Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Bojovník za práva otců dostal dva měsíce za blokádu soudu

Bojovník za práva otců Jiří Fiala musí na dva měsíce za mříže. Pražský soud ho poslal do vězení za to, že počátkem dubna blokoval vstup do jedné z jednacích síní pražského městského soudu. Jeho dva kolegové ze sdružení K213 dostali podmíněné tresty.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

rohatey

No pan Fiala

tomuhle boji proti té nekontrolovatelné soudní zvůli  evidentě věnuje všechnu svoji energii, a je ochoten obětovat i svoji svobodu, doufám že následně ho zavřou za to že z toho kriminálu neplatil alimenty.:-)

No řekl bych osobně pokud by si koupil střelnou zbraň a s těmihle soudními fuchtlemi se rozhodl to vyřídit jako bratři Mašínové tak bych se vůbec nedivil ani bych v tom neviděl nějakou společeskou nebezpečnost, právo na odboj má s situaci nekontrolovatelné zvůle každý svobodný občan, lhostejno zda se jedná o zvůly politické moci jako to bylo v 50 tých létech nebo o zvůli soudní moci jako je to dnes.

0/0
28.7.2008 22:38

zbynek._s

Dnes: Česká justice se Fialovi omluvila

Dnes: Česká justice se panu Fialovi oficiálně omluvila za zpackaný případ jeho dětí. Dnes poprvé...

Blíže na www.K213.cz

0/0
28.7.2008 20:50

zbynek._s

JUDr. Říha pohrdal soudem?

OSZ P – 2 

 TRESTNÍ OZNÁMENÍ

Podávám tímto trestní oznámení na soudce Obvodního soudu  pro Prahu 2 JUDr. Jiřího Říhu pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu pohrdání soudem dle jeho vlastní,. právě vytvořené judikatury.Dne 29. dubna t.r. proběhlo soudní jednání na OS P-2 č.j. 3 T 125/2008, které trvalo do 15 hodin, a to přesto, že jsem soudce opakovaně upozorňoval, že mám další jednání u téhož soudu od 14.30 hodin (č.j. 17 C 33/2007).Soudce Říha potvrdil, že o této skutečnosti ví.

Soudce jsem upozorňoval 2x, jednou při přerušení jednání k polední přestávce, podruhé při posledním slovu ve 14.20 hodin a současně jsem ho požádal o odročení jednání na jiný den, abych se mohl zúčastnit dříve nařízeného jednání v jiné věci.

Soudce žádosti nevyhověl... Píše J. Fiala (Více na www.K213.cz )

0/0
4.5.2008 22:19

zbynek._s

Novináři, nebuďte tak "zdvořilí!"

Vážení redaktoři a pracovníci médií,

 již několik měsíců jste svědky vyhrocujícího se boje našeho sdružení za dodržování mezinárodních rozsudků českou justicí, která si myslí, že si svoje ničím nezasloužená komunistická priviligia a imunitu vůči mezinárodnímu právu uchová beztrestně navždy. Mnozí z vás byli svědky i monstrprocesu, který minulý týden na Obvodním soudě pro Prahu 2  proti nám uspořádalo vedení pražské justice . Slyšeli jste naše argumenty a viděli naši obhajobu.

 Také jste slyšeli křivě svědčit místopředsedu Městského soudu v Praze JUDr. Bohuslava Horkého. Uchýlil se ke lži, ač mu žádný trest nehrozil a ač se tato dala následně promítnutým videozáznamem snadno prokázat. Celý text na www.K213.cz dokládá o čem je tu diskuse! Novináři, nebuďte tak "zdvořilí!"

0/0
3.5.2008 16:32

zbynek._s

PROCES, V NĚMŽ SE SOUDCI SAMI ZOSTUDILI

Soudní řízení, které vedlo odnikud nikam, jenom eticky poničilo děti a poplivalo rozsudek Evropského soudu pro lidská práva ve Štzrásburku, byl zavržen politickým procesem, v němž se čeští soudci kvůli ziskům sami zostudili. Viníkem je nejen předseda Městaského soudu v Praze JUDr. Sváček, ale také soudce Říha. Hanba takové justici, která prostřednictvím České republiky  dělá celé Evropě ostudu.

0/0
2.5.2008 10:20

opportunity

ozhoduje, že došlo k porušení článku 8 Úmluvy; 3. rozhoduje,

Zbyňku, co to je?

