Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Neonacisté si v Praze zvyšovali sebevědomí, míní expert

Pravicoví extremisté si dnešní demonstrací na Palackého náměstí v Praze chtěli zvednout sebevědomí a především si dokázat, že se mohou sejít navzdory úřednímu zákazu. Myslí si to odborník na extremistická hnutí Miroslav Mareš.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ahaman

Mareš by měl

poslat těm klukům poděkování za to, že existují. Co by si bez nich počal........;-D

0/0
21.1.2008 11:02

UFON1893

19.1. nejaky transport?? a koho to zajima

http://www.radicalboys-brux.com/new_page/nclanky.php?id=188

0/0
21.1.2008 10:57

Auggiecz

Re: 19.1. nejaky transport?? a koho to zajima

No to je zase perla, on stačí už sám ten nadpis ;-D

0/0
23.1.2008 0:16

Milhaus1

Primátorovi Plzně:

pane, fandím vám, protože jste jako jeden z mála politiků použil vlastní rozum a neopíral se jen o paragrafy. Vzkaz ostatním - vemte si z něj příklad a nesnažte se jen hledat nějaké kličky v zákonechR^

0/0
20.1.2008 20:50

Nazdar blbci

Re: Primátorovi Plzně:

Nazdar:

http://www.nsec-88.org/knihy/zivot-usa-zida.html

0/0
20.1.2008 21:51

Pan Navratil

.

Nechápu, co vám přijde na porušování zákonů obdivuhodného.

0/0
21.1.2008 11:04

marmota

Jasno?

Klidně těmto tzv. "lebkounům" zajistím právní zastoupení proti anarchistickým aktivistům.  Analogie je, kdo bude v kukle (anarchista), kuklu rozstřelím, energií menší, než 10 J. Anarchista dostane do palice či korpusu snad dostatečný úder,  jinak, po mém napadení, dostane do těla asi 38" palců (9mm)  nejenom olova.

0/0
20.1.2008 12:13

kolacos

celkem zabavne jak si jedna skupina muze delat

shromazdeni jak chce a kde chce a druha skupina ne a je obvinovana ze si zvysuje sebevedomi ;-D;-D;-D

0/0
20.1.2008 10:49

Nazdar blbci

Pravicoví - levicoví extremisté.

Pravicoví jedou po jarmulkách a cikorkách. Jenže když jedou po jarmulkách, komu patří korporace a banky? Levicoví jedou po korporacích, bankách a chrání jarmulky a cikorky, protože za vším vidí člověka. Tak dejte všem do držky, protože vám jarmulky připravují světlé zítřky. Ostatně dát někomu přes tlamu nikdy neškodí, pokud to není moje tlama.

0/0
20.1.2008 10:43

dislektik-idnes si na mě zasedla

v TV zprávách dokázaly že je to opravdu elita národa

co se týká inteligence;-D;-D

0/0
20.1.2008 9:28

Cukrář

Re: v TV zprávách dokázaly že je to opravdu elita národa

Tady je hezký případ těch tzv. českých vlastenců s keltskými kříži a runovými nápisy.

http://www.novinky.cz/clanek/131170-video-v-praze-se-extremistu-seslo-pres-200-v-plzni-ani-ne-20.html

0/0
20.1.2008 9:52

Deliveres

Re: Re: v TV zprávách dokázaly že je to opravdu elita národa

Opravdu hezký příklad práce novinářů vystudovaných za komunismu. Pokud chci něco zesměšnit nebo pomluvit, vyberu si z demostrace jedince, kteří danou sešlost vůbec nereprezentují, ale výborně ji zesměšní. Takhle to dělali komunisti, třeba když se demonstrace rozcházela a bylo tam málo lidí, komunisté to točili a tvrdili, že to je celá demnostrace. Tobě bych doporučil používat ty zbytky rozumu co ti zůstaly.

0/0
20.1.2008 12:02

Deliveres

Mě by tedy zajímalo,

od kdy může být expertem na Nacismus někdo, kdo je na tom přímo zainteresován, protože již podle jména jde jednoznačně o Chazara. Takže jde o střet zájmů a měl by držet hubu. Co se týká symboliky, s tím je to sporné, protože fakt, že například Nacisté použili některé znaky z Runového písma, tak znamená, že jde o Nacistickou symboliku? To snad ne! Stejně tak pokud jde o Keltský kříž. Proto bych spíše řekl, že tito pavědečtí znalci vysvětlují symboliku podle toho, jaká je politická situace a podle toho kolik na tom trhnou.

0/0
20.1.2008 9:11

Cukrář

Re: Mě by tedy zajímalo,

To jako, že ten kdo prošel koncentrákem, nebo komu tam zahynula většina příbuzných je přímo zainteresován a není tudíž dostatečně nestranný na to, aby směl mít názor na neonacista a antisemity všeho druhu? To jako myslíš vážně? :-©

A jen tak mimochodem, označením kohokoliv Chazarem je celkem jednoznačně definované zařazení sebe sama do kategorie, která rozhodne na nestrannost a objektivitu nemá nárok.

