Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zubová „zatopila“ Bursíkovi už víckrát

Olgu Zubovou čekají ve straně horké chvíle. V pátek se poslankyně zelených na poslední chvíli kvůli zdravotnímu stavu omluvila z prezidentské volby, a oslabila tak Švejnarův tábor. Zubovou budou řešit středočeští zelení i republiková rada. Hlavně šéfa Martina Bursíka totiž nezlobí poprvé.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Nirguna

dlouhodobě nemocná

Pokud je tedy p Zubová, tak dlouhodobě nemocná, jak dnes tvrdila D.Kuchtová, tak nechápu proč se nedávno nechala zvolit do tak důležité funkce -  předsedkyně republikové rady SZ?Současně má dalších několik funkcí! To raději ať z této funkce odstoupíRv Tím totiž bude nadále riskovat zhoršení svých zdravotních obtíží

0/0
19.2.2008 8:00

Solariss

Sundejte to to ucho

Už to z toho vašeho ucha na idnesu můžete sundat. Nikdo to nečte, jelikož všichni vědí co je paní Zubová zač atd.. škoda reklamního prostoru..;-D

0/0
18.2.2008 19:39

Solariss

Bylo to zřejme celé připravé

Celý ten průběh, návaznosti.. včetně dnešního vyjádření D.Kuchtové naznačují připravenost celé kauzy.. Bursík to s těma holkama holt  nemá lehké..

0/0
18.2.2008 16:25

0100

Je-li někdo po těžké operaci, nemohl přijet do sněmovny,

asi by se měl držet doma! Zubovou Stehlíková doma nenašla. Takže čemu věřit? Faktem je, že by si zelení měli rozmyslet dávat na místa ministrů a poslanců či senátorů podobné lidi zvláště ze smýšených manželství s lidmi z bývalého SSSR!!! Takovým lidem je nějaké vlastenecká sounáležitost a povinnost naprosto fuk a případně pro peníze udělají cokoli. Není žádným tajemstvím, že se sem cestou smíšených manželství dostalo mnoho lidí, kteří tu provádějí i špionáš pro Rusko.

0/0
18.2.2008 15:42

tenisovej loket

Re: Je-li někdo po těžké operaci, nemohl přijet do sněmovny,

.. ááá sakra;-D;-D;-D

0/0
18.2.2008 15:48

ELAPHURUS

Re: Je-li někdo po těžké operaci, nemohl přijet do sněmovny,

Když se Džamila ptala na cestu, nikdo jejímu ruskoasijskému dialektu nerozuměl

0/0
18.2.2008 16:07

zo

Re: Je-li někdo po těžké operaci, nemohl přijet do sněmovny,

Moc koukáš na Bonda kamaráde.;-D

0/0
18.2.2008 16:22

Ianw

Zubov

Navíc její manžel je blízkým přítelem Miloše Zemana a vzhledem k tomu

že Zeman říkal že by volil Klause..................... . A ještě to je

hroznej patla rádoby malíř, v Kutné Hoře o něm jde zvěst že ty obrazy

ani sám nemaluje že mu je maluje někdo v Rusku, protože na portréty

chce vždycky jenom fotku a podle ní to maluje, navíc ho nikdo nikdy neviděl držet štětec v ruce, sou to navíc bývalí členové ODS a OF kromě ČSSD.Takže zbývá otázka jestli nezavál vítr z Vysočiny

0/0
18.2.2008 13:40

Nirguna

Re: Zubov

Já tam spíše vidím kombinaci naivity s vnitrostranickými spory, ale všechno je možné..

0/0
18.2.2008 14:47

m123m

Re: Zubov

Jací členové ODS a OF mimo ČSSD. Vždyť se v článku píše, že před rokem vystoupila z ČSSD.  Ale stejně, diktátorské rozhodování - diktátorů, jako je Paroubek a Bursík, koho mají volit jednotliví poslanci, vede k podobným případům.

0/0
18.2.2008 17:16

asphaltpresse

Milošek z Vysočiny, Lucka Bílá nebo Laura z Ameriky..?

Prostě někdo cinknul Zubovovým a manžel zatloukl dveře hřeby...

Zlatý hřeb - odkazy na jejich kamarády... http://www.zubov.cz/foto/zem5.jpg http://www.zubov.cz/foto/lb2.jpg http://www.zubov.cz/foto/laurbush.jpg

další zde... http://www.zubov.cz/vystavy.html (Y)

0/0
18.2.2008 13:25

TectosagosOld

Zubovova od začátku šla s Langrem

Zubovova od začátku hlasovala s ODS, pro tajnou volbu aby pak hlasovala proti vlastnímu politickému programu. Postupovala proti její partaji, na to gynekologická operace nemohla mít vliv, předem.

