Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ministr Liška korunoval krále Pražského majálesu

Králem Pražského majálesu se ve středu večer stal kandidát Vysoké školy ekonomické Lukáš Pavel. V prostorách kempu Džbán ho za halasného povzbuzování stovek studentů pasoval starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa a korunu mu předal ministr školství Ondřej Liška.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

cutac

Tak od počátku favorizovaný

nevím nevím vzhledem k tomu že z Vše sem tam potkal 2 lidi, z ostatních škol daleko víc. Ekonomkáři už byly všichni doma na vesnicích

0/0
1.5.2008 20:36

12345hanka

To v roce 1968

se na pražském Majálesu (já vím, že správně je "pražských Majáles", ale on už to množné číslo nepoužívá skoro nikdo) členocé organizačního výboru rozhodli volbu naprosto objevným způsobem změnit  a oznámili nám, že "všechny složky se předem domluvily na jednotném kandidátovi a toho si tu teď všichni pěkně demokraticky zvolíme!".

Posléze mu ješte byl formou štafety doručen dar od nejmenované východní mocnosti - štětka na WC, "abyste se moc neumazali, až nám polezete do..."

No jo, květen 1968. To si ještě studenti dovolovali...

0/0
1.5.2008 7:46

Czechdoodle

I přes to, že je volba krále Pražského majálesu

především   r e c e s e, zajímala by mě soutěžní kritéria. Zná je někdo? 8-o

0/0
30.4.2008 23:06

_Aleister_

Kandidát od počátku favorizovaný.

největší erudici v kalení a papouškování pouček na čistě empirickém základu prokázal student nejtěžšího gymplu v Praze, VŠE. Jo, zapopmněl jsem na JAMU, rovněž filda dotahovala...:-)

0/0
30.4.2008 23:01

sticky

Re: Kandidát od počátku favorizovaný.

Závist (lat. invidia) je jedna z lidských emocí, spočívající v touze po něčem, co má někdo jiný, a snaze získat předmět této touhy, někdy i za cenu zavrženíhodných činů. Spolu se žárlivostí či nenávistí patří mezi konceptuální lidské emoce. Z hlediska náboženského bývá odsuzována jako hřích, např. katolíci ji považují za jeden ze sedmi smrtelných hříchů. Opakem závisti je přejícnost.

zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Závist

0/0
1.5.2008 1:28

_Aleister_

Re: Re: Kandidát od počátku favorizovaný.

ne závist, spíše frustrace z toho, jak tito lidé, zhusta za studia lelkujíce, zodpovídají za miliardové statky způsobem, s nímž bych jako lékař docílil masové genocidy, ev. jako šéf vývojářského týmu nevynalezl ani sekeromlat...

0/0
1.5.2008 9:49

HonyaDj

Re: Re: Re: Kandidát od počátku favorizovaný.

Pravda, válíme se stejně jako studenti medicíny. Ale pravda, vy jste možná ještě studoval "zadarmo" za totality (takže neznaje poměrů si můžu myslet o vašich kvalitách totéž, co vy o studentech VŠE...). Vždycky je super, když někdo plká o škole, o které jen slyšel...

0/0
1.5.2008 20:20

Najdete na iDNES.cz