0/0
20.1.2008 9:51

Deliveres

Re: Re: Mě by tedy zajímalo,

A ty toho "experta" znáš, že si myslíš, že mu někdo zahynul v koncentráku? Na to že by tam byl vězněn, svým věkem nevypadá! Název Chazar se používá pro vrahy ze Sovětského svazu, kteří se přestěhovali do Izraele. Ten má k nacistické ideologii velmi blízko, protože při genocídě Palestinců uplatňuje nacistické právo, za našeho jednoho mrtvého vám zabijeme 10 obyvatel. A je jedno o koho jde, ve vysledků pak tvrdí, že to byli všichni teroristi. To že bojovníky za svobodu nazývají teroristy, Izraelce jednoznačně identifikuje jako následníky Nacistů.

0/0
20.1.2008 10:38

marmota

Experti

Jistý učitel, vykopal na břehu Labe, v Opatovicích, nočník plechovej. Domníval se, že je to přilbice sv. Václava.  Přijel tam i biskup Brynych, z Hrace Králové, s korouhvema.  Relevantní přístup k symbolice? Možná "blbé", ale výstižný přístup k chápání, z nočníku plechového udělejme přilbici sv. Václava, z budhistické svastiky udělejme symbol holokaustu. Není to vše ale založeni na "lidství" a ne na "homo homini lupus"?    

0/0
20.1.2008 8:40

Cukrář

Re: Experti

Z hinduistického symbolu udělal symbol hnutí a historické epochy, která stála život desítky milionů lidí a během, které se stala nejstrašnější zvšrstva na této planetě, jistý pán s knírkem a ne expert na nacistické symboly.

0/0
20.1.2008 9:46

marmota

Re: Re: Experti

Vykládej to expertům. Schickelgruber byl prý (dle některých z nich) i tapecír. On ten dělník strany byl jakýsi Georg Strasser, Schiskelgruber ("s knírkem") byl zprvu stranický rétor. Nejstrašnější zvěrstva, máš pravdu, nicméně nebyl Molotov a Stalin podílníky (smlouvou)? To však neznamená, aby byl lebkoun, za vytetovanou svastiku na hýždi ,byl persekuován. Víš, můj dědek byl legionář, v 1942 zemřel v odboji, má babička vzdy tvrdila, že nejvíce bojovníků proti fašismu se vyrojilo po 8.květnu 1948. Táta vezl gestapáka Hanckeho z Lince (US lágru) do HK.  Lotr prý plakal. Slíbil mu nenásilí. Když však přijeli do HK, RG ho odebraly policajtům a zbili ho tak, že by ho jeho Gertruda nepoznala. Tatík mi říkal, že se za to styděl, tedy tza ty borce, kteří za protektorátu kšeftovali a pěstovali "rassenchande", pak byli hrdinní Revoluční Gardisté". Co Ty na to?    

0/0
20.1.2008 11:58

marmota

Názor

Expert na extrémistická hnutí. To je ale výnosný job. Kdo určuje normalitu, její míru a extrémismus, tedy jako "něco", co vybočuje z normality? Dle mne, je to "dané a jsoucí" politikum. Jsou sufražetky extrémistky? Komu vadí indické, keltské symboly, či runové písmo, nebo římský pozdrav jen proto, že si je parta hnědých levičáků přivlastnila? Proč nepronásledujeme např. symboly rudých levičáků? Že by zase politikum? Všichni tito ochránci před extrémismem, se mi jeví býti schizofrenními. To, že nějaký lebkoun má na hýždi vytetovanou svastiku, není přece důvodem ho uvrhnout do "ťurmy" (užíval prý "v kalhotech" symboliky sloužící k potlačování... bla,bla,bla - tedy tu svastiku na semity nebo falus (užívám v 1.pádu místo 4. to jenom pro latiníky) na sufražetky?), neboť jak tvrdí bratři katoličtí křesťané, že "blahoslavení chudí duchem, neboť království nebeské jejich jest". Když blbnout, tak alespoň "na kvadrát", tedy policejní manévry. Militantnějšími se jeví anarchisté. Také levičáci.

0/0
20.1.2008 6:23

trudoch

Tady se dohodnou všichni.

 Mnozí níže přispívající, mě někdy lezou na nervy, ale tady bychom asi šli dát na budku těm šmejdům společně a tvrdě.!!!

0/0
20.1.2008 2:39

marmota

Re: Tady se dohodnou všichni.

Koho tím míníš? Já bych je nechal vyžvanit (oni veřejně nepějí HorstWessellied narozdíl od jiných levičáku, veřejně beztrestně vyřvávajících Internacionálu), uvolní hormony a je zase klid. Průšvih je ten, že lebkouni zvednou všechny látky v těle všelikým ochráncům "čehokoliv" (v čeké kotlině již takový kolorit, co Čech, Moravan, moravskoslezák či Valach, to "obrozenec" a USW.), takže vyvolají třeba policejní manévry. Tito pseudoaktivisté, dokonce málem ve svém svatém nadšení boje proti novému nacionálnímu socialismu (byli to levicoví anarchisté),  zamordovali holohlavce po chemoterapii rakoviny. Doporučuji, rozlišujme holohlavce od lebkounů.

