Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Matky zneužitých sboristek půjdou proti Kulínskému

Zasloužil se o šíření dobrého jména Česka v zahraničí. I tím zdůvodnil soud mírný rozsudek nad Bohumilem Kulínským. Za sexuální zneužití a útlak zhruba čtyřiceti sboristek mu uložil tříletou podmínku. Matky dvou jeho obětí jej nyní chtějí "proslavit" v cizině úplně jinak.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

duhastrecht

Po dvaceti letech

si dámy znenaání "vpomněly" že vlastně byly "zneužívány" - jak to, že to ty matinky u svých dcer nezpozorovaly před těmi 20 lety, jak to, že nepodaly tehdy trestní oznámení, co všechna ta zběsilá meiální kampaň peroti Kulínskému. Osobní pomsta je sladká, že:-©vždyť je to dnes tak snadné, stačí říci.:-©

Doufám, že Bůh to všem těm "zneužitým" i jejich "rozhořčeným" maminkám řádně oplatí, jedno z přikázání je nepromluvíš křivého svědectví proti bližnímu svému.

0/0
9.5.2008 20:52

barbudo

A půjdou krokem houpavým ...

... a nahoře bez ?

0/0
4.5.2008 19:33

:-(

Az se vam rozbreskne...

Myslim si, ze kdyby ceska verejnost byla informovana o rozsahu pohlavniho zneuzivani v CR, kolik ceskych deti je dnes a denne pohlavne zneuzivano svym otcem nebo trenerem, z jake spolecenske vrstvy pochazeji pachatele, a miru deformace osobnosti obeti v dusledku pohlavniho zneuzivani, pozadovala by nejen tvrde tresty pro pachatele, ale i jejich duslednejsi stihani a organizovanou ochranu svych deti.

Mobilizujici je fakt, ze pocet pohlavne zneuzivanych deti v CR presahuje 100.000 - a to nekolikanasobne, a proto nelze tento problem oznacovat marginalnim! Nezajimava skutecnost je, ze asi tretinu sexualne zneuzitych deti tvori chlapci! A jestli z pohlavne zneuzitych divek promluvi (i kdyz dvacet nebo tricet let pozdeji) mozna deset procent, tak z pohlavne zneuzitych chlapcu promluvi jen promile. V ceske spolecnosti jsou zadani "muzi cinu", a ne obeti sexualnich zlocinu. :-(

0/0
4.5.2008 17:28

krllo

Re: Az se vam rozbreskne...

V článku je zmínka o panenství jenom u jedné dívky? Zajímavé!

0/0
5.5.2008 10:00

duhastrecht

Re: Az se vam rozbreskne...

Táhni do pekel zpátky k Torquemadovi s tvými organisovanými hony na čarodějnicem a ponechte si tenhle pazvyk u vás ve Státech - a 100 000 zneužívaných dětí, že jsi rovnou nenapsal 100 000 000 to by třeba zapůsobilo lépe, trapný šašku.

0/0
9.5.2008 20:55

rohatey

No fuj tady je psychopatického sajrajtu

to se nedá číst, to si snad jeden úchyl tady přehazuje několik nicků8-o. Tak ono 40 důvěryhodných a nezávislých svědectví dospělých žen prý není důkaz, prý za to mohou děti že tenkrát neběžely hned na policii, matky protože nepoučily děti o deviantech a ničeho si nevšimly, krom toho se vlastně nic nestalo, protože těm dětem se ten sexuální útisk od pedagoga velmi líbil atd.. atd.. Což všechno samozřejmě prokazuje zcela stoprocentě že jediný úplně nevinný tady je mistr Kulinský.  ;-D

0/0
4.5.2008 16:25

Jan.Emil

Re: No fuj tady je psychopatického sajrajtu

Stalo by se dost hodně pokud by bylo možno ta tvrzení zneužitých sboristek hodnověrně prokázat něčím navíc než jen kecy. Po dvaceti letech to jde poněkud obtížně. Po dvaceti hodinách by to šlo snáze. Tak snad mám právo každým kecům nevěřit. Mně totiž ani ty důvěryhodné svědkyně moc důvěryhodnými nepřipadají už protože jejich svědectví nebyla nezávislá ale byla jistým člověkem organizována. Z toho důvodu byl rozsudek podmíněný, pokud vše bude vůbec prokázáno v odvolacím soudu. V opačném případě ani ten podmíněný rozsudek nezůstane.

