Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Rok starou kauzu Kuřim v pátek začne řešit soud

Soudci se budou případem zabývat na několika frontách. Týrání dětí začnou zkoumat 17. června, hru na Annu už v pátek 9. května.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ovoce.zelenina

Kdyby

tu vládl Karel IV., nebo jakýkoli osvícený monarcha ve starých zlatých časech, tak by smečka kuřímských čarodějnic dávno skončila na hranici!!  Holt si dnes musíme platit za tu demográcii, je to paradox, rozumní lidé dávají každý den za zločince 985,- Kč na jeho zamřížovaný rekreační pobyt mezi fajnovými kamarády a se stále zapnutým televizorem. Ať žije humánní demográcije !!!

0/0
8.5.2008 21:09

brad.ley

Re: Kdyby

Fascinují mě lidé, kteří se chtějí vracet do dob, který neprožily... a tedy neví, jaké skutečně byly. Zlatý novověk a demokratické zřízení...

0/0
8.5.2008 23:16

rohatey

Zajímavé

"Z psychologických znaleckých posudků vyplývá, že nyní ještě není vhodné styk obnovit," uvedla mluvčí soudu Soňa Vyplašilová."

Tak prarodiče dětem neudělali nic zlého ale podle názoru nějakých psychologických hlupek není vhodné ani po roce styk obnovit. Osobně bych řekl že v té těžké situaci které se chlapci ocitly kdy je vlastní matka týrala tak takovéto děti naprosto izolovat od dalších blízkých (prarodičů a otce) tomu se obvykle říká internace nebo vazba. Toto provádět na těch týraných chlapcích tady by evidentně měli obvinit z týrání těch chlapců i tuhle feministickou lůzu která těm chlapcům ukradla už rok dětství a jak se vyjádřila soudružka soudkyně bádaní hlupek bude ještě dlouhé, chlapci tedy přijdou velmi pravděpodobně o další normální prázdniny.

Vzpomeňmě jen jak týraný Ondra byl šťastný a řádil když ho tehdá před rokem mohli ještě tihle nejbližší navštívit v nemocnici. V normálním právní státě by ti chlapci byli už cca 1 rok u otce a ten by rozhodoval s kým se budou stýkat.

0/0
8.5.2008 21:08

johoho

Re: Zajímavé

No, mně se Eliška nelíbí, a kdo vychoval takový dvě kačeny, tomu bych kluky nesvěřila. Navíc by se jistě vídali s Klárou a Kateřinou. Dal bych je otci. Jeho právo i vztah k nim je jednoznačně bližší než prarodiče, z mnoha důvodů bych mu je dal. Navíc teď by je prarodiče mohli dost ovlivnovat ve prospech svych dcer, ten zakaz dava smysl. Navsteva pod dozorem by ale byt mohla.

0/0
8.5.2008 23:10

rohatey

Re: Re: Zajímavé

O majetku v demokratickém státě rozhoduje majitel a o dětech samozřejmě musí rozhodovat rodiče pokud nejsou zbaveni na základě něčeho velmi vážného rodičovských práv, tady by měl rozhodovat samozřejmě otec, tedy i o tom s kým se děti budou nebo nebudou stýkat a nikoliv nějaké tetky z Klokánku a jejich spřízněná soudkyně. Operovat ohledně těch dětí že by je mohl někdo ovlivňovat jako svědky to je právě ta kriminální záležitost co dělá soudkyně a Klokánek, Klokánek a soudkyně se májí starat o zájmy dětí, pokud se starají o zájmy vyšetřování tak je ten Klokánek vazební věznice pro dětské svědky a tenhle absurdní pobyt kluků v něm normální nezákonná internace a pokračující týrání..

Osobně jsem jako 10 letý kluk v péči takových tetek byl cca 3 měsíce, strávit s nimi cca více než rok to je opravdu děsivá představa, tyhle tetky vůbec nemůžou chápat jaké jsou potřeby takovéhohle kluka, z hlediska těch kluků lze tenhle čas strávený v Klokánku považovat za ukradené dětství.

0/0
9.5.2008 6:47

rohatey

Re: Re: Zajímavé

Já osobně vidím ty dvě dámy Kláru a Kateřinu že byly vychovány ve slušné rodině a velmi dobře,  byly to normální vzdělané mladé ženy, že někdo propadne sektě to je spíš záležitost pohlaví, ženy evidentně k tomuhle sklon mají, vrozených genetických vlastností a potom je tady ta náhodná záležitost že se dostanou pod vliv někoho takového jako je ten Škrla. Navíc u té Kláry jak ted" policie zjistila to je spíš oběť, hráli na ní tu komedii s tou těžce nemocnou holčičkou o kterou se starala, kterou nosila každý den k odvozu na "léčení" atd.. Podívejme se třeba na svědky Jehovovi, tam ty matky odmítají pro své děti transfuzi krve, tedy by je klidně nechali zemřít, hlavně když bude vyhověno téhle sektářské záležitosti.

0/0
9.5.2008 7:07

Leggolas

Kdepak jsou ochranci???

Kdepak jsou "Ochranci"...??? ti nebudou chranit pana Patocku???

0/0
8.5.2008 20:14

Najdete na iDNES.cz