Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kuřim rok poté: jak dnes žijí týraní chlapci

Svou matku neviděli osmiletý Ondřej a jeho desetiletý bratr Jakub přesně rok. Naposledy tehdy, když ji loni 7. května policisté odvezli z pronajatého domu v Kuřimi, kde Ondřej musel svázaný lepicí páskou ležet nahý na betonové podlaze a na pokyny matky z ní jíst.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

rohatey

Zcela absurdní představa

Což takhle si představit že by třeba v Německu na 2 roky někde internovali a izolovali třeba tu Kampuschovou, zakázali všem příbuzným se s ním stýkat, namlouvali ji že je z toho věznění vážně duševně nemocná, věčně ji vyšetřovali psychologové a psychiatři a potom tvrdili že ji musí "léčit" a tudíš musí být v izolaci a zavřená. Obdobně třeba ti další věznění z Rakouska.

U nás tohle absurdní dělají pod soudním dohledem už cca přes rok s dvěma nezletilými chlapci v Klokánku a kupodivu se tomuhle nikdo vůbec nediví.8-o

Přitom každému študovanému psychologovi nebo i zcela neštudovaný laikovi musí být zcela jasné že co těmhle obětem stoprocetně nejvíce pomůže je co nejrychlejší návrat do normálního života.

0/0
16.5.2008 9:11

rohatey

Hele soudružko cenzorko

tě asi našli a rozmrazili a ještě nevíš že se mažou příspěvky které porušují kodex diskutéra a nikoliv ty co nevyhovují tvým bolševickým představám. Dávám to sem znovu, buďto mi dámo napiš na mail rohatei@klikni,cz co konkrétně na tom příspěvku porušuje kodex diskutéra abych to mohl nějak upravit nebo ten příspěvek nech na pokoji, jinak  si zřejmě budu muset stěžovat  šefredaktorovi, že tam mají nějakou feministickou svazačku, zřejmě vnučku soudružky Švorcové. ;-€

0/0
7.5.2008 15:13

rohatey

Re: Hele soudružko cenzorko

Snad by se dalo uvěřit pokud bychom žili v 50 tých letech. Matka selhala, smutné, matka může třeba i zemřít. Co se v takových případech dělá, zjišťuje se jestli děti nemají blízké příbuzné, kteří by je mohli vychovávat. Tady evidentně příbuzné děti mají, mají normálního slušného otce, mají dědečka, babičku atd. Tihle všichni lidé svým životem prokázali že jsou zcela normální spořádaní občané schopní se starat o své děti nebo vnuky.

Co se ovšem děje za vlády téhle zločinné feministické mafie napojené evidentně na Klokánek, děti jsou cca přes rok prakticky internovány jak na Guantanámu teroristi, je jim zakázán kontakt s otcem a prarodiči což i ta feministická soudružka Pokorná se podřekla do novin že Klokánek je vlastně vazební věznice pro dětské svědky, tedy Klokánek de fakto pokračuje v týrání dětí které započala jejich matka.

0/0
7.5.2008 15:15

rohatey

Re: Re: Hele soudružko cenzorko

Další hejna dalších feministický soudružek teď budou zřejmě další roky zkoumat zda otec a prarodiče jsou schopni vychovávat své potomky nebo se dokonce jen s nimi stýkat, děti budou neustále stresovat dalšími a dalšími vyšetřeními atd., ty děti by jednou tenhle patologický feministický póvl měli žalovat o odškodnění za tu část dětství ztraceného někde ve vazební věznici zvané Klokánek. No v 50 tých letech se zabavoval majetek, je zcela neuvěřitelné že v r. 2008 v demokratickém státě může nějaká zločinná soudcovsko - feministická mafie zabavovat děti a všichni k tomu mlčí jako by se nic nedělo, naprosto stejně jako za bolševiků.

0/0
7.5.2008 15:16

mikd

Re: Re: Re: Hele soudružko cenzorko

co do toho pleteš feminismus, když tomu pojmu nerozumíš,tak to slovo nepoužívej;-D

0/0
13.5.2008 8:59

rohatey

Re: Re: Re: Re: Hele soudružko cenzorko

Hele když nerozumíš tomu co je diskuze tak nechoď na diskuze, na diskuzi je dobré používat argumenty a nikoliv nějakou demagogii nebo nějaké hloupé nesouvisející poznámky.

