Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Londýnské policii se přišel udat možný vrah francouzských studentů

Britští policisté zatkli druhého muže v souvislosti s brutální vraždou dvou francouzských studentů z konce června. Třiatřicetiletý muž se jim sám vydal, dnes ráno přišel na stanici v jihovýchodním Londýně. Hned ho převezli do nemocnice, takže ještě ani neproběhl výslech.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

babacek

´´ptačí chřipka´´ !

Jako námět na film docela dobré.;-D

0/0
7.7.2008 15:42

jack_rupnick

ptačí chřipka

Policejní důstojníci, kteří se nacházeli na místě činu nezávisle na sobě sdělili, že se s něčím takovým hrůzným za celou dobu své kariéry ještě nesetkali. K činu došlo v Bonomově bytu v jihovýchodní části Londýna. Bonomo byl student, který se specializoval a postupně odborně připravoval na výzkum choroby známé jako ptačí chřipka. V jeho těle se mimo stop po mučení našlo neuvěřitelných 196 bodných zranění. Jeho kolega Ferez který doufal, že se stane expertem na ekologická paliva měl na těle celkem 47 různých zranění.“

0/0
7.7.2008 13:02

jack_rupnick

Re: ptačí chřipka

Na celé věci je ovšem zajímavá jedna důležitá okolnost. Laurento Bonomo, který byl zavražděn velmi brutálním způsobem se aktivně zapojil do vědecké činnosti v Londýnském „Imperial Collage“. Jde o první vědeckou instituci, která se zabývá velmi sofistikovaným výzkumem viru „H5N1“ – tzv. „ptačího chřipkového viru“.

Při této příležitosti bych měl připomenout, že indonéská vláda začala

oficiální cestou uplatňovat blíže nespecifikované nároky s tím, že

tento smrtící virus byl „zosnován“ Spojenými Státy“.

0/0
7.7.2008 13:02

jack_rupnick

Re: Re: ptačí chřipka

Indonéský ministr zdravotnictví Siti Fadillah Supari se přidal k rychle rostoucímu seznamu členů vlády dožadující se „okamžitého“ uzavření námořní lékařské výzkumné skupiny Spojených Států „NAMRU-2“, která se nachází přímo na území jejich státu. Ministr doslova sdělil:

       „Tato laboratoř se nacházela bez povolení na území Indonésie přes 40 let a byla určená pro výzkum nemocí. Šlo především o různé druhy virů ze Srí Lanky, Vietnamu a Indonésie. Tušil jsem, že výsledky výzkumu mohou být použité pro zcela konkrétní a nebezpečný cíl. Byl jsem zároveň velmi znepokojený nad tím, že vláda byla neschopná zabránit tomu, aby naše zem nebyla vystavena hrozbám cizích mocností“.

0/0
7.7.2008 13:03

jack_rupnick

Re: Re: Re: ptačí chřipka

 Indonésie je stát, který byl nejvíce postižen virem ptačí chřipky. Tomu zde doposud podlehlo celkem 109 postižených osob. Přesto všechno Indonésie odmítla vydat vzorky ptačí chřipky Spojeným Státům a místo toho je zaslala prestižnímu francouzskému „Insem Medical Institut“ a právě v tomto vědeckém zařízení studoval zavražděný Bonomo před tím než byl vyslán do „Imperial Collage“ v Londýně aby zde podpořil výzkum.

Špičkoví vědci světa stále znovu a znovu vydávají další a další varování v tom smyslu, že našemu světu hrozí reálné nebezpečí pandemie ptačí chřipky. Vražda Bonoma a jeho přítele ale nemusí být pro zasvěceného čtenáře vůbec žádným překvapením. Proč? V posledních čtyřech letech bylo zavražděno přes 80 špičkových výzkumníků, kteří se významným způsobem angažovali ve výzkumu ptačí chřipky

0/0
7.7.2008 13:05

bad dream

Re: Re: Re: Re: ptačí chřipka

takže zase spiknutí ! CIA?;-D

0/0
7.7.2008 13:13

jack_rupnick

Re: Re: Re: Re: Re: ptačí chřipka

jo jo, holokaust pokračuje :-)

0/0
7.7.2008 13:20

briza

Re: Re: Re: Re: ptačí chřipka

Je na ten posledni udaj (80 zavrazdenych vyzkumniku) nejaky odkaz ?

0/0
7.7.2008 13:38

jack_rupnick

Re: Re: Re: Re: Re: ptačí chřipka

http://www.stevequayle.com/dead_scientists/UpdatedDeadScientists.html

0/0
7.7.2008 13:53

duhastrecht

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ptačí chřipka

Takže propagandistický výmysl, ti "výzkumníci" byli "zavražděni" jednou kvůli tomu, že USA chtěli zatajit hvězdné války, podruhé výzkum UFO a objev mimozemského života na Marsu, potřetí AIDS a teď už i ptačí chřipky, běž se bodnout.

Mimochodem stejně jako nemůže být někdo zavražděn vícekrát po sobě, tak ani student nemůže být "výzkumníkem"  

0/0
7.7.2008 14:01

slečna Marplová

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ptačí chřipka

Mě to nepřipadá tak jednoznačné. Musela bych vidět statistiku násilných úmrtí i u jiných profesí. Ale někeré vraždy tam přímo křičí, to je fakt.

0/0
7.7.2008 14:07

slečna Marplová

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ptačí chřipka

...ale jak to tak čtu, tak nic ptačího tam moc nevidím...

0/0
7.7.2008 14:14

babacek

Re: Re: Re: Re: ptačí chřipka

Pouhé spekulace, nic víc.:-)

0/0
7.7.2008 15:41

slečna Marplová

Asi někdo, kdo se chce dostat do novin

0/0
7.7.2008 12:37

Najdete na iDNES.cz