Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nespokojení otcové blokovali soudní síň, policie je zadržela

Policie zadržela přímo v budově Městského soudu v Praze trojici aktivistů ze sdružení K213. Ti blokovali vstup do jedné z jednacích síní. Muži viní českou justici z nerespektování rozsudků Evropského soudu pro lidská práva a tvrdí, že není schopna zajistit otcům styk s dětmi po rozvodu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zbynek._s

Už je mají, už je vedou. Ale kdo koho?

Soud s vedením K 213 na Praze 2

.. aneb justiční duel : vedení K 213 versus vedení Městského soudu v Praze.

Vedení K 213 tímto oznamuje všem, koho to může zajímat, že slíbený a dlouho očekávaný justiční duel mezi vedením K 213 na straně jedné a vedením Městského soudu v Praze na straně druhé se odehraje  v úterý, 29. dubna od časných 8 hodin ráno, a to na Obvodním soudě pro Prahu 2., Francouzská ul. (stanici nad Mírákem), č. 101 - přízemí přes dvůr. Všichni jste na tuto přehlídku právního (ne)vědomí městského soudu srdečně zváni.

 v úterý, 29. dubna od časných 8 hodin ráno, a to na Obvodním soudě pro Prahu 2., Francouzská ul. (stanici nad Mírákem), č. 101 - přízemí přes dvůr. Všichni jste na tuto přehlídku právního (ne)vědomí městského soudu srdečně zváni.

0/0
28.4.2008 9:23

zbynek._s

Vyplaval další podvod státu,nové porušování práv!

"Současně vyzývám Vás a JUDr. Víta A. Schorma k písemné omluvě za to, že jste jednali o mých dětech za mými zády a bez mého vědomí – asi proto, že jste dobře věděli, že bych vám k podobným

špinavostem nikdy nedal souhlas. Na obojí – tedy předložení kompletního spisu i písemnou omluvu – vám stanovuji termín

do 10. května t.r. Po marném uplynutí této lhůty bude Schormův úřad zablokován a věc si vyřídíme  před televizními kamerami. Závěrem dovolte, abych vyslovil svůj neutuchající údiv nad tím, co vás dva vlastně na těch právech naučili, když ani nevíte, že za nezletilé děti jednají

jejich rodiče. Takhle to pak vypadá, když do tak zodpovědných funkcí dosadí takové cucáky, jakými  vy dva beze sporu jste.

     ng. Jiří Fiala, V Košíku, 24. dubna 2008  "   OTEC FIALA MÁ PRAVDU!

0/0
24.4.2008 8:58

zbynek._s

Vyplaval další podvod státu , nové porušování práv

 "Vážený pane,

            Ministerstvo spravedlnosti zastoupené JUDr. Vítem A. Schormem uzavřelo s  mými dětmi smír ve věci č.j. 19 152/04, a to bez toho, že by vyrozumělo zákonné zástupce dětí, především pak jejich otce. Došlo tak k vážnému poškození dětí vnucením nevýhodného smíru, který je trvale poškozuje a který jim prakticky upírá právo do budoucna se poškozování bránit či za ně vymáhat náhradu škody.

 Chápu, že tato fakta ministerstvo usilovně, leč marně tají, a právě proto je vyzývám, aby mi neprodleně předložilo a okopírovalo spis vedený k č.j. 19 152/04 u ESLP ve věci Tomáš a Martin Fialovi v. Česká republika .Spis se nalézá v kanceláři vládního zmocněnce JUDr. Víta A. Schorma a tamtéž si jej také vyzvednu. ,"píše otec Fiala.

                                                                                                                       Pokračování

0/0
24.4.2008 8:55

zbynek._s

pokrač

Ty mi to nevěříš, ale vztah syna k otci a naopak, je moc vážná věc, nemůže se s ní hazardovat. Tady je to běžné. Ty omezené marxistky si myslí, že stačí alíky a jakákoliv péče. Viděl jsem tak kolem stovky soudů, všude je to stejné. Jde o politickou věc a ony jsou s tím srozuměny(!).Stydím se za ně...

