Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Jak vypadá asistovaný styk? Občas nic příjemného

Malá nevymalovaná místnost, kde je uloženo mnoho nepotřebných věcí. I v ní může probíhat asistovaný styk, který má pomoci navázat ztracený vztah mezi dítětem a jedním z rodičů po rozvodu. Někteří rodiče, kteří si tímto prošli, ale říkají, že má spíše opačné účinky. Ani prostředí nemusí být ideální.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

tenisovejloket

no.. naštěstí

jsem neměl tu čest:-P

0/0
1.6.2008 20:08

Lombardo666

žvásty pro neschopný fotry

Všichni, kteří potřebují ke kontaktu s dítětem státní parát včetně sociálních pracovnic, které nejsou schopny ani udžet moč, tak ti zaslouží mít ze života peklo.

0/0
1.6.2008 15:18

Lombardo666

Re: žvásty pro neschopný fotry

"státní aparát"

0/0
1.6.2008 15:18

NORDMAN

Re: Re: žvásty pro neschopný fotry

Takze ty si myslis, ze kdyz se statni aparat zamicha do vztahu dvou lidi a nadrzuje samicce, tak je "fotr" neschopny, protoze vyzaduje od statniho aparatu, aby se do toho nemichal nebo alternativne aby rozhodoval rovnopravne?

Muzes prosim upresnit, zda ten "fotr" ma dle tveho nazoru strilet jen samicku, ci cely statni aparat? Mozna i nejen samicku, samicku a statni aparat, ale jako treti variantu samicku, statni aparat a tebe.

Dekuji predem za upresneni tveho nazoru.

0/0
1.6.2008 19:27

Sid2007

Vodičková (FOD) trestuhodně napomáhá V Horvátové

Feminizovaná a ze 70% exkomunistická justice mocensky zajišťuje pokračující plošnou diskriminaci otců, která nemá nic společného ze zájmy dítěte tak, jak je zákony ČR, mezinárodní dohody (jako Haagská dohoda atd.) specifikují a jak ji chápe i dětská psychologie.

Bohužel, soukromá organizace jakou je FOD, nechvalně známý svými Klokánky a podílení se na skandální kauze kouřimského týrání dětí a podvodech s adopcí, také v této oblasti selhává.

Vodičková (FOD) kupř opakovaně v TV kryje INTERPOLem za únost synka ze San Franciska stíhanou Veroniku Horvátovou-SANTANOVOU. Ta se úspěšně u nás skrývala 2 roky, ikdyž FOD atd. jí pomáhal sodvolánímio se proti rozsudkům východočeských soudů potvrzující vrácení PABLO SANTANY (kterého matka a FOD přejmenovaly na Adriana).

Vodičková v TV říkala: "Matka udělá vše, aby si dítě nechala. Nakonec každý z nás udělá nějaký přestupek, přejde křižovatku na červenou, atd." Mafie FOD, lékařek vymyslela "chronickou zácpu" dítěte, způsobovanou "stresem z otce"!

0/0
31.5.2008 21:16

Sid2007

Feminizovaná justice: Rodič se 2 mléč žlázami vždy lepší?

Viz. fundamentální problém s naší justicí: ze 70% stále exkomunistická, oproti Západu, také díky komunismu, 4-krát více feminizovaná (celkově z neuvěřitelných 72%, v opatrovnických senátech soudů 1. stupně defakto 100%). Tzyto exsoudružky soudjkyně, které si na místo vybral aKSČ a ČSSR, budou, dokud nebudou penzionované, rozhodovat podle svých SEXISTICKÝCH, EXKOMUNISTICKÝCH, diskriminujících názorů, nebudou brát ohledy na poznatky psychologie, dětského vývoje atd.

Pro ně bude rodič se 2 mléčnými žlázami a orgánem, který svým řeckým názvěm, hystera, dal jméno hystérii, automaticky lepším rodiřem: tedy dítě do péče, s tím byt, co nějvětší výživné .... a jestli si matka léčí frustraci tím, že "největší chybu svého života" (že si otce dítěte vzala, dítě s ním navíc měla) kompenzuje tzím, že v očích dítěte otce špiní, živí v něm SYNDROM ZAVRŽENÉHO RODIČE, všemožně maří kontak, styk a udrření vztahu s otcem? Pro essoudružky soudkyně a pracovnice OPRDů to není žádný skutečný problém. BOJUJME!

