Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Klaus se stal opět prezidentem. Získal 141 hlasů, Švejnar 111

Václav Klaus byl ve třetím kole zvolen prezidentem. Hlasovali pro něj poslanec za ČSSD Snítilý i senátor KDU-ČSL Kalbáč. Podle oficiálních výsledků volilo Klause ve třetím kole 141 zákonodárců, stejně jako v prvním i druhém kole dnešní volby.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

sir Humphrey - Appleby

-16

0/0
3.6.2008 23:58

sir Humprey

a navíc -16

0/0
2.6.2008 1:11

sir Humprey

jojo

0/0
2.6.2008 1:05

sir Humprey

opravdu

0/0
2.6.2008 0:31

sir Humprey

ani jeden

0/0
2.6.2008 0:25

sir Humprey

fakt žádnej

0/0
2.6.2008 0:24

sir Humprey

a žádnej od komunistů

0/0
2.6.2008 0:14

sir Humprey

Re: a žádnej od komunistů

;-)

0/0
2.6.2008 0:16

TectosagosOld

Putin soupeří s USA a Evropskou unií..

Zvenčí Evropu nikdy nerozbije. Putin potřebuje aby Evropu někdo rozvracel zevnitř.

Angličané jsou rezervovaní, ale pro spolupráci nepřipadají v úvahu. Ti chápou chytřeji než místní chamraď co je národní zájem. I když promodralí mafiánci prohlašují všechny ostatní za nemyslící ubožá:ky.

Američané chtějí stavět vojenskou základnu v ČR. Putin má před sebou vyhlídku že prezidentem v ČR bude občan Spojených států, muž který Ruskem dosazené komunisty nesnášel tak že odešel za oceán, a našel tam druhý domov. Muž slušnosti, kompromisu a porozumění pro myšlenku Spojených států evropských.

Přitom ČR se nabízí aktivní politický proud ve vládní straně vedený eurofobem. Kterému se ve volbách vyskytla reálná konkurence, a je známo že kvůli funkci je klausíček schopen udělat cokoli. Chce být něco víc než ostatní, vyznamenáván funkcemi a oslavami, pozorností a odměnami, ale na západě ho ignorují. Piráty z Prahy nedovážejí.

0/0
17.2.2008 12:12

TectosagosOld

plíšek jen z kazachstánu - a nabídka od Putina...

Putin pomůže zajistit hlas ve volbách. Ví že klausíček je schopný jakéhokoli obchodu, se sebevětším mafiánem, s komunisty se dohodl kdykoli to mocichtivost Pitrových mafiánů vynutila. Už při předchozí volbě se plazil před komunisty na kolenou třikrát do klubu a zpátky a řekl: „Proti komunistům já nic nemám. Václav Klaus.“ Ten je schopen obrátit jakkoli. Tentokrát už se ke komunistům nebude muset plazit, kamarád Putin má staré kamarády.

Aby si Putin klausíčka veřejně zavázal a přitom i několik bodů popularity sám utržil předá klausíčkovi medajli před kamerami. Touha po plíšcích to klausíčkovi v podvědomí ospravedlní.

Tohle zdůraznil pan profesor Höchsl správně – klausíček je technolog moci, na jeho způsob. Myslel to obdivně k mocným, pan profesor. Potřebuje analyzovat jiné věci.

Přitom klausíček bude v EU vyšilovat méně než se čeká, spíš mimo kamery - to bude Putinovi stačit.

Putinovi se sám nabídl nový ale slabší LEDOKOL, nacionalistický hystrion jako minule, Putinova figurka.

0/0
17.2.2008 12:19

TectosagosOld

klausíček vs. Randák, medaile z Ruska proti medaili z USA

klausíčkův vazal Topolánek obvinil Randáka. Tento bývalý šéf rozvědky dříve pracoval proti Rusku. Randák dostal ocenění od tajných služeb USA a po několika úspěšných operacích byl navržen na generála.

klausíčkovi nezbylo než hodnost předat. Ale šéfovi rozvědky osobně aktivnímu v operacích předal hodnost veřejně. Nepředal na samostatném aktu bez kamer, ačkoli stačilo 5 minut. Schválnost vůči člověku který pracoval proti ruským agentům, který dostal medaili od amerických tajných služeb a pochvalu. Důvody jsou tři – závist úspěchu (medajle), Randákovy znalosti o pozadí klausíčkovy moci spolu s Randákovou slušností.