0/0
20.1.2008 6:39

trudoch

Re: Re: Tady se dohodnou všichni.

 Mě je jedno, jestli si někdo vyholuje hlavu. Kdybych byl Žid a někdo mě pod okny vyřvával jaká jsem svině a velebil vraždění mojich příbuzných předků, určitě bych to nebral jako jeho právo si vybít hormony. Nechal bych vyřvat všechny možný "ochránce" a  "aktivisty"  v tom s tebou souhlasím.

0/0
20.1.2008 11:13

Hrdý Budžes

Neonacisté si v Praze zvyšovali sebevědomí, míní expert

Evidentne to potrebuji. Ale mohli by zkusit treba zahajit svuj sexualni zivot, to by jim taky pomohlo. A kdyz rikam sexualni tak nemyslim selfsexualni.

0/0
20.1.2008 0:59

akki

Hajlování

Prý zvedali ruku a připomínalo to nacistický pozdrav. Jenže se nevyjadřovali slovně, a tak policie nemola zasáhnout. To mi nějak nesedí v porovnání s případem fotbalisty Horvátha. Asi se pořádkové složky lekly toho množství,zatímco chudák jednoduchý fotbalista byl sám.

0/0
20.1.2008 0:55

marmota

Re: Hajlování

Ono to s tím hajlováním není tak jednoduché. Hajluji, pokud německy mluvícímu loveckému hostu předám "úlomek" se slovy "Weidsmannheil"? Hajloval jsem? Hajloval, neboť jsem vyslovil foneticky "hajl". Když zvednu pravou ruku (s nataženými prsty) a zařvu "Ave Caesar", je to hajlování? Když si nechám na levou půlku hýždě vytetovat pivovarní znak Hennikenu (svastika), použii jsem symboliku potlačující práva a svobody, či budu komerčně propagovat pivovar (samozřejmě pouze při stažení pantalonů na veřejnosti)? Takže "Na stráž", to zase bude mediální "binec".  

0/0
20.1.2008 6:53

fleret1

expert a experti

experimentuji - jsou to experti na expertno Rv

0/0
19.1.2008 22:36

rasta_vesta

Re: expert a experti

experimentovat    R^

http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%ADno

0/0
20.1.2008 0:36

dick from redaction on 6 letters

Co to je za magora ten expert???

Odkdy neonacisti rvou Cechy Cechum?? Nemaji nahodou vyrvavat ty sracky s hajlovanim?? To v NSDAP taky vyrvavali Nemecko Nemcum a ve finale zabrali Sudety(CSSR)?? To mi nejak nesedi...8-o8-o(Y)

0/0
19.1.2008 22:33

Cukrář

Re: Co to je za magora ten expert???

To je právě ten paradox a důkaz mentální retardace oněch hochů: jsou zahledění do 3. říše, antisemitismus z nich teče proudem, znalosti historie nemají žádné a proto ani netuší, že stačilo poměrně málo a oni se narodili jako podlidi a otroci někde daleko za Uralem, pokud vůbec.

0/0
20.1.2008 0:34

Baround

prosba

Může mi někdo logicky zdůvodnit, proč se náckům říká pravicoví extremisté. Vždyť NSDAP byla prakticky socialistická strana práce. Že by to bylo kvůli tomu, že vlevo už je extremistickými skupinami narváno, od komunistů, marxistů a podobných klonů...

0/0
19.1.2008 22:27

rozhod

Re: prosba

Protože se jim za komunistů nemohlo říkat levičáci. Máš pravdu jsou to socialisté. Národní socialisté. Novinářům to nedochází. Zrovna tak nechápu proč se pro svobodnou a demokratickou zemi používá, že je kapitalistická. To zavedl  Marx,  

0/0
20.1.2008 0:30

Deliveres

Re: Re: prosba

No kapitalistická se říká proto, protože to jsou státy kde mají lidé majetek (kapitál). Ostatní státy byly tehdy chudé, proto byly Proletáři (chudáci, žebráci).

0/0
20.1.2008 9:07

Igis_01

To je expert?

Zrejme mate na mysli jineho Marese. Stepan Mares je skutecne opravdovy expert v oblasti pravicoveho radikalismu. Extremistickym hnutim se venuje celou svou akademickou karieru. Mimo sve "ucitelske" profese pusobi jako soudni znalec v tomto oboru. Pochybuji ze se na techto strankach vyjadroval k Vami zminenym tematum. Jestli tomu skutecne tak bylo, pozadal bych Vas o link. Dekuji

0/0
19.1.2008 21:35

Nazdar blbci

Re: To je expert?

Nenapsal Stepan,  "Myslí si to odborník na extremistická hnutí Miroslav Mareš."

0/0
20.1.2008 9:56

Nazdar blbci

To je expert!

Na všechno, některé nadpisy jeho expertiz: Smysl Švejnarova turné, Co kdyby se Československo nerozpadlo, Kosovo v české politice, Radar a dědictví 17. listopadu, atd., atd. Prostě expert, který ví o všem .....

0/0
19.1.2008 21:15

Najdete na iDNES.cz