Je to poučení pro všechny rodiče ale taky pro případné oběti zneužívání jak mají opatřovat důkazy a jak vůbec zneužívání nezletilých předcházet. Je to velmi užitečná diskuze pokud si někdo z toho vezme ponaučení.

A co se týče Kulínského, zatím pořád zůstává tím sprostým podezřelým i když byl podmíněně odsouzen stále odsouzení nebylo pod tlakem důkazů nýbrž pod tlakem bulváru. Došlo k řadě závažných selhání především rodičů pokud je to všechno pravda.

0/0
4.5.2008 18:09

rohatey

Re: Re: No fuj tady je psychopatického sajrajtu

To musel být ale skutečně dobrý organizátor, sehnat padesát ženským aby křivě svědčili u soudu o takovéhle choulostivé záležitosti to je výkon zcela obdobný jak když se podařilo Buschovi zorganizovat tu "řízenou demolici" v NY ;-D 

Ono vlastně žádný důkaz věrohodný není nejlépe zrušit celý tretní zákoník, i takové stopy DNA může narafičit na někoho policie nebo skutečný pachatel, svědectví to jsou pouhé "chlapské a babské keci", ono dneska se dá zfalšovat zcela všechno tedy zvukové i obrazové záznamy, otisky prstů atd. atd. Nejlépe snad by bylo se vrátit k tomu právu Divokého západu, nic moc nezkoumat a pachatele hned zavěsit na nejbližší strom, řekl bych že tam alespoň nehrozil ten justiční omyl že pachatel unikl bez trestu.  

0/0
4.5.2008 18:26

Jan.Emil

Re: Re: Re: No fuj tady je psychopatického sajrajtu

Jenomže k tomu máš dost dobře nakročeno, vážený a milý Rohatej.

Vrátit se k Divokému západu,nic moc nezkoumat a pověsit na strom. A nejsi tady sám takový. Jenže my žijeme v civilizované zemi.A tak bychom měli mít každý rozsudek podložený důkazy a pokud důkazů nemáme dostatek ctít zásadu presumpce neviny.

Zorganizovat svědectví padesáti ženských pokud se znají navzájem a ty máš čas kolem toho pracovat není zas tak velký problém. Chce to mít dost času, trochu píle a trpělivosti, peníze na benzín a osobní motivaci. Řeknu Ti, že by to zvládl kdekdo s duší aktivisty. Jenže pořád tady něco kulhá a to je podezřelý smrádeček z celé této kauzy. Kdo nemá rýmu z rozčilení, tomu ten puch neujde. ;-)

0/0
4.5.2008 18:56

rohatey

Re: Re: Re: Re: No fuj tady je psychopatického sajrajtu

Kdepak ukecat ženskou aby křivě svědčila že byla sexuálně zneužívána nebo obtěžována to není žádný problém, to každá druhá udělá i bezplatně;-D;-D. Hele ty exote to ten pilný pilný člověk  zřejmě musel objet tak 200 ženskejch aby alespoň těch 50 ukecal, adresy mu dali zřejmě přímo na policii a těm ženskejm musel vyplatit  přesvědčovné tak dohromady alespoň 20 MEGA. Se divím že to nevyzvonila alespoň ta co změnila výpověď. 