Poznal jsem poměrně dost dětí osobně,  ze ZŠ , většinou městských, a  taky  rpocházely z různých poměrů. Taky jejich matky. Věřit mi to nemusíš, vždycky rozvod nejvíc odskáčou. Nejde o jednorázovou věc, ochuizení o tátu roste s nimi.

0/0
23.4.2008 23:17

zbynek._s

TB: Zákeřná dětská nemoc způsobovaná činností soudů

Zákeřná dětská nemoc způsobovaná činností soudů - Syndrom zavrženého rodiuče, bude pojednána odborníky a samotnými rodiči na tiskové besedě občanského sdružení K213. To si předsevzalo, že pomůže zlepšit ideologicky i prakticky zkorumpovanou českou justici. Zájemcům o bližší infrormace sděluji, že jsou dostupné na www.K213.cz. Na tiskové besedě budou představeni otci, kteří jsou označováni za velmi nebezpečné.Také předseda Unie soudců ČR Jaromír Jirsa potvrdil, jak slyšel hrůzostrašnou zvěst, podle níž ing. Jiří Fiala ukousl jednomu soudci část ruky a pak ji snad zajedl roztrhaným talárem či co. Bližší o tomto aj. případech se dozvíte na citovaném brífingu a některé ze zúčastněných "zvířat", které snad i jedí děti, si budete moci na místě vyfototografovat.

0/0
23.4.2008 20:22

Lilith+

Re: TB: Zákeřná dětská nemoc způsobovaná činností soudů

Bude přednášet odborník anebo někdo z aktivistů?

Pokud to není tajné - který odborník???

0/0
24.4.2008 16:05

zbynek._s

Re: Re: TB: Zákeřná dětská nemoc způsobovaná činností soudů

Přednášel PhDr Eduard Bakalář, aotor a překladatel mnoha knih na dané téme, která je českým státem a jeho sociálfašistickou justicí ostrakizováno.

Přítomní otci poskytli informace z vlastní zkušenosti. TB byla pro přítomné reportéry zejména z rozhlasových stanic  velmi přínosná, právě proto, že se týká velkých skupin české populace.Zejména děti jsou deviantní činností justice i státní správy ze sociálfašistických, ideologických  důvodů už dlouhodobě poškozovány.

0/0
28.4.2008 8:17

zbynek._s

Tisková beseda o nemoci PAS bude jen pro otrlé!

Čeští otcové připravili na tento pátek TB  o syndromu zavrženého rodiče (PAS) v ČR. Současně upozorňuji, že ude to jen pro otrlé novináře. Zdravotní služba bude sice zajištěna, ale  pouze vlastními prostředky. Novinářky by měly svou účast ještě zvážit.

0/0
23.4.2008 15:46

blondie76

Re: Tisková beseda o nemoci PAS bude jen pro otrlé!

Zvlášť asi blondýny?;-)

0/0
23.4.2008 15:57

zbynek._s

Re: Re: Tisková beseda o nemoci PAS bude jen pro otrlé!

Všechny jsou vítány. Ostatně, jako v arabském světě. Rovnoprávnost.Proto byl v Německu zaveden zákon proti "kukačkám"  a jistě se z toho poučí také Česká repbublika.Zde to mnohé soudkyně, bez ohledu na barvu pleti a vlasů, zkrátka nemohou pochopit. Tomu všemu poslouží jejich vzdělávání, prostřednictvím rodičovských organizací a zejména K213. Bližší info  na www.K213.cz

0/0
23.4.2008 16:03

blondie76

Re: Re: Re: Tisková beseda o nemoci PAS bude jen pro otrlé!

To se asi nasmějem, až bude označeno z otce spousta chlapů, co žijou ve spokojeném manželství. S někým jiným

Chápu, že Arábie s jejím postavením žen ve společnosti je ti asi sympatická

0/0
23.4.2008 16:06

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Tisková beseda o nemoci PAS bude jen pro otrlé!

