Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Romney po svém odstoupení podpořil McCaina

Bývalý republikánský uchazeč o post amerického prezidenta Mitt Romney vyjádřil v boji o Bílý dům podporu někdejšímu rivalovi Johnu McCainovi. McCain jasně vítězí v republikánských primárkách a je favoritem své strany na zisk nominace. Romney z primárek odstoupil minulý týden. K jeho rozhodnutí přispěl hlavně neúspěch při tzv. superúterý.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Monstrum Anonymič Anonymov

Romney odvibroval do páté dimenze

:-P

0/0
15.2.2008 8:22

Ulrich

FAITH - FAMILY - FREEDOM

Mike Huckabee 2008

Muž, který chce zrušit všechny daně z příjmů. Skutečný konzervativec.

http://www.youtube.com/watch?v=-NIeruycUKw

0/0
14.2.2008 23:33

Ulrich

Hanba Romneymu!

Je to oportunista. Kam vítr tam plášť. Teď ukázal, jak to myslel, když se nazýval konzervativním protivníkem levicového McCaina.

Celému republikánskému establishmentu jde jen o jedno. Chtějí prostě udržet exekutivní moc. Co na tom, že McCain není skutečný republikán. Říkají si: Tím lépe. Má tak vyšší šanci na zvolení.

Mike Huckabee for president! To je skutečný konzervativec.     http://www.youtube.com/watch?v=50dDm7rWRU0

0/0
14.2.2008 23:00

Englishman

Re: Hanba Romneymu!

... a mají pravdu. :-P

0/0
14.2.2008 23:02

kremsa

Re: Hanba Romneymu!

A co se Vám na tom nelíbí? To je přece samozřejmé, že politická strana usiluje o moc a snaží se si ji udržet. A že kandidát blíže středu má větší šanci porazit demokratického kandidáta (obzvláště, bude-li jím pan Obama) než krajně pravicový kandidát, to snad ví i malé dítě. Vy byste si asi přál, aby republikáni spáchali hromadnou sebevraždu, že?

0/0
15.2.2008 5:55

Ulrich

Re: Re: Hanba Romneymu!

Nelíbí se mi, že establishment obětuje idály svého hnutí za zdánlivě lepší šanci na volební úspěch. K čemu je řadovým republikánům, poztažmo občanům obecně, že případně zvítězí republikánský kandidát, když ten vlastně vůbec není republikánem?

Podle mě je to prostě zrada a poklesek, který se nakonec vymstí. Nepříteli je nutné se postavit, ne chytračit a oblékat se do jeho uniforem. Je lepší čestně prohrát než nečestně zvítězit.

"Krajně pravicový" ( principiálně konzervativní ) kandidát že nemá šanci? Ale kdepak. Mohl-li se stát prezidentem Reagan nebo G.W. Bush, může to dokázat i Mike Huckabee.

0/0
15.2.2008 12:27

vitab

Nominace na Vice-presidenta

Já myslím, že je jasné, oč Romneymu jde, stejně tak Rudymu - chtějí získat nominaci na vicepresidenta, protože vzhledem k McCainovu věku není jisté, zda vydrží celé volební období a zda bude eventuelně kandidovat za 4 roky znovu :)

0/0
14.2.2008 22:52

Englishman

Re: Nominace na Vice-presidenta

Blbost. Romney prostě posiluje prestiž hlavního kandidáta. Dvojku bude s největší pravděpodobností McCainovi děla Huckabee.

A řekl bych, že vyhrajou, a že vyhrajou přesvědčivě. Clinton(ová) nemá proti McCainovi moc šancí. Obama bude sázet na černochy a hispánce, ale tím naprudí wasp-demokraty, kterým se zase líbí levicové kecy McCaina. Takže si myslám, že McCain to má ze dvou třetin v kapse.

0/0
14.2.2008 23:01

Najdete na iDNES.cz