Já bych řekl jedno pokud ty víš něco o takovémhle trestném činu tak víš co je tvojí povinností, utíkat na policii a podat trestní oznámení. Nebo třeba jdi alespoň za Sokolem nebo Kuldou ti by ti za tyhle informace určitě dobře zaplatili.:-)

0/0
4.5.2008 19:32

Jan.Emil

Re: Re: Re: Re: Re: No fuj tady je psychopatického sajrajtu

No konečně Rohatey, že Ti to došlo. Utíkat na policii a podat trestní oznámení. To měli už před dvaceti lety. Tenkrát by to mělo jinou váhu. Dneska? ale hlavně že už Ti to taky došlo.

Dneska by si s tím obviněním vytřeli tak zadek kdyby nebyl tlak bulváru. Víc než tu podmínku ze soudu už ani ten bulvár nevyrazí. Akorát když do toho budou rýpat tak nakonec zpochybní taky tu podmínku ovšem to by pak byl teda mazec. Víš kolik by stálo odškodnění za poškození dobrého jména a ušlý zisk pro tak významného umělce? To si ani nepřej vědět. Tak nejspíš zůstane při té podmínce protože je to pro všechny pohodlné a stát nemusí platit odškodnění. Taková je realita. Důkazy nejsou takže i soudce ustoupil bulváru kam jen mohl.

Kdoví jak to vlastně bylo. Mne jenom zaráží to selhání rodičů. To je tedy fakt síla pokud je to všechno pravda.

0/0
4.5.2008 21:56

Tangua

Re: Re: No fuj tady je psychopatického sajrajtu

Celkem bych s vámi souhlasil s tím, že doba 20ti let je podezřelá. Na druhé straně se mi nelíbí zatímní rozsudek - z faktu, že dostal podmínku plyne, ža byl uznán viným; v tom případě by byl trest nepřiměřeně mírný - v opačném případě měl být zcela zproštěn viny.

Osobně mám také ten dojem, že obvinění trochu "smrdí". Ovšem můj dojem není směrodatný.

0/0
5.5.2008 20:02

David04

odborníci

Předpokládám, že všechny postižený mluvili s policií i psychology a tak si  myslím, že kdyby to obvinění nebylo pravdivé a celé to bylo jen smyšlené, tak by se minimálně jedna musela podřeknout. A nemluvili s nějakými nazdárky, ale školenými odborníky. Vymyslí si to 2-3, ale ne 49.[>-]

0/0
4.5.2008 14:23

Jan.Emil

Re: odborníci

Těžko Ti brát Tvoji naivní představu o tom jak takové policejní a psychologické vyšetření vypadá zejména když je pod tlakem bulvárních médií a druhá strana to má dobře připraveno, rozděleno a sesumírováno.

Důkazy prostě pořád nejsou. Všechno to jsou jen dohady a babské řeči. To se potom těžko soudí. Pokud se nenajde další důkaz je to na zproštění obžaloby alepoň pokud soud nepodlehne tlaku médií a bulvárních komentářů anebo přání některých internetových diskutérů.

Stejně by mne zajímal on line rozhovor s alespoň některými rodiči těch zneužívaných sboristek. Osobně bych jim rád položil několik otázek

0/0
4.5.2008 14:41

rohatey

Re: Re: odborníci

Hele uhrovitý chlapečku bez mozečku a od kdy se říká 40 velmi důvěryhodným a na sobě nezávislým svědectvím nějaké "babské řeči"  Takovéhle kvantum důvěryhodných svědectví to je spolehlivější důkaz než DNA. On se soud mnohdy v takovýchle případech musí spokojit i s jediným takovýmto svědectvím a  pokud odborníci toto posoudí jako důvěryhodné, tak holt pachatel dostane flastr, protože mu to bylo prokázáno.

Takže podle našeho hloupoučkého chlapečka Kájínek, Opočenský a další statisíce zločinců byli odsouzen na základě "chlapských a babských řečí" ;-D;-D i když u toho Kájínka to trochu dost smdrí, protože tam ta svědectví moc důvěry nebudí, tam mohlo jít o nějaké vyřizování účtů.