Tamní  ženy, pokud vím, si na své muže nestěžují. Dokonce se ani moc nerozvádějí, narozdíl od českých, které ač dle statistiky nejobéznější z celé Evropy, podávají nejčastěji žádost o rozvod. Další rozdíl vidím v tom, že tamní plodnost žen i jejich natalita je mnohem bohatší, než česká a populace těchto zemí nevymírá. Rovněž sebevražednost je velmi nízká.  Aláh je veliký, přijdi isláme do Čech a udělej pořádek! Jinak tu můžeme čekat společenské nepokoje, hořící auta a bomby!

0/0
23.4.2008 20:28

blondie76

Re: Re: Re: Re: Re: Tisková beseda o nemoci PAS bude jen pro

Vidíš, mohls tam prožít plnohodnotný život namísto s obézními, neplodnými a vzpurnými českými ženami

PS: Nebudu zobecňovat, jistě tam existují spokojené manželské páry, ale pokud se v těchto zemích vyskytují manželské problémy, tak se o nich mlčí (respektive ženy mlčí, jinou možnost nemají). To ale neznamená, že ty problémy neexistují.

0/0
24.4.2008 11:07

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tisková beseda o nemoci PAS bude jen pro

Jenže MY, tady zůstáváme kvůli NAŠIM dětem, NAŠEMU majetku jsme rozhodnuti napravit zdejší JUSTIČNÍ křivdy, a to všemi prostředky. Jestli tam mlčí ženy, tady až dosud mlčeli muži. Říkám ti, že  Aláh je veliký a Mohamed jeho prorok, a promluví, skrze zbraně. Nebudou li to tady řešit, muži se opásají mečem víry ohnivým.  Dojde na občanské nepokoje, sebevražedné útoky, bomby, granáty,  ruční palné zbraně všeho kalibru - zkrátka donucovací prostředky. Je jedině na české vládě,  justici, katoliké církvi. a také policii, aby to nenechala dojít tak daleko.Evropská unie si jednou musí všimnout, jaký tady panuje sociálfašismus. Ať žije veliký náš otec!

0/0
24.4.2008 12:11

_m-

No nazdar...............

Tady už přestává veškerá sranda, to už je opravdu zralý na psychiatra. Zbyňku nezahrávej si a něco s tím dělej. Nenávist k vlastní ženě - no budiž, nevím co ti provedla, nenávist ke všem ženám - i to lze pochopit i když takový člověk normální není, ale jakmile se někdo začne opásávat mečem víry (jakékoli) ohnivým a začne tímto mečem hlásat své názory - tak to je buď na policajty nebo na psychiatra. Radím ti dobřže - začni tím druhým, než skončíš tím prvním.

0/0
24.4.2008 12:19

blondie76

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tisková beseda o nemoci PAS bude

Vyhrožuješ násilím a je ti zřejmě jedno, kolik lidí (taky jsou to něčí dcery a něčí synové) zemře... Asi si říkáš: "Dobře tak jejich matkám!" Nemyslíš, že násilí jako prostředek je krátkozraké a celou situaci může jenom zhoršit? Řeš si svůj problém -  po dobrém a v mezích zákona a hlavně přemýšlej, jaký dáváš příklad svým dětem, když je tak miluješ

0/0
24.4.2008 12:40

_m-

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tisková beseda o nemoci PAS bude

Myslím, že hodně vypovídá i tahle jeho věta:

"Jenže MY, tady zůstáváme kvůli NAŠIM dětem, NAŠEMU majetku .."

0/0
24.4.2008 12:44

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tisková beseda o nemoci PAS bude

Svatou povinností otců je bránit své děti, nevyhrožuji násilím, ale PRROKUJI, protože JSEM PROROK. Aláh je veliký a česká justice a její bezpráví  sebevraždy způsobují! Salom.

