Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Velký průzkum MF DNES: lidé by těsně zvolili Klause

Václav Klaus zůstává na Pražském hradě i dalších pět let, těsně porazil Jana Švejnara. Takovou zprávu bychom nejspíš přinesli, kdyby prezidenta volili přímo lidé. Klause jako hlavu státu chce 53 procent lidí, Švejnara 47 procent. Je to výsledek velkého průzkumu agentury SC&C exkluzivně pro MF DNES mezi 2 093 respondenty.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

freeLook

nadpis bych upravil...

Velký průzkum MF DNES: lidé ctouci bulvar mfdnes by těsně zvolili Klause :-)

0/0
7.2.2008 21:54

bývalý volič ČSSD

Švejnar musel jako cizinec přísahat věrnost Spojeným státům

 americkým, kterou teď momentálně porušuje, protože se hodlá angažovat v úplně jiném státě. A jeho výrok, že se v případě zvolení vzdá svého amerického občanství, je vlastně první výraz naprosto regulérní zrady. A v tom okamžiku nemám jistotu, že posléze nezradí ani svou prezidentskou přísahu v neprospěch českého státu.

0/0
7.2.2008 21:41

zemar

Švejnar na hrad.

Nejednou si Venda Klausů naládoval pupek mnoho pouštěl do ovzduší výkřiků a šlupek

Meteorismus ho trápil každým krokem prděl zabraňte mu parlamente

!aby tady smrděl.!

0/0
7.2.2008 16:29

Tectosagos

ministerstvo financí prominulo krádež manažerům IPB (ODS)

Ve stejný den kdy Topolánek (ODS) lživě obvinil konkurenčního kandidáta na prezidentský úřad z nečestného financování kampaně přes ČSOB (ta co převzala vytunelovanou IPB) prominulo ministerstvo financí krádež bývalým manažerům IPB dosazených ODS a Nomurou.

Nomurou přivedenou osobně Klausem s Tlustým, mafiánem v čele ODS. Nomuře před časem zajistil vítězství před arbitráží i osobní beztrestnost klausíčkův komplic Tlustý.

Kalousek to podepsal poté co k plánu převedení 300 miliard ze státní kasy do pokladny katolické církve se přihlásila ODS veřejně. Ruka ruku myje, a stvrzuje obchody, na náš účet.

0/0
7.2.2008 16:17

Tectosagos

klausíčkův Weigel si rozumí s mafiánem soudruhem Šloufem

Potřebují udržet hystriona v úřadu, vždyť je pořád ještě co krást a potřeba zajišťovat beztrestnost. klausíčkův Weigel si rozumí s rudým mafiánem soudruhem Šloufem. klausíčkův poradce se snaží, vždyť osobně vykrádal IPB spolu se soudruhem Liborem Procházkou. Proto ho klausíček potřebuje pořád po boku. Jen nerad by ho pustil do Národní banky...

O tom se bude hlasovat zítra - jestli to svinstvo bude pokračovat. Mafián Tlustý, zloděj z IPB Weigel, jeho komplic král tunelářů Klaus, grázl Kavan, zloděj Kalousek, stalinista Grebeníček. To je skutečný spolek, pozadí klausíčkovy moci.

0/0
7.2.2008 16:17

Tectosagos

prostoduché slogany pro nacionalisty

zblblé ovce mezitím papouškují prostoduché slogany pro nacionalisty že manželka konkurenčního kandidáta je Američanka. Ačkoli manželka Masaryka, zakladatele Československa jako prvního národního státu, byla také Američanka.  Současně ta klausíčkova je Slovenka, klausíček hrál v české politice silně protislovenskou notu, jeho promodralé ovce to mají podle jejich sprostých výpadů vůči Slovákům v diskusi pořád v  mozkovnách - to jim v těch vřískotech taky skřípe. Spílají odpůrcům do protiamerické nenávisti – ale oni jsou nacionalističtí primitivové.

ovce bečí že klausíček „když nic tak aspoň je reprezentativní, ne jak ... (předseda opoziční strany).“ Nablili tu 10000 příspěvků o „bradavici“, a přitom klausíček má na křečovité grimase 3 bradavice...