0/0
4.5.2008 16:01

Jan.Emil

Re: Re: Re: odborníci

Ono to nesmrdí jen u Kájínka. Smrdí taky tahle kauza. Tady taky jde o vyřizování účtů jak vyšité. Svědectví nejsou důvěryhodná. Protože kdyby to bylo tak jak píší na iDnesu byly by toho plné kuoláry již před těmi dvaceti lety. Utajit sexuální zneužívání v tak masovém měřítku a tak veřejně praktikované by byl úkol hodný tajných služeb ale ty nebyly k dispozici. Avšak nikde nic až dnes po dvaceti letech najednou tohle v tak masovém měřítku a to je moc podezřelé.

Nezlob se ale padesát zneužitých sboristek doslova před očima celého Bambini a nikdo nic nevěděl, to se na mne nezlobte že zůstávám nevěřící ;-)

0/0
4.5.2008 19:13

:-(

Re: Re: Re: Re: odborníci

"...doslova před očima celého Bambini a nikdo nic nevěděl..."

Vedely o tom, ale mlcely. Jeho matka a manzelka ho kryly, deti se baly.

0/0
4.5.2008 19:20

Jan.Emil

Re: Re: Re: Re: Re: odborníci

Všichni se báli sbormistra? A čeho tak? že je vyrazí od Bambini protože neumí zpívat? To by teda byla katastrofa pro celou rodinu kdyby vyšlo najevo že jejich dcerunka neumí dobře zpívat. To mu tata s matkou raděj cpali dceru do postele.

To jsou věci, to jsou věci?  A to se stává všechno v dobrých rodinách:-/

Mne by ten on line rozhovor s rodičema zneužitých sboristek stále více zajímal. Mohl by přinejmenším vnést více světla do celé té podivné kauzy.

Tož kdyby aspoň byly ochotny se s námi podělit o své dojmy a rodičovské rozumy ty dvě matky co se chystají jít na Kulínského o kterých je řeč v úvodním článku. Jenže ty ani nechtějí zveřejnit své inkognito. Ale to budou muset pokud chtějí vystupovat ve světových médiích. Tak kdyby začaly trénovat tady v diskuzi na IDnesu. Bylo by to zajímavé. ;-D

0/0
4.5.2008 22:08

Jan.Emil

Re: Re: Re: Re: Re: odborníci

Věděly a mlčely, dvěsta dětí se ho bály a přestaly se bát až za dvacet roků. A čeho se to vlastně bály? Musím se tomu začít smát jak se někdo může takhle bát.

Mně se to teda stát tak klušu na policejní služebnu ještě ten večer co mi děcko přijde domů a nečekám dvacet roků. Anebo že by šlo o předpokakání? Taky se to někdy stává ale ne každému, jen někomu. Že by se najednou předpokakaly všechny sboristky z celého Bambini se mi ani nechce věřit. To by je pan sbormistr musel strašit čertem nebo zpěvem což je horší než ten čert. A matky dcerunkám roztahovaly nožičky aby je pan sbormistr nevyhodil ze sboru a zazvonil zvonec a pohádky je konec.

Všem svým věrným čtenářům přeji dobrou noc. V:-)

0/0
4.5.2008 22:21

nonick

Takže pedofil je vinen, ale do vězení nepůjde...

zdá se, že jedotná evropská legislativa končí u balených koblih... ;-D :-©

0/0
4.5.2008 12:18

Ventre__Saint__Gris

Re: Takže pedofil je vinen, ale do vězení nepůjde...

Kdyby byl katarský princátko, tak to má úplně v suchu...

0/0
4.5.2008 12:30

Jan.Emil

Re: Re: Takže pedofil je vinen, ale do vězení nepůjde...

Těžko soudit v důkazní nouzi kterou si oběti spolu se svými rodiči samy zavinily. Kdyby si alespoň ty kalhotky uschovali, pokud ovšem nějaké byly už by se dala udělat analýza DNK ale takhle vůbec nic.