0/0
24.4.2008 12:50

blondie76

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tisková beseda o nemoci

Nevěřím ve svaté povinnosti, v jejich jménu bylo spácháno hodně krvavých skutků

0/0
24.4.2008 12:55

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tisková beseda o nemoci

Krvavé skutky páchá česká justice, občané jsou povinni jim bránit do poslední dechu, a  tak to učiní, neboť taková je vůle boží. Nevychováváme své děti pro  zisky soudcovské  bandy a její klientely či do sociálfašistické armády, ale pro JEJICH spasení. Posvátná kniha  není mrtva, a  do Mediny není daleko.Božstvo je různé, ale ďábel společný.  Je na vás i na nás, v jaké víře přineseme. oběti svému poslání.

0/0
24.4.2008 13:11

blondie76

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tisková beseda o

Já mám jediné poslání: vychovat v hezkém manželství spolu s mým manželem ze svých dětí slušné lidi. Pokud budu přinášet nějaké oběti, tak to bude ve smyslu obětování své pohodlnosti. Nehodlám nikoho zabíjet.

Možná měls zkraje dobrý úmysl - hájit zájmy rozvedených otců. Ale způsob, jakým to děláš... Spíš celé věci škodíš. Holt cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly

0/0
24.4.2008 13:26

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tisková beseda o

Spasení  každému není  a  dům hříchu,  na němž psáno , že Praha,  co odkaz května ,  do bezpečí bude čnít, proti božím kopí jest nahý.

0/0
24.4.2008 14:47

blondie76

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tisková

Amen

0/0
24.4.2008 14:50

Cleopatra

Namaha se vubec nekdo vsechny posty cist?

Vzdala jsem to. Jsou vsechny na jedno brdo a opakuji se porad dokolecka.Rv

 Ohodnoceni: jeden za druhym jsou nejnudnejsi samomluvou na MFDnes.

0/0
23.4.2008 14:24

_m-

Re: Namaha se vubec nekdo vsechny posty cist?

Myslím, že nikdo. Ovšem on reaguje na všechny - za chvilku ho tu máme.

0/0
23.4.2008 14:47

zbynek._s

Re: Namaha se vubec nekdo vsechny posty cist?

To je dobře.To je dobře.To je dobře. Musíte  si vystačit!

0/0
23.4.2008 15:37

zbynek._s

Pro zájemce:K213 uspořádá konferenci k výchově soudců

Pro zájemce:K213 uspořádá konferenci k výchově soudců:http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=788

Sami soudci se nechávali 18 roků slyšet, žepotřebují v otázkách fenomenu RODINA proškolit. Nyní se naskýtá skvělá příležitost. Doufám, že bude následovat také několik lekcí z přirozené etiky pro soudní znalce. Zájemci, čtěte na www.K213.cz

0/0
23.4.2008 9:00

mamenec

Re: svatá prostoto

ještě větší blbci než jsme doufali ;-D;-D;-D 

0/0
23.4.2008 10:01

zbynek._s

Re: Re: svatá prostoto

Kde "doufali"?

0/0
23.4.2008 11:28

zbynek._s

K213 uspořádá konferenci k výchovu soudců

Dobrou zprávou  pro soudcovské vzdělávání, jemuž  se stále nedařilo základní problematiku syndromu zavrženého rodiče pochopit , je, že občanské sdružení

 K 213 chystá ke dni, věnovanému boji proti této zákeřné nemoci zvláštní konferenci. (Blíže na www.K213.cz)

0/0
23.4.2008 8:45

captain cook

tady to hned po ranu

nejak smrdi:-©.

Kdopak tu asi nablil?:-©

0/0
23.4.2008 8:35

zbynek._s

Re: tady to hned po ranu kdo jiný,než captain cook

0/0
23.4.2008 8:46

captain cook

nezatloukej, kazdej vidi cos tu po ranu nablil

a take ze tu krome tebe nikdo jiny nebyl...jeste mene ja;-D

0/0
23.4.2008 8:48

zbynek._s

Re: nezatloukej, kazdej vidi cos tu po ranu nablil

Promiň, vzdělanče, nebudu na tebe reagat.

0/0
23.4.2008 8:52

Lilith+

Pravý blok nebo LEVÝ blok, Zbyňku?

