Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ústeckým politikům nahání strach volební kampaň mosteckého sdružení

Letošní krajské volby v Ústí nad Labem se mohou v ledasčem podobat posledním komunálním volbám v Mostě. Sdružení Mostečané Mostu v nich uspělo i díky neobvyklé kampani, při které se rozdávala jízdní kola, vánoční cukrovinkové kolekce a počítače a po vítězství se losovalo o Škody Fabie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Anzolleto

Současní krajští politici si nic dobrého nezaslouží.

Je to divný svět a divné věci,když je pro lidi třeba,

pálit laciné žito v peci, aby zdražil chleba.

                                                                               V+W

Je zajímavé, jak za vlády ODS v tomto zuboženém kraji vyrostly další chemické továrny na zpracování biolihu. V nich se zpracovává úroda našich polí na biolíh, který se míchá s benzinem. Pak se nemůžeme divit, že obilí začíná být drahé. Přitom poslední průzkumy ukazují, že škodliviny jsou i v produktu spálenin z této směsi. Ale doporučuji návštěvu Trmic, nebo stačí pouze návštěva centra Ústí n.L. Smrad tam se linoucí, vám zcela spolehlivě zvedne žaludek.

Pryč z krajských orgánů se zástupci ODS, kolaborující ČSSD i KSČM.

0/0
7.2.2008 10:36

Anzolleto

Šulce nemusím.

Také memusím Šulce jako krajského hejtmana. Nadutec, který rád sklízí slávu a neúspěchy hází na druhé, nebo kritiky zesměšňuje nemá na kraji co dělat. A to ho ta ODS ještě zvolila svým lídrem!  Jak vidět mostečané ho již mají plné zuby a Šulc se začíná bát o teplé místečko. Mnoho úspěchů přeji mosteckému sdružení.

0/0
7.2.2008 9:09

Spyrit

Změna může jen prospět.

V minulých volbách jsem volil pravicovou ODS. Vzhledem k osobní zkušenosti z jednání pana Šulce, kdy na kritiku odpovídá z pozice své moci (včetně pocitu, že může i lhát a označovat kritiky za hlupáky) a nikoli jako zastupitel voličů,  nemohu volit žádnou z profláklých stran jako jsou KSČM, ČSSD a bohužel i ODS. Představitelé těchto stran mi předvedli, alespoň v tomto kraji, jak může dobré korýtko zkazit charakter. Arogance moci z těchto zastupitelů jen čiší. Budu proto volit kteroukoli stranu, nebo společenství, která slíbí odpovědnost vůči voličům a tuto podpoří i možností odvolání, v případě zneužívání této moci. Chci takové zastupitele, kteří nebudou škodit lidem v této již zase zdevastované krajině,  budou aktivně rozšiřovat pracovní místa pro nezaměstnané (v současnosti zanedbaný úkol) a budou dbát na dobrou hromadnou dopravu (rozbitou dnes vedením kraje).Proto musím konstatovat, že pokud mostecké sdružení příjde s tímto přístupem budu je volit.

0/0
7.2.2008 8:33

mfVčera

Podvodník prezidentem?

V pondělí 28.ledna 2008 v poledne bylo podáno na Václava klause s manželkou trestní oznámení, které se týká převodů pozemků v Libni za netržní cenu z majetku Hlavního města Prahy. Bylo tím v červnu 2005 porušeno usnesení Zastupitelstva hl.m. Prahy č. 45/37 ze dne 12.9.2002. Kromě manželů Klausových bylo podáno toto trestní oznámení rovněž na 4 osoby z Magistrátu hl.m. Prahy, mezi nimiž je i primátor MUDr. Pavel Bém. Další osobou označenou v trestním oznámení je JUDr. Ivan Přikryl. Text trestního oznámení je dostupný na požádání na adrese : m2008@volny.cz. Trestní oznámení má celkem 9 stran textu a dalších 101 stran v příloze. Je tam řada dokumentů dokládajících nelegálnost majetkových transakcí jak s pozemkem, tak i s pořízením bytů.

0/0
6.2.2008 23:26

odesák

Sdružení SSM má podporu i v Teplicích

I tepličané si přeji něco obdobného,co je v Mostě.Už nechceme to,co je tam dnes.

0/0
6.2.2008 23:23

iuos

hmm

ty jsi z teplic?

0/0
7.2.2008 9:19

Anzolleto

Re: hmm

My cizinou jsme bloudili, leč z teplic nebyli.

Odjakživa správně česky tj. z Teplic.

0/0
7.2.2008 10:23

honzajaka

Takhle

se na ODS musí, oni sice budou kopat jak umírající kobyla ale nakonec sklapnou hoši kufry;-DR^[>-]

0/0
6.2.2008 17:50

Deliveres

To co se stalo v Mostě,

byl ten největší podvod v historii voleb. Zbohatlý komunista nabízel v romském sídlišti Chánov za každý hlas 1000 Kč a ještě před volbami slíbol, když jeho strana vyhraje, tak prý se bude losovat o 3 škodovky. Ano, losovalo se a všechny vyhráli jeho zaměstnanci, kteří je potom vrátili. Nyní se tato strana těší, jak si v tomto roce nakrade z dotací na výstavby. Po dalších volbách tyto zloděje zavřeme bez milosti.