0/0
1.5.2008 23:04

zbynek._s

Re: Rozhoduje sice Říha, ale proces je politický!

Podstatou soudního rozhodování v ČR je porušování návaznosti na rozsudky Evropského soudu pro lidská práva, ač se soudce Říha vynasnažil věc zaretušovat. Místy byl pan soudce natolik mimo právo, že se mu lidé v soudní síni smáli.

Mejvíce však zesměšnil soudní stav  pan místopředseda MS v Praze v roli svědka, který lhal, jako když tiskne. Např. tvrdil, že JUDr. Sváček, předseda soudu vůbec nebyl přítomen, ačkoliv stál vedle něho a ještě se s ním bavil. Zkrátka ten soudce byl pověřený politickou objednávkou správného pana otce Fialu odsoudit stůj co stůj. Takže rozhoduje sice Říha, ale proces je politický.

0/0
1.5.2008 23:24

rohatey

Zcela nezávislá justice

kdy soudní čůzy rozhodují o vině nebo nevinně člověka který jde proti jejich totalitní moci. To je zcela stejné jako zvůle bolševiků pokud šel někdy někdo proti nim, ty metody dobře známe, tady vidíme ty samé.

Normální člověk ví že pohrdat soudem tím se myslí evidentně pohrdat soudem někde v soudní síni při výkonu soudního práva. Jak vysvětlují soudní čůzy tak pohrdat soudem lze zřejmě i na chodbě soudu kde žádný soud nezasedá, tedy i na ulici nebo u počítače, de fakto tedy soudem pohrdám i osobně protože ty soudní čůzy si dovoluji nazvat přiměřeným názvem.

Jen aby soudní čůzy náhodou nenarazily, toho člověka p. Fialu osobně neznám, ovšem jak vidím on pro tuhle válku s těmi čůzami je ochoten obětovat zcela všechno, být těmi čůzami docela bych zapřemýšlel o tom že u takového člověka by mohlo hrozit, že udělá konečné řešení tak, jak už jsme to párkrát slyšeli že se někde stalo v USA, tady by byl ten drobný rozdíl že tohohle pána by zřejmě řada lidí i dokázala potom i pochopit.

0/0
1.5.2008 20:57

Kakarel

ČR

není právní stát! Ani banánová republika! Velký Bordel! To je náš správný název.

0/0
1.5.2008 18:59

zbynek._s

Bídu českých soudců viděli také jiní:Soudci dělají ostudu!

Bídu českých soudců, a také jejich pusté  lhaní,  viděli také jiní pozorovatelé. Pro právo v tomhle státu je nebezpečné, že se jedná o vedoucí představitele Městského soudu v Praze.Jak teprve musí vypadat morální profil obyčejných soudců nedoporučuji ani domýšket!  Novější zprávy: http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=800

Pane ministře JOsefe POspíšile,  pošlete prosím před kárný senát správu toho soudu, jehož vedení dělá soudcovskému stavu tak nezměrnou ostudu!

0/0
30.4.2008 22:35

kerim003

to: captain cook

kouknete na rozsudek viz nize v mem prispevku zejmena str 12 az 16 - zajimal by me vas nazor. Zdravi kerim

0/0
30.4.2008 11:05

kerim003

rozsudek

doporucuji precist si rozsudek Evropskeho soudu pro lidska prava ve veci Fiala versus Ceska republika - zvlaste pak stranky 12 az 16 - http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=800

0/0
30.4.2008 10:59

zbynek._s

Mravní bídu soudců jsem viděl na vlastní oči!

Mravní bídu soudců jsem včera  viděl na vlastní oči. Jejich lži prokázalo až video. Korunní svědci  justice splaskli jako přefouknuté balónky.Přesto byl v POLITICKÉM  procesu se třemi inženýry  soudní aparát nechvalně produktivní, byť se veřejnost místy neudržela smíchy. Kam jste to dopracovali, talárníci, taková ubohost vydávaná za rovný přístup ke spravedlnosti, to je opravdu špatný vtip!

Proti ošoupaným tatíkům falešní svědci aparátu, jaká ubohost českého soudnictví!

0/0
30.4.2008 8:23

jseMzCZiju_Jinde

Teda nevim

Tak vam nevim na jednu stranu mi tenhle trest prijde smesny v dnesni dobe snad nekomunistickych rozsudku.. Nadruhou stranu tenhle typek "utok na verejneho cinitele, atd.." nevypada zrovna jako nejaka chudinka.. Mozna mu dostal ty 2M jen podle ksichtu z iDnes fotky..