Na jedné straně klausíček, s medailí od Putina.  Na druhé straně Randák, s medailí od USA.

mafiánci tady spílají do antiamerických -cenzurováno-, a sami jsou jen loutkami v Putinově hře. Pouhými vulgárními gramofonky, natahovanými chtíčem po penězích získávaných jakýmkoli způsobem.

0/0
17.2.2008 12:23

TectosagosOld

klausíček vs. Dimun, mafián Pitr proti Paroubkovi

Topolánek taky obvinil Dimuna.

To už tu jednou bylo – Dimuna obvinila Pitrova milenka Peterková.

Redaktorka NOVY, manipulující pro Železného, klausíčkova propagandistu.

Pitrova milenka.

MAFIE

0/0
17.2.2008 12:27

drmzejkebuoraP

Vašku

netřeba dlouhých plků jako ten kašpar, co tu dnes tapetuje ... natřels jim to ;-D[>-][>-]R^

0/0
17.2.2008 10:03

sir Humprey

Re: Vašku

čau

0/0
2.6.2008 0:18

TectosagosOld

Lidovec otočil na pětníku

Lidovec pro kterého byla tajná volba: „otázkou principu, naprosto zásadní a nezpochybnitelná“  otočil na pětníku.

Hned jak klausíček slíbil že bude proti potratům... To je vzkaz voličkám ODS.

A důkaz že lidovcova slova jsou jen bláto. Z lidoveckých úst jenom kecy – údajný boj za svobodu, demokracii, proti diktatuře, proti bolševismu, a o pět minut později dělá pravý opak. Když z toho čouhá zisk přidělený Mrázkovými komplici.

 

Dokud se Snítilý zdráhal volit veřejně a neměli rozhodnutí o moci v kapse tak to bylo keců o ohrožování, ale když Snítilý byl přitlačen přidat se k těm co vědí o jeho minulosti a Zubová vypnula telefon tak veřejná volba byla okamžitě možná. Žádné ohrožování nebylo. Jenom hra gaunerů s náboji pro zdůvodnění tajné volby před slabšími duchem umožňující Snítilům, Kalbáčům, Zubovým zvolit estébákova prezidentíka.

0/0
17.2.2008 9:57

TectosagosOld

Zubová od začátku šla s Langrem

Zubová od začátku prosazovala tajnou volbu. Postupovala proti její partaji, na to gynekologická operace nemohla mít vliv předem.

Absenci při výběru prezidenta České republiky zdůvodnila SMS: „Nepřijdu“ a vypnula telefon. Nechtěla ani s nikým mluvit – mohl by položit logickou otázku a ona nemá co odpovědět. Tak poslala SMS a hned vypnula mobil.

Zubová tvrdí že při sezení „ztrácela vědomí a měla horečku“ - a přitom místo nemocnice s lékařským dohledem si lehla doma (prý). A klidně zavřela oči, přestože samovolně ztrácí vědomí...

Nečekala že Džamila Kuchtová která za ni ručila se přijede podívat proč nepřišla do práce, Zubova. Manžel neměl připravenou výmluvu a začal koktat že není doma.

Takže Zubová nemůže chodit ani sedět, samovolně omdlévá - a někam šla, není doma...

0/0
17.2.2008 9:58

TectosagosOld

až se Zubová „probudí“ můžou pozdravovat v Rusku

Před hlasováním nemůže sedět v tichém koutě kanclu na Hradu, tam alespoň opečovávaná jedním z přítomných zdravotníků, místo toho leží sama ačkoli padá do bezvědomí...

A telefon vypnula, přitom jednodušší je ztlumit zvonění, taky neruší. A dá se z něj rychle volat lékař. Ale rychlé volání pomoci nebylo zapotřebí. Naopak.

Nechtěla telefon použít. Nechtěla vidět kdo volá a volal. Tak až se „probudí“ můžou pozdravovat v Rusku, putinovy dávné přátele

0/0
17.2.2008 10:01

TectosagosOld

zvolen lží, podvodem, korupcí, mafiány a estébáky

mafián zvolený lží, podvodem, korupcí, spojením s jinými mafiánskými skupinami a estébáky

ZŮSTÁVÁ MAFIÁNEM I KDYŽ JE ZVOLEN.

