Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Není ochránce dětí, říká exmanželka muže, který blokuje úřad

Její bývalý manžel tři dny blokuje spolu s dalšími členy sdružení K 213 vchod do Úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí. Martina Fialová jeho počínání nechápe a říká: Tito lidé nejsou ochránci dětí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

nokianew

Zběsilí otcové, bojovné matky....

.... chudáci děti. Největší obavu mám z toho, že se tyto stavy nejvíc podepisují na dětech. Jak potom mají uzavírat nějaké normální svazky.... To si všichni myslí, že manželství - svazek na celý život  - je přežitek??????? Je to neštěstí, když dítě nemá kolem sebe vzor otce a matky - muže a ženy ve společnosti.  Je z toho smutno..... :-/ . A kolikrát ty rozvody jsou naprosto ....

Nechápu, že člověk neví, koho si bere - nebo se všichni berou po půlroční známosti???? :( Dekadence... :(

0/0
28.1.2008 15:05

danca14

Bojkot MPSV

Já jsem docela zvědavá, jestli ti ukřivdění pánové opravdu půjdou dělat bojkot před MPSV, nebo je to jen další divadelní kousek. A jestli přece jenom půjdou a policie je od tamtud vyprovodí, moc se těším na ty komentáře. Z policie se pak nejspíš stane "represivní orgán ve službách přisluhovače militantních feministických skupin";-D a možná se dočkáme i dalších perel ;-D. Měli by si na ministertvo přizvat odborníky na asertivitu, psychiatrii a psychologi, samozřejmě samé muže, aby K213 hned zbytečně nerozdráždili. Z toho by mohl vzniknout zajímavý materiál.;-D

0/0
25.1.2008 15:56

rohatey

Soudruh z ODS Nečas

by se měl naučit rozlišovat pojmy a dojmy. Ona třeba každá vražda nemusí bít trestným činem vraždy, třeba taková vražda v sebeobraně může být zcela beztrestným činem přiměřené obrany.

Zrovna tak by to mělo být s tím neplacením alimentů, budiž je to u nás trestné,  ale zase by ten zákon měl rozlišit jedno neplacení od druhého neplacení, ono pokud je to neplacení obranou proti patologické matce která potomky vychovává k nenávisti a odporu k otci, tak by se to i tady mělo posuzovat jako naprosto přiměřená sebeobrana.

0/0
25.1.2008 13:19

čarovná rybí kostička

Re: Soudruh z ODS Nečas

Něco přes čtyřicet pan Fiala zatím srší silou a vede partyzánskou válku. Svejm klukům ukrad klidné dětství a bumerang se vrátí. V lidském životě potřebuje k opsání trajektorie desítky let. S vnoučátkama nikdy blbnout nebude a s největší pravděpodobností mu, až bude potřebovat, nedonese nikdo do postele ani sklenku vody. Tož tak.

0/0
25.1.2008 13:51

danca14

Re: Re: Soudruh z ODS Nečas

R^ Každému, co jeho jest. A panu Fialovi to obzvlášť přeju.

0/0
25.1.2008 14:00

rohatey

Re: Re: Soudruh z ODS Nečas

Tož tady je i ta drobná otázka jestli těm chlapcům zcela náhodou neukradla to dětství třeba ta  "milující" matinka.

0/0
25.1.2008 20:01

anžto

z čeho fiala žije?

můžete mi někdo říct z čeho ten pán žije, když nepracuje? kde bere na soudy a jiné své aktivity? 

0/0
25.1.2008 11:59

danca14

Re: z čeho fiala žije?

Třeba poskytuje draze placené poradenství pro boj proti ženám všech profesí(rozuměj feministkám) a jejich zrádným přisluhovačům z řad mužů ;-D .  Soudě podle některých níže uvedených příspěvků, pár zamindrákovaných ubožáků by mu nejspíš vydělat dalo ;-D

0/0
25.1.2008 12:28

rohatey

Re: z čeho fiala žije?

Já bych řekl že p. Fialu zdejší zfeminizovaná justice, dohnala až do této extremní situaci,  že namísto normálního života a práce se rozhodl pro soukromou partizánskou válku. Osobně ho chápu, jsou bohudík lidé kteří před takovýmto bezprávím nesjou ochotni ustoupit, pokud pak zjistí že právo nelze sjednat právní cestou, pak nevidím nic divného na tom že začnou válčit stejnými prostředky, tedy právo i porušovat, tohle platilo v každém bezpráví. :-/ Mě osobně kdyby se stalo   že by stará společné děti vychovala k odporu a nenávisti ke mě, a potom jsem se za nějakou sebeobranu neplacení alimentů dostal třeba do kriminálu, tak to by po propuštění zřejmě vyžadovalo daleko ostřejší prostředky k nastolení spravedlnosti. 

