Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Případ znásilnění sedmileté postižené dívky zamířil před soud

Táborský krajský soud se začal zabývat znásilněním nyní osmileté dívky z Pelhřimovska. Sluchově a mentálně postiženou holčičku podle obžaloby na konci roku 2006 zneužila matka se svým druhem. Oba obžalovaní se k činu přiznali, vinu ale před soudem svalovali jeden na druhého.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Nonepasa

Pokr.

Dobré, že. Fascinuje mě skutečnost, kdy lidé nejsou seznámeni dostatečně s případem odsuzují lidi, ale hlavně ubližuji dětem svým mediálním zájmem o tyto kauzy. Mohl bych případně poskytnout i další skutečnosti v tomto případě, ale myslím si, že vzhledem k dětem by to bylo neetické. Víte, také to, že znalecký posudek na dotyčnou dívenku byl vypracován se vším všudy da necelé 2 hodiny, Jen si nedokážu představit jak? Jak mohl být vypracován, když dívenka je zcela hluchá, vůbec neovládá znakovou řeč, nemaluje, je hyperaktivní a nekomunikuje. Pan Bohuslav se již těší po případném odpykání trestu na svého nyní jednoročního syna. Jak bylo uvedeno, který mu byl soudem svěřen do jeho péče.

0/0
6.2.2008 0:24

Nonepasa

A co Policie??

A co dělala Policie? Víte vůbec, že Policie sebrala dotyčného Bohuslava S. až za tři dni po udání a nahlášení na Policii ČR OO Humpolec, které učiňila matka. Dotyčný měl dost času, aby zneškodnil většinu záznamu a připravil se na Policii. Je toto normální práce Policie? Nepochybyla? Vyšetřila vše jak měla? Podrobila HDD počítače analýze? Víte, že těmito uveřejněnými články u Vás v tisku - bulváru ubližujete vlastně těm dětem, jak se na ně bude dívat okolí, to Vás asi vůbec, ale vůbec nezajímá. Dívenka byla jak bylo uvedeno omámena éterem, jak tedy mohla kopat, křičet atd. (jak uvádí Blesk) divné néé, hold asi další výplod fantazie bulvárního tisku.  Víte, že veškerý záznam (DVD aj.) bude po skončení vyšetřování vrácen majiteli tedy dotyčnému Bohuslavovi S. a bude záležet jen a jen na něm jak s ním naloží!!

0/0
6.2.2008 0:15

astatic

Zabít...

Zabít a zakopat. :-©

0/0
5.2.2008 20:41

opportunity

Re: Zabít...

Jenom zakopat. ;-€

0/0
5.2.2008 20:48

smajlicek

Zrůdy

Oba ke zdi a oba zastřelit!!! Matka??? Panebože!!! Nosím dítě 9 měsíců pod srdcem, cítím každý pohyb, jsem to já "MATKA", která ho přivede na svět. Od počátku mám k dítěti blíž, cítím jinak než muž... Tak by to alespoň mělo být. Matka má být ochráncem a milující osobou. Jak může matka "přinést" vlastní dítě a podílet se na něčem podobném??? Proboha, smažila bych ji v rozpáleném oleji!:-©

0/0
5.2.2008 9:16

orinka3

Bože, to je hnus

Člověku by bylo líp, kdyby o podobných případech vůbec nevěděl. Ubohá holčička. Takovým pachatelům není žádný trest dost vysoký.

0/0
5.2.2008 9:09

erben3

.

Zastřelit. Oba. Rv:-©

0/0
5.2.2008 8:54

singlemalt

Podobných hrůz nějak přibývá.

Týrání dětí je téma, které u nás téměř nikdo neřeší a počet případů ( možná jen častějším uveřejněním) raketově roste.

0/0
5.2.2008 6:22

Najdete na iDNES.cz