0/0
31.5.2008 21:06

Lilith+

Re Sid2007: HYSTERIA MAJOR...

Hysterické poruchy se vyskytují u žen i mužů (což psychologové zjistili již před 100 lety! - a tudíž museli značně přehodnotit do té doby "radikální" léčbu "ženské" hysterie).

To co zde předvádíš, lze bez nadsázky označit termínem "hysteria major"... tak na sebe - prosím tě - dávej pozor a neubliž si.

V tomto stavu bude nejlépe "bojovat" jen s klávesnicí!

0/0
31.5.2008 21:56

Sid2007

Přes odpor EXKOM justice, dochází na POKROK

Hlavní zábranou gendrově spravedlivějšího řešení porozvodové situace dětí a obou jejich rodičů je stále (19 let po Sametu) ze 70% exkomunistická justice. Představa, že by exekutiva (vláda) nebo legislativa (parlament) byly v podobné míře obsazené těmi, kteří tam seděli a ROZHODOVALI již za komunismu, je nemyslitelná. Vládu ze 70% ze soudruhů ministrů vlády ČSSR, nebo parlament ze soudruhů poslanců FS ČSSR by občané netolerovali. Byla by nová revoluce, minimálně nové volby. Justici, jako státní moci, která v demokratické zemi je často tou nejdůležitější, to přesto prochází. Požadujme, jako občané, politické strany RYCHLOU OBMĚNU SOUDCOVSKÉHO STAVU.

Dalším dědictvím komunismu je jeho, oproti Západu 4-krát vyšší feminizace (celkově 72%, v opatrovnických senátech 1. stupně defakto 100%). Kvalifikace, podle kterých si soudce, defakto lepší účednice, vybírala KSČ a ČSSR jsou zásadně jiné než jsou kvalifikace soude demokratické země, členské země EU.

Dětem, otcům atd. pomůže nová justice!

0/0
31.5.2008 20:58

Lilith+

Lepší asistovaný, než žádný...

Pokud má jeden z rodičů pochybnosti o "způsobilosti" druhého (na což má PLNÉ právo), nebo pokud se dítě nechce vídat s druhým rodičem, je "asistovaný kontakt" jistě LEPŠÍM řešením nežli zavírat dítě přes celé prázdniny do jakéhokoli ústavu (dítě za to nemůže!).

Je-li přítomen "odborník", je asistovaný kontakt jedinou možností, jak zmíněné obavy vyvrátit či potvrdit, event. pracovat na nápravě vztahů v rodině.

Článek je toho důkazem, otec má nyní možnost "normálního" kontaktu s dítětem...

0/0
31.5.2008 15:08

NORDMAN

Lepší normální, než asistovaný...

A ktery z rodicu ma pravo pochybovat? Ten ktery stve dite proti tomu z rodicu, s kterym dite nezije a/nebo ktery brani kontaktu?

Ja jsem presvedcen o tom, ze nezpusobili je ten rodic, ktery brani po rozchodu rodicu diteti, aby dite vyvinulo stejny vztah k obema rodicum. Takovy rodic je dusevne nezraly a jiz na zaklade tohoto faktu se da o jeho zpusobilosti k vychove ditete uspesne pochybovat. 

 

0/0
1.6.2008 8:34

_m-

Re: Lepší normální, než asistovaný...

Opravdu se domníváš, že matka, ktará brání po rozvodu dítěti ve styku s otcem, který je agresivní surovec a tyran, nebo otec, který po rozvodu brání dítěti ve styku s matkou, která je hysterická alkoholička jsou osobnosti nezralé?

 Ty znáš situaci v jedné každé rodině, ve které k tomuhle jevu dochází? Ty dokážeš rozpoznat které dítě trpí syndromem zavrženého rodiče a které dítě trpí skutečným a nefalšovaným odporem k člověku, který mu ubližoval?

No teda............to máš můj obdiv.

0/0
1.6.2008 8:43

Lilith+

Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Souhlas... A sama jsem zvědavá, zda se NORDMAN vyjádří...

Obávám se ale, že kluci kategorii "agresivní otec" neuznávají, že to pokládají za "účelové lhaní matky"...

Zatímco v kategorii "matka alkoholička" (a z webek tzv.otcovských sdružení dále matka-příslušnice nejstaršího řemesla, či "malířské náčiní"...) se doslova vyžívají...

Takový slovník otců ve vztahu k ženám a matkám zase považuji já za projev "výchovné nezpůsobilosti"...