0/0
29.4.2008 21:55

captain cook

Re: Teda nevim

Kdekdo chape, ze kdyz ve fotbale hrac jednu vrzne protivnikovi, dostane cervenou a je po ptakach. Kdyz se ale verbalne nebo fyzicky dotkne rozhodciho, tj predstavitele justice ve sportu, je v (Y).

Zabranit nekomu vstoupit do nejakeho kanclu a dat mu bumazku, ze uz nezastava svou funkci...bud zavolaji vratnyho nebo v nejhorsim demonstranta vyvede polda. Kdo to udela soudci, ten si to od*ere ve stejnem smyslu jako kdo se dotkne rozhodciho protoze soudy a rozhodci reprezentuji justici. V obojim se jedna o exemplarni trest, aby to odradilo ostatni justici napadnout.

Kdo je chytry a chce dosahnout nejake zmeny v justicnim systemu, ten nepujde delat virval k soudu a riskovat svuj rejstrik. Usporada verejnou petici, cim vic podpisu, tim lepe. Pak s tim pujde jako lobbyista k jednotlivym poslancum a senatorum. Prostrednictvim zvolenych zastupcu se dosahne vysledku bez konfrontace se soudem.

0/0
30.4.2008 0:49

captain cook

Re: Re: Teda nevim

z popisu daneho pripadu ale mam dojem, ze tomu panovi slo vic o nejakou konfrontaci a virval, nez o skutecnou zmenu justicniho systemu a pomoci otcum, na ktere zakon zapomnel. Tim jim jedine dela medvedi sluzbu.

Kazdy z postizenych otcu by se mel obratit na sveho poslance se zadosti- ja te volil, ty jsi muj zastupce v parlamentu, ted od tebe potrebuji pomoc. Cim vic tlaku na poslance, cim vic slusnych, respektovanych a zakony respektujicich lobbyistu, tim vetsi sance na uspech. Poslanci se tezko muzou vazne bavit s nekym, kdo delal virval u soudu a byl za to odsouzen, ale nemohou odmitnout vyslechnout a zasahnout ve prospech dobre pripravenych, slusnych lobbyistu z rad volicu.

0/0
30.4.2008 1:04

_m-

Re: Re: Re: Teda nevim

No právě. Dneska už asi ani přímí zúčastnění nedokážou přesně říct,jestli na začátku toho všeho byla bezcitná ženská,která nešťastnému otci odmítla "půjčovat" děti,nebo zoufalá matka,která chránila svoje děti před psychicky narušeným despotou, akt je ale ten,že pan Fiala už je naprosto mimo a vlastně ani neví co přesně chce - děti (které už ale nejsou dětmi),spravedlnost, pomstu.....

Myslím si,že pánové typu Fiala, nebo náš drahý Zbyněk dělají otcům bojujícím za svá práva medvědí službu. Protože po přečtení si několika Zbyňkových příspěvků a nebo několika dokumentů na stránkách K213 musí každý rozumný člověk dojít k názoru,že takoví lidé nemohou mít v péči jakékoli dítě. Těm bych nesvěřila ani štěně.

Myslím,že otcové,kteří skutečně chtějí pečovat o svoje děti-nemyslím ty,kteří bojují za svá "práva" jen proto,aby naštvali bejvalku,nebo ty,kteří si převezmou dítě zdravé najedené a čisté na dvě hodiny do parku a domnívají se,že to je péče o dítě-by se s pány z K213 neměli dávat dohromady.

0/0
30.4.2008 10:35

kerim003

Re: Re: Re: Re: Teda nevim

dle vaseho prispevku zrejme asi nevite jak to u nas chodi - co je spatneho na tom ze otec si vezme dite na "dve hodiny do parku" kdyz mu ty dve hodiny  urcil soud???? Co tak asi za ty dve hodky lze vice stihnout. To ze pan Fiala pouziva mnohdy nestandartni postupy je podle meho nazoru dusledkem toho ze selhal system jako takovy. Vychazim z toho ze se chtel o sve deti starat a vychovavat je ( to je jeho pravo i povinnost) a po dlouhou dobu mu to nebylo umozneno a prave proto se stav teto kauzy dostal az tak daleko. Otazkou je kdo je za tento stav muze a dle meho nazoru to zcela jiste neni jen sam pan Fiala.

