Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Švejnar chce dobýt Hrad mítinky, knihou i logem s trikolorou

Prezidentský kandidát Jan Švejnar pojal svou předvolební kampaň v americkém stylu. Spustil volební stránky a představil logo s trikolorou. Na serveru svejnarprezidentem.cz zveřejnil program na nejbližší dny. Se svým týmem hodlá procestovat republiku a představit se lidem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

antiradar

Ad Slipy - Sekce rozvoje druhů sil - operační sekce

Pojmenování smradlavé ryby:

ŠTEFKA - bývalý NŠ, který nekontroloval své podřízené, KOLKUS - Štefkův zástupce, který nekontroloval své podřízené, HRABAL - taky zástupce NŠ, který nekontroloval své podřízené, ZBOŘIL - šéf SRDS-OS, který nekontroloval Šmídu

Všichni z GŠ! a Štefka nominován na NGŠ prezidentem Klausem!

0/0
18.1.2008 21:44

Bouše

Řekl bych,

že Švejnar Hrad nedobude ani s tlustou Bertou. :-P

0/0
10.1.2008 8:51

halupa

Proč právě Švejnar

Opozice dlouho hledala někoho srovnatelného s Klausem.  Z řad vědců, umělců, známých osobností. Nenašli. Tak vymysleli našli jeho nepříliš zdařilou kopii. Taky pravicový ekonom, taky uznávaný teoretik, taky profesor a navíc Klausův oponent. Jenže neČech, nikdo jej tu nezná, není za ním žádná veřejná politická práce, nikdo tu nezná o něm víc než co sám řekne. Tohle je teda rána vedle.

0/0
10.1.2008 8:39

Josefprav

Sid2007

Hodně píšící kandidát na hrdý titul BLb roku 2008. Začal velmi tvrdě utočit na TOP 20. ;-D;-D;-D

0/0
8.1.2008 19:36

Sid2007

Jak jsi vtipný Josefprave: Myslíš že Klausovi pomáháš?

Tak špatně, ani s hlasy komunistických poslankyň jako Zuzka Rujbrová, která se z toho už veřejně a hrdě vyznala, na tom není, aby potřeboval pomoc lidí tvé "úrovně".

0/0
8.1.2008 19:45

Josefprav

Švejnar si na to dobytí (nebo dobití) hradu

měl od hasičů půjčit žebřík. ;-D;-D;-D

0/0
8.1.2008 19:35

Josefprav

SID2007

P/íšeš tojhohodně,ale jsou to samé blbosti. Se svoji rodinou jdi do (Y) a můžete si to to odhlasovat idiote a nezapomeň udělat u toho analýzu

0/0
8.1.2008 19:32

Josefprav

Re: SID2007

Jo ještě pozdravuj nebožku maminku kreténe. 

0/0
8.1.2008 19:33

Sid2007

Nemůžeme si DOVOLIT Klause na Hradě dalších 5 let

Není to výsledkem emoce, hvěvu, ničeho osobního, ale je to výsledek dlouhodobé, dostatečně komplexní analýzy, hodnocení, porovnávání toho, co Klaus opakovaně a s patrnou pedantičností člověka, který je hluboce přesvědčen, že lidé jsou, defakto ve všem všudy, svým rozhodováním  Homo Economuicus, označuje za "plusy a mínusy".

Užitečnost Václava Klause se pro naší republiku, tak, jak to já a naše rodina vidíme, vyčerpala už před více lety. A jeho výkon posledních 5 let, v roli hlavy státu, přinesl jen málo těch "plus znamínek" na to, abychom si mohli zodpovědně dělat naděje a iluze, že příštích pět let, tedy až do roku 2013, bude doopravdy a hlavně v potřené míře lepších.

Plusem je, že skončil Havlovo pravdolávskovské moralizování a tendenci k "blbé náladě". Ostatně, oproti jednoznačně ve světě charizmatickému disidentovi-filozofovi-prezidentovi Havlovi Klaus, je několikanásobným otcem a dědečkem, tedy je cestou štafety života nesmrtelným, nemá přírodou daný důvod k jisté zasmušilosti.

0/0
8.1.2008 19:23

Sid2007

Klaus jako prez neefektivní. Ve 2. období by se už neovládal

POKRAČOVÁNÍ:  Klaus byl také, nejen díky mnohem lepšímu zdravíí a fyzické kondici, o dost pilnější ve výjezdech po republice, jakkoliv to byly nejednou "spanilé jízdy", kdy si liboval v slzavých babíčkách, které před smrtí "ještě chtěly podat ruku prezidentovi", nebo když servilita týmu hejtmana Šulce (ODS, Ústí n L) dokumentovaná popisy návštěvy 1. páru připomínala dobu hodně dávno minulou.