Pravicový volič nemůže NIKDY podporovat dlužníky, tedy lidi, kteří žijí na úkor jiných...

(Je lhostejné, zda dluží VÝŽIVNÉ, spl.hypotéky, či spotřebovanou elektřinu...)

Z tvých údajů vyplývá, že 1/3 otců neplní vyživovací povinnost.

Máme to platit za ně a ještě jim fandit???

(Jiná věc je samozřejmě forma trestu - já jsem v případě jakýchkoli "majetkových" pro "alternativní tresty", je to smysluplnější a levnější)

0/0
22.4.2008 22:48

zbynek._s

Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Zbyňku?

Vážená Lilith, žasnu. Ach vy ženy, jak jste rozhárané! Vehementně se hlásíte se k hříšnému skutku pramáti Evy, dokonce ještě Lilith, ale když hledáte v rubrice seznámení, vaším cílem je muž ,,,"s vyřešenou historií". - To však není ani kojenec...

Jak rády byste hledaly pro marnivé chvilky trénované samce,  přímo přírody,a le z kontextu vaší inzerce plyne, že mají mít rančo, dům, byt, automobil, kredit, konto v bance - ale přitom vlastně chcete kance!                    

                                                                                              (Pokračování)

0/0
23.4.2008 7:32

zbynek._s

Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Zbyňku?

Samy, jak bylo v testu technické inteligence pro znalost užitečných vynálezů, nepozvedly na světo světa kromě syfónu vlastně nic.Ale právě tato pomůcka, nepatří menzi přístroje, dokonce ani není nástrojem.Je pouze propstředkem, a to z té nejjednodušší kategorie, z kategorie omezení. Něco jako hrnek či nádoba.Omezovaly byste, to jo! Přesto se vzpíráte býti dle vaší rétoriky ..."nádobou na geny."  Jedině snad jedna Polka svojí touho po rozbíjení realizovala na atomu, ale ještě na to potřebovala chlapa.Děti neměla, starala se o něj tak, že ho nakonec přejel kočár.. 

 Tedy co do vás, do feministek? Opravdu jste dobré jen (občas) do postele.                        POKRAČOVÁNÍ

 

0/0
23.4.2008 7:32

zbynek._s

Re: Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Zbyňku?

K tvému dotazu zastávám dnes (opět )  revoluční názor,  že ženy mají plést.Třeba

otázka typu koho volí pravicový volič je zcela irelevantní dokud  žena nerozezná co je levice a která pravice. Po levicové tyranii nepřichází pravicová náprava samozřejmě, aniž by byly provedeny změny v právu. Nejen rodinném, jako tomu bylo po posl. svět. válce v nacistickém Německu, částečně u faštických stát.  v jižní Evropy, ale třeba i v Japonsku. Tady se toho komunisté včetně těch zmodralých, bojí jako čert kříže. "Rumová Anny" , poslankyně Röschová  jen "pozvedla" úřednický návrh novely ZRo starých komunistů a vzala za svůj. Nebylo to ve stále hodně levicové a velkostranné  ČNR ani legitimní, jen a pouze legální...                                                                                   POKRAČOVÁNÍ

0/0
23.4.2008 7:49

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Zbyňku?

 

 Čili, vlastně k žádným změnám v rodinné nedošlo, tím spíš, že paragraf o společné péči o děti o po rozvodu, soudcovská lobby prostřednictvím komentáře JUDr.Hany Nové (fanatismus a rodinné probl. s alkhl.)  k ZRo prakticky zablokovala. Dále pak PRÁVO je kategorie kulturní, tedy společenskovědní, která ovšem za těchto podmínek jen odráží totalitní poměry, jež vládnoucím komunistům a byrokracii, kvůli momentní ekonomice, stále velmi dobře hoví. Když posílají soudci otce do vězení, říkají, že jsou nebezpeční pro společnost, ale myslí tím hlavně sebe a systém, na němž parazitují,.včetně našich dětí. To je také příkad pana otce ing. Jiřího Fialy, zásadového avelmi pracovitého, chlapa, který ovládá všechny druhy domácích prací.

