Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Dopřejte Kubíkovi a Ondrovi klid, žádá Klára Mauerová

Matka týraných bratrů z Kuřimi Klára Mauerová vyzvala média, aby chlapcům neustále nepřipomínala "hrůzy, které zažili". "Snažím se dělat vše proto, aby měli moji chlapci co největší naději žít opět krásný život," píše v prohlášení, které dnes zaslala médiím.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

rohatey

Chudáci kluci

Být vychovánán tetkami někde v Klokánku, které kluky vodí na píseček, do školy, dělají z nich soustavně nějaké psychiatrické pacienty, které prý je potřeba učit citům  atd., no fuj tajbel, s takovýmihle cizími tetkami jsem za dětství byl cca 3 měsíce a to mi opravdu bohatě stačilo, v tomhle se octnou na celý rok, tak to snad bych se vrátil radši zpátky do té komory, tam snad byla ta trocha  normálního klučičího  svobodného života bez dozoru otravných tetek aspoň někdy když je matinka vypustila.

Tohle je pro kluka úděsná představa, kluci mají normálního otce, kterého potřebují, dědu, babičku, tetu a tady je nějaká feministická tlupa bude násilně držet v Klokánku a prznit jim celé dětství. :-©

0/0
23.1.2008 10:52

český venkovan

..jaké právo má o cokoli žádat...??????

..tahle metamorfózní bestie.....

0/0
23.1.2008 9:24

_m-

Re: ..jaké právo má o cokoli žádat...??????

To je sice pravda, ale v tomhle jsme ochotná ji podpořit. Ať policajti vyšetřujoui, soudy soudí a novináři dají konečně pokoj.

0/0
23.1.2008 10:23

PIsa.lek

Do Čech??

Hmmm, měl jsem za to, že Škrlová byla převezena do Brna, ale najedou se dozvídám, že "se vrátila do ČECH".

0/0
23.1.2008 9:14

pytlas

Re: Do Čech??

Co naděláš s Pražákama:-/

V jednom radiu jsem slyšel něco mnohem lepšího. Prý si lyžař nasadí lyže na Slovensku (míněna byla Bumbálka v Beskydech) a pak sjíždí "do Čech";-D Tomu říkám supersjezdovka8-o

0/0
23.1.2008 11:22

a.gate

Kdyz to bylo jinak, jak rika...tak jak?

0/0
23.1.2008 7:22

36903690

Média se sice chovají jako hyeny,

s touhou po jakékoliv senzaci,ale Mauerová ať drží hubu a čeká na spravedlivý trest. Mauerová nemá žádné právo kázat někomu o morálce

0/0
23.1.2008 6:42

kytickaaa

Re: Média se sice chovají jako hyeny,

jj, souhlasím. z jejích úst to kázání zní opravdu divně. všimli jste si, že se zmiňuje jen o tom, že děti nenatáčela? natáčet je mohl kdokoliv jiný, ale ona o tom musela vědět. a ty děti JEN týrala ale to tak hrozné podle ní asi není? přijde mi to, že jí je trapně a chce hlavně aby už o tom případu nikdo nemluvil, prostě aby se na to co nejdřív zapomnělo. jenže to asi nebude tak jednoduché, hlavně pro ty oběti. doufám, že dostane co nejvyšší trest i s jejími "společníky"!

0/0
23.1.2008 13:05

36903690

Média se sice chovají

0/0
23.1.2008 6:40

astatic

Rozhodně si nemyslím,

že by ty záběry měly být pořád v TV. V tom má pravdu.

Ale... zaráží mě to ostatní... Chce, aby měli krásnej, spokojenej, šťastnej a já nevím jakej život... Jen mě napadlo jakej by ti kluci měli dál život, kdyby se to neprovalilo?!?

Je to vypočítavá mrcha a snaží se vylepšit svůj obraz!