 

Jinak, stručně řečeno, Klaus jako hlava státu nedostál možnostem, potřebám, ani svým opakovaným slibům, pokud se výkonu úřadu týká. Neproduktivní polarizátor na domácí politické scéně, neschopný opakovaně, velice dogmaticky tak či onak ovlivňovat dění a názorové střety.  Reprezentace ČR v zahraničí - velké mínus.

 

Zjevně i to, že stále (bezprecedentně) je (více než) čestným předsedou ODS, jakékoliv naděje o nadstranickém prezidentovi napřed pohřbívá. Za velice vážnou považuji skutečnost, že ve svému druhém a posledním období Klaus dá podstatně méně kontrolovaný až nekotrolovaný

0/0
8.1.2008 19:26

Sid2007

Vyhodnocení: Extra 5 let Klause na Hradě si nemůžeme dovolit

DOKONČENÍ: Za velice vážnou považuji skutečnost, že ve svému druhém a posledním období Klaus dá podstatně méně kontrolovaný až nekotrolovaný průchod svému dogmatismu, zcela neproduktivnímu a tak či onak republice i PRAVICOVÉ politice škodlivému jednání a vystupování, kdy obecně jediným výsledkem je zviditelnění jeho jména, bez ohledu na to, jaké škody to napáchá na skutečných národních zájmech.

 

Je slušností Klausovi poděkovat, jakkoliv jeho skutečný, pozitivní příspěvek je mnohem menší, než si on, jeho nebožťka maminka a příznivci myslí. Věřím mu, že "nezmizí", že ke svému životu konfrontace a pocit "disidenta", teď, když to je bezpečné i lukrativní, potřebuje. Nějaký ten "Ústav liberálního dogmatismu Václava Klause" bude důstojnou platformou. Ale mít ho dalších 5 let na Hradě, to si opravdu dovolit nemůžeme. To také sděluji -  nejednou  - svým voleným zástupcům a médiím.

0/0
8.1.2008 19:29

klmn

Re: Vyhodnocení: Extra 5 let Klause na Hradě si nemůžeme dovolit

huh...s tímhle bys ale měl jít někam dál a nezatěžovat tím obyčejné čtenáře idnesu. tvých plků je tu škoda ;-D

0/0
9.1.2008 8:54

Kvalich

To chce psychiatra

Šmejdare, když si to můžeš dovolit, zaplať si měsíční pobyt na Psychině, moc to potřebuješ, z té Ameriky jsi docela zblbnul. A na trikolóru zapomeň, do zadku si napíchej hvězdičky, pruhy před očima již náš.

0/0
8.1.2008 17:32

Sid2007

Vizitka Vaší ubohosti. Jste komunista, ódesák nebo národobec

Totality, hnědá a rudá, prosťáčci, kteří nemají na věcnou debatu, nemohou odolat svodúm "pomoci si" tím, že se snaží názorovému oponentovi dát nálepku duševní nemoci.

Netuší, že tím napovídají více sami o sobě, zde že diagnoza z oboru psychiatrie padne spíše na Kvalicha samotného.

Otázkou je, zda AntiŠvejnar (aka Klaus) a xenofobní "národovci", od ODS po KSČM, pohrdnou takovýmto fanouškem. Kdo si chce tipnout?

0/0
8.1.2008 18:22

Josefprav

Re: Vizitka Vaší ubohosti. Jste komunista, ódesák nebo národobec

S demagogem a prosťáčkem se nedá diskutovat.

0/0
8.1.2008 19:34

Sid2007

Demagog? Prosťáček? Diskutovat? ... ty?

Kdyby jsi byl emočně a jinak schopný neexplodovat, užívat jakkoliv věcné, racionální (a slušné?) argumenty, pomohlo by ti to, stejně jako kauze, nebo kandidátovi, na kterém ti snad záleží.

Dokaž, že to dokážeš!

Ikdyž třeba rádoby debatér světového formátu, Klaus, který si habituálně stěžuje na "nedostatek diskuse", k debatě vyzývá kdekoho, včetně Gorea, se domnívá, že by snad stačil na Gorea, když se bojí, navíc doma, před svými, si netroufá ani na Švejnara....