V civilizovaných státech pořád platí presumpce neviny kterou nutno respektovat a tak už taky ta podmínka je velikým ústupkem soudu od svých zásad. Je ústupkem bulváru před všeobecně platnými justičními zásadami které říkají že při nedostatku důkazů a pochybách nutno rozhodnout ve prospěch obviněného..

Zásadový soudce by s takhle připravenou obžalobou pěkně rychle vyběhl kdyby ovšem nesoudil pod tlakem bulváru neudělil by ani tu podmínku.

0/0
4.5.2008 14:32

nonick

Re: Re: Re: Takže pedofil je vinen, ale do vězení nepůjde...

Rozsudky české justice jsou bezcennými cáry papírů, ve kterých si soudy různých instancí navzájem zcela odporují, a které jsou (nejen v Qataru) leda k smíchu nebo k pláči...:-©

0/0
4.5.2008 15:35

rohatey

Re: Re: Re: Takže pedofil je vinen, ale do vězení nepůjde...

Nějak ti  kalhotky sedí na mozečku, nepatříš ty náhodou mezi ty balkonové sběratele kalhotek, čím opotřebenější tím lepší požitek pro "sběratele" ;-D

0/0
4.5.2008 16:04

Jan.Emil

KRÁLOVSTVÍ ZA KALHOTKY!

Ty kalhotky soudu chybí. Bez kalhotek se někdy těžko soudí. :-(:-/;-(

Za kalhotky postříkané Kulínksým by dnes sboristky daly celé království. Jenže je nemají. To by se to soudilo kdyby byly. Rozsudek by byl nepochybně nepodmíněný, ale smůla když nejsou. Nebo alespoň zválené prostěradlo po vášnivém milování? Není nic,jen babské kecy :-/;-D

0/0
4.5.2008 19:03

:-(

Proc neslysite obeti pohlavniho zneuzivani?

Proc neslysite obeti pohlavniho zneuzivani?

Vinou "mlceni" obeti pohlavniho zneuzivani je spolecnost sama. Projdete se dikusemi o pohlavnim zneuzivani. Vetsina diskusnich prispevku haji pachatele (obet lze, obet sexualni kontakt chtela sama...).

Neni nezajimave, ze kazda diskuse o pohlavnim zneuzivani velmi rychle metamorfuje v diskusi o "zneuzivani pohlavniho zneuzivani". Obet, ktera informuje o svem utrpeni, je posluchaci nebo ctenari rychle prohlasena za lharku, a obzalovany pachatel je ze vsech stran hajen.

Naprostou vetsinu jeho "obhajcu" tvori pachatele pohlavniho zneuzivani, nemalou cast jeho "obhajcu" tvori matky obeti pohlavniho zneuzivani. Pachatele nechteji byt odhaleni, matky obeti nechteji o pohlavnim zneuzivani svych deti vedet, protoze by tento problem musely resit.

0/0
4.5.2008 12:09

BingoXX

Re: Proc neslysite obeti pohlavniho zneuzivani?

zákon říká, že k pohlavnímu zneužití dojde i kdy s ním "oběť"souhlasí, ale je otázkou zda došlo k faktickému zneužití, to co je v zákonu je jen právnická formulace a se skutečností nesouvisí ani zdaleka

0/0
4.5.2008 12:26

rohatey

Re: Re: Proc neslysite obeti pohlavniho zneuzivani?

Koukám že trapný úchyl a psychopat tady zase onanuje s těmi svými sexuálními představami že každý pedagog má svaté právo si předvolat žákyni po první menstruaci do kabinetu a tam  ji osahat kde se dá a potom se pokusit ji přimět k souloži. K tomu může použít jako legální páky třeba nabídku lepších známek, peníze atd., pokud to nefunguje může to zkusit obráceně tedy hrozit pětkami a poznámkami. Když si holčička náhodou půjde někde stěžovat tak si nemusí dělat starosti, protože co říká taková holčička to jsou jenom nějaká dětská tvrzení a to nelze použít jako důkaz. Hlouposti a sexuálním deviantům zdar !!

