Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Elitní detektivové hledají spojení kauzy Kuřim se sadistickými pedofily

Případ týraných chlapců z Kuřimi začali nově vyšetřovat elitní policisté z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Z výpovědí Barbory Škrlové totiž vyplynulo, že za kauzou by mohla stát organizovaná skupina pedofilů se sadistickými choutkami.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zbynek._s

Kdo tady lže?

Volny.cz: ...Státní zastupitelství také upozornilo, že případ nadále vyšetřuje jihomoravská policie, ačkoliv média spekulovala, že kauzu přebral Útvar pro odhalování organizovaného zločinu. Ten podle brněnského krajského zastupitelství pouze prověřuje dílčí poznatky získané při vyšetřování kuřimské kauzy."

!

0/0
4.3.2008 20:40

zbynek._s

Byli u toho od začátku!

Byli u toho od začátku! Cituji...za kauzou by mohla stát organizovaná skupina pedofilů se sadistickými choutkami...Kdepák, ta naše propagátorská rozvědka!

0/0
1.3.2008 11:17

Ac.Dc

to je jak z knihy

Gordon Thomas: Zotročeni

0/0
29.2.2008 13:51

zbynek._s

Re: to je jak z knihy, ale Mosad to nepotřebuje.

Ano, je jak  z knihy, ale Mosad to nepotřebujem nejsou tak hloupí. Zato česká propagátorská rozvědka...

0/0
1.3.2008 11:13

mamenec

zbyňku_s

ty ochránče všech pedofilů, ty milovníku žen, míň hul a míň piš:-)

0/0
29.2.2008 13:29

zbynek._s

Re: Až se vykřičíš tak začni myslet!

Až se vykřičíš  tak začni myslet!

0/0
29.2.2008 15:28

zbynek._s

Ty hry až až příliš simulují válečné podmínky

Ty hry až až příliš simulují válečné podmínky, a to není náhoda. Tajemný doktor nebude nikdo jiný, než vojenský psychiatr, Petr Cibulka v Necenzurovaných novinách dávno napsal, že tu v ČR máme cizí výcviková střediska, atk s pravdou ven. Není normální, aby si vysokoškolsky vzdělaná opatrovnice, která má radit jiným, neporadila jinak, než s kopáním hrobu.

0/0
29.2.2008 12:11

_m-

Pánové a mládenci

Je možné aby pedofil nepoznal že nemá v rukách dítě (nebo puberťačku)??????? Nebo nás Barunka zase tahá za nosánky, aby veškerá vina zůstala na již obviněných a dál se nepátralo?

0/0
29.2.2008 12:08

VLAKR

Re: Pánové a mládenci

Barunka už oblbla spoustu lidí - učitele, vychovatele, lékaře, soudce i policisty u nás v Česku i v Norsku. Proč by neoblbla i nějakého rozrajcovaného úchyláka, když je drobné postavy, má dětský hlásek a možná je i vyholená. 

0/0
29.2.2008 12:20

zbynek._s

Re: Re: FUJPEDOFILKY? NE, V'EDECKŸ VÝZKUM!

Vyslovuji , že jde o jeden z pseudevědeckých "výzkumů", který  byl placen z našich kapes a mělu ukázat, jaké že je to tady hrozné, aby ¨si láskyplné organizace typu klokaní bandy nalily peníze do vaků. Kolik takových pavědeckostí v kooperaci se státním aparátem v současné době běží, je těžko spočítat. Hospodářská kriminologie se tím z důvodů ideologie politické korektnosti velmi málo zajímá.

Rád bych se také dozvěděl něco nového o zfalšovaných dětských chorobopisech na leukémii, která v počtu přesahující 40 ks byly objeveny v brněnských bytech, a to přd tím, než byla spuštěna výběrečná akce na pomoc touto nemocí údajně postiženým.

Nechápu, proč je na tyhle věci informační embargo, když jde o obecné ohrožení?

Jak dlouho ještě budou státní orgánové "vyšetřovat", aby mohly být z toho důvodu neústavně děti odciozovány otci, jsouce internovány v klokaní bandě? Proč státní sektor podporuje tyhle penězovody feministek? Vždyť děti mají přirozeného tátu, který nebyl z ničeho obviněn.? Hanba ČR!

0/0
3.3.2008 11:10

VLAKR

Začíná to do sebe zapadat

Je to docela možné, že Barboru prodávali coby třináctiletou "Aničku" klientům. To by také vysvětlovalo, odkud měly sestry Mauerovy peníze. Teď ještě vypátrat nějaké ty "klienty". Možná právě ti "klienti" se postarali o uklizení Barbory do Norska. Jen taková perlička: V čase, kdy byla Barbora v Norsku coby 13-tiletý Adam, podařilo se v Norsku zadržet pedofila, který po dlouhá leta zneužíval malé chlapce. Překvapuje mne, že Barbořina matka vůbec nic nevěděla a teď se obává o dceru ve vazbě.  