Absenci při výběru prezidenta České republiky pak odbyla SMS: „Nepřijdu“ a vypnula telefon. Nechtěla s nikým mluvit – mohl by položit logickou otázku a ona nemá co odpovědět. Tak poslala SMS a hned vypnula mobil.

Zubovova tvrdí že při sezení „ztrácela vědomí a měla horečku“ - a přitom místo nemocnice s lékařským dohledem si lehla doma (prý). A klidně zavřela oči, přestože samovolně ztrácí vědomí...

Nečekala že Džamila Kuchtová která za ni ručila se přijede podívat proč nepřišla do práce, Zubovova. Manžel neměl připravenou výmluvu a začal koktat že není doma.

Takže Zubovova nemůže chodit ani sedět, samovolně omdlévá - a někam šla, není doma...

0/0
18.2.2008 13:19

TectosagosOld

až se Zubovova „probudí“ můžou pozdravovat v Rusku

Před hlasováním nemůže sedět v tichém koutě kanclu na Hradu, tam alespoň opečovávaná přítomnými zdravotníky, místo toho leží sama ačkoli padá do bezvědomí...

A telefon vypnula, přitom jednodušší je ztlumit zvonění, taky neruší. A dá se z něj rychle volat lékař. Ale rychlé volání pomoci nebylo zapotřebí. Naopak.

Nechtěla telefon použít. Nechtěla vidět kdo volá a volal.

Tak až se „probudí“ můžou pozdravovat v Rusku, putinovy dávné spolupracovníky.

0/0
18.2.2008 13:20

TectosagosOld

Putin soupeří s USA a Evropskou unií.

Zvenčí Evropu nikdy nerozbije. Potřebuje aby Evropu někdo rozvracel zevnitř.

Angličané jsou rezervovaní, ale pro spolupráci nepřipadají v úvahu. Ti chápou chytřeji než místní chamraď co je národní zájem. I když promodralí mafiánci prohlašují všechny ostatní za nemyslící ubožá:ky.

Američané chtějí stavět vojenskou základnu v ČR. Putin má před sebou vyhlídku že prezidentem v ČR bude občan Spojených států, muž který Ruskem dosazené komunisty nesnášel tak že odešel za oceán, a našel tam druhý domov. Muž slušnosti, kompromisu a porozumění pro myšlenku Spojených států evropských.

Přitom v ČR se sám nabízí aktivní politický proud ve vládní straně vedený eurofobem. Kterému se ve volbách vyskytla reálná konkurence, a je známo že kvůli funkci je klausíček schopen udělat cokoli. Chce být něco víc než ostatní, vyznamenáván funkcemi a oslavami, pozorností a odměnami, ale na západě ho ignorují. Piráty z Prahy nedovážejí.

0/0
18.2.2008 13:20

TectosagosOld

plíšek jen z kazachstánu - a nabídka od Putina...

Putin pomůže zajistit hlas ve volbách. Ví že klausíček je schopný jakéhokoli obchodu, se sebevětším mafiánem, s komunisty se dohodl kdykoli to mocichtivost mafiánů vynutila, už při předchozí koupené volbě se plazil před komunisty třikrát do klubu a zpátky a řekl: „Proti komunistům já nic nemám. Václav Klaus.“ Ten je schopen obrátit jakkoli. Tentokrát už se ke komunistům nebude muset plazit, Putinovi spolupracovníci mají staré kamarády.

Aby si Putin klausíčka veřejně zavázal a přitom i několik bodů popularity sám utržil předá klausíčkovi medajli před kamerami. Touha po plíšcích to klausíčkovi v podvědomí ospravedlní.

Tohle zdůraznil pan profesor Höchsl správně – klausíček je technolog moci, na jeho způsob. Myslel to obdivně k mocným, pan profesor. Potřebuje analyzovat jiné věci.

Přitom klausíček bude v EU vyšilovat méně než se čeká, spíš mimo kamery - to bude Putinovi stačit.

Putinovi se sám nabídl nový ale slabší LEDOKOL, nacionalistický hystrion jako minule, Putinova figurka.