0/0
4.5.2008 16:17

:-(

Proc obeti pohlavniho zneuzivani mlci?

Proc obeti pohlavniho zneuzivani mlci?

Obeti pohlavniho zneuzivani mlci zejmena tehdy, jsou-li zneuzivany osobou blizkou (otec, stryc) a nebo obecne uznanou autoritou ditete (ucitel, trener, sbormistr) - tedy osoby, jimz obet duveruje, osoby, ktere maji spolecenske postaveni "vychovatele".

Obeti mlci, protoze maji strach; pachatel diteti hrozi velmi rozmanite, caste hrozby jsou: nikdo ti nebude verit, vylouci te z oddilu (sboru krouzku), pujdes do detskeho domova, udelas cele rodine ostudu, zabiju tveho psa (kocku, krecka), zabiju te.

Obeti mlci, protoze pachatel jim namluvi, ze ony (obeti) jsou vinny, ze ony (obeti) delaji neco spatneho. Protoze se u pachatele jedna o uznanou autoritu v roli vychovatele, veri dite, ze ono samo se dopustilo zlocinu! A proto mlci.

Obeti mlci desitky let, vetsinou i cely zivot, protoze jejich osobnost je v dusledku pohlavniho zneuzivani deformovana.

0/0
4.5.2008 12:04

BingoXX

Re: Proc obeti pohlavniho zneuzivani mlci?

to co tady píšeš jsou řeči sexuologů které mají jen velmi úzkou platnost a nedají se vztahovat na celou společnost jako nakonec všechny jejich závěry a nedají se z nich dělat všeobecné závěry jako ty tady

0/0
4.5.2008 12:23

Jan.Emil

Re: Proc obeti pohlavniho zneuzivani mlci?

Ano,obeti mlci, protoze maji strach; pachatel diteti hrozi velmi rozmanite, caste hrozby jsou: nikdo ti nebude verit, vylouci te z oddilu (sboru krouzku), pujdes do detskeho domova, udelas cele rodine ostudu, zabiju tveho psa (kocku, krecka), zabiju te.

Ano, oběti mají strach protože došlo k závažnému selhání rodičů,kteří měli své děti připrvit na tuto možnost dříve než své děti vůbec někam poslali a je jedno kam to bylo. Jestli do sboru Bambini, do školy, na faru ke strýcovi nebo kamkoli. Měli říct dítěti že kdyby se s ním něco dělo tak tatínek s maminkou se nebojí ostudy ani nepůjde do dětského domova ale chlípník do kriminálu a bude od něj pokoj napořád. Nehrozí vůbec žádné nebezpečí ani jeho psu,kočce nebo křečkovi a zabít dítě taky není tak jednoduché protože tohle by si sbormistr učitel nebo farář moc velice rozmyslel.

Jenže tady něco smrdí alespoň těm kdo má čich. Mne více než Kulínský zajímají rodiče sboristek co se o své děti nestarali. Rád bych o nich četl reportáž na iDnesu.

0/0
4.5.2008 14:21

rohatey

Re: Re: Proc obeti pohlavniho zneuzivani mlci?

Hm, ty jseš opravdu úsměvný hlupec, každý rodič který posílá prvňáčka do školy ho má řádně poučit že mezi pedagogy je spousta úchylů a řádně mu vysvětlit co by eventuálně takový úchylný pedagog mohl úchylného požadovat. Rovněž tak matky mají své dcerky včas a řádně poučit že je spousta úchylných otců a řádně jim vysvětlit co by takový úchylný otec mohl po dítěti požadovat, nápodobně je potřeba dítě poučit ohledně strýčků, dědečků a přátel. ;-D;-D

Kulda vůbec za nic nemůže za všechno můžou nezodpovědné matky které nepoučili své holčičky. Blbosti zdar !!