0/0
25.1.2008 13:11

čarovná rybí kostička

Re: Re: z čeho fiala žije?

Máte na mysli nějaký soukromý lynch?:-©

0/0
25.1.2008 13:17

rohatey

Re: Re: Re: z čeho fiala žije?

Jo, jo konečně jednou správná a logická úvaha, ono sedět kvůli nějaké pomstychtivé šílené babě v kriminále to už se nedá kompenzovat nějakou obyčejnou nadávkou.  :-)

0/0
25.1.2008 13:24

čarovná rybí kostička

Re: Re: Re: Re: z čeho fiala žije?

Jak říkám Rohatče, k ručníkářům. Tam bys měl možnost legálně vládnout až čtyřem ženám a po rozvodu dítě automaticky PATŘÍ otci.

0/0
25.1.2008 13:41

anžto

Re: Re: z čeho fiala žije?

pokud vím když se rozvedli bylo staršímu dvanáct a mladšímu 9, pokud měli v tomhle věku s otcem skvělé vztahy nikdy by se nepochroumali - pravda je asi někde jinde že jo - proč prostě někdy neuznat že otec je debil a děti ho prostě rády nemaj, a nemusí to být chybou matky - vy jste s nimi v rodině nežil. Jinak smaozřejmě taky mi vadí postupy soudů kdy se třeba děti nepůjčují dle rozsudku a soud s tím nic nedělá, ale nemůžete vědět že v tomhle případě či jiném je to vinna matky na sto procent. Včera tady o panu fialovi byl i článek, kde vypovídali mimo jiné zaměstnanci školy a na vlastní oči viděli co je pan fiala za ubožáka.   

0/0
25.1.2008 13:28

danca14

Re: Re: z čeho fiala žije?

Chudinka pan Fiala!  A ty ošklivé feministky!;-D Takový světec! Moudrý! Tolerantní! Rozvážný! A to vystupování - jako ten beránek! ;-D;-D 

0/0
25.1.2008 13:32

čarovná rybí kostička

Re: z čeho fiala žije?

Z čeho žije známo není (na stránkách K231 děkují za nějaké sponzorské dary a k dárcovství vybízejí).

Co propagují známo je. Nechápu proč nejdou k ručníkářům.

"Nuže, co je tedy hlavní příčinou takového úpadku, čím jsou zasaženy dnešní rodinné svazky, že se tak snadno a nenávratně rozpadají? Je to ztráta, spíše bych řekl naprostá absence vůdčího principu v rodině, jehož zárukou i ztělesněním vždy v minulosti byl otec rodiny. Nelze si představit setrvalou funkci rodinné pospolitosti bez řádu, jenž je dán člověku shora stejně jako zdola, onoho řádu, který vytváří smysl i harmonii v rodině, v obci i ve státě. Ten řád se nazývá PATRIARCHÁT."

0/0
25.1.2008 13:15

_m-

Re: Re: z čeho fiala žije?

Správně!!!!! A mlčet - přeslice!

:-P

0/0
25.1.2008 13:21

anžto

Re: Re: z čeho fiala žije?

:-) hehe, je vtipné když tento úchylný spolek nadává ženám - feministkám a sami se považují za polobohy - to už je spíš nějaká sekta ne? :-)

0/0
25.1.2008 13:30

rohatey

Re: Re: z čeho fiala žije?

No jo sponzorské dary, to mě nenapadlo, když jsem u nich na WWW prostudoval ty prosincové zrůdnosti co se děly  teď nevím u kterého soudu, kdy soudružka soudkyně naprosto protiprávně nařídila justiční stráži že tato musí odebrat telefony a záznamní zařízení při vstupu do soudní budovy vybraným jedincům a potom tato soudní čůza v soudní síni dokonce prohlásila že ji momentálně Ústava ČR nezajímá, tak to jsem se tak rozčilil že jsem těm pánům z K231 okamžitě odeslal 500,- Kč jako sponzorský dar na tuhle spravedlivou válku a opravdu by se mi nelíbilo aby tyhle peníze skončili u nějaké feministické fúrie jako šminky na ksicht. :-)

0/0
25.1.2008 13:34

_m-

Re: Re: Re: z čeho fiala žije?