                                                                                                                         Pokračování

0/0
23.4.2008 8:03

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Zbyňku?

  SOUDCI , složení bezvýhradně z komunistů a Zákonem o soudcích a soudech vyd. Federálním nár. schromážděním byli ve svých fuinkcích a komunistickém jen posíleni. Změna kterou prošla tzv. SPRAVEDLNOST byla jen kosmetická, už s ohledem na Motejlovu právní kontinuitu a jeho Morální kodex soudce. Že se namočil po r. 1968 v likvidaci rehabilitačních procesů s pol. vězni  na straně komunistů už jistě víš. Získaly výhidy, které podle El. Wágnerové z ÚS nemají nikde na světě(!!!() Není tedy divu, že soudci změnu nechtějí, zvlášť když jich tzv. právo vyživuje 3x víc na 100. tis. obyv.,než je potřeba.

                                                                                                                   POKRAČOVÁNÍ

0/0
23.4.2008 8:11

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Zbyňku?

 

 Takže povinnosti soudců si ONI vyložili jako parazitování nebo naplnění komunistických představ o rodině a státu, zcela vychýlených doprava, včetně mrx.pojetí materiálního základu jakéhokoliv společenského řádu, rozhodující vlivu ekonomiky na infrastrukturu a superstrukturu (ideologie,vzdělávání, výchova, náboženství, celk.kultura,aj.) Rodina v takové deviantní představě komunistů vč, bludů o asistenčním státě, je fragmentovaná část společnosti, složená z jednotek,(nikoliv autonomní celek), která má  hlavně společensky produkční účel,ale zas ne jako celek, ale jako jednotlivců. Proto stejný pohled na OTCE, který je podle nich je především  a mnohdy pouze - platič alimentů.

To je ve znalostní,postmodernistické společnosti naprosto zvrácená ideologie.

                                                                                                      POKRAČOV.

                        

0/0
23.4.2008 8:21

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Zbyňku?

 

Dokončení: Pokud  1/3 otců neplní vyživovací povinnost, má k tomu důvody. Např.je nepřijmou do práce kvůli překvalifikovanosti.

Jenže tady nejde ani tak o samou KOMUNISTICKY DIRIGOVANOU vyživovací povinnost, nástroj byřicového znevolňování širokých vrstev obyvatel, prostředek k lehkoživné existenci juristů. Máme to platit za ně a ještě jim fandit???  Tak to holčičko ne, nám jde především o děti,Rozuměj,  o NAŠE děti, ne státní jednotky, které budou znevolňovány a utzlačovány jako většinu života my.

Takže je třeba vypracovat trestní systém pro soudce - a to bude úkol pro Paralerní justici ČR. Ta ideologické korupci nepodlehne, jako soudci.

Děkuji ti za pozornost.  Připomínky vítáme,ale nemají odkladný účinek.

0/0
23.4.2008 8:29

Lilith+

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Z

Kvalitu prosím, ne kvantitu! Já vím Zbyňku, zní to podobně...;-D

K mému dotazu sice nesděluješ nic smysluplného (opakuji, že pravicové smýšlení se neslučuje s podporou dlužníků), ale zato jsi správně pochopil podstatu 3.vlny feminismu - aby muži neobtěžovali zbytečnostmi, aby si vařili, prali, žehlili a uklízeli sami... a za to tě chválímR^:-) !

P.S. K pravici - levici: Krásnou poučku má H.Pawlovská - pravá ruka je přece ta, kterou píšu... Tak vidíš, ohledně pravice a levice máme zcela jasno!;-D

0/0
24.4.2008 16:17

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Z

Naivní Lilith+ , teorie pokulhávají!  Dluhy jsou k životu, díky nim možná existuje. Jistě znáš ze školy  molekulární základy  proudění chladného a horkého vzduchu nebo elektrickou teorii, vysvětlovanou pomocí pólu plus a minus,  a také ti jistě lecos  důvěrně prozradila i tvoje maminka. Chci věřit, že to bylo aspoň někdy na prahu dospělosti, bys nebyla vychována tak jako Jára Cimerman v dívčí škole. To by byl hrozný osud, jenž by tě jistě pro zbytek života, příklonem k feminismu, nenávratně poznamenal...