0/0
16.5.2008 6:57

rarášek

Re: Re: Re: Hele soudružko cenzorko

Já se trochu zajímám o činnost Klokánku, a je paradox, že jim tady podsouváte "zabavování dětí" a házíte pojmy jako "vazební věznice Klokánek". Co Klokánku vlastně všichni vytýkají? Chovali se k Barboře -Anně během toho úvodního vyšetření  úplně správně - byla popisovaná nejbližším okolím , a i se tak chovala, jako dívka buď s autistickou poruchou, nebo dívka, která mohla projít léty deprivace, soudě podle historky o rodičích feťácích.. Není snadné s takovou osobou komunikovat a protože nikdo přesně nevěděl, k čemu vlastně v tom domě mohlo docházet, přistupovali k ní opatrně. Mnoho lidí v diskusích na Klokánek nadává, že nepoznali ten podvod s jejím věkem, ale oni postupovali správně.Nemohli tušit, koho mají před sebou.Pokud by to byla opravdu autistka, nebo osoba trpící úzkostnými stavy a vyslýchal a vyšetřoval by ji někdo razantněji a její stav se pak zhoršil, ti samí novináři a chytráci v diskusích by nadávali na neodborný a necitlivý postup. 

0/0
15.5.2008 23:32

rarášek

Re: Re: Re: Hele soudružko cenzorko

Ještě k činnosti Klokánku : oni usilují o to, aby se děti dostaly do rodin, snaží se už mnoho let změnit ten systém, kdy dítě kvůli formalitám tráví dětství v kojeneckém ústavu a pak v dětském domově. Náš systém není dobrý a to, co prosazuje paní Vodičková je dobrá věc. O tom, že děti musí být zatím v Klokánku rozhoduje soud.Vy máte pocit, že ta rodina se může dobře postarat : jak si můžete být jistý, že by starý Škrla nezmizel s dětmi v zahraničí? Jak se ujistit, že ti, kdo se teď hlásí o tu péči, neměli s předchozím týráním nic společného?

K vaší informaci : nejsem ani soudkyně, ani zaměstnanec Klokánku, ani jsem nebyla v KSČ. Jinak je pro mě zajímavé, že dokážete propojit různé jevy, (feminismus, bolševismus) a takhle to ze sebe vychrlit. Existuje zajímavá teorie, totiž že se pozná, s čím má kdo problém, podle toho, co na svém okolí kritizuje.Třeba  vám to poslouží.

0/0
15.5.2008 23:50

rohatey

Re: Re: Re: Re: Hele soudružko cenzorko

Ha, ha tak oni se snaží ty děti dostat do rodin ;-D Zajímavé že člověk vidí přesný opak, to vidímé v té kauze chlapců Mauerových i v další kauze těch internovaných dívek. Ony tetky naopak mají snahu děti izolovat od rodin, a pěstovat v nich odpor k rodině. Že se Klokánek chová jako vazební věznice to je prokázaná věc, Klokánek sám např.  rozhodnul ty chlapce izolovat, zdůvodnil to možností příbuzných ovlivňovat ty děti a potom tohle zločinné rozhodnutí potvrdil soud a chlapci jsou internováni a izolováni dodnes. Ohánět se  rozhodnutím soudu to je tedy dost úsměvné tady vidíme velmi zřetelné vazby na soud, kdy soud vždycky podivně potvrdí to co tetky rozhodnou mimosoudně , což bude zřejmě způsobeno tím že bolševická prokurátorka Vodičková tam má na ty své soudružky nějaké dávné vazby. 

0/0
16.5.2008 5:58

rohatey

Re: Re: Re: Re: Hele soudružko cenzorko

Ještě jen tak pro pořádek otcem dětí není Škrla, děti mají normálního otce a normální prarodiče kteří Škrlu zřejmě v životě neviděli, zdůvodňovat tu dlouhodobou internaci a izolaci  dětí  hrozícím únosem, to takto by mohli v Klokánku věznit jakékoliv děti na které by tetka z Klokánku ukázala na ulici prstem   Že s tím týráním neměli ti příbuzní nic společného to ověřila už dávno policie, to se dá ověřit velmi rychle nějakým tím psychologickým výslechem dětí na to nejsou potřeba léta bádání a soudního mudrování. Tady opravdu já vidím zjevný úmysl zadržovat a izolovat děti v Klokánku co nejdéle a udělat z těch kluků psychické trosky které budou potřebovat psychiatry a psychology až do konce života. :-©

0/0
16.5.2008 6:53

rarášek

Re: Re: Re: Re: Re: Hele soudružko cenzorko

Já vím,že Škrla není jejich otec. Zamýšlím se,proč se ten normální otec a ti normální prarodiče o tom, co se s dětmi dělo, nijak nedozvěděli. Ten kontakt s dětmi asi nebyl moc častý, otázka je, čí vinou. Ale podle toho, co psali v novinách, se občas vídali i v období, kdy byl Ondřej týrán,  a on se jim s ničím nesvěřil.Celá ta kauza s tou sektou je  divná, jsou tam zapojeni lidé, kteří na to "nevypadají", jako třeba ta Klára, kterou okolí hodnotilo jako dobrou matku, dálkově studovala vejšku, prostě nepoznali byste to.Jak to poznáte,kdo je u nich?