0/0
18.2.2008 13:22

TectosagosOld

klausíček vs. Randák, medaile z Ruska proti medaili z USA

klausíčkův vazal Topolánek aby zvolil mafiánského komplice prezidentem - zaútočil Randáka. Tento bývalý šéf rozvědky dříve pracoval proti Rusku. Randák dostal ocenění od tajných služeb USA a po několika úspěšných operacích byl navržen na generála.

klausíčkovi nezbylo než hodnost předat. Ale šéfovi rozvědky osobně aktivnímu v operacích předal hodnost veřejně. Ne na samostatném aktu bez kamer, ačkoli stačilo 5 minut.

Schválnost vůči člověku který pracoval proti ruským agentům, který dostal medaili od amerických tajných služeb a pochvalu. Důvody jsou tři – závist úspěchu (ocenění ze západu), Randákovy znalosti o pozadí klausíčkovy moci, spolu s Randákovou slušností.

klausíčkovi mafiánci tady spílají do antiamerických -cenzurováno-, a sami jsou jen loutkami v Putinově hře. Pouhými vulgárními gramofonky, natahovanými chtíčem po penězích získávaných jakýmkoli způsobem.

Na jedné straně klausíček místních mafiánků, s medailí od Putina.  Na druhé straně Randák, s oceněním od USA.

0/0
18.2.2008 13:24

Lotras

ale bacha Zubovou ovladaji paranormalni jevy

Žeby sibiřští šamani  ??????

Nejen, že se poslankyně Zubová rozstonala v nejnevhodnější okamžik, ale navíc se jí rozstonal i mobilní telefon, takže z něj šly odesílat jen SMS zprávy, pak se na něj nedalo dovolat z jiného mobilu než mobilu novinářů, rozstonal se i domácí zvonek, takže se nedozvonila návštěva v podobě ministryně Džamily Stehlíkové. Těžce nemocná paní poslankyně byla doma sama a její mažel mezitím poskytoval rozhovory novinářům z druhého konce města. Podle měnících se informací se těžce nemocná paní poslankyně postupně vyskytovala doma / na neznámém místě / doma / na neznámém místě / doma.

Jako pouhý příjemce informací v tom mám určitý zmatek.

0/0
18.2.2008 13:12

CarolinaC

Re: ale bacha Zubovou ovladaji paranormalni jevy

tomu,  že ji Džamila nenašla se ani nedivím - tento úkol totiž přesahoval intelektuální kapacity Stehlíkové

0/0
18.2.2008 14:10

ELAPHURUS

Re: Re: ale bacha Zubovou ovladaji paranormalni jevy

R^!

0/0
18.2.2008 16:08

Kocourek69

Já si myslím,

že ten zdravotní stav byla pouhá výmluva. Je to paní která ráda mění názory podle toho jak je to pro ní výhodné. A toho využili lobbysté z ODS.

0/0
18.2.2008 12:20

ppelc

JM

Zeleni by se meli zbavit extremistu ala jihoceske matky.

0/0
18.2.2008 12:12

sageorg

Zelení

Podobné pidistraničky jsou na dvě věci!Bouře ve lžičce zeleného nic.;-)

0/0
18.2.2008 12:04

Irish Stout

Zubí se pěkně, tahle paní Zubová,

ale to je tak asi všechno.

0/0
18.2.2008 11:05

jajaja00

Olga Zubová:

modelka na aktech, které maluje její manžel, ano skvělá kandidátka na ministryni školství.

0/0
18.2.2008 10:53

Baronec

Jako člen strany se může více angažovat...

Tak to mě v tomto článku pobavilo, vylezla z ČSSD a vlezla do SZ, aby se jí dostalo větší podpory při prosazování kulturních zájmů... :-)  A s tím zdravotním stavem to je taky komedie, kdyby ji tam přivezli pro třetí volbu na kriplkáře tak tu ruku taky zvednout dokáže... ovšem, to by se zjistilo, že tu ruku zvedla ve špatnou chvíli  ;-D

0/0
18.2.2008 10:36

Rendík

Zdraví je zdraví.

Jen by mě nyní zajímalo,jak na tom je paní Zubová se zdravím tři dny po volbě presidenta???Pomohlo ji naše zázračné zdravotnictví,kdy stejně jako ona už v 1. kole zkolabovali její kolegové poslanci a senátoři a za dva dny byli jak jurové.Co na to ošetřující lékaři,nehazardují s jejich zdravím?Normálního člověka nechají při běžné chřipce minimálně týden doma a tady při zkolabování,srdečních příhodách a pooperačních těžkostech jsou záhy opět práce schopni a bez dalších potíží?Vážně páni lékaři nehazardujete se zdravím našich předních osobností politického života a elity národa?Každý člověk při PN ze zdravotních důvodů musí mít vydanou "neschopenku",jinak je mu zaznamenaná absence a hrozí propuštění.Poslanci a senátoři jsou vlastně také zaměstnanci a jejich pracovní činností je výkon funkce a tedy i volby presidenta.A v případě pracovní neschopnosti by jim měla být vydán stejný doklad.Nebo se mýlím? Vlastně bez pracovní neschopenky by to měla být absence ne?Neměl by být též propuštěn?