0/0
29.2.2008 9:47

zbynek._s

Re: Do sebe zapadat? Tady šlo o pedofilky!

Pedofilů na světě zatknou každý den desítky, je tam hranice jen v tom, že na rozdíl od pedagoga má pedofil děti rád.

Ale tady šlo meritorně o pedofilky,  (od kterých se feministky nedistancují) což je česká rarita. Také v tom je to vyjímečné, že si do svých akcí nechaly od nějakého chlapa (doktora) přes telefon kecat. A to si tedy nechaly, protože účty byly okolo osmi tisíc/měsíčně. To bude tak jedinné, co je z toho oficiálního vyprávění pro sdělovadla pravda. Takže  začíná to do sebe zapadat, jak je to ve věznici naučily.Proto k nim pustily  Škrdlu ml. , bratra Barbořina , aby se ty pracovní protokoly před sešly. Vy tomu říkáte, aby do seba zapadly.

Dlouhé měsíce mají na věc rozšiřující se embargo, abychom se nedozvěděli, kolik na svou bohulibou činnost dostaly z velkoryse otevřené ruky státu. Tj. z našich peněz!

0/0
29.2.2008 10:09

zbynek._s

Elitní policista Kolínský patřil kpánům hodným?

Tak ..."zákazníkům musela sloužit i na svém útěku v Norsku". Nebyl snad zákazníkem jejího otce Ant. Škrly také elitní policista pro falšování identit Josef Kolínský?  Jen pro kontrolu: Elitní policista Kolínský patřil kpánům hodným?

0/0
29.2.2008 9:31

j@ck

-

sadisticky pedofil? muze snad byt horsi uchylka? tyto lidi utratit, jsou to zmetci prirody, co by nemeli mit narok na existenci uvnitr lidske spolecnosti. (jakmile od fantazie prestoupi k cinum)

0/0
29.2.2008 9:29

zbynek._s

Re: - Sadistický pedofil se asi nevyskytuje

Sadistický pedofil se asi nevyskytuje, za to penězochtivý policista , který se namáčí dokud má klient čím platit, je jevem poměrně častým. Kombinace je možná.

0/0
29.2.2008 10:12

František Procházka

Re: Re: - Sadistický pedofil se asi nevyskytuje

Sadistický pedofil = učitel:-P

0/0
29.2.2008 11:27

zbynek._s

Re: Re: Re: - Sadistický pedofil se asi nevyskytuje

Jo, jo, to je pravda. Ale horší je úča, zvlášť tělocvikářka. Přefikne vás na to tata v kabinetě, jako ta v Kladně, kam na pedofila,než ten se rozkouká...

0/0
29.2.2008 12:42

bývalý volič ČSSD

Skoro po roce chtějí něco najít.

Když hned první noc po zatčení Mauerové "teta Nenci" (Bašová) v domečku pěkně uklidila a odnesla krabice kompromitujících materiálů.

Až vám Škrlová začne blábolit o marťanech a vy se tam poženete, nezapomeňte vzít ssebou i ROKO Paroubka.

0/0
29.2.2008 9:13

zbynek._s

Re: Skoro po roce chtějí něco najít.Psalo se o kazetách

Psalo se o kazetách, pak našli Vlčí babičku a na ní usvědčující materiály - ovšem na prý připálené CD-pak vyhlásili infoembargo a už žádná zpráva, kterou vydaly zaručené zdroje nebyla úplně pravdivá.

0/0
29.2.2008 10:29

slidic

Re: Re: Skoro po roce chtějí něco najít.Psalo se o kazetách

Bašová je stále venku, takže těch materiálů asi moc nezbylo.

0/0
29.2.2008 13:24

zbynek._s

Zrušte informační embargo!

Zase důvěryhodné zdroje IDnes... Pročpak  státní zastupitelství nezruší informační embargo a přitom nás státní zaměstnanci  neoficiálně informují? Zase zastírací, kamuflážní akcepro tajné lumpárny papalášů! Kampak z případu zmizela dozorující státní zástupkyně Zuzana Zámoravcová, která nás v rozhlasu informovala, že stopy zmizely spolu se sl. Škrdlovou?  1, Proč se nevyjadřují státní feministky, kdž pseudovýzkum prováděly plně kvalifikované příslušnice jejich pohlaví?  Kolik takových feministických pracovišť (lágrů) tady pracuje, pro koho a  kdo je řídí.  2, Jak to, že v případu působí VOJENSKÝ psychiatr z vojenské nemocnice a vyjadřuje se k němu policejní psycholožka, to nemá IDnes žádné jiné. 3, Mlčí se o  "sektáři" Škrdlovi st., jenž  prodával zbraně na Východ. 4, Kdy bude zrušena neústavní internace chlapců Coufalových  v klokaní bandě? Děti  nejsou státním majetkem, nmatka selhala, patří k tátovi!  5, Policie už jednou sexuální podtex vyloučila a najednou se k němu "vrací"?

