Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Václav Klaus složil prezidentský slib, započal svůj druhý mandát

Václav Klaus ve Vladislavském sále Pražského hradu složil prezidentský slib, a zahájil tak dalších pět let v úřadu. Ujistil, že litera a duch slibu pro něj nejsou formalitou. "Budou pro mne základním kompasem i pro pět následujících let," slíbil v prvním projevu svého druhého funkčního období.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

navigator

Václav Klaus ...

Už Švejk říkal. " Vy mi to, pánové, nebudete věřit, ale já to věděl, že ten Klaus slib

složí. Když je nějaká vojenská přehlídka, tak se just něco nepříjemnýho stane."

0/0
8.3.2008 9:39

TectosagosOld

klausovi komplici

Mach - usvědčen z podvodů a šoupnut do kriminálu.

další mafiánci ve fotbalu, zkorumpovaní funkcionáři posílající drobné „kapříky“, nejsou přímí klausíčkovi spolupracovníci, příliš malé ryby, bojují proti odposlechům - zájmy shodné s Klausem a Krejčířem.

Šrejbr klausův partner na tenise privatizuje české železárny, načerno financuje politickou stranu která mu firmu přihodila, okrádá ostatní akcionáře - zatčen a poslán do kriminálu, Klaus se rozčiluje: „praktiky komunismu! teatrální demonstrace policie!“

slova: „teatrální demonstrace policie!“ opakuje OdS často, když zatknou nějakého mafiána, třeba sponzora OdS Starku.

0/0
8.3.2008 1:30

TectosagosOld

klaus se kriminálníka zastává

„určitě by vám neutekl, je nemocný. Kriminalizace podnikatelů!“ - křičí klausíčkovy ovce deset let o Šrejbrovi, Pitrovi, Krejčířovi a dalších když se ze „zdravotních“ důvodů vyhýbají soudům a vězení (ačkoli jim zdraví vesele slouží), lyžují v Rakousku, a když utečou definitivně tak kriminálníkům fandí, klausíčkovy ovce. Glorifikace zločinců se netýká jen filmu.

Pitr klausův šmelinář „hodný úlev ministerstva financí“ se dostal k majetku díky osobní péči OdS o významné „podnikatele“ – a je to kriminálník, toho se podařilo i usvědčit.

Sokol klausův ministr spravedlnosti je právník mafie, zlodějů, podvodníků, kriminálníků. Stačí zajít na soud když projednávají nějakého většího gaunera – bude vedle něj sedět klausův ministr z OdS.

Lizner klausův úředník řídící kupónovou privatizaci zatčen a odsouzen za podvod s akciemi, předtím se ještě drze chlubil že dokáže průběh aukcí zmanipulovat jak se mu zamane.

0/0
8.3.2008 1:33

TectosagosOld

Novák klausův účetní

vyšetřován a souzen pro daňový podvod. Soudce vyřkl šokující rozsudek raritní na celém světě: „podpis zodpovědného pracovníka na daňovém přiznání není podpisem zodpovědného člověka na daňovém přiznání“ - protože to byl účetní ODS.

Otto klausův pokladník vozil peníze přes hranice v kufru, z černého konta financujícího politickou stranu ze zahraničí.

agresivita drzých lumpáren OdSS přitahuje neonacisty - klausíčkův vazal lampasák Topolánek ve vedení zdraví skinheadskými gesty a neonacistickými slogany spolu s Dalíkem, a tady se klausíček dostává (vzhledem k rodinným souvislostem jeho i mnoha kompliců) s OdS do směšné situace - jejich ovce se opět dožadují aby byla jistá část obyvatelstva odvezena do plynu, i tady v diskusi.

To dokazuje primitivismus velké části jejich zastánců - ale shodnou se na tom aby v této zemi bylo možné dělat svinstvo a nebýt potrestán. Jejich primitivům je jedno jaké jsou souvislosti, kdo jim to zařizuje.

0/0
8.3.2008 1:35

TectosagosOld

Železný klausův propagandista

který ukradl televizní stanici je kriminálník na útěku před policií. Odsoudit ho musel soud na západě, protože místní „občanský stát demokratický pro divně prosperující jedince kteří nemají rádi odposlechy a průhlednost v penězích“ označoval zlodějinu klausíčkova nohsleda za legální.

tu televizi používali deset let k vymývání mozků ovcím, takže ty už kývnou na všechno.