0/0
6.2.2008 17:11

Anzolleto

Re: To co se stalo v Mostě,

Praví modře placený pták. Ve stylu svého předsedy Topolánka důkazy předložit nemusí. On je totiž ani nemá. Zapoměl, že místní zastupitelé nemají imunitu a proto pokud by existoval důkaz, byli by již minimálně vyšetřovaní policií. Ale jak vidět příznivci modrých ptáků vždy před volbami začnou vylézat s kriminalizací protivníků. Ve stylu fašistického Německa a komoušů. Je vidět odkud modří ptáci čerpají své zkušenosti. I když jsem komunisty označený pravičák a člen KANu z roku 1968 a přeji si pravicovou vládu, musím konstatovat, že do ODS nalezla celá řada překabátěných komoušů, kteří z této strany opravdovou pravicovou politiku zcela vymýtili. Proto přeji mosteckému sdružení plný úspěch.

0/0
7.2.2008 9:22

cz.pete

Takhle to vypadá když má volební právo každý pitomec

Demokracie sice je asi zatím nejlepší systém dělby moci, který lidé vymysleli, ale ty nevzdělané masy s volebním právem, které rozhodují na základě instintků a pocitů a nemají žádný přehled (tedy kromě toho, na jakém večírku se objevila jaká celebrita a co měl soused k večeři), je prostě cesta do záhuby. Tento případ kupování hlasů  je pro mne osobně asi zatím nejnebezpečnější fenomén, co se po listopadu 89 objevil. Za tyto praktiky bych byl pro vyloučení strany z voleb.

0/0
6.2.2008 14:44

Anzolleto

Re: Takhle to vypadá když má volební právo každý pitomec

Plně souhlasím. Pak bychom ale museli z voleb vyloučit komouše, rudorůžáky i modré ptáky, protože ti všichni si v minulosti i současnosti kupují prodejné kreatury, které za mizerný peníz budou volit třeba opice. Peníze z daní obanů rozhazují na volební kampaně svorně a velkoryse všechny partaje a  sdružení. Na zchudlém Severu, kde je v současnosti opět vysoká nezaměstnanost, neřeší se problémy a pouze se argumentuje minulostí, se nelze divit, jaké jsou účinné metody pro získání voličů. A ty využívají a využívaly opět svorně všechny  partaje a sdružení.

0/0
7.2.2008 9:32

sageorg

K mazání..........

medu kolem huby,přidávají "dárečky"?A proč ne.Je to jejich věc.Když si vzpomenu na torzo "modré šance",jsem pro!;-)

0/0
6.2.2008 14:01

houba_

jejich cilem je

aby uz Sulc nebyl hejtmane - tak pod to se podepisuju

jinak to co bartl v pripde SMM nazval uplacenim volicu se bezne nazyva predvolebni sliby

0/0
6.2.2008 13:58

Nezastavitelny.Fidel

Uplácení voličů

no když si vzpomenu na porcování medvěda, tak se musím jen usmát:-) fandím jim, doufám, že všem nakopou prde/le ať spadnou z těch větví:)

0/0
6.2.2008 13:33

mtis

To musí být fakt hodně movitý podnikatel...

SMM v Mostě slíbilo například svoz odpadů zdarma, snížení ceny za teplo nebo bezplatnou dopravu pro školou povinné děti. Jestli se něco podobného objeví i v kampani do krajských voleb zatím není jasné. "Představa o kampani se rýsuje. Bude mít i takzvaně nestandardní podobu. Jdeme ale do voleb proto, abychom uspěli. Mluvit budeme o dopravní obslužnosti, spravedlivém rozdělování peněz, kriminalitě nebo životním prostředí,“ vyjmenoval Ryba.

0/0
6.2.2008 13:29

dodad

Re: To musí být fakt hodně movitý podnikatel...

Pokud se dostane ke korytu tak se mu to mnohonasobne vrati. Asi pochopil, ze je to levnejsi nez uplacet politiky a uredniky.

0/0
6.2.2008 13:32

houba_

Re: To musí být fakt hodně movitý podnikatel...

nemusi byt tak bohaty:

- svoz odpadu je zdarma v mnoha mestech a mesta to obvykle nic nestoji

- cena za teplo je stanovena dodavatelem UE (dodav teploc prakticky v celem kraji), ve kterem severoceska mesta sedi v predstavenstvu a mohou cenu stanovovat,  jim (rozumej kuberum, bartlum a sulcum) pouze poklesnou dividendy

0/0
6.2.2008 14:02

prasak1

jj, tyhle jsou mi sympatický, alespoň nelžou ...

na nic si nehrajou, žádný mobilizace, žádnej vítěznej únor, zkrátka řeknou na rovinu, občane, jdeme si tam nakrást jako ostatní, ale žádný bulíky ti na nos věšet nebudem. R^

0/0
6.2.2008 13:26

jka2005

komunističtí odpadlíci v ODS a ČSSD

Myslíte si, že jsme jen lůza, že se nás nemusíte bát.

0/0
6.2.2008 13:24

Anzolleto

Re: komunističtí odpadlíci v ODS a ČSSD

však jednou obejde vás hrůza

až pod okny vám budem řvát,

hej křečkové a bařtipáni

je čas budeme účtovat

Už aby tady ta doba byla a mohli jsme vyházet z oken ty znovu tam nalezlé překabátěné komouše z ČSSD i ODS. Pro členy KSČM bych rezervoval také okénko. Takže shrnuto: Za opravdu pravicovou stranu šel bych  světa kraj, šel s hlavou odkrytou a šel bych bos. Leč v Čechách marno hledati a mohu říci jen jediné: "Nas..ti!"

0/0
7.2.2008 10:20

ppelc

Sicilie hadr

no comment

0/0
6.2.2008 13:20

Najdete na iDNES.cz