Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Pacienty ohrožuje letní provoz nemocnic, tvrdí pražská záchranka

Pražská záchranka si stěžuje na nemocnice. Přes léto zavírají některá oddělení, a pacienti tak tráví v sanitkách více času. Přitom jim mnohdy jde o každou minutu. Podle záchranné služby by nemocnice měly omezený provoz koordinovat. Nemocnice i ministerstvo ale kritiku odmítají.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vymrzovac

máte tam hrubku......

....správně má být : Pacienti ohrožují zavřené nemocnice....:-/

0/0
25.7.2008 8:12

Topry Nežit

Ale to je milé!

Pamatujete se, socky, jak vám komouši před časem tloukli do hlavy v rámci Roku stranické výchovy, že svoboda za kapitalismu je jen pro majetné? Tehdy jste tomu nerozuměli. Je vám to nyní jasnější? Ale nevadí, běžte si koupit banány, ty dnes dostanete bez fronty. Také můžete vycestovat do Thajska, nebo svobodně nadávat na cokoli, protože "...nikdy se nevrátí, pohádka mládí... ".

0/0
25.7.2008 7:07

Nedobrotka

Re: Ale to je milé!

Osobně jsem ráda a doufám, že se nevrátí. Rozhodně to nebyla pohádka. A k tomu článku, myslím že je to kladná věc, že se nemocnice uklízí, modernizují. Právě VFN na Karlově náměstí se přeměňuje k lepšímu, pacienti už nejsou naskládaní jak sardinky ve 12ti lůžkových pokojích, jak to za komoušů bylo. A chtějí-li zlepšovat, přestavovat, tak v tom nemohou např. operovat ne. Na vlastní kůži jsem se přesvědčila, že odd. funguje jinde, ale funguje, tak o co jde? Když tuto konrétní nemocnici a péči v ní srovnávám s dobou minulou (dříve zde léčili babičku, nyní mou maminku právě v babiččiných letech) tak ta dnešní vyhrává na plné čáře. Bez úplatku mamince prodloužili život o 6 let, dožila se krásného věku.

0/0
25.7.2008 7:24

Topry Nežit

Re: Re: Ale to je milé!

Já si to také chválím. Víš jak mne bude hřát u srdíčka,  když budu moci za  orální  sex připlatit dcerunce, aby ti mohla  sponzorovat umístění v LDN?

0/0
25.7.2008 7:42

Nedobrotka

Re: Re: Re: Ale to je milé!

Sem pleteš pátý přes devátý. Je řeč o nemocnicích, jejich rekonstrukcí. Např. Ve zmiňované VFN LDN není. A ani babička, ani maminka v LDN nebyly o babičku se postarala její dcera, právě maminka a o maminku až do její smrti já. V nemocnici ji nasadili léčbu a mohla se vrátit domů. O LDN je diskuse úplně někde jinde. Vadí mi slušně řečeno na týhle době spoustu věcí, ale nebudu šmahem nadávat na všechno jak morous. A házet všechno do jednoho pytle.

0/0
25.7.2008 7:57

Topry Nežit

Re: Re: Re: Re: Ale to je milé!

To nic. Časem ti to, možná, dojde.

0/0
25.7.2008 8:00

denny2006

Re: Re: Re: Re: Re: Ale to je milé!

Ty to máš v tý svý palici dobře "vymetený";-DRv!

0/0
25.7.2008 8:31

Topry Nežit

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale to je milé!

Dobře se bav, ometáku. Já jedu za svým lepším na soukromý rybářský revír.

0/0
25.7.2008 8:46

denny2006

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ale to je milé!

soukromý revír jistě,ale doufám,že ti majitel nakope;-D!

0/0
25.7.2008 9:53

Najdete na iDNES.cz