Miloševič klausův partner na mezinárodní scéně je válečný zločinec souzený v Haagu. Všichni ho ignorovali, bojkotovali, vzkazovali „zastavte válku“, ale klausíček jede obchodovat s jistou skupinkou podnikatelů.

klausův partner v srbských obchodních kruzích je mezinárodně hledaný kriminálník. Osobně si s ním telefonuje a objevil se na záznamech kriminálky, proto tak řve aby se zrušily odposlechy. Lidé se totiž nesmí dozvědět nic, o kapřících ve fotbale, ani míčcích upuštěných klausíčkovi na tenise s „podnikateli“.

0/0
8.3.2008 1:37

TectosagosOld

klausův partner na tenise - do kriminálu

a železárny převzal Chrenek jehož druhá firma posloužila k vyprání peněz k uplacení Grosse – vyprání peněz které poskytla firma klausova tajemníka Weigla.

Weigl klausův tajemník nastoupil do IPB ve které se vzápětí objevil 100 Mld. tunel.

Tlustý klausův předseda poslaneckého klubu je přímo člen mafie. Spolu přivedli do IPB Nomuru, kterou pak zbavili stíhání trestního i obchodního, povinnosti vrátit nakradené peníze.

klausův předseda poslaneckého klubu je bývalý člen KSČ, ale ovcím vtloukají do hlavy že OdS bojuje proti komunistům a ony kývou... i další ministři klausovy vlády a funkcionáři strany jsou členové KSČ, třeba Libor Procházka, šéfující IPB v době vytunelování.

0/0
8.3.2008 1:38

TectosagosOld

peníze které uplatily předsedu vlády

poslala firma klausova tajemníka Weigla - tyto toky peněz a vlastnická struktura firem se ztrácejí na tropických ostrovech...

I pro jiné podnikatele z republiky nabízí „diskrétní toky peněz ven“, i místní funkcionáři OdS s jejich osoby blízké jsou vyšetřováni za organizaci „diskrétního převodu“ ulitých peněz. Podplácejí předsedu vlády, ti klausovi divně prosperující finančníci s honosnou vizitkou, sídlí v boudě na poli, aby nebylo co dohledat a zabavit.

0/0
8.3.2008 1:39

TectosagosOld

podíl na transformaci

mafiánci se stále drží posledního politického podílu Klause – prý měl podíl na zavedení tržního hospodářství. Tržní hospodářství chtěli všichni, kromě komunistů, pracovaly na tom desetitisíce lidí, tady si opět přisvojuje zásluhy jiných. Klaus vnesl raritní podivnost – trh BEZ PRAVIDEL. Privatizaci potmě, akcie bez dozoru.

To je jeho jediný přínos - stát BEZ ZÁKONŮ. Nesměly být převzaty cíle zákonů západních zemí kde mají dlouhodobou zkušenost se šíbry.

Privatizace firem přidělováním státními úředníky „protože stát neumí hospodařit“. Převedení firem do rukou kupónových podvodníků způsobilo deset let propadu hospodářství... z hlediska ekonomie je Klaus diletant.

Jediný sektor který šel nahoru byly firmy zahraničních vlastníků, např. Vrbův (OF) Volkswagen-Škoda a navázaní dodavatelé.

0/0
8.3.2008 1:42

TectosagosOld

„socdemáci to přivedou ke krachu!“

ODSácké ovce papouškovaly „jenom my prosperita, socdemáci to přivedou ke krachu!“ a realita je přesně opačná, za socdemáků se hospodářství zotavilo k soustavnému vysokému růstu.

Nestačilo by to dodneška na návrat, nebýt lepších výchozích podmínek českých zemí oproti sousedům a nízké mzdové úrovni přitahující novou výstavbu.

Za to ale nemůžou ani socdemáci, ani odesáci, ani klausíček, ten poslední. Ten zařídil jen všemocnost úředníkům přidělujících banky, monopoly, firmy, stamiliardy ve fondech, vládu ve státních firmách kdejakému šíbrovi.