0/0
23.1.2008 1:54

_m-

Re: Rozhodně si nemyslím,

Těžko říct - je možné že to je vypočítavá mrcha, ale taky je možné že byla pod nějakým vlivem a teď se z něj dostává - kdo ví...

0/0
23.1.2008 10:25

pipre

To snad není možné!

A na co myslela tehdy, když trápila dítě? Také na jeho klid nebo víc na sebe?

0/0
23.1.2008 0:02

Wabo

Zvláštní fakta, o kterých novináři nechtějí psát

Už skoro 3/4 roku nás média krmí tímto příběhem. Je to dobře, protože není pochyb o tom, že jde o velmi vážný případ. Kdysi kdosi v diskuzi napsal, že možná jde o dosud největší kauzu propojení politických špiček a zločinu, která se veřejnosti poodhalila, a možná to tak je. Už není pochyb, že mediálně omílaný příběh má čtenáře zavést na špatnou stopu. A policie na to možná čeká jako na vysvobození, protože je bezradná, skřípnutá mezi mocenskými bloky. Až mediální pohádce veřejnost dostatečně uvěří, bude moci případ odložit, anebo najít věrohodného viníka, který ale není trestně odpovědný, a případ uzavřít.

Je např. s podivem, že když jsme si toho už tolik přečetli o "odborníkovi na změny identity" JUDr. Josefu Kolinském, najatém otcem Škrlou, který nějakou dobu zastupoval Škrlovy a i později se opakovaně si s médii povídal o Barboře-Aničce-Adamovi, velkou většinu médií vůbec nezaujalo, že tento Josef Kolinský se dobře zná s otcem Ondry a Radka, neboť spolu sedí v dozorčích radách firem

0/0
22.1.2008 23:24

Wabo

Re: Zvláštní fakta, o kterých novináři nechtějí psát

JUDr. Cacha, známého jako "vládce Zlína" a dobře spojeného s politickými špičkami.   Policie i soud jistě měly vážné důvody, když původně neumožnily styk kluků s otcem, až nakonec přece jen ustoupily, např. pod systematickým tlakem ministerstva pana Nečase, poslance PSP za Zlínský kraj...

 

Je jasné, že Policie ČR všechny tyto vazby zná a možná by byla dávno schopná mít případ vyřešený, kdyby nebylo politické objednávky, anebo aspoň obav z toho, že objektivní řešení případu tvrdě narazí na politické zájmy (to už se ale bez pochyb stalo). Pan policejní prezident není ve funkci dlouho a určitě se chce udržet. 

Od MfDnes nelze objektivní rozkrývání tohoto případu jistě čekat, naopak nepřekvapí, že vede mediální masáž zavádějícími směry. Její inzerenti jsou pro ekonomické výsledky vydavatelství důležití a jejich většina si pravděpodobně rozkrytí případu do důsledků nepřeje. Ale jsou i jiná média a zdá se, že se bojí všechna. 

0/0
22.1.2008 23:29

rohatey

Re: Re: Zvláštní fakta, o kterých novináři nechtějí psát

Hm, evidentně v tom jede ODS, kdoví jestli Nečas není sadistický pedofil ;-D;-D Držet děti na základě nějakých konspirativních úvah 3/4 roku ve vazební věznici pro dětské svědky zvané Klokánek, tohle se určitě nedělá ani na Kubě, to opravdu může dělat jenom nějaký ten sadistický femenistický pedofil:-©.

0/0
23.1.2008 3:51

čarovná rybí kostička

Re: Re: Re: Zvláštní fakta, o kterých novináři nechtějí psát

Pochopil jsi smysl příspěvku, na který reaguješ, kastráte?

