Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Prezident jmenoval sedmnáct nových soudců

Sedmnáct nových soudců jmenoval dnes na Hradě prezident Václav Klaus. Nejvíce bude posílen Krajský soud v Ostravě, kam přibude pět nováčků. Pracovat budou na okresních soudech v Přerově, Ostravě, Olomouci a Karviné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zbynek._s

Sociálfašistický stát nemůže dobře předsedat EU!

Šťastných sedmnáct? Určitě ne pro českou sociálfašistickou justici a celou  zemi. Jaký omyl, že navyšováním počtu soudců nabydeme spravedlnosti! Souců je nadbytek.Pan prezident by si měl uvědomit, že to nejsou soudci, ale sama spravedlnost, která v téhle zemi chybí. Pořekadlo říká: Kdyby jsi dal dohromady  čtyři jabloně, jabka budeš mít stejně až na podzim. Změnit rodinné právo a jeho sociálfašistickou justici, tudy vede cesta. (Blíže na http://www.justicetv.cz/novinky.htm)

Sociálfašistický stát nemůže přeci ani dobře předsedat EU!

0/0
12.4.2008 14:25

kerim003

kdopak asi jmenoval tuto soudkyni

velice me zaujalo jak si mestsky soud v Praze upravil zakony dle svych predstav - http://www.virtually.cz/?art=16340

0/0
11.4.2008 22:20

rohatey

Re: kdopak asi jmenoval tuto soudkyni

Bohužel dát takovouhle nezávislost a beztrestnost to by šlo snad svěřit nějakému ctihodnému a morálně prověřenému kmetu, tedy aby toto nezneužíval. Dát tohle tomuhle nemorálnímu právnímu ksindlu s chybějícími podstatnými částmi mozku jako u nás tak z toho může vzniknout jenom toto tedy absolutní nezávislost na zákonech a absolutní závislot na soudcovské mafii, zločincích, korupci atd.

Tákováhle blokáda kdekoliv to přece normální člověk zná z televice jak se postupuje, buďto jako třeba protitemelínci tam se počká až blokáda skončí, nebo v nejhorším případě přijde policie a začne ty lidi zcela v klidu odnášet, náš nemorální a hloupý soudní ksindl začně vymýšlet svoje vlastní zákony a bajky o "usnesení soudu" a o "pohrdání soudem". Fuj tajbel.

0/0
12.4.2008 6:50

zbynek._s

Re: Re: kdopak asi jmenoval tuto soudkyni

Skutečně, malá skupinka "vyvolenců", parazituje  na zbytku populace.To má být právní stát? Kdy tohle panu ministrovi Pospíšilovi dojde, až to další děti odnesou? Copak počet sebevražd mladých mužů do 30 let není pro ministry a prezidenta  žádným  ukazatelem? Zajímají ho jenom dividendy z ČEZU, kde prý zaměstnává přes syna  svou rodinu? Takových otázek by bylo mnoho, ale nám jde pouze o vlastní děti.Ani tam nejsou schopni dostát jejich a naším ústavním právům. Přijdou sociální bouře!

0/0
13.4.2008 13:21

fomacka

Novi soudci

Soudci novi, bordel a justice na prd je to, co zustalo stare........:-©

0/0
11.4.2008 21:56

prasák-reloaded

Re: Novi soudci

8-o;-D

0/0
11.4.2008 21:57

rohatey

Hrůzný systém

President je povinen jmenovat soudce kteří splňují předpoklady ohledně vzdělání, morální předpoklady tady vůbec nepřichází v úvahu že by je někdo mohl hodnotit. Já si tak říkám kdybych měl osobně někomu dát takovéhle obrovské rozhodovací pravomoci o mě nebo o rodině tak to vdělání by bylo to zcela podružné, pokud  je tady rozhodující u těch nedodvolatelných soudců jen to jestli mají to vzdělání a jestli je ta jejich soudcovská mafie navrhne tak se nemůžeme divit ničemu, ze soudní čůzi pro kterou je důležitější před líčením si  místo prostudování soudního spisu zmalovat ksicht z toho něco co mají lidé v povědomí a mají k tomu úctu jako k "SOUDCI" nikdy být nemůže.   

0/0
11.4.2008 20:53

prasák-reloaded

Re: Hrůzný systém

Ty jsi nenapsal snad nic pravdivě.

1) prezident není povinen jmenovat žádného soudce

2) kandidáty na soudce navrhuje ministerstvo spravedlnosti.

0/0
11.4.2008 21:19

rohatey

Re: Re: Hrůzný systém

Ty jsi někde spadl z Měsíce, jsou tady soudní rozhodnutí která prezidentovi vysvětlují že jako "správní úředník" musí jmenovat každého soudce kterého mu předhodí, tedy že může akorát ověřit to vzdělání. Formálně sice soudce navrhuje ministr spravedlnosti ale adepty vybírá a školí soudcouvská mafie, tedy ministr spravedlnosti může navrhovat jen z těchto schválených a ověřených adeptů ze soudcovské mafie.

Vy právníci si myslíte že z každého můžete udělat vola ale neschopní  hlupci jste jenom a jenom vy sami, žádná nezavislá justice u nás neexistuje, u nás existuje jen soudcovská mafie která není zodpovědná nikomu, jenom těm svým soukmenovcům z mafie, tedy horší systém než byl za KSČ  :-© 

0/0
11.4.2008 21:29

cejkis

Re: Re: Re: Hrůzný systém

To není jen soudcovksá mafie. Je to chobotnice sahající od policie, tajných služeb, soudců až po vládu:-©

0/0
11.4.2008 21:32

rohatey

Re: Re: Re: Re: Hrůzný systém

To bych souhlasil, já jsem to chtěl jenom nějak zjednodušit :-(

0/0
11.4.2008 21:49

prasák-reloaded

Re: Re: Re: Hrůzný systém

Ty jsi opravdu případ. Žádná soudní rozhodnutí o tom, že prezident někoho jmenovat musí, neexistují. Jenom že musí nějak rozhodnout, tedy i negativně. Ministerstvo může navrhnout koho chce, pokud splňuje podmínky..

0/0
11.4.2008 21:54

rohatey

Re: Re: Re: Re: Hrůzný systém

Ty jsi dobrý vtipálek, ty budeš asi od těch mafiánů bych řekl. Ono tohle má dva háčky ty podmínky co může zkoumat prezident ty mu soudcovská mafie jasně vymezila tedy zkoumat lze jenom to vzdělání a zaškolení čekatele, pokud by to zamítnul na něco jiného tak ho bude čekatel honit po "nezávislých" soudech jako úředníka - porušovatele zákona. Zrovna tak to jmenování, ministerstvo sice může navrhnout kohokoliv ale zase jenom kohokoliv z těch čekatelů které si vybrala ta soudcovská mafie a zaškolila. Nebuď trapný a tuto hru na možnost rozhodnutí presidenta nebo ministra na mě nezkoušej, takovou svobodnou možnost "jako" já znám tohle tady fungovalo za bolševika 40 let,  pokud tohle "jako" tady dneska praktikuje soudcovská mafie tak je vidět co to je za lidi, jeden bolševik a člověk bez morálky vedle druhého.

0/0
12.4.2008 6:32

JetMeresjev

Vaclav Klaus statnik jako remen

Podle vlastnich slov "konzervativec" chrape a necha se fotografovat s devkama v den inaugurace. :-©

0/0
11.4.2008 16:11

KADO

Re: Vaclav Klaus statnik jako remen

tak se z toho nepodelej Ivane!;-D R^

0/0
11.4.2008 21:07

Najdete na iDNES.cz