0/0
30.4.2008 10:49

_m-

Re: Re: Re: Re: Re: Teda nevim

Na tom není nic špatného a pokud mu soud víc nedal tak je to ideální využití. Jde jen o to jestli si ten tatínek bojující o střídavou péči uvědomuje že děti stůňou i když je v televizi fotbal, že mají noční běsy, horečky, průjmy, že potřebují uvařit, vyprat, vyžehlit, ty větší pomoct s učením  - a tisíce dalších věcí. Pokud je takový tatínek schopen to zvládnout tak mu držím palce - ovšem znám případ střídavé péče, kdy otec vozil v noci pomočené dítě k matce, protože tohle on přece dělat nebude, to je babská práce. Takže asi tohle jsem měla na mysli.

Kdo může za to, co se dnes děje kolem pana Fialy nevím a nehodlám to soudit. Podle toho co jsem četla především pan Fiala sám - protože jeho chování bylo silně nestandardní už v době trvání manželství, proto taky to manželství skončilo. Je fakt, že informace které mám mohou být jednostranné - ale proč teda škola, sociální odbor i sousedé straní matce netuším - rozhodně na tom chování pana Fialy nějaký vliv mít bude.

0/0
30.4.2008 10:59

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Teda nevim

Kecko! Fialovi ČEŠTÍ soudci křivdí. Záměrně! Závěr ROZSUDKU  ES ve Štrásburku je zde:  Soud 1. rozhoduje, že došlo k porušení článku 6 odst. 1 Úmluvy;

2. rozhoduje, že došlo k porušení článku 8 Úmluvy; 3. rozhoduje, že došlo k porušení článku 13 Úmluvy; 4. rozhoduje, že není příslušný k posouzení ostatních námitek stěžovatele. Vyhotoveno ve francouzském jazyce a sděleno písemně dne 18. července 2006 v souladu se článkem 77 odst. 2 a 3 Jednacího řádu Soudu.

rozhoduje, že došlo k porušení článku 8 Úmluvy; 3. rozhoduje, že došlo k porušení článku 13 Úmluvy; 4. rozhoduje, že není příslušný k posouzení ostatních námitek stěžovatele. Vyhotoveno ve francouzském jazyce a sděleno písemně dne 18. července 2006 v souladu se článkem 77 odst. 2 a 3 Jednacího řádu Soudu.S. DOLLÉ J.- tajemnice                P. COSTA předseda

OLLÉ J.- tajemnice                P. COSTA předseda

0/0
30.4.2008 22:54

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Teda nevim

Upozorňuji tě, že ty zřejmě vůbec nevíš, co štěně potřebuje. Usuzuji tak z toho, jak s tupostí tobě vlastní, pomlouváš pana otce Fialu. Takže tady štěňata nerozdávej, ani svoje moudro. Aby ti něco zůstalo...  

Mám totiž neklamný pocit, že z tebe čpí jen hloupost. Meleš nesmysly, jseš bohorovná, ale přitom omezená,  jak zákon káže. To tu máme hodně hloupé zákony!

Pana otce Fialu si právě TY neber do huby a mně také ne, už proto, že jsi jako pavlačová  drbna  tak se  sama zesměšňuješ.

0/0
30.4.2008 22:26

kerim003

Re: Re: Teda nevim

kazdy rozhodci je sledovan delegatem a jeho vykon je po kazdem jeho zapase hodnocen a v pripade ze se dopustim nesprvaneho rozhodnuti tak si uz take nikdy nemusi pisknout................

0/0
30.4.2008 10:30

captain cook

Re: Re: Re: Teda nevim

ale kdo rozhoduje, ze rozhodci si uz nebude moci pisknout?....neukaznena banda hracu, kteri budou rozhodciho postuchovat a nedovoli mu pristup na hriste a vykon jeho povolani, nebo rozhodcovska karna komise ktera vysetri pripad na podnet delegata, po shlednuti video-zaznamu a po osobnim presetreni rozhodciho v primem pohovoru s nim? Rozhodciho muze soudit a prip. potrestat jenom vyssi komise slozena k tomu ucelu ze zkusenych rozhodcich, nikdy ne hraci nebo divaci.

Soudce muze v demokratickem state soudit zase jenom karna komise k tomu ucelu svolana a slozena ze zkusenych pravniku a soudcu vyssiho kalibru.....rozhodne ne nejaka anarchisticka banda neukaznenych clenu verejnosti branici mu/ji ve vykonu povolani.