0/0
23.1.2008 4:06

rohatey

Re: Re: Re: Re: Zvláštní fakta, o kterých novináři nechtějí psát

Já chápu dobře akorát ty a další jaksi nechápete že v právním státě nelze na základě nějakých konspirativních úvah věznit 3/4 roku děti v Klokánku a izolovat je zcela od nejbližší rodiny. Ty děti už dávno měli být u otce a jestli se děti mohou stýkat s babičkou, dědečkem a dalšími příbuznými o tom má rozhodovat otec a nikoliv nějaké tetky z Klokánku a soudní feminiská hlupka. :-©

0/0
23.1.2008 4:37

kremsa

Re: Re: Re: Re: Re: Zvláštní fakta, o kterých novináři nechtějí psát

Připadá mi, že pan "rohatey" je buď naprostý hlupák, anebo patří sám k té sektě, která se všemi prostředky snaží ty kluky dostat zpět do své moci. Pro případ, že je jenom hlupák: Úřady nemohou a nesmí ty kluky vydat otci, dokud není naprosto vyloučeno podezření, že otec patří též k té sektě, anebo že by nedokázal zamezit stykům kluků s dalšími příbuznými, kteří k té sektě patří anebo ji alespoň podporují. A vzhledem k tomu, že se prarodiče Mauerovi vyjadřovali, že tu "Aničku" několik let vídali u babičky kdesi v Beskydech, tak nepochybně lžou a v tom svinstvu jedou taky. Otec možná ano a možná ne. Ale úřady jednají naprosto správně a mohly by se dopustit katastrofální chyby, kdyby kluky té rodině vydali.

0/0
23.1.2008 5:42

rohatey

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zvláštní fakta, o kterých novináři nechtějí psát

Idiote víš ty co to je kospirativní teorie, to je nějaký blábol který někdo vymyslí doma v kuchyni u piva a který obsahuje spoustu všelijakých proč, musel vědět, není možné  atd. a základě toho má být prokázána nějaká naprostá zhovadilost.  A víš ty že kdo věří na konspirativní teorie tak je idiot ???? A víš ty že u nás je právo založeno na presumpci neviny a nikoliv na presumpci viny. A víš ty něco o tom že děti patří rodině a nikoliv nějakým feministickým štetkám ??? On asi Coufal a další příbuzní budou prokazovat že jsou nevinní a že k žádné sektě nepatří. 8-o  Hlouposti a právní nevědomosti zdar !!

0/0
23.1.2008 6:02

rohatey

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zvláštní fakta, o kterých novináři nechtějí psát

Koukám, koukám že buď spousta idiotů trpí nespavostí nebo si tady jeden idiot přepína tři nicky. :-)

0/0
23.1.2008 6:05

inedible

Re: Re: Re: Re: Re: Zvláštní fakta, o kterých novináři necht

ten otec je ale mucil taky, deda s babkou taky. takze ty skrlovska PlCO, tahni do riti

0/0
23.1.2008 10:20

rohatey

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zvláštní fakta, o kterých novináři necht

Koukám že tebe asi taky "mučili" zřejmě tě tloukli do hlavy, zajímavé že toho otce, babičku, dědečka ani po 3/4 roku ještě nezačala policie vyšetřovat nebo dokonce stíhat 8-o

0/0
23.1.2008 10:43

Králík z klobouku

Souhlasí to

Ty dojemné pompézní fráze bez stopy sebereflexe... ten styl uvažování... jaká je to asi osobnost? Takovéhle typy jsou ideální obětí pro stupidní a nebezpečné sekty, a taky jejich ideálními spolupracovníky v druhé linii. V první linii už jsou jen ti, kteří dobře vědí, jaké sviňárny dělají.

0/0
22.1.2008 23:23

natelius

Re: Souhlasí to

Myslím, že "sekta" je jenom zástěrka. Ta ženská není žádná oběť sekty, tím jsem si skoro jistý. Všechno má vypočítané, snaží se to co nejlíp uhrát.

0/0
22.1.2008 23:33

malej pipík

A tobě by měli

dopřát věčnej klid jeden a půl metra pod zemí...:-©

0/0
22.1.2008 23:08

joyFX

V Klokánku

děcka koukají na zprávy?