0/0
7.2.2008 16:18

Tectosagos

luza nadávající politikům kvůli vzhledu příbuzných

Nablili tu mračno příspěvků urážejících manželku opozičního politika - kvůli vzhledu. To je klasifikuje jako spodinu od hnoje. Oni sami sebe označují za „vzdělance studované, nad závistivými sockami.“ Přitom jejich modla se nemá čím doma vzhledově pochlubit, a u „synáčka“ už vůbec ne - ale k moci je dopravila luza nadávající politikům kvůli vzhledu příbuzných.

Zato opozice se tím nezabývá. Tak kdo tedy je kdo?

Ubožáci_od_hnoje - volí klausíčka. Že se někteří z chátry snadno dostali k penězům ukazuje že mají být klausíčkovi za co vděčni. I o tom se bude zítra hlasovat.

0/0
7.2.2008 16:19

Tectosagos

klasičtí paraziti z klausíčkovy zlodějiny státních bytů

ne všichni jeho poskoci diskutéři, kteří tu podle jejich slov „odvádějí politickou práci“ utloukáním slabších jedinců, se dostali k penězům. Mnozí nejsou „samostatní podnikatelé“ jak se kasají. Když se jeden podívá o koho jde, na čem píše, jak získává peníze, jak to vypadá u nich doma, tak vidí že mnozí jsou jen klasičtí paraziti (jak sami nadávají ostatním). Úředníčci, a například lidi kteří profitovali z klausíčkovy kolosální zlodějiny která se nechce vidět - prodeje státních a městských bytů za korunu.

0/0
7.2.2008 16:21

Tectosagos

a lidé sdílející nemoc – hysterii.

z duševní poruchy - politická metoda 8-o

když klausíček vylezl od Zelených tak kvůli nesouladu hned ztropil veřejnou scénu, vztekal se, osočil jiného, a zmizel. Dělá to tak pravidelně, například poté co praskl klausíčkův korupční skandál v řádu stamilionů předvedl teatrální ublíženost – „atentát na mě!“  Aranžoval teatrální předčítání infantilního rodinného dopisu, veřejné scény. Naprostá shoda s lékařskou učebnicí.

když klausíček vylezl od Zelených tak kvůli nesouladu hned ztropil veřejnou scénu, vztekal se, osočil jiného, a zmizel. Dělá to tak pravidelně, například poté co praskl klausíčkův korupční skandál v řádu stamilionů předvedl teatrální ublíženost – „atentát na mě!“  Aranžoval teatrální předčítání infantilního rodinného dopisu, veřejné scény. Naprostá shoda s lékařskou učebnicí.

0/0
7.2.2008 16:23

Tectosagos

„Když jsi nás seřval – ulevilo se ti?“ na obsahu nezáleží.

Když klausíčkova místní chmraď (krade v malém) navrší evidentní lži na příliš velkou hromadu a přijde chladný výčet jejich nelogičností usvědčující je z křiváckého myšlení tak reagují: „Když jsi nás seřval – ulevilo se ti?“

Někdo seřval – ulevilo se... Takto hysterky vnímají svět, ony mají pocit že na obsahu slov nezáleží, a jsou zvyklé že je pravidelně někdo musí seřvat. Ony seřvání potřebují, jim se pak vyčistí hlavička a trochu se zklidní. Přesně jak to píše psycholog MUDr. Plzák, specialista. Takoví jsou jedinci kteří tady za dvacet let naštěkali desetitisíce výkřiků za jejich soudruha vůdce, nenahraditelného a jediného.

0/0
7.2.2008 16:24

Tectosagos

drzé lži...