                                                                 POKRAČOVANI

0/0
28.4.2008 8:59

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Z

Pokrač.:

Jiná věc  s trvalé a nepřiměřené zadlužení, jaké nám ušťědřily ať pravicové či levicové vlády a jejich byrokracie vč. soudnictví, svou poživačnou politikou v domnění, řečeno s Vančurou, že národ jsou jen ovce, na kterých dorůstá vlna ke střiži.  Takovému státu se musí občané postavit a rychle ho zlepšit.

Právě tak je občanskou povinnností vychovat vládce a soudce k tomu, aby rozlišili soukromé a státní a přestali s loupeživým narušováním privátních přirozených práv.        Po jejich komunistickém  "rozdělení" je nutné je napřed restituovat, zejména pak práva dětí k otcům a naopak. Ovšem, tak, aby fungovala  především přirozená etika a nikoliv komunistická materiální paradigmata a idelogická nauka o všemocném státu a neviditelném bratru, který vše sleduje.                   Pokračování

0/0
28.4.2008 9:02

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Z

Rodinné právo musí projít zcela novou legislativou.           

Přičemž  už ze stávající právní formy vyplývá množství ústavních a nadnárodních závazků, jež stát nedodržuje, a také je za to ES ve Štrásburku sankcionován.

Hovoříme li o spravedlnosti, rozlišujme právnickou, ta má tři hlavní okruhy  a rodinnou, kde jde o přiměřenou distribuci štěstí v jeho životní dynamice.

                                                                                                                  Pokračování

0/0
28.4.2008 9:03

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ blok, Z

Dokončení:

Takže moudře  činí otcové, jejichž potomci nejsou mocni rodinné spravedlnosti a chovají se k tátům bezohledně, nepomáhají jim ani v nemoci, ba činí jim krutě, pořádají li proti nim  lživé mediální akce, když je prostě namísto alimentů, nakopou do zadku. Je to v zájmu jejich šťastné budoucnosti i světlých zítřků státu. Abstrahuji od toho, zda to bude levou, či pravou nohou.

 

0/0
28.4.2008 9:04

Lilith+

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravý bl

;-D;-D;-D, ano - v TOMTO případě opravdu pravá či levá nehraje roli...

0/0
29.4.2008 22:01

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravý bl

Praví Písmo:" Požádá li tě syn o rybu, dáš mu snad hada?"

Odpověď není jednná neb strom života jest zelený,  mohou být  tyto:

1.Dám mu hada2.Dám mu rybu i hada3.Nedám mu ani rybu ani hada

4.Dám mu rybu5.Dám mu přiměřený kus ryby nebo hada

6.Dám mu za jeho drzost pár facek a pošlu ho za mámou, která se synem způsobila , že byl morálně prodejný, až  jsme všichni zchudli.7.Obejmu dříve již kvůli matce ztraceného syna vece, měls přijít dřív!

0/0
30.4.2008 6:54

Lilith+

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravý blok nebo LEVÝ

Život na dluh? Omyl je na tvé straně, pleteš si "dluhy" a "závazky"...

Závazky má kdekdo, to je ok, ale DLUŽNÍKEM se stáváš v momentě, kdy závazky VČAS neuhradíš (tedy "porušíš dohodu" a snižuješ - po VŠECH stránkách - svoji "bonitu"...)

Technická: Pokud reaguješ více "příspěvky", mohl by ses chytit "MÉHO vlákna"? Fakt mě to dost irituje, když moje reakce není hned pod... (a to je určitě to poslední, co bys chtěl - mě iritovat;-D;-D;-D...)

Mohl bys to pro mne - prosím - udělat, Zbyňku? Děkuji předem:-)!

0/0
29.4.2008 21:58

Najdete na iDNES.cz