0/0
22.1.2008 22:56

Milhaus1

Re: V Klokánku

ty asi ještě nemáš děti že?

0/0
22.1.2008 23:03

joyFX

Re: Re: V Klokánku

o mých dětech se nebavíme.

není mi jasné, jak v zařízení, kde se pečuje o týrané a ohrožené děti, běží zprávy a "tety" vesele přihlížejí. (Ona totiž televize v takových institucích bývá hodně vysoko, daleko a na zámek)

0/0
22.1.2008 23:33

seppikub

Obraci

kopi...:-P

0/0
22.1.2008 22:03

Chytracisko

žít opět krásný život?

žít opět krásný život? Žít KONEČNĚ život (krásný, no to je diskutabilní, ale lepší jakýž takýž než nic).

0/0
22.1.2008 22:03

natelius

Trapný pokus o získání důvěry

Ta mrcha to má dobře vypočítané. Hanba všem médiím, které jí dávají slovo!

0/0
22.1.2008 22:02

zbynek._s

Feministka se vždy schovává za děti!

Paní Mauerová, je správná feministka. Jako taková se vždy schovává za děti.Přecvičovala je po rozvodu proti otci, ale náhodou to nevyšlo.

0/0
22.1.2008 21:49

joyFX

Re: Feministka se vždy schovává za děti!

kdyby bla feministak, tak je otci nacpeR^

0/0
22.1.2008 22:57

oId fashioned Vince III..

Dopřejte prosím Kláře Mauerové

klid v kriminále;-D;-D;-D

0/0
22.1.2008 21:43

Pesimismus

Re: Dopřejte prosím Kláře Mauerové

Doufám, že ji spoluvězeňkyně nechají poznat týrání taky z druhé strany.

0/0
22.1.2008 22:09

Pesimismus

postřeh

Teď mě napadl ještě jeden příměr, přijde mi to tak trochu jako: "Vrah o morálce káže."

0/0
22.1.2008 21:36

aJFa-příteI cenzorů yHojte

Re: postřeh

karneval.cz, ukradeno;-D:-©;-D

0/0
22.1.2008 21:40

PepekVyskoc007

Taky se mi vubec nelibi

ze v televizi pokazde u kazde nove zpravy v tomhle pripadu bezi zaber na tu komoru hruzy. Co si asi mysli u TV ti kluci? Docela hnus. Na druhou stranu nechapu jak muze ONA tem klukum prat aby se zase meli dobre - kdy to asi tak bylo naposledy??

0/0
22.1.2008 21:35

Pesimismus

Re: Taky se mi vubec nelibi

Já většinou nekritizuji úroveň komerčních televizí, protože uznávám argument: "Nemusíš se na to přece dívat." Ale je fakt, že úroveň zpráv na nově už není jenom místy pokleslá, teď je vyloženě směšná. Viz. znělka "Žena mnoha tváří" nebo "Heparinový vrah u soudu." Jo a k vašemu příspěvku. Já myslím, že takhle malý děti moc na zprávy nekoukají.

0/0
22.1.2008 21:40

Pesimismus

Re: Re: Taky se mi vubec nelibi

A ukazovat dokola ty samý hrůzný záběry by už vážně nemuseli. Každej je už viděl snad desetkrát.

0/0
22.1.2008 22:05

Milhaus1

Re: Taky se mi vubec nelibi

Taky si myslím, že už by novináři tyto záběry nikde ukazovat - je mi z toho na blití, protože je to fakt hnus a upřímně je lituju, myslím si, že by všichni novináři měli mít nějakou hranici, kam už nejít a tady si myslím, že se ta hranice stále překračuje, těm klukům to nepřináší nic dobrýho, takže dámy a pánové, prosím, už to nikde neukazujte. Díky

Co se týká jejich matky, tak ta by měla dostat doživotí za to, že něco takovýho udělala a dopustila, ta ženská je zjevně úplně mimo a snaží se získat nějaký body u veřejnosti - zcela jistě to není z její hlavy, ale určitě jí to poradil její právník. Předpokládám, že takových prohlášení teď bude přibývat, aby se očistila.R^ 

0/0
22.1.2008 22:30

Velký Kujeba

Ta paní je horší než Marek Dalík

:-©

0/0
22.1.2008 21:06

Meck IV.

mauerová...