A úsilí o to, dostat děti - nemyslím teď  na tuhle kauzu- z ústavů  paní Vodičkové uznávám.Některé úřednice na sociálních odborech mají raději krytá záda, než aby se víc zajímaly o možnosti pracovat s původní rodinou nebo o možnost pěstounské péče.Tak občas děti z problémových rodin odlifrují, aniž by to bylo jediné řešení, do kojeneckých ústavů nebo dětských domovů a mají po starostech.Tenhle jev kritizují i někteří ředitelé dětských domovů.

0/0
16.5.2008 10:14

kerim003

nejak se mki to nelibi

Stale jsem se nikde nedocetl ze by byla take vyslechnuta pani Sabatova ktere se za osvojeni "anicky" primlouvala u brnenske soudkyne........

0/0
7.5.2008 12:58

Brambach

Re: nejak se mki to nelibi

Máte úplnou pravdu, myslela jsem na to samé... Patočka musel vysvětlovat, byl na výslechu a pak si v médiích sypal popel na hlavu, že na to Mauerové skočil, ale o pí. Šabatové je stále ticho po pěšině. Angažovala se v té věci, tak bych celkem ráda slyšela, co jí k tomu  přesvědčilo... Dělá nebo dělala pro ombudsmana, tak by člověk čekal, že hnedtak na něco nehupsne...  

0/0
9.5.2008 10:27

Pacholik

Co bude dal...

Pro mne je to, priznam se, naprosto prapodivna kauza. A kdyz vznikla mel sem podobny nazor jako ten pan, ktery ji shodou okolnosti objevil. Jakasi snaha obohatit se na prispevcich na dite a velmi drsny zpusob vychovy, je to sice velmi smutne, ale stava se ze rodic sve dite i zabije. Ted je vse uplne jinak. Podle toho co jsem si zatim o cele veci precetl by podle meho nazoru mela policie rozhodne udelat, pokud uz to neudelala, proverit vsechny rodiny a hlavne deti v techto rodinach, ktere byli i sebe mensim zpusobem spjati s temi "Mravenci" nebo dalsimi uskupenimi kde figurovali obvinene osoby. Ziji momentalne v Sydney a kousek od meho bydliste je "kostel" scientologu... Sam nevim proc, ale jak jdu kolem vzdy si vzpomenu na ty chudaky kluky...

0/0
7.5.2008 1:54

macrelka

Re: Co bude dal...

já taky nevim pořádně, co si o tom myslet, člověk do toho díky těmhle zprávám moc nevidí.. ani nevim, jestli o tom stojim (jako trápit se tím nebo se tím zabývat hlouběji) největší záhadou je pro mě ovšem Škrlová..

nechápu, co s tím má podle Vás společného scientologická církev?? ti zapletení do kauzy byli přece nějakým oštěpením od Hnutí sv. grálu (nebo jak se to jmenuje).. to není totéž ne?

0/0
7.5.2008 2:30

babacek

Re: Re: Co bude dal...

Scientologická církev: Ačkoliv scientologická církev vystupuje někdy jako náboženství a někdy nabízí své produkty jako nejmodernější vědecké objevy, ve skutečnosti je především prosperující firmou.

Mocní bezmocným vymývají mozek!

0/0
7.5.2008 5:57

Pacholik

Re: Re: Co bude dal...

Scientologove s tim nemaji podstatneho nic... jen me to prislo podobne, ikdyz mnohem raznejsi vymyvani mozku tech dvou malych kluku. Copak slecna Skrlova, ale co pan Skrla tajemny muz v pozadi skryty nekde v zahranici... nekteri lide proste inklinuji k prazvlastnim sektam a nabozenstvim. A uplnou katastrofou je kdyz se z takove sekty stane firma jako v pripade Scientologu. Pokud tusim i Hnuti Gralu je jaka si sekta.... sice se od celeho pripadu distancovali... ale ja opravdu nevim...

0/0
7.5.2008 7:16

paskudilek

Re: Co bude dal...

Co ti není jasné, všechno vymyslela, organizovala a platila Barbora Adam Anička a ostatní se jen nechali zmanipulovat. Včetně nadace Hnutí Grálů.

0/0
7.5.2008 8:31

Pacholik

Re: Re: Co bude dal...

mno i to je mozne ...

0/0
7.5.2008 12:01

Najdete na iDNES.cz