Nemáš být tak důvěřivej.:-P

(K213 a K231 jsou dva dost odlišné spolky)

0/0
25.1.2008 14:06

rohatey

Re: Re: Re: Re: z čeho fiala žije?

Hele hlupko tady není důležité zda K213 nebo K231 ale číslo bankovního účtu, jestli o tom v pozici uklízečky nevíš. :-)

0/0
25.1.2008 19:43

_m-

Re: Re: Re: Re: Re: z čeho fiala žije?

No inteligente - tak to je sakra rozdíl !!! K 231 to byly osobnosti, K213 je banda magorů - tolik jsem v pozici uklízečky pochopila.

0/0
25.1.2008 22:25

rohatey

Případ p. Fialy neznám těžko tedy mohu soudit

Soudit však o tom jak absurdně rozhoduje naše feminizovaná justice to ovšem máme možnost všichni na případě obecně známém, což jsou chlapci Mauerovi.

Tam je zcela normální otec, bezkonfliktní, který vždycky platil, pomáhal bejvalce když potřebovala, měl s ním dobré vztahy, měl dobré vztahy s jejími rodiči i se svými dětmi. Potom došlo k té události že ta matka tak hrubě selhala že ji ty děti museli odebrat. V normální situaci normální justice by ty děti tak cca do 1 měsíce předali do výchovy otci, v případě zfeminizované justice soudních čůz, tomuto normálnímu otci zakázali na 3/4 roku se s dětmi stýkat, v současné době nějaké čůzi z Klokánku blahosklonně rozhodují kdy a jak často Coufal chlapce uvidí, a o tom zda chlapce předají otci už dlouho bádá nějaká další feministka z oboru psychologie, já bych dneska docela věřil že čůza z oboru psychologie prohlásí že dětem se líbí v Klokánku, že to je jejich rozhodnutí a otec má právo akorát platit.

0/0
25.1.2008 10:48

rohatey

Pokračování

Tedy státní zfeminizovaná moc se chová zcela stejně jak ta patologická matka, proplachuje dětem mozky a potom demagogicky tvrdí že to je prý rozhodnutí těch dětí, protože k "lásce" děti nelze nutit a "lásku" dětí si Coufal musí zasloužit, nebo podobné zhovadilosti..

Proboha ale žádám zdejší feministky aby mi tady nepsali ty bláboly typu jak je možné že si otec nevšimnul, že ony by si určitě všimli, nebo že Coufal je možná nebo snad nebo prý členem té sekty atd.. Pokud jde o to všímání nebo nevšímání tak osobně se nedivím že otec který děti vidí jenom příležitostně si nevšimne, protože na těch chlapcích vidět nic není, ono když dítě dostane facku tak to je na jeho psychice vidět ještě večer ale za dva dny už vidět není nic, takže tady bych se spíš podivoval že si nevšimli pedagogové ve škole kam ten chlapec denně chodil, když musel být určitě občas ve stavu kdy to vidět ještě bylo.

0/0
25.1.2008 10:49

rohatey

Řekl bych že tuhle absurdní a nemorální situaci

by vyřešila jednoduchá úprava občanského zákoníka, kde se např. uvádí že potomka lze vydědit pokud se chová k rodiči v rozporu s dobrými mravy, což se ovšem týká evidentně jen potomka dospělého. Toto by chtělo rozšířit i na potomka nezletilého a k tomu dát možnost se takto vyvázat i z výživného, protože to je to samé jako dědění, tedy peníze a majetek.

Důvody bych viděl následující: co potomek v nedospělém věku dělá nebo jak se chová za to nese zodpovědnost matka které byl svěřen, na té by potom bylo to rozhodnutí jestli potomka bude vychovávat k odporu k otci a riskovat tuhle eventualitu vydědění nebo zda potomka bude vychovat k normálu aby otec musel platit a potomek mohl konzumovat a dědit. Jinak milé feministky neohánějte se zase demagogicky nějakou svobodnou vůlí dítěte, dítě minimálně do puberty kouká na rodiče jako na svatý obrázek a dělá jen to co chtějí ti rodiče, tohle vím z osobních zkušeností.