0/0
18.2.2008 10:13

TectosagosOld

"zázračné" uzdravování po zkolabování, srdečních příhodách

R^

;-D

R^

0/0
18.2.2008 12:55

slatin

manžel je Zubov,takže je Zubovová,ne ?

Opravte mně,jestli se mýlím.

Takže ve vládě máme už druhého přítele ze bývalého SSSR.

0/0
18.2.2008 9:48

Vanous1

Re: manžel je Zubov,takže je Zubovová,ne ?

je to tak. zubova by byla v pripade, ze by se manzel jmenoval zub. asi nechce, aby se jeji ruske manzelstvi nejak ventilovalo. pratele ze sssr maji logicky zeleni komunisti velmi radi...

0/0
18.2.2008 10:11

vojtaal

Re: Re: manžel je Zubov,takže je Zubovová,ne ?

A co např. Nový/Nová? To by podle vás taky měla být Novová? Čeština sice přidává koncovku ová, ale ne úplně vždy, někdy přidává jenom koncovku á (a někdy ani to - Janků, Petrů apod.). Což ovšem asi někdo neví, nebo chce jen účelově být chytrákem.

0/0
18.2.2008 11:37

supernova

Re: Re: Re: manžel je Zubov,takže je Zubovová,ne ?

Případ Nový/Nová je ale vlastní jméno odvozené od přídavného jména, stejně jako Janů. Jeho tvorba probíhá tedy jiným způsobem, než u jmen podstatných, jichž je většina. Nikdo neřekl, že není možno tvořit příjmení ženy jinak, výše je ovšem zmíněno, že manžel se jmenuje Zubov. Pravdivost nesoudím, ale pokud by to tak bylo, tak by opravdu byla Zubovová. Takže si to kdyžtak příště nejdřív přečtěte, než kolem sebe začnete metat nějaká tvrzení o chytrácích.

0/0
18.2.2008 12:09

Jaro10

Re: manžel je Zubov,takže je Zubovová,ne ?

Ten Putin je skvělý lobista!!!

0/0
18.2.2008 13:13

cinella

Pokud to má předseda pevně v ruce,

tak to ta paní nemůže přežít bez ztráty květinky. Přinejmenším. Je tam snad dobrovolně a má k té partaji tím pádem i jisté povinnosti. Slušný člověk bez postranních úmyslů se omluví férově, včas a na tom pravém místě. Na jejím místě - vzhledem k vyjímečnosti situace - bych byl velice opatrný. Takto (nabízí se říci záměrně) nedbale hozená omluva/neomluva pochopitelně musela vyvolat ve straně to, co vyvolala. Jestli se paní Zubová diví, tak nic nepochopila a nemá tam co dělat. :-©R^

0/0
18.2.2008 9:42

tojsouveci

Re: Pokud to má předseda pevně v ruce,

Kde to pořád berete, že má někdo povinosti k partaji?Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že

svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí

a svědomí.".

O partaji nikde není ani slova.

0/0
18.2.2008 9:52

rudastraka

Re: Re: Pokud to má předseda pevně v ruce,

je dobre ze se zerou mezi sebou

0/0
18.2.2008 9:55

cinella

Re: Re: Pokud to má předseda pevně v ruce,

Opravdu tojsouvěci! Nikde jsem ani slovem nezmínil, že by měla VOLIT podle partajního diktátu. Mně se nelíbí její formální postup, který navozuje podezření, že ta paní měla asi nějaký vážný důvod, proč se zachovala zrovna tak. A že to nebylo nijak férové, to je snad nasnadě! Její příslušnost k partaji (zde SZ) ji zavazuje k určitým postupům, které musí dodržovat. K tomu přidejme "lidskou" stránku věci. Máte dohodnutou návštěvu, víte, že vaši přátelé pro vás připravují pohoštění a vy najednou nemůžete. Prostě jim zavoláte a vysvětlíte to! Nebo je snad necháte být a někdy tak kolem 10. večer jim to tak nějak sdělíte sms - nejlépe jejich sousedům nebo dětem. Co si o vás pomyslí, to snad víte...