Vše pod heslem boje za „minimalizaci státního vlivu“. Úředníků bydlících za cizí peníze, s nájemným regulovaným klausíčkem na raritní úrovni blízké nule. státní byty privatizované úředníky za 50 tisíc sami sobě, sobě a voličské základně.

Stát s policií paralyzovanou klausíčkovým ministrem vnitra, který věnuje osobní pistoli mezinárodně hledanému kriminálníkovi, kterého Klaus označuje za vzor privatizace.

0/0
8.3.2008 1:43

TectosagosOld

policie nesmí přijít pro Koženého ani Pitra

a pokud se odhodlá tak to soudce zdrží nebo procesní chybou shodí ze stolu.

Soudce který převede mimo zákon privatizační fondy se stamiliardami majetku, majetku akcionářů, za deset minut.

k transformaci jediný podíl Klause je beztrestnost zlodějiny, a bránění dozoru vůbec. Odmítnutí pravidel z civilizovaných západních zemí bylo kritériem podle kterého vznikla ODS proti Občanskému fóru (+vůdcovský princip disciplíny).

Když se provalilo tajné financování špinavými penězi přes švýcarskou banku ze zfixlované privatizace tak se složení OdS vyhranilo znovu – vypudili každého kdo byl proti korupci. Od té doby je zlodějina a korupce podle Klause možná i když je zcela evidentní. Stačí se drze tvářit: „Co je vám do toho? Přeji vám krásný den.“

0/0
8.3.2008 1:45

stbaci z prognostaku odejdete

POZOR - KADO

je agent rusaku.

0/0
8.3.2008 0:16

stbaci z prognostaku odejdete

KADO

To je kryci jmeno, ale pro koho pracujes? Pro Sloufa, Zemana, Langra, nebo primo pro Putina? Nemusis se tak moc snazit, cenzori v idnes ti pomuzou... Vzdyt jste byli vsichni v milicich a stb. Tak se uklidni puso.

0/0
7.3.2008 23:57

ciankal

uz by mel myslet

na krchov ( snad to s nim sekne co chvila)

0/0
7.3.2008 23:36

PetrB.

vk je ubožák a ubožákem už zůstane

Vlk taky slyboval a jak to dopadlo?

Slyby můžu brát vážně jen od důvěry hodných lidí. Věřit lumpům jako je VeKa už nás stálo příliš mnoho. On svoji zbabělost a křivost předvedl před volbou prezidenta v celé parádě.

Škoda, že ho Jan Švejnar nedokázal donutit vylézt z ulity jako se to povedlo Vladimírovi Špidlovy v památné televizní debatě. Od které už VeKouna už do žádné moderované debaty jeho mediální poradci nepustili. Jinak by už byli napříště k nepotřebě i s VeKounem.

Tak dalších pět let ubohostí začalo a máme se na co těšit. Ubožáci si mnou ruce a veří, že se pět let nemusí bát, že by po nich shora někdo požadoval slušné chování.

Nenechejme si to líbit, požadujme změnu ke slušnosti všemy ještě dostupnýmy prostředky.

0/0
7.3.2008 21:17

KADO

George W. Bush

2005 - George W. Bush je 1. prezidentem v historii jehož znovuzvolení se dožili oba rodiče. V těchto volbách obdržel absolutně největší počet hlasů voličů od r.1789 - přesně 62 040 610 hlasů voličů!R^

0/0
7.3.2008 19:48

KADO

socanske zrudy podelejte se vzteky!!!

!;-D R^!;-D R^!;-D R^

0/0
7.3.2008 19:20

stbaci z prognostaku odejdete

Re: socanske zrudy podelejte se vzteky!!!

Kretenizmus se bohuzel neda lecit. Takze ti neni pomoci. Pruzinskij je na hrade diky sve minulosti - v KGB a STB. Socani jso nuly. Ale ty a tobe podobni zurivy komousi, co si hraji na pravici;-D jsou pro demokracii stejne nebezpecni. Patris myslenim do ruska a beloruska.

0/0
8.3.2008 0:00

JÚLINEK ŠÍŠAL

Re: socanske zrudy podelejte se vzteky!!!

...tak to se tobě, kadibudko, nemůže stát, viď? ... ty jsi zrůda vod přirození, že? ...;-D

0/0
8.3.2008 6:57

stbaci z prognostaku odejdete

Pruzinskij je komousska spina

a jeho podporovatele jsou spinavi komousi taky. Guantanamo se pripravuje, pratele. Putin vas neochrani...Howgh

0/0
7.3.2008 18:52

KADO

Re: ty 3,14čo bolševicka!!