0/0
30.4.2008 10:58

kerim003

Re: Re: Re: Re: Teda nevim

souhlas ale jak to u nas vypada v praxi - "Kárný senát Vrchního soudu v Praze uznal dne 25. dubna 2008 Mgr. Veroniku Filevovou vinnou kárným proviněním a upustil od potrestání, neboť kárně obviněná soudkyně svou vinu doznala."

0/0
30.4.2008 11:02

zbynek._s

Re: Teda nevim...Soudit podle obličeje?

Holenku, asi jseš špatný soludce. Teda nevim...Soudit podle obličeje? Raději si něco přečti o řádném tatíkovi Fialovi, jeho boji o vblastní děti a  zkorumpované české justici. ( www.K213.cz ) Hned ti bude jasněji. Možná, kdyby někdo soudil podle ksichte tebe, dostal/a  bys dořivotí!

0/0
30.4.2008 10:18

zbynek._s

Justice vykročila na cestu nespravedlnosti

Česká justice vykročila na cestu nespravedlnosti a čím rychleji utíká, tím více se vzfdaluje cíle, pro kterou ji národ má. Politický proces se třemi otci, inženýry, tolik podobný šachtinskému za Stalina v SSSR, je největší skutečnou ranou, kterou si mohli soudci sami dopřát. Děj Bůh, ať už je konečně ranou poslední. Vzbuď se ministře Pospíšile a pohleď k nám dolů, na zem, na tu soudcovskou mravní bídu!

0/0
29.4.2008 21:45

KMJ

Re: Justice vykročila na cestu nespravedlnosti

Celou dobu jsem čekal kdy se konečně objeví Zbyněček se svými nesmyslnými bláboly . Dočkal jsem se . Kdepak , Zbyněček , ten nikdy nezklame .

0/0
30.4.2008 7:32

zbynek._s

Re: Re: Justice vykročila na cestu nespravedlnosti

Soudruzi komunisté, já to viděl, na vlastní oči. Soudruzi, udržujte pořádek, pořádek udrží vás - heslo z nálepek Solo Sušice n.p.

0/0
30.4.2008 10:20

KMJ

Re: Re: Re: Justice vykročila na cestu nespravedlnosti

   ?   ?   ?   ?   ?

0/0
1.5.2008 8:03

ChorcheCh

právní stát

Tož takovej synátor starosty dostal podmínku za ozbrojené přepadení, ale alespoň neblokoval úmornou a špatně placenou vysoce kvalifikovanou práci našich soudců.

0/0
29.4.2008 21:04

Mouchard

...njn...

podle rejstříku trestů je to buřič, násilník a recidivista, navíc si strejda neuvědomil, že má podmínku, tak je katr jediné možné řešení...:-/

0/0
29.4.2008 20:31

Beldor

Re: ...njn...

Boze co to tady kdakate? jedine co ma v restriku trestu a proc byl odsouzen k podmince je ze odmitl platit alimentu protoze deti nemohl vidat..Takze tady nelzete jako normalne...dekuji..

0/0
29.4.2008 20:54

duhastrecht

Čím mi

tenhle rozsudek připomíná rudou éru...

0/0
29.4.2008 20:29

ChorcheCh

Re: Čím mi

Však většina soudců už soudili za bolševika.

0/0
29.4.2008 21:02

kerim003

neco je spatne

video z demonstrace naleznete zde -

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=768 pokud za toto jsou

dva mesice pak mi nejde do hlavy jak to ze huligans na stadionech a

neonacisti v nasich ulicich radi beztrestne. Ze by skomirajici bestie

zacala kolem sebe kopat..............?

0/0
29.4.2008 18:45

Karelur

Politický proces, politický trest

normalizace jako když vyšije Rv

0/0
29.4.2008 18:32

applejuice

spravedlnost ala ČR

Blbec zajede opilý člověka a dostane směšnou podmínku, Kulda si hráje s malýma holkama a dostane podmínku a tento člověk dostane katr ;-D To se může stát jenom v té naší komunistické justici Rv

0/0
29.4.2008 18:25

65c02

Pokud Fiala nedůvěřuje české justici,

tak mu nejspíš nezbývá nic jiného než emigrovat někam, kde si myslí, že tam je to OK a požádat tam o politický azyl, příp. aspoň justici dotyčného státu požádat o právní pomoc.