0/0
25.1.2008 9:01

rohatey

Pokračování

Tahle úprava by byla zásadním přínosem nejen pro naše povědomí spravedlnosti ale i naše povědomí morálky. Aby někdo žil z peněz člověka ke kterému má nějaký zásadní odpor to nedělá snad ani prostitutka, i ta prostitutka nevezme peníze od úplně každého člověka, v tohle nemorálním stavu vychovávat dítě to je evidentně ohrožování mravní výchovy, z takového dítěte musí nutně vyrůst psychopat.

Na druhé straně ti postižení otcové kteří jsou psychicky deptáni tímhle absurdním bezprávím kdy mají posílat měsíčně značné peníze někam odkud se jim vrací akorát nenávist nebo dokonce posměch, by se z téhle psychicky a morálně neúnosné situace dostali a mohli by investovat do potomků (nebo i cizích dětí) kteří si jich váží. 

Ale takovéhle rozumové úvahy Nečas určitě schopen není :-(

0/0
25.1.2008 9:08

zbynek._s

Na dětech kromě otce Fialy nikomu nezáleží

Dovolte otázku: Trpí snad Fialovy děti nějakou nouzí? Ale vůbec ne. Žijí víceji než jiné a velmi nadstandartně! Jejich matka dostala od pana inženýra i českého státu spousty peněz a mnohokrát. Dokonce i od ministerstva tak zvané spravedlnosti!

Všechno jen proto aby s deviantními feministkami vychovaly z kluků  tupé nástroje pomsty a udržely s vládou  o něco déle sociálfašistický systém, který tu je. Na dětech kromě otce Fialy nikomu nezáleží! 

0/0
25.1.2008 6:33

nictipotomnení

Re: Na dětech kromě otce Fialy nikomu nezáleží

Ty seš debil, běž se tam taky postavit. Nedivím se, že tě manželka kopla do pozadí. S psychopatem žít, to aby se bála o sebe i děti.(Y)

0/0
25.1.2008 8:03

anžto

Re: Re: Na dětech kromě otce Fialy nikomu nezáleží

nemá cenu, je to fialův kámoš, patří taky do spolku, vůbec na něj nereagujte.-)

0/0
25.1.2008 11:55

whocares

Jsou to psychopati

Doufám, že s nima Nečas vyběhne !!!

0/0
25.1.2008 0:08

whocares

Jsou to ps

0/0
25.1.2008 0:07

beepee

Názor

Myslím, že v 16ti letech je člověk dost kompetentní k tomu, aby sám rozhodl, jestli se chce se svým otcem vídat. Dokonce natolik kompetentní, že sám dokáže rozhodnout, jestli se chce se s svým otcem navázat vztah i přes seběvětší odpor matky. Znám to ze své blízkosti. Pokud má dítě na jednoho z rodičů negativní vzpomínky, nedonutí ho nic a nikdy! Myslím, že pokud se rodiče o dítě soudí, je to jen a jen horší. Je mi 20 let takže dobře vím, o čem mluvím. Možná by pomohlo, kdyby oni otcové nemysleli jen na sebe, a nechali volbu i na dětech. To, že je permanentně staví do role nesvéprávných a ničemu nerozumějících prcků, ničemu nepomůže.

0/0
24.1.2008 23:23

zbynek._s

Názor. Jistě, pak už svobodné dítě čekají sebevraždy

Jistě, pak už svobodné dítě čekají  konflikty, a také ve 30 letech života sebevraždy, nejčastější příčina smrti mladých mužů.Například.

Ale jde to i jinak. Buď dát dít, hlavně syna, tátovi nebo když má dítě od matky v hlavě chrousty, je lépe ho dát do společné střídavé péče,To ale u nás nejde, protože přemíra parazitujících soudkyň a sopciálbab by přišla o snadnou obživu a  hlavně ubylo by rozvodů, které vláda  s Nečasem a za pomoci femionofašismu podporuje. Vůdcové velkých stran jsou názorným ukazatelelem poddanému lidu, jak rozíjet své rodiny. Člověku se z nich zvedá žaludek!

0/0
25.1.2008 6:23

rohatey

Re: Názor

Svatá pravda v 16 letech je člověk kompetentní rozhodnout, s tím naprosto souhlasím. Zároveň  však v situaci kdy se 16 letý  "člověk"  rozhodne že s otcem nechce mít nic společného tak v téhle situaci by měl mít ten otec právo  potomka vydědit a vyvázat se i z placení výživného, protože potomek  se takto zjevně chová v rozporu s dobrými mravy. :-) Zříci se otce a  zároveň konzumovat za jeho peníze, to normální člověk dělat nemůže, to snad by bylo morálnější živit se krádežemi v samoobsluze.