!:-© Rv

0/0
7.3.2008 19:11

stbaci z prognostaku odejdete

Re: Re: ty 3,14čo bolševicka!!

Uz se ti pripravuje pelisek na GUANTANAMU ty spino rusofilska...

0/0
8.3.2008 0:18

Sam666

Re: Pruzinskij je komousska spina

Proc rikate klaousovi pruzinskij?

0/0
7.3.2008 19:17

stbaci z prognostaku odejdete

Inzenyrek socialisticke ekonomie s falesnou profesurou

Pravy obraz ceske spolecnosti ve svete. Je to dobre. Obraz, ktery o vas meli ve svete za Havla byl opravdu ale opravdu zavadejici a falesny. Nejste narod disidentu. Jste narod komousu, zavistivcu a agentu STB. A to by nikdo jiny, nez Pruzinskij ztelesnit nedokazal. Mogo leta zivijo, molodec Pruzinskij[>-]

0/0
7.3.2008 18:42

KADO

Re: ty 3,14čo bolševicka!!!

!:-© Rv

0/0
7.3.2008 19:12

stbaci z prognostaku odejdete

Re: Re: ty 3,14čo bolševicka!!!

Uz se ti pripravuje pelisek na GUANTANAMU ty spino rusofilska...

0/0
8.3.2008 0:17

trojuhelník

Klaus je mafiánský president

kvikot potrefených modrých zobáků, toť rajská hudba:-)

0/0
7.3.2008 18:31

drmzejkebuoraP

Re: Klaus je mafiánský president

čau kvičící půl<|>o ;-D;-D

0/0
7.3.2008 18:32

trojuhelník

Klaus je mafiánský president ODS

kvikot kompletní peetche je hit, který poslouchám nejraději

0/0
7.3.2008 18:47

KADO

Re: ty 3,14čo bolševicka!

!:-© Rv

0/0
7.3.2008 19:10

drmzejkebuoraP

je tu jen špína

nemám s kým se pobavit ... jdu fajtovat jet lag :-P:-P

0/0
7.3.2008 18:30

stbaci z prognostaku odejdete

Re: je tu jen špína

Leda tak dospat opicku ze vcerejska. Nebo ze bys byl pro instrukce v Moskve;-D

0/0
7.3.2008 18:33

KADO

Re: Re: Ty jsi D O B Y T E K bolseviku a neprskej!

!:-© Rv

0/0
7.3.2008 19:13

j@ck

prezidentuv slib

Vážení občané, v novém roce je prvořadou povinností nás všech vzájemně se semknout a společnými silami bojovat proti: ekologistům, klimatologům, environmentalistům, evropeistům, homosexualistům, NGOistům, odborářům, socialistům , komunistům, ústavním soudcům, právníkům, havlovcům, topolánkovcům, humanrightistům , chartistům, třicátníkům, disidentům, euronaivistům, finančním úředníkům, svěrákovcům, levicovým studentům, stoupencům třetích cest, diktátorům Rolling Stones, inteligenci, baťůžkářům a popíječům z plastových lahví, kriminalistům šikanujícícím poctivé podnikatele Železného a Koženého, postdemokratistům, architektům, nevoleným aktivistům, merkelovcům, leinenovcům, goreovcům. Věřím, že se nám to podaří a společnými silami vytvoříme pevný a nikým neohrožený národ."

Prof. Václav Klaus, CSc., prezident všech občanů České republiky ;-)

0/0
7.3.2008 18:19

stbaci z prognostaku odejdete

Re: prezidentuv slib

R^R^ At zije agent Vaclav Pruzinskij, prava ruka (kterou si vytira prd.el;-D) agenta Putina.[>-]

0/0
7.3.2008 18:21

drmzejkebuoraP

Re: Re: prezidentuv slib

a kterou rukou si prdel vytíráš ty, prvoku? ;-D;-D

0/0
7.3.2008 18:22

stbaci z prognostaku odejdete

Re: Re: Re: prezidentuv slib

Asi si ji vytru tebou... To chces jako rict, ze tamhleti si vytrou prdel tamhletemi? Vis kolik lidi pujde brucet?;-D Stejne KGB ztraci celosvetove vliv. Povedlo se ji udrzet jednoho agenta na prazskem hrade... To neni moc. Cesi jsou srabi a poserove. Stejne nikdy nebudou bojovat za nic. Leda tak navzajem se okradat;-D