Jistě by tamním úředníkům svými požadavky udělal náramnou radost.;-D

0/0
29.4.2008 18:17

URB-Královna diskusí

Když o tom po prvním návalu emocí přemýšlím,

 tak to byl chytrý tah. Fiala stejně k výkonu trestu nenastoupí, protože mu za to nic nehrozí, ale nebude se moci ukazovat na veřejnosti, jako hledaný a tak tady ten rozsudek splní velice dobře svůj účel, soudci se ho zbaví, aby zase příště nevyváděl.

0/0
29.4.2008 18:10

zbynek._s

Re: Když o tom po prvním návalu emocí přemýšlím,

Víš proč to byl správný tah? Protože pan otec Fiala je na rozdíl od soudců také charakterní. Já tu soudcovskou bídu viděl na vlastní oči. Klidně se mne zeptej, jen tak se můžeš něco dozvědět.

0/0
29.4.2008 21:33

Lilith+

Re: Re: Když o tom po prvním návalu emocí přemýšlím,

V čem tedy spočívá "správnost TAHU"?

Jistě ne v tom, že by se chtěl "skrývat"...

Naopak jde o to se zviditelnit: odvolačka, další zájem médií... Pak si "specifickým humorem" pojistí potvrzení rozsudku, další pozornost médií..., následovat bude žaloba do Strassburgu...

Klidně si tipnu, že si ten trest dobrovolně odsedí...

(No, Nečasův postup byl mnohem "chytřejší", než tento postup soudu...)

0/0
29.4.2008 22:30

zbynek._s

Re: Re: Re: Když o tom po prvním návalu emocí přemýšlím,

Co takhle pravda Lilith+ nezajímá? Byl jsem tam a viděl, jak soudci lhali jako malí prarchanti. Ale oni jsou velcí! Chápeš ten rozdíl Lilith+? Je to  velký rozdíl! Pravdu nelze umlčet křivým svědectvím, to jde jenom v dívčích románech a na nějaký čas v české justici. Na nějaký čas...

0/0
30.4.2008 14:28

Lilith+

Re: Re: Re: Re: Když o tom po prvním návalu emocí přemýšlím,

Pravda? Ale jistěže zajímá - nemám pocit, že bych nebyla v obraze:

Aktivisté spáchali přestupek -  zabránili soudkyni vstoupit do jednací místnosti, tím jí znemožnili výkon funkce a zmařili  soudní jednání - to vše pod "hlavičkou " Paralelní justice... Což je v podstatě totéž, jako kdyby v přestrojení za čerta a Mikuláše vyluzovali citoslovce, dělali "bulisi, bulisi"... (proboha, mám ta "i" správně?) a nepustili jí dovnitř dřív, než řekne básničku...

S "trestem" snad museli počítat, nebo né?

A přestože se "nepřiměřený trest" dal očekávat, je tu stále možnost odvolání...

Pokud si soudci při zdůvodnění trestu "vypomohli" lhaním, tak by snad neměl být problém docílit u odvolacího soudu zrušení rozsudku.

0/0
4.5.2008 21:52

MychalB

Pohrdám takovým soudem!

:-P;-D

0/0
29.4.2008 18:06

URB-Královna diskusí

Re: Pohrdám takovým soudem!

Neporozuměl jsi problému, tady , nebo doma můžeš, trestné to je v soudní síni, nebo snad i v budově soudu.

0/0
29.4.2008 18:15

MychalB

Re: Re: Pohrdám takovým soudem!

no, a co to jako mění na tom, že takovým soudem pohrdám?

0/0
29.4.2008 18:20

URB-Královna diskusí

Re: Re: Re: Pohrdám takovým soudem!

 Nemá to na nic vliv, je to jako by ses zlobil na to, že prší.

0/0
29.4.2008 18:27

MychalB

Re: Re: Re: Re: Pohrdám takovým soudem!

já se nezlobím, já jenom vyjadřuju svůj postoj k věci

0/0
29.4.2008 18:29

zbynek._s

Re: Pohrdám takovým soudem, je to politický proces

Nelze jinak. Také já pohrdám takovým soudem, je to politický proces...

0/0
29.4.2008 18:33

URB-Královna diskusí

Re: Re: Pohrdám takovým soudem, je to politický proces

 Deus ex machina zde, dej rozřešení Zbyndo.

0/0
29.4.2008 18:42

Najdete na iDNES.cz