0/0
25.1.2008 9:31

Ellvirre

chudáci děti

Doufám, že paní Pavlová je konečně člověk na pravém místě. A moc jí fandím a přeju hodně sil. S podobnými ,,tatínky" jako je pan Fiala je třeba už něco dělat. Oni se nejen snaží vyhnout svým povinnostem ale také používají své děti jako nástroj pomsty. A nezaměstnaní neplatiči výživného? Znám jednoho co neplatí již několik let. Ač nezaměstnaný, postavil si nový dům a má už třetí nové auto. Snad už někdo vymyslí spravedlivou páku jak těmto případům zamezit. A vůbec-jak si může někdo dovolit nepustit jiného člověka do práce? To není omezování svobody a porušování práv? Jak to, že ty rádoby tatínky nikdo nepotrestá?

Věřím paní Pavlové, že je objektivní a má na srdci především zájmy dětí. Vždyť každá ta malá dušička si zaslouží lásku a klid. Když už ne s oběma rodiči, tak alespoň s jedním. Ale jak mu to má ten rodič dát, když ho bývalý partner neustále napadá a ničí?

Hodně štěstí paní ředitelko! 

0/0
24.1.2008 23:15

kouc

Alimenty.

Kdo neplatí alimenty na své děti,o tyto děti nestojí.To,že je neplacení alimentů trestným činem je naprosto v pořádku.Zkuste třeba nesplácet 7 let půjčku od banky.Soudy k tmuto přistupují velmi benevolentně.Po nezaplacení alimentů by měla následovat okamžitá exekuce majetku.Tím se samozřejmě nezastávám matek,které přes nařízení soudu brání styku otců a dětí.Tohle pánové píši jako otec dvou dětí.

0/0
24.1.2008 22:29

daaaanyyyy

Re: Alimenty.

trochu se mylite v tom, ze podle vaseho nazoru asi trestne stihaji neplatice hypoteky, coz neni pravda

0/0
24.1.2008 23:55

Lesi

Re: Re: Alimenty.

Tak jinak - pokud bych své dítě posílala ven nahaté a hladové, podvyživené, nechala ho spát v lepším případě doma na zemi, v horším venku pod mostem, tak by mi ho jednak sociálka odebrala, jednak bych já sama nejspíš byla postavena před soud za zanedbání povinné výživy, týrání svěřené osoby apod. Otcové, kteří neplatí na dítě ani korunu, dělají to samé - akorát spoléhají na to, že druhý rodič má dítě (na rozdíl od nich) opravdu rád a o dítě se řádně postará i přesto, že oni na dítě kašlou.

0/0
25.1.2008 9:14

Pan Navratil

Re: Re: Re: Alimenty.

A není to náhodou tak, že když je dítě svěřeno vám, tak se máte starat vy? Otci z kdovíjakých důvodů svěřeno nebylo!;-)

0/0
25.1.2008 10:33

_m-

Re: Re: Re: Re: Alimenty.

I ty Brute?

0/0
25.1.2008 11:10

Lesi

Re: Re: Re: Re: Alimenty.

Jistě, ale i otec má soudně stanovené své povinnosti, které si musí plnit ;o) Matka nemůže říct - ale já o děti pečuji, starám se o něj, posílám ho do školy, učím se s ním, chodím s ním lékaři a bla bla bla... holt nahatej a podvyživenej je protože si svoji povinnost neplní tatík...

0/0
25.1.2008 11:47

rohatey

Re: Alimenty.

Pokud je situace taková že dítě nenávidí otce a odmítá se s ním byť jen stýkat  tak by bylo vhodnější srovnání: chtít po takovém otci aby posílal výživné tak to je stejné jako chtít po někom kdo žádný úvěr nedostal aby tenhle neexistují úvěr splácel.

S tím aby bylo to  neplacení alimentů trestným činem tam kde se potomci chovají normálně s tím bych i souhlasil, ovšem v zájmu vyváženosti zákona by se to potom mělo vztahovat i na všechny  ostatní podvodníky a dlužníky.