Odpovědí hystrionů na připomenutí faktů jsou drzé lži, zpochybnění úmyslu, převedení pozornosti, pošpinění autora i rodiny, převrácení věcí naruby, a když se jim nedostane očekávaně napružené odpovědi (aby ji mohly dál hrotit) tak zklamaně konstatují: „ten s náma nepřišel diskutovat.“ Jeden z příkladů jak vnímají slova jinak: diskuse je podle nich proud nadávek, lží, provokací, stokrát vyvrácených sloganů.

Oni (ony) uvažují jen ve dvou kategoriích:  1. Tvrdí jakoukoli lež  2. Někdo je seřve.  MUDr. Plzák říká: „hysterka potřebuje čas od času seřvat, udělá se jí v hlavě klidno.“ Znají to z domu – někdo je seřve a uleví se jim.  Nic mezi tím. Oni nemohou připustit že jsou vadní, že vykládají kraviny.

0/0
7.2.2008 16:26

Tectosagos

normální lidé se vyhýbají veřejným skandálům

Jejich běžným postupem v dialogu je drzá lež. I v přímém lidském kontaktu to často dělají, spoléhají na to že normální lidé se vyhýbají otevřeným sporům a skandálům a tak budou raději mlčet a myslet si svoje. Jenže tak ovládnou veřejný prostor bezohlední lháři a manipulátoři.

Pro podobné případy je internet zdánlivě ideální, představa anonymity, navíc když si takový jedinec otevře 4 nicky má pocit že může otevřít stavidla vulgarity a lží. Když hrubost a lži překročí myslitelné hranice a přijdou o nick tak začnou nadávat serveru do komoušů.

Nejde o nedostatek intelektu, hysteričtí jedinci jsou obvykle inteligentní nad průměr. Za jejich činy jsou plně zodpovědní, jsou si vědomi co dělají a možných následků. klausíček z toho vědomě a systematicky udělal politickou metodu. Ale je až druhý, dřív už to jeden udělal. Taky fixovaný na matku. Proti němu je klausíček břídil.

0/0
7.2.2008 16:27

Tectosagos

„sice vykládá nesmysly ale je vášeň a něco se děje.“

Ovce nevidí na jiných příznaky hysterie ani když se jim výslovně ukážou – mají pocit že takové chování je normální. Jen doslovná shoda výraziva s typickou diagnózou je přinutí uznat že jde o hysterii. Ovce označují klausíčka označují za blízkého protože „vykládá nesmysly ale aspoň je vášeň a něco se děje.“

i veřejnou oporu nachází klausíček v podobně postižených: Kodet to o sobě věděl, aspoň že to přiznal. Klaus to přiznat nemůže, protože mít vyšinutého jedince za prezidenta a předsedu vlády není normální. Leda v Africe.

Ne všichni ze stáda jsou vyšinuté hysterky. Mnozí jsou lokální mafiánci chladně hájící jejich zájmy, kalkulátoři kterým vyhovuje zlodějská společnost. Tam oni se vyznají...

0/0
7.2.2008 16:29

Tectosagos

Mladý svět, psycholog, CEP, Kříž, mafie, Gott,Provod, Mrázek

Když se klausíček šplhal k moci otiskl časopis Mladý svět úvahu psychologa o Zemanovi a Klausovi.

Zemana vystihl dobře – dnes uražený z minulé volby škodí jeho partaji.

klausíčka přirovnal k hysterické blondýně. MS krátce nato zanikl – ovce reagující jen na divoká hesla boje, ohrožení, mobilizací neměly zájem o popisy reálné skutečnosti.

Zvlášť když se nehodily jejich zájmům. Inzerující firmy se dostaly do rukou zlodějů a podvodných zbohatlíků a posílaly peníze jinam.

Na veřejné scéně zůstaly jen Centra pro ekonomiku a politiku, píšící slogany pro ovce do „pravicových“ deníků. Placená mafiány izraelskými i tuzemskými - sice se pak střílí v ulicích, vybuchují granáty, podnikatelé se vraždí po desítkách, ale vládní profesor kazachstánské ekonomie, modla bezohledného individualismu to určitě vysvětlí, zvlášť když mu mafiánský přítel Gott pomůže zmanipulovat ovce. I o tom se bude hlasovat zítra – jestli to svinstvo bude pokračovat.