I kdyby volební období došišlal jako děcko bez dalších svinstev.

0/0
17.2.2008 10:06

TectosagosOld

ESTÉBÁKŮV FALEŠNÝ PREZIDENTÍČEK

vydíraný estébák Snítilý dosadil klausíčka k moci. Dohozený Zemanem z pomsty za nezvolení před lety.

Zeman to vzkázal jasně – „klausíček dohody s mafiánem Šloufem dodržuje, někteří jiní nedodržují." Proto estébák Snítilý byl předložen k vydírání. I kdyby spis byl skartován, Snítilého přiznání Zemanovi zůstává jako klacek. Takhle se volí falešný prezidentíček.

Zeman se mstí socdemákům, i normálním slušným lidem kteří vědí že vykrádat banky se nemá. Ale nechtějí si přiznat že šlo skutečnou politiku klausíčkovy vlády, dokonce ani po osobním angažmá jeho nejbližšího spolupracovníka Weigla v IPB.

IPB vykradena ve spolupráci s Nomurou (IPB, fondy na Kajmanech) kterou klausíček osobně vítal a propagoval. Ve spolupráci s Mrázkovým mafiánem Tlustým, v čele poslanců ODS. To je voličstvo klausíčka.

0/0
17.2.2008 7:37

TectosagosOld

Mrázkova mafiána Tlustého volí za největšího - mafiáni

Kdo volí Mrázkova mafiána za největšího ze skupiny? Mafiáni. Právě ti klausíčka volili. A agresivně se starali, zjevně nesmyslnými „anonymními“ výhrůžkami vlastním volitelům aby se nastolila atmosféra ohrožení, hysterie, zapomněly reálné souvislosti. Tohle dělá před každými volbami ODS, stále hrubším způsobem, a jsou to metody mafie. 

Mrázek dostal kulku když se stal pro Pitra přebytečným. Právě pro toho Pitra kterého přitlačili před soud za socdemáků. Pitrova mafie z pomsty tvrdí přes Kubiceho že Mrázka nechal zastřelit socdemácký předseda - a ovce přikyvují takové nelogičnosti...

Volí ODS a ta volí Klause. Klause, za jehož vlády odmítající zákony, privatizující potmě, okrádající akcionáře, odmítající rozeznávat špinavé a čisté peníze, v této zlodějské formě kapitalismu bez zákonů a pravidel vznikli Pitrové. Bezohlední floutci schopní všeho. A ti Klausíčkovi vrací půjčku. Ti ví jak se zachází s náboji.

0/0
17.2.2008 7:39

TectosagosOld

spojené síly mafií

Spojené síly Weiglovy, Šloufovy, Kalouskovy, Grossovy, Grebeníčkovy mafie, vydíraných a zkorumpovaných přeběhlíků jsou pozadím klausíčkovy moci.

Odhalen smrad korupce v minulosti Pohanky – a putuje ven ze socdem, k ODS, volí vládu ministra Langera a klausíčka. Odhalen estébák – a putuje ven ze socdem, k ODS. Volí klausíčka...

mafiánci tady nablili tisíce nadávek na Grosse, prý mafie, a když Grossův Surňak zařizuje klausíčkovo zvolení tak je to podle mafiánků v cajku. mafián volí klause – tak to má byt, soudruzi, vašeho vůdce.

mafiánci tady nablili tisíce nadávek na Šloufa, a když mafián Šlouf zařizuje klausíčkovo zvolení tak je to podle mafiánků v cajku. Pokud mafián volí klause - je to tak jak to bylo vždycky.

Spojení mafií všech barev – to je pozadí moci estébákova prezidentíčka.