!:-©

0/0
22.1.2008 20:39

rohatey

Tohle pochopit rozumově pochopit nelze

já když čtu že nějaká soudkyně Mádrová rozhoduje o novém opatrovnictví chlapců, tedy o tom zda chlapce má právo vychovávat otec nebo tetky v Klokánku a tetky v Klokánku rozhodují o tom kdo může za chlapci docházet a doporučují jestli otec může 1x týdně nebo jinak tak jsem v naprostém šoku, to mám dojem že jsem se ocitl někde v nejhrubší totalitě 50 tých let.

V normálním právním státě pokud selže matka tak samozřejmě a bez diskuzí má povinost a právo vychovávat otec a otec jediný může rozhodovat kdo za chlapci může docházet a nikoliv nějaké tetky z Klokánku. 8-o:-© Tohle je krásný a typický  obrázek těch soudních čůz bez schopnosti jakékoliv rozumové úvahy které jsou tak nezávislé že neuznávají žádné naše zákony ani nerespektují názory moudrých starců jako třeba ombudsmana Motejla.

0/0
22.1.2008 20:30

herdekflek

Re: Tohle pochopit rozumově pochopit nelze

To se rozumově brát nedá? A kde byl ten tatík, když ti kluci byli tak trápení? Jaktože jí umožnil, aby je za její pilné asistence tak ničili?

Takovému debilovi na_rat!

Asi jste toho rozumu moc nepobral. Za kterou sektu kopete vy? Taky Brňák?

0/0
22.1.2008 20:52

Wabo

Re: Tohle pochopit rozumově pochopit nelze

Soudkyně a policie totiž na rozdíl od vás vědí, že tatík k té kauze ani zdaleka nepřišel jako slepý k houslím, jak se to některá média snaží líčit. Tuším, že právě brněnská redakce MfDnes byla z nejaktivnějších, aby z něho vytvořila nic netušící oběť.  A vy jste jí to uvěřil.

0/0
22.1.2008 23:37

rohatey

Re: Re: Tohle pochopit rozumově pochopit nelze

Jestli soudružka soudkyně rozhoduje na základě nějakých konspirativních úvah tak by měla letět z toho soudnictví někde k handře a smetáku. Pokud tady rozhoduje Policie jestli děti budou v Klokánku nebo u otce a dalších příbuzných tak to nám tady noví bolševici vybudovali první vazební věznici pro dětské svědky na světě.

Vyšetřování trvá 3/4 roku, nebyl obviněn z ničeho ani Coufal ani prarodiče chlapců ani ta další teta co tam je. Pokud tady někdo dneska izoluje ty děti po 3/4 roce od příbuzných tak se chová jak ta patologická matka té Terezy, to je normální týrání dětí jako každé jiné. :-©

0/0
23.1.2008 3:42

yxarinka

to je síla

je to možný, jak si ta osoba nevidí do huby?? Ta může rovnou do politiky, tam by zapadla mezi stejné hyeny :-/

0/0
22.1.2008 20:10

Lady.USA

Tomu rikam ohleduplnost

Pani Mauerova je nepochybne velmi citliva bytost, kdyz se tak snazi, aby jejim synum nikdo nepripominal, co je jejich matka za hyenu. At shnije, cuza. Skoda ze u nas neni mozny trest ukamenovanim, taky bych si hodila kaminkem.

0/0
22.1.2008 20:01

oracle29

Taková zrůda ....

:-©

0/0
22.1.2008 20:00

Najdete na iDNES.cz