Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Neokonzervativní propaganda v Kavárně

Rozhovor českého neokonzervativce Josefa Mlejnka s polským neokonzervativcem Grzegorzem Górnym byl otištěn v poslední prosincové Kavárně. Povšimněme si, že tím, jak byl zcela okrajový názorový proud umístěn do intelektuální rubriky novin považovaných za seriózní, byl uměle mainstreamován.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

cervotoc.prskavka

Pane,soudruhu....

Pane,soudruhuHolubec/Holubče?/Člověče nešťastná važte slova.Taková snůška levičáckejch žvástů za to by se nemusel stydět ani Gebels.Máte Vy vůbec ponětí co Evropa nebo chcete li různé evropské země počínaje Německem a konče dejme tomu Ruskem způsobily jenom ve dvacátém století ve světě za hrůzy?To se tady ani nedá popsat.A Vy tady něco melete o Guantanámu a toho výkvětu těch nejbestiálnějších vrazích co nosí tato planeta.Já být Vámi tak se popadnu kolem krku s Moorem a Bělohradským a jdu se projít třeba do Terezína a nebo třeba nyní do Kosova abyste se vrátil do reality.To co jste vyzvracel na papír je neomluvitelné.:-©

0/0
21.1.2008 14:42

Júlinek šíšal

Re: Pane,soudruhu....

no vidíte ... takhle si prskáte sám ...:-P

0/0
21.1.2008 15:10

Pan Navratil

Re: Pane,soudruhu....

Proč se zlobíte za pravdu?

0/0
21.1.2008 15:33

Blahoslavení, budiž Oráj

ad k demografii

Nejsem vzděláním demografem. Stačí mi Kosovo s slovenští Cikáni. Po 2. světové válce Albánci menšina. Dnes cca 90% Albánců, kteří ještě dnes dočišťují Kosovo od Cikánů a Srbů. Na jihu se nám Arabové extrémně množí. Evropa, jak ji známe, jednou skončí. A půjde to rychle. Za cca 80 až 120 let Vám budou sekat ruce, budete se koupat v šatech, pláže osiří. Rozšíří se bída, chaos, přelidnění, nastane úpadek vědy a umění. Knihy budou páleny, zejména ty, které budou v rozporu s Koránem. Jen se podívejte do Egypta, Somálska, Súdánu, Pákistánu atd.  V tom byste tam chtěl žít? Já teda ne. Kolik islamofašistů budeme muset zatknout, kolik atentátů a kolik bomb budou muset odpálit v metru, autobusu nebo stadionu (a to bydli ti Vaši asimilovaní, ti, kteří chodili do hospod, chlastali atd), abychom se probudili. Evropa je pro USA hrozbou. Ale i USA se bohužel rozpadnou. Příliv Latinos tomu nasvědčuje. V někerých státech USA se stanou většinou, tak proč se nepřipojit k Mexiku? Kosovo je začátek konce.

0/0
20.1.2008 19:23

Pan Navratil

Re: ad k demografii

Prosímvás etnické podmínky v Kosovu dnes nejsou důsledkem demografického vývoje jako takového, ale důsledkem činnosti albánských teroristů.

0/0
21.1.2008 15:34

Júlinek šíšal

inu, souzi a soušky,

jen mne tak napadá ... nestálo by těmhle hlupcům dopřát jim kýženého v plných doušcích? ... v některé k tomu způsobilé léčebně? ...:-P

0/0
20.1.2008 10:37

honzajaka

Ten

problém je vůbec spíš v tom konzervatizmu, že nikdo neví co si má pod tím představit. Radikální muslimové jsou vnímáni jako konzervativní. Komunisté jsou vnímáni jako konzervativní. Neokonzervativci to mají ve jméně a tak by se dalo pokračovat pořád dál.

0/0
20.1.2008 10:28

Pucmeloud007

Levicacka propaganda pana Holuba

0/0
18.1.2008 14:27

Najdete na iDNES.cz