0/0
1.6.2008 15:24

NORDMAN

Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Nejprve bych hledal normalni styk, teprve pote jiny. V Cesku to je naopak, neni normal, ze by se oba rodice starali spolecne po svem rozchodu o dite. Ve Skandinavii je spolecna pece spise normalni (a i jinde), tedy ze oba rodice si deli peci o dite a ne jako v  Cesku ze jen jeden plati alimenty a je odkazany na vuli prijemce alimentu, zda uvidi sve dite ci nikoliv, o vychove ani nemluve.

Proto jsem prispevek nazval "Lepší normální, než asistovaný", asi jsou jinde ve svete lide zralejsi nez v Cesku, tam to lepe pochopi a nemaluji hned certa na zed.

Obdobne je to i s domacim nasilim (DN), existuji staty, kde DN je dle statistik priblizne 50%:50% a ne jako v Cesku, kde DN muzu prevysuje dle statistik 90%. Cim to je???

0/0
1.6.2008 18:07

Lilith+

Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Já nevím, čím to je ("...pravila moudře...";-D) - nic takového v "reálu" opravdu neznám:

Tedy žádné "DN", žádné  ženy, děti, muže "s modřinami ", znám dost rozvedených (děti v péči matek), ale všichni se dokáží dohodnout na kontaktu s dítětem..., žádná sociálka či dokonce Klokánek, žádné nekonečné soudy...Tyhle "excesy" znám tedy jen z médií a z podobných diskuzí - a nedokážu tudíž kvalifikovaně odhadnout % výskyt, zda se jedná  - jak tvrdí někteří otcové-diskutéři - o BĚŽNÝ jev (tomu ale nevěřím, to bych musela někoho takového znát...) anebo o OJEDINĚLÉ případy (k čemuž se přikláním).P.S. Tvoji formulaci "lepší normální, než asistovaný" jsem pochopila (ač češka:-)) a souhlas. Moje formulace "lepší asistovaný, než žádný" směřovala k článku (tedy k situaci, kdy rodiče nejsou schopni se dohodnout)

0/0
1.6.2008 20:05

NORDMAN

Re: Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

OK - tak uzavreme dohodu: Lepsi normalni styk s ditetem nez asistovany, lepsi asistovany nez (vubec) zadny (i kdyz ten stoji v realite za prd).

Ac Ceska :) - tak pochop:

Rodice jsou dva, blaho ditete jsou oba rodice (skandinavsky citat, prevzany uradem ombudsmana Ceske republiky).

A budeme se oba snazit, aby oba rodice meli v realite stejna prava - v zajmu a pro blaho ditete. OK jako dohoda? [>-]R^

0/0
1.6.2008 22:11

Lilith+

Re: Lepší normální, než asistovaný...

Napsala jsem to jasně - rodič (tedy jak matka, tak otec)!

Souhlasím, že pokud jeden z rodičů (spec.pro tebe: tím opět míním jak matku, tak otce) BEZDUVODNĚ brání kontaktu s druhým rodičem (nebo jej proti němu dokonce "štve" - jak píšeš) je "nezpůsobilý". Rodič, který svoje dítě miluje, má přirozený zájem aby se jeho dítěti dostalo lásky i ze strany druhého rodiče a jeho širší rodiny,

ať již z důvodu citového a sociálního zakotvení, vzorů, interakcí, tak i z ryze praktických důvodů... (třeba vědomí vlastní smrtelnosti anebo "materiální" důvody...). Kdo jiný než RODINA je ochoten do vlastního dítěte NEZIŠTNĚ (cokoli) investovat, že?

Citovaná "nezpůsobilost" ale znamená i JINÉ "závady" - viz příspěvek _m-

0/0
1.6.2008 15:04

NORDMAN

Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Uplny souhlas (az na posledni vetu, zavady se totiz vzdy najdou) - zavedme proto v Cesku spolecnou vychovu deti behem souziti i po souziti rodicu jako zakladni lidske pravo deti i rodicu.

0/0
1.6.2008 18:11

Lilith+

Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Ano, závady se najdou vždy - ale ty, které zmiňuje _m- jsou myslím DOST podstatné.

Z tvé odpovědi bych zdůraznila především spojení "během soužití", které je zřejmě jádrem problému: Tedy POKUD by to fungulovalo "BĚHEM", tak jsem pro, aby i "PO".