0/0
17.2.2008 7:41

strob

Re: Hloupost

Tak nevím,jestli jseš tak hloupí,nebo tak nešťastný sám ze sebe.To co jsi tady vydedukoval normální člověk nevymyslí.Vem si prášek a jdi se z toho vyspat,ale ta tvoje blbost je už nadosmrti.;-€;-€

0/0
17.2.2008 9:01

mfVčera

Koupený prezidentský post -fuj - ostuda

;-O:-©(Y):-©(Y)Rv[>-]Rv

0/0
17.2.2008 4:59

Irish Stout

Klaus vyhrál díky hlasům

pana Kalbáče, který se před tím připočůral na WC, když na něho nastoupila jakási tupá gorila ve službách ODS, díky dvěma přeběhlíkům Pohankovi a Melčákovi, kteří representují pouze sami sebe, nikoli své volitele a v neposlední řadě VK zvítězil díky hlasu bývalého kontráše, spolupracovníka STB Snítilého. Jde vítězství Pyrrhovo. „Ještě jedno takové vítězství a jsme zničeni, “ řekl prý onen antický vítěz-nevítěz. VK ovšem takto neuvažuje, protože pro něho dobré jakékoli vítězství. Třeba i Pyrrhovo. :-))

0/0
17.2.2008 0:11

m-a-n-y

Lítost

není mi líto toho, že vyhrál pan Klaus. Sic na něho mám svůj názor. Líto je mi nás všech, protože vidím, že jsme jenom loutkami moci pánů, kteří se nestydí udělat pro svůj prospěch cokoliv. A upřímně si myslím, že je úplně jedno zda jsou to lidé z té či oné strany. prostě přičuchly ke korýtku a jen tak se od něho neodtrhnou. Ve zvolení pana Švejnara jsem viděl možnost v tom, že by tu byl někdo nový, snad i nezkažený.

Líbilo se mi jak tady bylo poukazováno na to, že pan Švejnar není z naší země. A copak pan Klaus ano? Copak on má problémy které zná 90 procent našich spoluobčanů? Já myslím že ne. Takže ani on tady zas tak moc nežije. A že Švejnara nikdo neznal? Kdo z nás znal v roce 1988 pana Havla? Kdo znal v roce 1917 pana Masaryka? Myslím že moc takových nebylo.

0/0
16.2.2008 18:23

Kiselyna

Ať žije prezident Klaus!

Ať žije prezident Klaus[>-]R^

0/0
16.2.2008 8:28

zemj

Re: Ať žije prezident Klaus!

Ano, cirkusový prezident, prezident za 290mld., prezident euroskeptik, prezident eurofobik, antienviromentální šoumen ... to je jen drobný výčet titulů, které si dle svých činů vysloužil.

Nechci tu nikoho hanět ani oslavovat, ale upřimně si "naše předsednictví v EU" s prezidentem Václavem "Pružinskij" Klausem příliš nedokáži představit ... obávám se však i té jeho "všelidovosti jedné strany":-/

0/0
16.2.2008 9:50

regulator

......komunisti se zase vyznamenali.....................

...............jako snad vzdycky v dejinnach tehle zemicky..................................v 3 kole nehlasovali a tim  pustili demokracii k vode................ach jo.

0/0
16.2.2008 0:19

Heylinsen

Re: ......komunisti se zase vyznamenali.....................

A proč by měli hlasovat, když oba kandidáti jsou takřka čistí pravičáci? Zelení, které by zvolení Švejnara mohlo zajímat, s nimi odmitli o ČEMKOLI jednat, a pak by se mělo předpokládat, že se nějak zachovají? Jestli byl někdo neschopný, pak zelení (nejsou schopni ani pohlídat svých 6 poslanců) a po nich ČSSD mající přeběhlíky. Takže než na někoho hodíte špínu, zamyslete se nad tím, jestli to je korektní - abyste se pak nechovali jako ti, za minulého režimu.

0/0
16.2.2008 11:26

bývalý volič ČSSD

Paroubek vede ČSSD od porážky k porážce.

Spokojenost.:-)

0/0
15.2.2008 21:53

lynxxx

Re: Paroubek vede ČSSD od porážky k porážce.

Nějakej chytrej. Jak jsi mohl vůbec kdy volit ČSSD. Jsou a byli to vždycky stejni vypatlanci. 8-o

0/0
15.2.2008 22:17

Pilát

vy v Cesku

uvedomujete si, ze Klaus neni dobry prezident ?  :-P

0/0
15.2.2008 21:50

Kleki Petra

Re: vy v Cesku

Mazej do Vancouver. Plaze.

0/0
15.2.2008 21:53

Paroubkuv hnedy venec je super

Re: vy v Cesku

Věděl bych o lepším...