0/0
7.3.2008 18:26

drmzejkebuoraP

Re: Re: Re: Re: prezidentuv slib

a proč sis ten učňák nedodělal, internetový siláku? ;-D;-D

0/0
7.3.2008 18:27

stbaci z prognostaku odejdete

Re: Re: Re: Re: Re: prezidentuv slib

Mam lepsi vzdelani nez tvuj agentik na hrade. Falesnou profesuru Pruzinskeho pocitam do srovnani taky. Jses zlodejicve, posera a stary rezim se ti libil. Priznej se, potrebujes silneho vudce, ktery vse vi a rozhodne za tebe. Jses proste pravy CECH[>-]

0/0
7.3.2008 18:31

drmzejkebuoraP

Re: Re: Re: Re: Re: Re: prezidentuv slib

nedodělaný učňák je vzdělání? ;-D;-D;-D

0/0
7.3.2008 18:31

stbaci z prognostaku odejdete

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prezidentuv slib

Ne komunisticky agitatore. Ale po mem vzdelani ti je... Vis co. Musi ti stacit, ze univerzitu jsem absolvoval mimo CR;-D;-D;-D  A v moskve to nebylo puso....Ne jako agentik z hradu;-D;-D

0/0
7.3.2008 18:49

fleret1

Re: Re: Re: Re: prezidentuv slib

to,ze se cesi navzajem okradaji je 100%  pravda - a kdyby jenom sebe navzajem ---

0/0
7.3.2008 18:30

KADO

Re: Re: co zvedas palec bolsevickej Z M E T K U !!!

!:-© Rv

0/0
7.3.2008 19:14

drmzejkebuoraP

Re: prezidentuv slib

tvoje zaslepená nenávist už dosahuje gigantických rozměrů ;-D;-D

0/0
7.3.2008 18:26

drmzejkebuoraP

Kvičte bolševici

budete muset Vaška vydržet dalších předlouhých 5 let ;-D;-DR^[>-]

0/0
7.3.2008 18:06

stbaci z prognostaku odejdete

Re: Kvičte bolševici

Nic lepsiho si ani lide tveho typu nezaslouzi. At cely svet vidi co jste v CR za lidi. Agent KGB / STB na hrade... To je parada, ze to cely svet vidi. Cim dele, tim lepe.[>-]

0/0
7.3.2008 18:08

drmzejkebuoraP

Re: Re: Kvičte bolševici

moc mě baví, jak kvičíte ;-D;-D;-DR^

0/0
7.3.2008 18:09

stbaci z prognostaku odejdete

Re: Re: Re: Kvičte bolševici

Ja mam radost. CR by mela byt vyloucena z EU a NATO. S agentem na hrade tam nema co delat. Byla velka chyba, ze amici dovolili vstup CR do NATO. Komous kam se jenom podivas, o prezidentovi rozhodl lobbista Slouf... a agent VKR Snitily. To je spolehlivy partner USA....[>-] 

0/0
7.3.2008 18:12

drmzejkebuoraP

Re: Re: Re: Re: Kvičte bolševici

pomóóóc ;-D;-D;-D

0/0
7.3.2008 18:14

stbaci z prognostaku odejdete

Re: Re: Re: Re: Re: Kvičte bolševici

Zkus se pochlubit Pruzinskym ve svete. Kdekoliv krome ruska. Pokud jsi vubec nekde byl, krome Putimi. ;-D Pokud ho nekdo vubec zna, tak zazijes posmech, nebo soucit. Jses za blbecka. Hrdina jses leda tak ve sve zaprdene hospode se svymi STBackymi kamosi;-D;-D;-D

0/0
7.3.2008 18:18

drmzejkebuoraP

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kvičte bolševici

vykládáš kraviny, hloupý prvoku ;-D;-D měl ses líp učit a aspoň si dodělat ten učňák ;-D;-D

0/0
7.3.2008 18:23

Najdete na iDNES.cz