Takhle to ale v ČR není, společnost k tomu prostě nedozrála. Na otce na tzv. mateřské "DOVOLENÉ" je pohlíženo jako na exota, "chudáka pod pantoflem" (není to přece "mužská" doména), na takovou matku pak jako na "bezcitnou kariéristku" ("opustila" dítě...). Dtto při ošetřování dítěte v době nemoci. Pokud při rozvodu dostane dítě do péče matka, je to chápáno jako běžný jev, pokud otec, pak je "otec hrdina" a matka je pak SPOLEČENSKY ZCELA DEGRADOVANÁ (pro ženu neexistuje horší "nálepka" než "špatná matka"...).

Nejmladší generace rodičů již takovými předsudky trpí méně, i tak odhaduji, že cesta ke "střídavé péči" je nejméně 10 let...

0/0
1.6.2008 20:38

NORDMAN

Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Obratil se na me jeden pan ze Svedska, ktery si vzal (asi) nevhodne zenu z byvaleho Sovjetskeho svazu: Tamni spolecnost take jeste "nedozrala" a zena unesla spolecne dite ze Svedska do Ceske republiky, mistni "organy" jednaly udajne jako organi, ne vyslovne receno ale dle popisu.

To tedy cela Skandinavie, cely zapad ma cekat az konecne "dozrajete"? Vase vlady radostne podepisuji mezinarodni umluvy ale skutek utek!

Pokud se necitite dostatecne zraly ohledne spolecnosti PLNIT, tak proc to podepisujete? Proc jste chteli do EU, kdyz na to nemate?

To jen poznamka, abyste nevypadali ve svete jako SPOLECNOST ZCELA DEGRADOVANA, ktera se zavaze ke vsemu, jen pri PLNENI pripomina vetsinu jiste 4% minority Ceska, ktera k PLNENI ma tez sve vyhrady. Ale i ta minorita jednoho krasneho dne take dospeje, stejne jako Vase spolecnost. ;-(

0/0
1.6.2008 21:53

Lilith+

Re: Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Tak takhle NE, Nordmane! Chybka není jen na JEDNÉ straně...

1) Já osobně (ač pravicový volič) jsem do EU (předčasně) nechtěla. Můj názor byl menšinový, beru to sportovně jako demokratickou a tedy férovou prohru. OK - ty se mnou nemluvíš jako s jednotlivcem, ale jako se "zástupcem společnosti zcela degradované" a ptáš se, proč jsme chtěli do EU, když na to nemáme. Jelikož na dohodu musí být dva, odpovím ti otázkou: A proč jste nás tam chtěli "vy"? Ono se vám to trošku hodilo, viď?

2) Dtto k tvému příteli, i na to museli být dva... Takže můj návrh: Držte hormony na uzdě, nemnožte se s námi aspoň do té doby, než "dozrajeme".

OK? DOHODA[>-]R^???

0/0
1.6.2008 22:59

_m-

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Pozoruju, že bychom si rozuměly nejen v názoru na asistovaný styk:-)

0/0
1.6.2008 23:27

Lilith+

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný..

;-D;-D;-DR^,

(směju se..., jestli tu větu nějaký vtipálek trošku "nepřekroutí":-)..., uvidíme, třeba ještě bude legrace - s Nordmanem tedy moc není...)

0/0
2.6.2008 13:59

NORDMAN

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Absolutni nesouhlas: 1) Ja osobne (ac volic pravice), jako obcan zeme byvaleho EU jsem Vas Cechy do EU nechtel, protoze Vase moralka a charakter nebyla kompaktibilni se spolecnosti ve "stare EU". On Vas tam v EU nikdo vlastne nechtel, nikomu se to nehodilo, mimo urcitych kapitalistu, kterym se hodili levne pracovni sily v sousedstvi a skoupeni statniho majetku za babku a "presunu" pracovnich sil do levnych oblasti.  To ale nepochopite, protoze jste nikdy nezazila zapad "pred a pote".

2) Nejde o pritele, ale o dotaz ze Svedska. Vas navrh je neskutecne "cesky" az bolsevicky (tedy osobni, vtiravy atd.), na urovni vasi a vasi spolecnosti. Vas nazor bude celosvetove publikovan, aby si ostatni mohli udelat nazor o Ceske republice. Budte si jista, ze po Vasi nabidce ciste sexualnich sluzeb (= "nez dozrajete") budete pravem povazovany za velmoc toho, za co jste jiz povazovany v cizine.