0/0
15.2.2008 21:54

regulator

Re: vy v Cesku

..........kohopak bys nam doporucil...?????...rozepis se, nestyd se,.............vodkopej se...........R^!

0/0
16.2.2008 0:21

Kleki Petra

Co to ten Brzlík dneska zase plantal???

8-o;-D;-D

0/0
15.2.2008 21:35

jjumbik

jekkale

hod sem odkaz ano, prosím?

díky

R^

0/0
15.2.2008 20:53

miguel.live

Význam slova minorita

Já se vždycky můžu potrhat smíchem, jak po volbách takoví Ti přicmrndávači se sedmi procentama hlásají ty nesmysly o tom, že jejich hlasy budou rozhodující při hlasování div ne o budoucnosti zeměkoule. Ta frustrace potom musí být strašidelná. Zdravím pana Bursíka.

0/0
15.2.2008 20:46

denny2006

Re: Význam slova minorita

Paroubek dodá ještě pár kousků a p.Bursík půjde od válu :-P!

0/0
15.2.2008 20:57

jekkal

Euroskeptik Klaus zvolen prezidentem

Vyložený euroskeptik a architekt českých postkomunistických tunelářských ekonomických reforem  Klaus porazil nezávislého ekonoma  Švejnara v boji o prezidentský úřad. Tak informuje agentura Reuters o Klausově znovuzvolení prezidentem. Agentura AFP označila Klause za "urputně liberálního, euroskeptického, antienvironmentalistického".

0/0
15.2.2008 20:04

ELAPHURUS

Re: Euroskeptik Klaus zvolen prezidentem

Zaplaťpanbů, stálo to jen pár miliard...

0/0
15.2.2008 20:14

doktor_bota

Re: Euroskeptik Klaus zvolen prezidentem

Jako obvykle lžeš, blbý socane.

0/0
15.2.2008 20:28

miguel.live

Re: Euroskeptik Klaus zvolen prezidentem

Klaus není euroskeptik. To, jak a o čem mluví třeba na diskusích na VŠE se bohužel nevleze do titulku v novinách. Tam se prostě flákne: Klaus odmítá euro, a je vymalováno. 5 procent pravdy a proč tomu v tomto momentu tak je, to je o tři stránky dál a tudíž si to přečte málokdo. A Reuters už taky napsali hovadin...

0/0
15.2.2008 20:42

Pilát

tady ve Vancouver

je ted 10:57 hodin  ;-)

0/0
15.2.2008 19:57

aJFa+Robert Trujillo+Sean Avery

nula zůstane StBáckou nulou

i kdyby vyhrál hlasy třeba deseti dalších zkorumpovaných českých StBáků :-©

ani dalších pět let tu rusáckou loutku US prezident nepřijme (Y)!

0/0
15.2.2008 19:55

ELAPHURUS

Re: nula zůstane StBáckou nulou

A kterýho stbáka myslíš ?

0/0
15.2.2008 20:19

jjumbik

Re: nula zůstane StBáckou nulou

měla být tajná volba. Účelovost je svině, že ajfo? :-)

0/0
15.2.2008 20:54

ettienne

KSC

Doufam, ze KSCM s definitivní platnosti prokazala lidem této zeme  totalni neschopnost zaujmout jakoukoli jasne citelnou politickou pozici vyjma té na smetisti politických dejin. Kostlivci z panoptika typa soudruha Grebenícka a paní Bobosikove a celého UV nepatri do politiky 21.století. I kdyz byl mym favoritem pan Svejnar, preji panu Klausovi mnoho uspechu v dalsím pusobení na postu prezidenta CR. LIdé s ruznymi nazory by se meli respektovat a ne po sobe plivat jako pan Topolanek s pnem Paroubkem. Jednou se nam budou deti nasich detí smat....

0/0
15.2.2008 19:47

ODSakEda

Re: KSC

R^

0/0
15.2.2008 20:05

Sharkee

-gratulace-

Vážený pane prezidente, milý Václave, blahopřeji ti ke zvolení do druhého funkčního období a přeji, aby tvé prezidentování bylo jednodušší než tvá volba

0/0
15.2.2008 19:38

Najdete na iDNES.cz