0/0
7.2.2008 16:32

freeLook

Re: Mladý svět, psycholog, CEP, Kříž, mafie, Gott,Provod, Mr

tleskam!!! R^

0/0
7.2.2008 22:02

Martin Jirousek

Největší podvod v průzkumu

Klaus není Čech. Jeho skutečné jméno je Pružinskij.

0/0
7.2.2008 15:59

minutos007

Re: Největší podvod v průzkumu

Jak si na to přišel..?;-D

0/0
7.2.2008 16:02

Martin Jirousek

Re: Re: Největší podvod v průzkumu

Protože nevěřím oficiálním médiím a umím si vyhledat informace. Pochází z Haliče, dnešní Ukrajina.

0/0
7.2.2008 16:07

Lotras

a zvitezil bz převědčiveji kdyby se zeptali koho kopnou do p

HOWG.

0/0
7.2.2008 15:47

eman3

A hele, ten co má kvér

zmizel, bude se mazat!

0/0
7.2.2008 13:41

akzamsejkebuoraP

Re: A hele, ten co má kvér

tak kdepak asi udává teď?

0/0
7.2.2008 13:46

akzamsejkebuoraP

Mad's online shop

Staňte se udavačem ... instruktážní CD zdarma!

0/0
7.2.2008 13:38

eman3

Re: Mad's online shop

Udavačem snadno a rychle..

0/0
7.2.2008 13:40

eman3

Já chci pusu!!!!!

0/0
7.2.2008 13:37

eman3

Ještě jednou, a to důrazně

žádíám cenzora a mákvéra aby mi políbili!

0/0
7.2.2008 13:36

jesterkasploutvema

mad by mel asi Vlckovi vysvetlit jak to funguje

Jak to hlasování o způsobu volby bude přesně probíhat?

Zatím na tom není shoda, ale v podstatě by se hlasovalo analogicky jako při volbě prezidenta. Jako první bych navrhl veřejnou volbu, Senát ji neschválí, Sněmovna schválí.

-

;-D;-D

0/0
7.2.2008 13:34

Samer-majitel Madkwerta

Re: mad by mel asi Vlckovi vysvetlit jak to funguje

pan Vlček je prý popleta;-D;-D

0/0
7.2.2008 13:35

akzamsejkebuoraP

Re: Re: mad by mel asi Vlckovi vysvetlit jak to funguje

Vlček popleta, Mad udavač ... mohla by to být pěkná bajka :-)

0/0
7.2.2008 13:36

Samer-majitel Madkwerta

Re: Re: Re: mad by mel asi Vlckovi vysvetlit jak to funguje

no, na naší politické scéně by se takovýchto komických dvojic našlo, ale děsí mě, že teda volbu prezidenta de facto povede člověk, který ví o procedurách méně než Mad;-D;-D

0/0
7.2.2008 13:37

eman3

Re: Re: Re: Re: mad by mel asi Vlckovi vysvetlit jak to funguje

Jakou známku měl Vlček z udávání?

0/0
7.2.2008 13:39

Samer-majitel Madkwerta

Re: Re: Re: Re: Re: mad by mel asi Vlckovi vysvetlit jak to

já se o takové věci nestarám,na to tu máme jiné týmy;-):-P

0/0
7.2.2008 13:40

eman3

Re: Re: Re: Re: Re: Re: mad by mel asi Vlckovi vysvetlit jak to

V tom má určitě mad navrch. Vlček, to je ten předseda sněmovny na zkoušku?

0/0
7.2.2008 13:42

eman3

Re: Re: mad by mel asi Vlckovi vysvetlit jak to funguje

Socan na zkoušku:-)

0/0
7.2.2008 13:36

Samer-majitel Madkwerta

koukám,že Mada slova pana Vlčka nějak rozhodila!