OK? OHLEDNE VAMI NAVRHNUTYCH HORMONALNICH SLUZEB - DOHODA

OHLEDNE OTCOVSTVI A ZAJMU DITETE - VALKA

 

0/0
2.6.2008 0:00

Lilith+

Re Nordman: Nelži prosím!

;-D;-D, válka? Ach bože, co jsem to zase provedla - chvíli "bez dozoru" - a teď aby Praha[>-] opět HRDINNĚR^ čelila švédům... jdu si schovat stříbrné lžičky... Hlavně to nezapomeň "celosvětově publikovat", třeba se na přísl.místech aspoň trošku zastydí a něco nám vrátí. Dík za ČR (dosud jsem netušila, že jsem vlastenka). No a k té dohodě: Držím ti palce, ale co se týká skandinávců, můžeš být v klidu, doposud všechny děti z mediálně známých kauz byly hnědooké a hnědovlasé.

P.S. A nelži prosím, věta "nemnožte se s námi" není ani souhlas, natož pak  NABÍDKA !!! Jen rada, abyste se vyhnuli nepříjemnostem...

0/0
2.6.2008 13:44

_m-

Re: Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Nechci být zlá, ale nemyslíš, že kdyby tvůj známý (a nejen on) přistupoval k manželství zodpovědně tak se mu tohle nestalo? Jaký byl důvod, že si vzal ženu z "rozvojové" země? Ono je opravdu pravdou, že "na to" musí být dva.

0/0
1.6.2008 23:32

NORDMAN

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Mas asi pravdu - ne nadarmo obklicili komancove tuto zemi plotem, asi aby se takove "zazraky" nedostaly na zapad. :)))))

Ted prozradim neskutecnou tajnost zapadnich muzu: Asi se mu ta domorodka z  "rozvojové" země" libila, a protoze si zvyknul na Svedky, ktere se chovaly normalne, tak ho ani nenapadlo, ze by se zena mohla chovat jinak. :-/;-D;-D

0/0
2.6.2008 0:16

_m-

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Nojo, u nás na východě je zvykem (tedy aspoň mezi lidmi, se kterými se stýkám já) svého partnera nejdříve poznat, než se s ním ožením/se za něj vdám.

Ale když jemu se líbila a ani ho nenapadlo, že by se mohla chovat jinak................;-D;-D

0/0
2.6.2008 13:49

Heralik3

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

Sleduji diskuzi a musim se smát te tuposti toho "radobyšvéda" nebo na kýho studenáka ze Severu si hraje :-)

0/0
2.6.2008 14:06

_m-

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Lepší normální, než asistovaný...

;-)

0/0
2.6.2008 14:07

_m-

???

……….. Místnost byla neútulná, nevymalovaná, na stěnách byly pavučiny, v oknech mříže,……. na místě nebyl ani přebalovací kout a bylo zde uloženo velké množství nepotřebných věcí. ……………..Otec mohl být s dcerou i na dvorku organizace. "Ten byl ale špinavý a plný holubích výkalů,…………... Přilehlá zahrada prý nebyla o mnoho lepší…………………..Šárka přitom od narození trpí atopickým ekzémem ………………..

Na prostředí si Milan Langmaier stěžoval na krajské hygienické stanici i na oddělení sociálně-právní ochrany dětí. Ani na jednom místě ale neuspěl, kontroly na místě neshledaly nic závažného.

Tak nevím – že by i krajská hygienická stanice byla v moci naší klokaní bandy a zfeminizované justice

 

0/0
31.5.2008 12:31

kill7

hm

grupáč= mnoho asistovaných styků v jedné místnosti

0/0
31.5.2008 10:34

Better red than dead

.

tak tenhle asistovanej styk... ...sem cekal neco jinyho...

0/0
31.5.2008 10:20

moopy2

Re: .

hm..tak sem měl představu věznice a soulože pod dohledem dozorce:)

0/0
31.5.2008 10:27

Better red than dead

Re: Re: .

ja mel predstavu trojky postarsiho paru, v kterym uz to nejiskri, s nactiletou slecnou...

0/0
31.5.2008 10:31

singlemalt

Škoda, ten nadpis byl mnohoslibný.

0/0
31.5.2008 9:48

chatab

Re: Škoda, ten nadpis byl mnohoslibný.

R^;-D

0/0
31.5.2008 9:52

Sámer Hnissa

Re: Škoda, ten nadpis byl mnohoslibný.

fotka mě vyděsila, ale zbytek o ničem;-D;-D

0/0
31.5.2008 9:52

1049an

Před lety ...