0/0
4.5.2008 16:11

Jenda.Pracka

Re: Re: Re: Proc obeti pohlavniho zneuzivani mlci?

Poučit dítě o tom, že existují úchylové a že se s nimi také ony mohou setkat, jak je poznat,co je normální chování k dítěti a co už normální chování překračuje, případně jak se proti nim chránit, není zase taková blbost. Nepochybně to k rodičovské zodpovědnosti patří.

0/0
5.5.2008 12:02

BingoXX

Re: Re: Re: Re: Proc obeti pohlavniho zneuzivani mlci?

ale co dělat v případě, že dotyčné děvče si to jednání přímo vyžaduje, není pak ono úchylné ? a když mu řekneš ne, tak se může naštvat a udat, že bylo zneužito, co pak ?

0/0
5.5.2008 12:43

ReneZach

Proc obeti pohlavniho zneuzivani mlci?

A co dělat v případě kdy matinky své dcerušky do postele posílají? Taková partie by to byla a chlap je jen o 20 roků starší!!! Vždyť je to normální. Kdekdo má o 25 roků mladší ženu. Tohle si nenechej ujít! Budeš manželkou úspěšného mamažera! Že tě chtěl do postele? Ale malá, vždyť to chlapi všichni chtějí, alespoň vidíš že má o tebe zájem tak snad vidíš že tě má taky rád. Jenom aby jsi holka udělala štěstí!!! Jak já ti to přeju. Budeš jezdit po světě se známým sborem. A možná z tebe udělá první sólistku. Budeš slavná zpěvačka. No to je přece téééérnóóó. Tak si ho nenechej vyfouknout nějakou Ančou co ho taky chce.!!;-D 

0/0
5.5.2008 14:29

Deratizátor

Je tu vůbec nějaký hmotný důkaz, že si to zmíněné

slečny a mladé paní vůbec nevymysleli? Nebo se vše zakládá jen na zpovědi dvčích deníčků, starých spoustu let?8-o

0/0
4.5.2008 11:33

BingoXX

Re: Je tu vůbec nějaký hmotný důkaz, že si to zmíněné

není tu ani jeden hmotný důkaz, ani očité svědectví a navíc se dotyčné ženy odhodlaly svědčit až po důkladné psychické policejní masáži

0/0
4.5.2008 11:53

prasák-reloaded

jasné

Vina je jasná. Ale Bohumilovi by slušely spíš tři roky na tvrdo.

0/0
4.5.2008 9:57

BingoXX

Re: jasné

Bohumil měl být osvobozen pro nedostatek důkazů!!!!

0/0
4.5.2008 10:39

prasák-reloaded

Re: Re: jasné

;-D;-D8-o;-D

0/0
4.5.2008 10:41

uzivat.jmeno

žádný vězení, vykastrovat!

Nejlepší by bylo kdyby se matky domluvili, někde to prase odchytli s něčí pomocí a užízli mu koule. Ale vykastrovat by ho měli tak jako tak, žádný vězení, to je houby trest.

0/0
4.5.2008 2:48

Jan.Emil

Re: žádný vězení, vykastrovat!

Domluvit se matinky měly tehdy před dvaceti lety když se měly starat o své nezletilé dcerušky. Dnes už by měly někam zalézt a nevylézat  od ostudy. Starat se o děti až po dvaceti letech je poněkud zpozdilé.

Nezlobte se na mne ale děcko někam posílat a nestarat se o to co se tam s ním děje je rodičovské selhání.

0/0
4.5.2008 9:37

Ventre__Saint__Gris

Re: Re: žádný vězení, vykastrovat!

Zajímavé, že pod každým článkemm o tomhle úchylném individuu, ho všemožně obhajuješ. A to, že se naopak snažíš hlavní vinu přenést na rodiče těch dívek, je už vrchol. Takže nevím jestli jsi zaměstnanec kanceláře Sokola nebo Kulínského brácha, ale jdi do pr....!

