdělit, kdo a kde ti řekl, že to Morava dostal jako stranický úkol ? Nečti tolik své oblíbené Rudé Právo a Haló noviny. Pokud se však bez nich neobejdeš, tak sem potom raději nelez a zůstaň mezi svými rudými bratry.

0/0
7.9.2008 12:54

Harry_sportsman

Re: Udělám mimořádku, zareaguji na hlupáčka.

Proč ze sebe děláš ještě většího hlupáka, než si ... Je to například uvedeno v páteční MF Dnes na titulní straně (pokud umíš hledat na netu, určitě to najdeš i na Idnes) v článku "Poslanec ODS chtěl vydírat".

P.S. Rudé právo ani Haló noviny nečtu. :-)

0/0
7.9.2008 13:03

jajaja00

Jsi hloupější, než jsem se obával......

Inkriminovaný výňatek z páteční MFD:

"Morava při schůzkách, které se odehrály v průběhu několika měsíců, dokonce naznačoval, že „napojit se na rebelující poslankyni Zubovou“ dostal v ODS jako stranický úkol. Tutéž větu vyslovil i při schůzce s redaktorem MF DNES letos v červnu. „Moje práce je směřována k zeleným. Paní Zubová je mou starostí,“ řekl."

Že to dostal jako stranický úkol z toho vyčte opravdu pouze rudý blb......

0/0
7.9.2008 13:10

Harry_sportsman

Re: Jsi hloupější, než jsem se obával......

Ty možná nejsi rudý (to já ostatně také ne), ale blbý si zcela určitě - a čím víc tvých příspěvků čtu, tím více mě v tom utvrzuješ ... A především logické myšlení (pokud vůbec víš, co to je)  je tvojí velmi  slabou stránkou. 

To je ode mě  pro dnešek vše -  neděle  se dá strávit  i mnohem příjemněji ,  než diskusí  na  Idnes.  A zvláště  tobě by neškodilo  prokrtvit si mozek jinou činností ... ;-D

0/0
7.9.2008 13:21

jajaja00

prokrtvit si mozek jinou činností ...

Proč píšeš o něčem, co ti je bytostně cizí ?

0/0
7.9.2008 13:30

josim

pecunia non olet

... pokud by odešli všichni "namočení" poslanci

bude sněmovna prázdná !!!

0/0
6.9.2008 9:02

Kocourek69

Pouze 80 procent občanů považuje politiky za hajzly?

Naivkové. Nevěřím tomu že celých 20 procent občanů si myslí opak. Já osobně neznám ani jediného. Duševně svéprávný člověk si o politicích nic kladného myslet nemůže, neb těch důkazů že to jsou jen a jen pouhopozí vyžírkové je nepřeberně. Mohou si to myslet snad jen samotní aktéři kterých se to týká tj politici neb jim sebekritika smrdí a raději sami sebe opěvují tak dlouho až si tu hovadinu vsugerují. Podle hesla musím se pochválit sám neboť to za mne nikdo jiný neudělá. A těch 20 procent ve společnosti zdaleka není. Naštěstí.

0/0
6.9.2008 2:19

plikous

hajzli

Ma recht, všichni to sou hajzli.

0/0
6.9.2008 2:01

sh1

koho ?

koho má chudák svobodomyslně smýšlející člověk v této době volit ?

maně vzpomínám na dobu, kdy politik odcházel třeba jen proto, že se ukázalo, že nedostatečně ostatním vysvětloval, že nemá titul JUDr., nýbrž Mgr. ... (kdy pro prostý lid každý právník = JUDr.)

0/0
6.9.2008 1:37

jajaja00

Re: koho ?

Pokud vím, tak soudruh Křeček nikam neodešel a ultralenoch Kalvoda nejprve skoupil baráky na Malé Straně a teprve potom šel za výrazně lepším.....

0/0
6.9.2008 12:03

Najdete na iDNES.cz