;-D;-D

0/0
7.2.2008 13:33

eman3

Mákvér i cenzor mi mohou klidně políbit...

0/0
7.2.2008 13:32

akzamsejkebuoraP

!!! DENUNCIATOR ALERT !!!

!!!POZOR udavač Mad je stále tu POZOR !!!

0/0
7.2.2008 13:29

madqwert

cikrt na CT24 zase lze jako kdyz tiskne

;-D

0/0
7.2.2008 13:29

conoco1

Re: cikrt na CT24 zase lze jako kdyz tiskne

Toto je nejvetsi bonzak na iDNESU. Vsichni pritomni dejte si na tohoto bolsevickeho udavace pozor.

0/0
7.2.2008 13:29

eman3

Mně nezajímá jak se na volbu prezidenta dívá jednací řád sně

mně spíš zajímá jak se na ty dvě volby dívá Duch ústavy!!!...a mákvér...

0/0
7.2.2008 13:26

madqwert

tajne se voli tehdy, kdyz se na tom zakonodarci usnesou

kdyz ne jako se stane zitra, pak se voli verejne R^;-D

0/0
7.2.2008 13:24

Samer-majitel Madkwerta

Re: tajne se voli tehdy, kdyz se na tom zakonodarci usnesou

Jak to hlasování o způsobu volby bude přesně probíhat?

Zatím na tom není shoda, ale v podstatě by se hlasovalo analogicky jako při volbě prezidenta. Jako první bych navrhl veřejnou volbu, Senát ji neschválí, Sněmovna schválí. Obě komory by měly mít shodná stanoviska, tady by nebyla, takže volba by nebyla schválena. Tudíž by se hlasovalo o tajné volbě. Tu schválí Senát, neschválí Sněmovna. Pokud by tam zase byla rozporná stanoviska, došlo by se do nějakého dohadovacího řízení. Ve třetím kole by obě komory hlasovaly samostatně a sčítaly by se hlasy. V případě neshody by bylo zase dohadovací řízení.

0/0
7.2.2008 13:26

madqwert

Re: Re: tajne se voli tehdy, kdyz se na tom zakonodarci usnesou

verejna se vubec nenavrhuje, ta je automaticka... navrhnout lze jedine tajnou ;-D

0/0
7.2.2008 13:27

Samer-majitel Madkwerta

Re: Re: Re: tajne se voli tehdy, kdyz se na tom zakonodarci

pak tedy pan Vlček ve svém rozhovoru dnes lže;-D;-D

0/0
7.2.2008 13:29

eman3

Re: Re: Re: Re: tajne se voli tehdy, kdyz se na tom zakonodarci

Z jaké je strany?

0/0
7.2.2008 13:31

Samer-majitel Madkwerta

Re: Re: Re: Re: Re: tajne se voli tehdy, kdyz se na tom zako

z ČSSD

0/0
7.2.2008 13:31

eman3

Re: Re: Re: Re: Re: Re: tajne se voli tehdy, kdyz se na tom zako

Tak to je OK, ti to mají v programu

0/0
7.2.2008 13:32

akzamsejkebuoraP

Re: Re: Re: Re: Re: tajne se voli tehdy, kdyz se na tom zako

ze Slávie

0/0
7.2.2008 13:31

eman3

Re: Re: Re: Re: Re: Re: tajne se voli tehdy, kdyz se na tom zako

A kdo to píská?

0/0
7.2.2008 13:33

madqwert

Re: Re: Re: Re: tajne se voli tehdy, kdyz se na tom zakonodarci

vlcek to je takovej popleta, ze ho vubec nemuzes brat vazne ;-D

0/0
7.2.2008 13:32

eman3

Re: Re: Re: Re: Re: tajne se voli tehdy, kdyz se na tom zakonodarci

Ano, Vlček je opravdu socan...

0/0
7.2.2008 13:33

Najdete na iDNES.cz