Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Můj částečný pokus vcítit se do Mirka Topolánka

Možná to zní na první poslech pošetile, ale rozhodl jsem se vcítit do duše premiéra Topolánka. Nečiním tak jen kvůli jeho čtvrtečnímu sněmovnímu střetnutí se socialistou Davidem Rathem (oba muži v něm dostáli pověsti gentlemanů a používali slov "hulvát" a "hovado").

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Wes Parmalee

Topolánek

Je tak hloupý a nebo toho blbce ze sebe jenom dělá?

0/0
2.2.2008 11:20

rezjir

Re: Topolánek

to si pište, že to jenom tak dělá.

0/0
2.2.2008 15:28

jajaja00

soudruhu autore,

tušíš vůbec, prč Topolánek to slovo použil ? má si nechat sr.t na hlavu ? Chápu, že v té chvíli byla vhodnější pistole. Ale s kulkama z ho.na, protože železa je na tyto bolševické svině škoda.

0/0
1.2.2008 16:30

sageorg

Bez vcítění -

s lidmi,jako je Rath a Paroubek se jinak jednat nedá.Jednoduše to zkouší a čekají,kdy Topolánkovi rupnou nervy,totálně ulítne a sebe tak znemožní.I takové metody patří k boji o moc,o koryto.Rath,za tiché podpory Paroubka,s těmito způsoby vplul na ministerské křeslo.;-)

0/0
1.2.2008 15:26

rezjir

Re: Bez vcítění -

Při vysoké inteligenci pana Topolánka je nutné považovat jeho každé tzv. rupnutí nervů za pouhé divadlo.

0/0
1.2.2008 21:05

rezjir

Činy pana Topolánka

je nutné posuzovat ve vztahu k jeho vysokému IQ, s nímž se svého času sám chlubil. To znamená, že veškeré úlety dělá naprosto vědomě s cílem získat nějakou výhodu pro sebe, s cílem odvrátit pozornost od něčeho podstatného. Všimněte si, o obsahu včerejších interpelací jsme se nedozvěděli zase nic, pouze jsme se dozvěděli,co si mezi sebou vyštěkávali Vysoký Kim Ir-Sen s Rathem. Zkrátka Vysoký Kim dobře ovládá umění maskovat, které se naučil svého času v Kroměříži. Aby zamaskoval, co se tam tehdy stalo, stal se jedním z čelných protagonistů tzv. televizní krize. Ta dokonce odvrátila pozornost i místních tiskovin od Topolánkova neumětelství zatopit některým Kroměřížanům k černým obrazovkách všech Kroměřížanů. Jak jednoduché, že ano? Zkrátka v Kroměříži se zrodil jeden poltiik, tak jak ho známe dnes. Dokonce vybaven používáním těch či oněch výrazů. Už v tomto období o sobě byl schopen veřejně a písemně prohlásit, že "není žádným po*erou". 

0/0
1.2.2008 7:08

jajaja00

Re: Činy pana Topolánka

...ano, jsi stále stejný debil. Pozor na progresi.

0/0
1.2.2008 16:32

Harry_sportsman

Re: Re: Činy pana Topolánka

Jájínku, pozor na infarkt ! V tvém věku už nadměrné rozčilování může být nebezpečné ... :-)

0/0
1.2.2008 18:05

Najdete na iDNES.cz