Jen vás nikdo nesmí vidět v kině s jinými známými, kterým jste jaksi dali přednost... :-/ 

0/0
18.2.2008 10:22

Velho

Re: Re: Pokud to má předseda pevně v ruce,

jedna věc je poslanecký slib a druhá mandát od voličů kteří vždy volí nějakou stranu, program, lídry apod. Na poslanecký slib vám z vysoka .....! Už to tu zaznělo několikrát, jak by se Vám líbilo, kdyby po půlce fotbalového zápasu včera začal Černý hrát spolu s Budějkama? Byť v dresu Slavie?

0/0
18.2.2008 10:57

Rumburak II.

Re: Re: Re: Pokud to má předseda pevně v ruce,

Přesně tak. Nezávisle může volit jenom nezávislý (bezpartijní) poslanec

0/0
18.2.2008 11:30

nonick

Zubovová s ruským manželem...Džamila z Kazachstánu...

...rrráčkující rrrestitruční rrrrentiérrrr a arrristokrrrrat z Rakouska.. Ta zelenorudá mutikára je už plná, ale co dělá ve vládě s ODS...? 8-o

0/0
18.2.2008 9:31

Bouše

Re: Zubovová s ruským manželem...Džamila z Kazachstánu...

Ten "...rrráčkující rrrestitruční rrrrentiérrrr a arrristokrrrrat z Rakouska.." je největší formát naší politické scény. :-P

0/0
18.2.2008 9:35

nonick

Re: Re: Zubovová s ruským manželem...Džamila z Kazachstánu...

Souhlasím - jako jedinému se mu podařilo prolomit restituční tečku. :-P Jen doufám, že nebude pospíchat s uznáním Kosova a po příchodu Čunka do vlády dodrží to, co veřejně slíbil: Buď já nebo on... ;-)

0/0
18.2.2008 9:39

Bouše

Re: Re: Re: Zubovová s ruským manželem...Džamila z Kazachstánu...

V TV se vyjádřil, že pokud jde o Kosovo, počká si až na většinový názor členů EU. :-)

0/0
18.2.2008 9:49

slatin

Re: Re: Re: Re: Zubovová s ruským manželem...Džamila z Kazachstánu...

srabík

0/0
18.2.2008 9:54

nonick

Re: Re: Re: Re: Zubovová s ruským manželem...Džamila z Kazachstánu...

hmmm...ale, ale...a pokud jde o radarovou základnu, tak ho většinový názor občanů vlastního (?) státu nezajímá...Rv

0/0
18.2.2008 10:02

Bouše

Re: Re: Re: Re: Re: Zubovová s ruským manželem...Džamila z Kazachstánu...

Většinový názor  v l á d  států EU je pochopitelně něco jiného, než nefundovaný (byť většinový) názor mas. :-P

0/0
18.2.2008 10:13

nonick

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zubovová s ruským manželem...Džamila z Kazachstánu...

Svatá prostoto - a kým jiným, než většinou nefundovaných mas, asi byly ty vlády zvoleny? ;-D

0/0
18.2.2008 10:23

Bouše

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zubovová s ruským manželem...Džamila z Kazachstánu...

To bys potom po těch masách taky mohl chtít, ať tvoří daňové zákony a cenovou politiku. :-P

0/0
18.2.2008 10:33

nonick

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zubovová s ruským manželem...Džamila z Kazachstánu...

Cenovou politiku? Myslíš vymýšlení kvót, regulací,dotací, subvencí, atd...? Možná by to byl menší průse® než to čeho jsme svědky v případě EU, která například podporuje zákaz kouření a zároveň podporuje pěstování tabáku...:-P

0/0
18.2.2008 11:02

Vanous1

Re: Re: Re: Re: Re: Zubovová s ruským manželem...Džamila z K

na nazor obcasnu ti sere pes...kdyby mohli lidi o necem rozhodovat, tak prvni si odhlasujou, aby stalo piv bura...lidi jsou blby...clovek je chytrej...proto je zastupna demokracie spravna a nejaky referenda by se vubec nemela povolovat...

0/0
18.2.2008 10:13

nonick

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zubovová s ruským manželem...Džamila z K

Zajímavé - ve Švýcarsku s tím nemají nejmenší problém...;-) A pivo tam dodnes nestojí bura...

0/0
18.2.2008 10:22

Najdete na iDNES.cz