Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Komunisté jsou skutečně jen kůl v plotě

Vojtěch Filip se sice tváří, jako by se nic moc nedělo, ale komunisté odešli minulý pátek odpoledne z Pražského hradu po prezidentské volbě s naprosto prázdnýma rukama. KSČM teď všechny bitvy prohrála.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Mirco1

Obávám se...

... že ty řeči o vymírání, které se tu vedou už skoro 15 let můžou být naprosto liché. Ač bych si přál, aby to tak bylo, víc a víc mi připadá pravděpodobnější teorie, že jak člověk stárne, má víc tendenci uchylovat se k levicovým myšlenkám, zkrátka že staří umírají, ale stárnoucí se posouvají do oblasti komunistického elektorátu. A může to být proces přirozený (tedy nekonečný), nebo dočasný, až zcela vymřou generace, které socialismus pamatují a kteří k němu budou tíhnout třeba z nostalgie.

0/0
19.2.2008 8:37

Júlinek šíšal

skutečně ...jsou v současnosti tak výjimeční,

že ani nemusí švindlovat, aby dosáhli svého ... a to je na pováženou, souzi a soušky ....;-D

0/0
18.2.2008 17:28

jajaja00

A další v pořadí bude ČSSD....

0/0
18.2.2008 15:58

KecaK

Normální.

Bezpáteřní hledá bezpáteřního,to je normální.

0/0
18.2.2008 8:08

singlemalt

Už se těším, až na něj Jirku narazí.

0/0
18.2.2008 6:26

babacek

Bezpáteřní Bobošíková.

Tak objevila se tu a „zazářila“ nová kandidátka – Jana Bobošíková – a hned se našlo dost pitomců radujících se, že budeme mít na Hradě ženu.

Protože spousta čtenářů i posluchačů často trpí krátkou pamětí, nebude jistě od věci připomenout předvánoční stávku televizáků z předvánoc roku 2000, kterou nezpůsobilo nic menšího – než příchod Jany Bobošíkové do tohoto veřejno-právního média, které měla zjevně za úkol přizpůsobit představám ODS, která ji tam vyslala. Její metody a styl jednání byly natolik arogantní, ba sprosté, že se jindy mírní státní (vlastně veřejno-právní) zaměstnanci tentokrát vzbouřili a byli dokonce ochotni pár dnů přestávat na svých pracovištích, kam se po zablokování hlavního vchodu policií a soukromou ochrankou, kterou Bobošíková narychlo povolala,  dostávali často po žebřících okny, a tak podobně.

 

0/0
18.2.2008 6:19

babacek

Re: Bezpáteřní Bobošíková.

A to – a to se všichni podržme .- jako jediná kandidátka komunistů !! Tedy ani ne sociální demokracie, která se přeci jen snaží svou komunistickou minulost alespoň nějak zakamuflovat a překrýt, ale přímo komunistické strany, tedy těch nejortodoxnějších marxistů, kteří si dodnes ani s přelakováním vlastní stalinské nálepky nedělali nejmenší námahu.

0/0
18.2.2008 6:19

starej_vul

Re: Bezpáteřní Bobošíková.

Vidíš a já tu "spacákovou anabazi" vidím ve zcela jiném světle. Ve světle dotací a přerozdělování našich TV poplatků. Kterými naše  veřejnoprávní televize dotuje filmaře (od herců přes tvůrce filmu až po výrobu). Ještě si pamatuješ kdo přespal na velíně ve spacácích (aby nám naše televize nebyla ukradena?)?

0/0
18.2.2008 7:00

babacek

Re: Re: Bezpáteřní Bobošíková.

Ze tvého příspěvku nejsem zcela moudrý. Není z něj jednoznačně jasné zda stávkující kteří spali ve spacáku odsuzuješ nebo naopak?

Peníze jsou v tomto případě až na druhém místě. Zde šlo především o vyvážené zpravodajství, které se však ČT nějak nedaří do dnes.:-)

0/0
18.2.2008 7:07

kremsa

Bylo by to krásné, ale bohužel to není pravda

Abychom se neradovali předčasně. Současné rozčarování pana Paroubka z jednání komunistů brzy vyšumí, protože si uvědomí, že bez komunistů si ani ruce neumyje. Kdyby pan Paroubek mohl sestavovat vládu, vzal by do ní komunisty s radostí. Kdyby se ODS pohádala se Zelenými a padla vláda (což se bohužel může stát a část hlupáků v ODS po tom dokonce volá), tak novou vládu bude sestavovat pan Paroubek a bude v ní ČSSD+SZ s tichou podporou komunistů. A kdyby byly předčasné volby, tak podle dosavadních preferencí v nich ČSSD+KSČM získají tolik hlasů, že už ani ty Zelené nebudou do vlády potřebovat. Paradoxně tohle může být ten jediný důvod, proč Zelení vládu (doufejme) nepoloží.

0/0
18.2.2008 6:18

český venkovan

Re: Bylo by to krásné, ale bohužel to není pravda

..už to že píšeš......"PaP....."...svědčí o mdlostí tvého rozumu........

0/0
18.2.2008 7:17

Komunisti_do_plynu

.

Jezis to az si rano precte taticek Sudajev,tak bude mlatit botou do stolu;-D

0/0
18.2.2008 2:30

kohr26

Re: .

tak jako jeho idol Chruschev  ;-D

0/0
18.2.2008 2:40

Najdete na iDNES.cz