... mi exka odpírala soudem nařízený styk s dítětem. Ani OSPOD, ani FOD ani jiná feministická organizace mi nebyly schopny pomoci. Pomohl mi až Hryhoryj G., veterán z 2. čečenské války, zraněn u Grozného, který za 5 000 Kč exmanželce došel tiše a slušně říci, co by ji mohlo potkat, kdyby v nastoupeném trendu pokračovala.

0/0
31.5.2008 9:39

Sámer Hnissa

Re: Před lety ...

za to tě máme jako obdivovat, nebo co?;-D;-D

0/0
31.5.2008 9:53

chatab

Re: Re: Před lety ...

stejne keca ;-D

0/0
31.5.2008 10:30

hnedka_zdrapana

Re: Před lety ...

;-DR^

0/0
31.5.2008 11:56

Lilith+

Re: Před lety ...

To je HNUS, velebnostiRvRvRv...

COŽE? Ty jsi na bývalou manželku poslal "čečenského veterána" (za 5000,-Kč) a ještě se tím chlubíš? To už tě pustili z vězení?

Měl jsi štěstí, že se tvoje bývalka nechala tak snadno zastrašit... (na takové si troufnete, viď?).  Alternativní řešení:

"...Ráda jsem si vás vyslechla pane Hryhoryji, a jelikož vím, že "ex" je lakomec, doufám, že vás neurazí dvojnásobný honorář... POZDRAVUJTE ho prosím ode mne...":-). Jak se do lesa volá...:-)

0/0
31.5.2008 15:27

opportunity

Re: Před lety ...

Myslím, že by se mi hodil kontakt na Hryhoryje :-)

0/0
31.5.2008 17:54

zbynek._s

Další nehoráznost klokaní bandy!

Nepotřebujeme, žádné feministické vědátorky aby nám děti a rodinnou pohodu  kazily. Mnohé z nich  jsou navíc tak neschopné, lstivé a agresivní, že si s nimi nikdo dítě neudělal, a jsou tedy bez rodinných zkušeností. Klokaní banda již mnohokrát prokázala svoji  méněcenost v této oblasti, a tak každé  a rozhodnutí soudu nasadit tyhle parazitky do rodiny ukazuje na rozšířený klientelismus justice. To o čem tu čteme je pouze další nehoráznost  klokaní bandy. Česká justice musí být obměněna!

0/0
31.5.2008 7:54

mamenec

Re: Tak pravil Zbyněk Šimůnek.....

60 -tiletý, zapšklý, trochu uslintaný, již mírně inkontinentní a tudíž  páchnoucí. Sám promarnil naprosto zbytečně svůj život, rodina jím pohrdá a jeho seberealizace se vyznačuje blafáním po hospodách a psaním podobných blábolů v diskuzích. Zbyňďo, proč nejdeš raději na ryby? To je soupeř na kterého stačíš :-)

0/0
31.5.2008 8:06

1049an

Re: Re: Tak pravil Zbyněk Šimůnek.....

Máš komplex, štetičko? Vidíš, jak něžně a zdrobněle tě oslovuji.

0/0
31.5.2008 9:42

Lilith+

Re: Re: Re: Tak pravil "něžný" 1049an

Komplexy všeho druhu jsou zjevné z tvých příspěvků..., o "něžnosti" nemluvě...

Na bývalou manželku posíláš "čečenského veterána" a pak si ještě DOVOLUJEŠ v jiných diskuzích volat po spravedlnosti a vymahatelnosti práva...RvRvRv

0/0
31.5.2008 15:38

Lilith+

Re: Další nehoráznost

Tam, kde vládne tebou citovaná "rodinná pohoda...", taková opatření nepotřebují...

Nebo znáš případ, kdy do "božské idylky" vtrhne "klokanní banda"?

0/0
31.5.2008 15:15

EWCZ+

Re: Re: Další nehoráznost

Presne tak. Kdzy spolu rodice umeji vyjit a straji se o deti, tak socialek netreba.

0/0
31.5.2008 21:33

oId fashioned Vince III..

ve mřížích okna,

;-D;-D;-D a ve dveřích zeď ;-D;-D;-D a redaktor bez mozku....prostě úDěsHeute;-D;-D;-D

0/0
31.5.2008 6:04

Najdete na iDNES.cz