0/0
29.2.2008 9:01

Millca

chudál kluk

...Nachystala se do skleniček obyčejná voda a Ondrovi se řeklo, že když ji dá Barboře a Kubovi, že umřou. On to udělal," říká matka chlapců Klára Mauerová....

to je síla, takhle zkoušet malého chlapce. Ta matka má k sadismu hodně blízko. :-© :-© :-© 

0/0
29.2.2008 8:22

_m-

Re: chudál kluk

poradil jí to "doktor". Nikdo z nás neví, co ji vedlo k tomu, aby toho "doktora" vyhledala.

0/0
29.2.2008 12:10

zbynek._s

Re: Re: Doktora vyhledala protože má ráda prachy

Doktora vyhledala protože má ráda prachy!

0/0
29.2.2008 15:29

zbynek._s

Re: chudák kluk? Zmije ziskuchtivé baby!

No, a taky proč by to neměl udělat? Baby za ten vysokoškolsky iniciovaný experiment,  měly dostat dobře zaplaceno, tak se snažily: Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Třeba měl být další na řadě otec Coufal. Kdepak, ženská nenávist a lstivost, to je pro živoz špatná kombinace. Nemám pravdu? Jedinné co mi vadí, že je policie pořád v důkazní nouzi!

0/0
1.3.2008 10:43

babacek

TO:thx

J.P. je na mladší i kdyby to byla 13náctka tak je to pro něho staré.;-)

0/0
29.2.2008 8:22

paskudilek

Pro některé rodiče to musí být šok,

když si uvědomí, že zrůdám Kateřině, nebo Nenci svěřili děti do kroužků, nebo na tábor.:-©:-©

0/0
29.2.2008 8:14

Gandalf007

UOOZ

Tak kluci, rychle se do toho vložte, než Vás Langer taky zruší... :-)

0/0
29.2.2008 8:08

thx

Ptám se, proč je obět trestných činů držena

ve vazbě a denně hodiny vyslýchána? Možná aby konečně potrvdila "verzi platnou od začátku vyšetřování?" Tady pomůže jdeině soudruh plukovník Kubice....8-o

0/0
29.2.2008 7:53

inedible

Re: Ptám se, proč je obět trestných činů držena

jak vis, ze je obet? ctes ty clanky, pod kteryma diskutujes? co s tim ma kubice. vezmi si zivot, udelas nejlip

0/0
29.2.2008 7:59

natelius

Re: Re: Ptám se, proč je obět trestných činů držena

Myslím, že "Anička" není v této kauze pouhou obětí; koneckonců se myslím kluci dali slyšet, že je "Anička" týrala taky. Ta její výpověď se mi nezdá. To utekla z Klokánku jenom proto, aby se nechala znovu zneužívat v Norsku? A operovala by skupina v Norsku poté, co jim šla policie po krku? Kdepak, v Norsku se podle mě připravovala na policejní výslechy. Sestry Mauerovy a "Nency" už mají kriminál dost jistý, takže teď šlo o to získat čas a snažit se zakrýt stopy, které vedou k ostatním aktérům.

0/0
29.2.2008 9:15

zbynek._s

Re: Re: Re: Ptám se, proč je obět trestných činů držena

Ona chce.

0/0
29.2.2008 10:30

vojta_ze_mlejna

Co to je ?

"elitní detektiv" ? ;-D

0/0
29.2.2008 7:49

Karel Endler

Do kauzy Kuřim se vložili elitní detektivové z ÚOOZ

Oba dva? :-P

0/0
29.2.2008 7:00

Ludek_II

ÚOOZ

jeste, ze se do toho nevlozili lekari s OUNZu ;-D

0/0
29.2.2008 6:46

babacek

ÚOOZ

Zajímalo by mě zda policie nebo detektivové z . ÚOOZ ověřili pravdivost jen jediné výpovědi B.Š.?

0/0
29.2.2008 6:34

zbynek._s

Re: ÚOOZ? No, co,co, co? Jseš moc zvědavej!

 ÚOOZ? No, co, co, co? Rozejdi se. Jseš moc zvědavej!

0/0
29.2.2008 12:43

babacek

Re: Re: ÚOOZ? No, co,co, co? Jseš moc zvědavej!

http://www.dostfilipa.cz/  !R^

0/0
1.3.2008 5:28

Najdete na iDNES.cz