Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Poveze Topolánek do Číny Tibet? A dá si psa?

Pojedl jsem se soudruhy tajemníky psí pečínku. Uzavřel jsem miliardový kontrakt na výstavbu elektrárny. Dostal jsem nafukovací figurku soudruha Maa a poklonil jsem se v jeho rodišti jeho památníku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

mischap

Premiér je sr@č

Pan premiér je velký sr@č, jelikož kdyby měl placku vytáhnout nebo protestovat v Číně jako soukromá neznámá osoba, nikdy to neudělá...tady jen machruje za státnickou imunitou...

0/0
8.8.2008 11:29

21378

A dá si psa?

poveze 5kg špekáčků R^

co je v nich namleto nikdo njeznaje ;-)R^

0/0
28.7.2008 21:09

lubo50

Nie je rozumné,ak premiér politizuje...

Nerozumiem, prečo chce ísť predsdeda vlády ČR na Olympijské hry do Pekingu, pokiať má toľko výhrad voči vnútorným pomerom v Čínskej republike ? Ak je to neprekonateľný problém,nech ostane doma a pozrie si olypiádu na TV, ako väčšina obyvateľov ČR, prípadne prepne program... Čínska republika je mocnosť, zvrchovaná krajina, v žiadnom prípade outsider, nepripustí zásahy do vnútorných pomerov a nebude školákom, resp. fackovacím panákom. Premiér ČR by sa mal vmestiť do vlastnej kože, z jeho funkcie mu neprináleží provokovať, demonštratívne Čínu školiť. Je to neslušné a nediplomatické. Vie si niekto predstaviť, aby do Českej republiky prišiel predseda Čínskej republiky na zdvorilostnú návštevu a začal by komentovať politickú situáciu v Česku, chcel by dávať lekcie, atď. ?

Premiér ČR by mu určite ukázal povestný "zdvihnutý prostredník na ruke", ktorým sa preslávil a zviditeľnil už niekoľkokrát... 

0/0
28.7.2008 20:57

jajaja00

Dobře napsáno.

R^

0/0
26.7.2008 17:24

Harry_sportsman

Pane Komárku, nedělejte si iluze,

že si Topolánek připne tu placku s Tibetem i v dějišti olympijských her. To panu Topolánkovi příliš fandíte - ale to je u vás obvyklé ...

0/0
26.7.2008 11:24

dykl

.....

souhlas ! R^

0/0
26.7.2008 7:59

rezjir

Současně platí, že

host respektuje přání a zvyklosti hostitele a hostitelského stáu, když už jeho pozvání příjme. Je dobře známo, jak lidožrouti nelibě nesli, pokud hosté odmítali účastnit se jejich kanibalských hostin.

0/0
26.7.2008 7:46

babacek

Hostitele ?

Západní státníci si lámou hlavu, jak to sdělit a neurazit své nepostradatelné hostitele.

Hostile který mě diktuje co budu smět a co ne není hostitel a takovou návštěvu by si měli klidně odpustit.

0/0
26.7.2008 7:18

vasidiv

Re: Hostitele ?

Musím se smát,když nositelem demokracie je pan Topolánek a ještě v Tibetu.

0/0
26.7.2008 10:39

babacek

Re: Re: Hostitele ?

No pořád lepší než když se za takového vydává Filip a jeho parta.

Slyšíme-li v normální zemi slovo levice, hned se nám vybaví výraz solidarita. Solidarita s chudými, se znevýhodněnými, s handicapovanými, s trpícími. Kde však zůstal solidární arzenál české levice, jde-li o Tibet, o mlácení a zabíjení tamních demonstrantů?

Komunista který chce učit demokracii, nemá ve světe obdobu!;-€

0/0
26.7.2008 14:30

Harry_sportsman

Re: Hostitele ?

Babacku, jako obvykle si pleteš pojmy a dojmy - to, co sportovci a delegáti na OH smí, neurčuje pořadatelská země, nýbrž stanovy MOV.