0/0
25.1.2008 9:25

Lesi

Re: Re: Alimenty.

"chtít po takovém otci aby posílal výživné tak to je stejné jako chtít

po někom kdo žádný úvěr nedostal aby tenhle neexistují úvěr splácel"

Jo, ale tak to u nás nefunguje. U nás holt i exmanželky platí úvěry, ze kterých neviděly ani korunu, protože je jejich ex nabral bez jejich vědomí a rozfrcal kdoví kde.

Jinak ohánět se citama je hezký, ale nezletilé děti jsou na péči rodičů závislí, tam je to o odpovědnosti dospělého jedince.

0/0
25.1.2008 11:54

rohatey

Re: Re: Re: Alimenty.

Nechápu proč tady do toho obecného problému pleteš svoje soukromé problémy se svým bývalým.

Odpovědnost dospělého jednince ta tady skutečně je, pokud je dítě svěřeno matce tak by matka měla udržovat s otcem korektní vztahy a dítě vychovávat k normálnímu vztahu k otci, dítě až do věku puberty těm rodičům co ho vychovají věří ve všem a dělá to, co po něm ti rodiče chtějí, to je obecně známá skutečnost. Pokud tuhle odpovědnost matka nemá, tak holt bych viděl za naprosto přirozené a morální že se bez těch peněz otce bude muset ona i ten potomok nějak obejít. Udělat z dítěte svého soukromého spratka  pro nějakou svoji egoistickou válku to je logicky trestným činem ohrožování mravní výchovy, což ovšem po našem zfeminizovaném soudnictví chtít nějaké právo to je snaha opravdu  donkichota.

0/0
25.1.2008 12:58

zbynek._s

Systém prokázal svou zvrácenost

Systém prokázal svou zvrácenost a proto ministr Nerčas tak vyvádí. Komporomituje celou ODS, je to hanebné, lidi je volit nebudou.

0/0
24.1.2008 22:29

kerim003

drzim palce

Myslim ze tato citace staci pro dokresleni cele situace: "ing Fiala je otcem dvou synů, Tomáše (dnes 15) a Martina (dnes 18). Sedm let bojoval o to, aby mohl kluky vídat. Až Mezinárodní soud ve Štrasburku rozhodl v jeho prospěch. Ovšem české soudy své verdikty nikdy nezměnily." Pokud je toto pravda tak s naprosto souhlasim a myslim ze pan ministr by se mel zamyslet jak to napravit.

0/0
24.1.2008 22:04

čarovná rybí kostička

Re: drzim palce

.....Až Mezinárodní soud ve Štrasburku rozhodl v jeho prospěch. Ovšem české soudy své verdikty nikdy nezměnily".  To je formulace, kterou ny svých stránkách resp.K231 používá Fiala, ale o čem soud rozhodl - pro jistotu neuvádí.

0/0
24.1.2008 22:19

zbynek._s

Re: drzim palce, je to pravda, soudci to utajili

Je je to pravda, justice a soudci to utajili  aš jsou povinni rozsudek široce publikovat a navíc ho jeden idiotský soudce v Nymburku odmítl respektovat, protože prý je ve francoužštině a on ji neumí. Takový je stav českého soudnictví, nikomu nevadí, že nymburští soudci činí svému stavu ostudu, protože na dětech parazituje celá justice.

0/0
24.1.2008 22:20

čarovná rybí kostička

Re: Re: drzim palce, je to pravda, soudci to utajili

Co to meleš Zbynďo? Soud ve Štrasburku rozhodl, ýe Fiala nemá platit alimenty?8-o8-o8-o

Vždyť mu dali za pravdu jen ohledně jeho stížnosti k nepřiměřené délce řízení. Jeho stížnost o diskriminaci vzhledem k pohlaví soud zamítl už v roce 2005. O agresivitě pana Fialy nepochybovali ani ve Štrasburku.;-D

0/0
24.1.2008 22:32

čarovná rybí kostička

Re: Re: drzim palce, je to pravda, soudci to utajili

A proč ten rozsudek široce nebublikuje Fiala? Odpověď: protože by sám sobě dal na prdel.(Y)

0/0
24.1.2008 22:39

kouc

Re: drzim palce

Pokud je pravda,že tento "táta" neplatí 7 let alimenty na své syny,pak je to i přes rozhodnutí soudu ve Štrasburku hovado.

0/0
24.1.2008 22:24

Najdete na iDNES.cz