0/0
4.5.2008 9:49

Jan.Emil

Re: Re: Re: žádný vězení, vykastrovat!

Nejsem ani zaměstnanec kanceláře JUDr Sokola ani brácha Kulínského. Jenom jsem si dovolil zaspekulovat, že všechno může být jinak než jak je nám předkládáno. A nezlob se ale posílat nezletilé děcka někam a nestarat se co se tam s nimi děje selháním rodičů nepochybně JE. Pokud se něco takového dělo v tak masovém měřítku a nikdo na nic dvacet let nepřišel je opravdu alarmující co za rodiče ty sboristky nebohé to vlastně měly. Že se tomu zdráhám uvěřit je možná protože pro mne jako rodiče je tohleto jednoduše nepředstavitelné.

0/0
4.5.2008 10:09

VAE2006

kulínský je prasák pár excelans

a jen idiot si může namlouvat, že se 49 sboristek domluvilo.

0/0
4.5.2008 1:26

Jan.Emil

Re: kulínský je prasák pár excelans

Není to zase tak velký problém zorganizovat. Nezapomeň že v tom byl osobní zájem bývalé manželky a jejího manžela. Měli kontakty na všechny bývalé sboristky. Dá to práci ale taková zhrzená hysterka jakožto bývalá manželka dokáže nemožné a tohle vůbec není nemožné. Nátlak, vydírání, nějaká ta prebenda a domluva 49 sboristek je na světě. Jenže ouha,soudce jim to nesežral celé ale jenom pouze na půl. Tak je z toho podmínka. Důkazy by to chtělo, jenže ty jaksi nejsou. Jedna baba povídala není důkazem v žádné civilizované zemi. Už tak je na pováženou ta podmínka. Měl být zproštěn obvinění pro nedostatek důkazů a pokud by se důkazy našly dodatečně nebylo by problémem soudní řízení znovu obnovit. Alespoň ty dvacet let staré zasemeněné kalhotky kdysi krásné sboristky kdyby se tak našly. To by se potom snadněji soudilo, jenže ty nejsou a patrně nebudou a zůstává nezodpovězenou otázkou zdalipak vůbec někdy existovaly. Po dvaceti letech není důkaz ani protržená panenská blána.

0/0
4.5.2008 9:29

Ventre__Saint__Gris

Re: Re: kulínský je prasák pár excelans

Nejméně 49 přímých důkazů (svědectví) stačí každému soudu v právním státě. Ta podmínka je resultát nikoliv nedostatku důkazů, ale toho, že někdo je před soudem rovnější než jiný. Kdokoliv jiný (krom musulmanských princátek) by vyfasoval 10 let.

0/0
4.5.2008 9:52

Jan.Emil

Re: Re: Re: kulínský je prasák pár excelans

Pleteš si pojmy. Svědectví není přímý důkaz.

0/0
4.5.2008 10:03

prasák-reloaded

Re: Re: Re: Re: kulínský je prasák pár excelans

Svědectví může být důkaz přímý i nepřímy. Pokud ale svědkyně vypovídaly o tom, co se dělo, tak je to jasný přímý důkaz. Tedy takový, který přímo prokazuje daný skutek.

0/0
4.5.2008 10:09

Jan.Emil

Re: Re: Re: Re: Re: kulínský je prasák pár excelans

Pokud svědectví není falešné. Každé svědectví by mělo být podloženo důkazem,jenže to tu jaksi není. Měl by jsi mi dovolit abych každému svědectví nevěřil ani když je svědků 49. Počet je v tom případě irelevantní zejména když existuje důvodné podezření že je celý proces zorganizovaný.

Je to celé postaveno na vodě. Kromě toho svědectví není nic.:-/

0/0
4.5.2008 10:29

Najdete na iDNES.cz