0/0
26.7.2008 11:21

babacek

Re: Re: Hostitele ?

Chceš snad popřít, že již předem vládce Číny deklaroval jak zatočí s těmi co by se jen opovážili mluvit o lidských právech, Tibetu a podobně. A pak již samotné divadlo kolem cesty OH štafety musí každé zhnusit a to není rozhodně výsledek MOV.

Tak, že ty si pleteš Dalmácii a decimálku jako jedno a to samé.;-D

0/0
26.7.2008 14:34

Harry_sportsman

Re: Re: Re: Hostitele ?

Ohledně první věty - můžeš uvést konkrétní zdroj, který by to, cos v ní napsal, potvrzoval ?

Ohledně druhé věty - jestli se mi na letošní olympijské štafetě něco hnusilo, tak jedině způsob, jakým o její cestě informovali některé naše sdělovací prostředky. Jinak jsem spíš obdivoval, že dokázala i přes snahu různých bláznů (podobných tobě) dodržet téměř celou naplánovanou trasu. O výstupu na Mt. Everest ani nemluvě.

Ohledně třetí věty - ta je tak slaboduchá, že ani nemá smysl na ni reagovat.

0/0
27.7.2008 18:57

babacek

Re: Re: Re: Re: Hostitele ?

Zdrojů je plno je čti také něco jiného jak Halo Noviny a nebo Blisty. Média informovala to co byla pravda, ale to se takovým jako ty do krámu nehodí, navíc je na mnoho míst kam je ani nevpustili, což je opravdu svoboda tisku, je mě z celé Číny a takových vlezdoprdelků zle. :-©:-©:-©;-€

0/0
28.7.2008 5:54

Harry_sportsman

Re: Re: Re: Re: Re: Hostitele ?

Haló Noviny ani Blisty nečtu. Chápu, že je pro tebe těžké najít zdroj, který zřejmě neexistuje ... :-)

0/0
28.7.2008 11:35

babacek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hostitele ?

To je pozoruhodné neb velmi často cituješ právě jejich  ´´rétoriku ´´.

Neexistují? Zkus např. LN včetně blogů.:-)

0/0
28.7.2008 13:54

Harry_sportsman

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hostitele ?

Asi to bude tím, že tobě se každý názor, který není v souladu s fanatickými antikomunisty (jako jsou Steigerwald v MF Dnes či někteří novináři z LN), zdá špatný - tak jako před rokem 1989 byl jako zpátečnický považován každý, kdo někde řekl či napsal něco, co nebylo v souladu s rétorikou Rudého práva ... :-)

K tomu zdroji - pod pojmem uvedení zdroje chápe každý aspoň trochu inteligentní člověk uvedení url adresy článku, který by o tom pojednával. Měla by to samozřejmě být fakta - to znamená co přesně ten tebou zmiňovaný představitel řekl, kdy to řekl, atd. Názory některých blogerů nemůžeš automaticky brát jako pravdivá fakta. :-)

0/0
28.7.2008 17:00

babacek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hostitele ?

Možná jsem fanatický antikomunista , ale pokud by udělali to co mě a mojí rodině byl by si též. Zavírat a mnohdy ještě popravovat či potlačovat silou a omezovat základní lidská práva před tím ty zavíráš oči a děláš, že to není. Což je onoho horší být fanatikem, tvá demagogie jasně ukázala a ukazuje kolik to stálo milionů lidských životů a ještě to pořád v zemích jako je Čína pokračuje.

Závěrem bych dodal, že mne křivdíš, já čtu všechno, tedy i plátky svých nepřátel a dokáži si vytvořit svůj názor zatím co ty si přečteš můj příspěvek a na tom základě dokážeš zpochybnit i to že je voda mokrá.

P.S.

Mnohé blogy píši renomovaní novináři.

0/0
29.7.2008 6:06

Najdete na iDNES.cz