0/0
8.1.2008 19:51

newym

Re: Vizitka Vaší ubohosti. Jste komunista, ódesák nebo národobec

;-DR^R^R^

0/0
9.1.2008 13:01

kral sumavy

Re: To chce psychiatra

Jednoho dost dobrýho psychouše bych znal. Pavel Bém Olympijský. :-P

0/0
8.1.2008 18:53

woodoo_woodoo

další vyčůránek z "pravdy a lásky" = Švejnar

Prezidentský kandidát Jan Švejnar prý vážně zvažuje, že se vzdá amerického občanství, neboť by jinak přišel o hlasy některých sociálních demokratů a komunistů. Sice ve své kampani prohlašuje, kterak si věří, jsem ovšem přesvědčen, že se amerického občanství nevzdá, maximálně tak slíbí učinit, až pokud bude zvolen....což by byla klasická kombinace volební kampaně amerického stylu s českou vyčuraností...      :-P;-DRv

0/0
8.1.2008 11:14

Sid2007

Švejnar se chová vstřícně, racionálně: Vzdát se občanství US

... až po potřebně hlubší právní analýze, resp. slíbit, že se jej vzdá v omamžiku vítezství ve volbě je otevřené, férové, logické a racionální.

Pokud by se volitelé, zeprezentující občany a tajnou volbou své nejlepší vědomí a svědomí, rozhodli, že je v zájmu republiky mít po zbytek tohoto roku, až do roku 2013 stále mít AntiŠvejnara, tedy Václava Klause, pak je nerozumné vzdávat se obřanství USA nebo předsednictví dozorčí rady ČSOB napřed.

Klaus opakovaně, hodnotíc a popisujíc své jednání za totaklity a zvláště po ní, rozhodování v osobním a zejména politickém životě opakovaně trvá na tom, že to byl, je a bude výsledek "kallulu". Odvolává se přitom na to, že to není ani nic špatného, nemorálního, ale naopak lidsky přirozeného. Odkazuje také na principy ekonomie, kdy se Homo Sapiens rozhoduje podle "nákladů a výnosů". Takže oproti mnohým, zjevně i "woodoo"

...

dokončení níže

0/0
8.1.2008 18:43

Sid2007

Klaus učí, že on sám, lidé, přirozeně, ekonomicky kalkulují

Takže oproti mnohým, zjevně i "woodoo"

 

(šleh na neslavný předvolební výrok Bushe st. , který takto nelichodivě, jako "woodoo economics" označil supply side plán svého protikandidáta na úřed prezidenta? Reagana. Označní woodoo, trediční černošké šamanské a jiné praktiky zde byly užity ke zesměšnění Reaganovůch plánů. Supply side? Lafferova křivka se následovně celkem jednoznačně neosvědšily, ikdyž u nás ODS, Pavel Kohout atd. toto i dnes vehementně chválí)

 

v rozporu s Klausem atd. považuje podobně racionální jednání člověka, se kterým zjevně nesouhlasí, za amorální, dokonce takové, které označuje (dětinsky?¨) za "vyčů...". Zjevně neví, že vlastně vypovídá více o sobě než o Švejnarovi.

0/0
8.1.2008 18:45

celtic

soudruzi, nechrápejte!

;-D

0/0
8.1.2008 8:13

Jiří Voskovec

Vše, co jste chtěli vědět o Klausovi

Vše, co jste chtěli vědět o Klausovi, ale báli jste se zeptat

http://profesor-klaus.osoba.cz/

Představte svou habilitační práci pane "profesore", už jste ukázal veřejnosti svoji přihlášku do KSČ?

http://profesor-klaus.osoba.cz/galerie

0/0
8.1.2008 1:12

nnattalli

Re: Vše, co jste chtěli vědět o Klausovi

stale si stejnej ajfo

0/0
8.1.2008 1:14

tracker30

Švejnare zjisti si prezidentský pravomoci

neměl by někdo konečně Švejnarovi říct jaký má prezident v ČR pravomoci?Vždyť on si chudák myslí,že to tu je jak v USA a že prezident tu o něčem rozhoduje .Už by mu to někdo měl vysvětlit,že ho jen paroubek potřebuje jako poskoka.

0/0
7.1.2008 23:57

antiradar

Re: Švejnare zjisti si prezidentský pravomoci

Paroubek se do něj nebude vůbec srát! Švejnar bude mít 10 let veget a léžing!

0/0
8.1.2008 0:03

tracker30

Re: Re: Švejnare zjisti si prezidentský pravomoci

To máš celkem pravdu.On už tady paroubek moc dlouho otravovat nebude.Dávám mu rok,maximálně dva!!!

0/0
8.1.2008 0:06

sir Humprey

vážně jsem ju nechtěl vyhnat

0/0
7.1.2008 23:39

drmzejkebuoraP

Re: vážně jsem ju nechtěl vyhnat

koho?

0/0
7.1.2008 23:44

sir Humprey

Re: Re: vážně jsem ju nechtěl vyhnat

už jste čet, Hlaváčku, mou knihu "Zbytečné otázky v kriminalistice"?

0/0
7.1.2008 23:46

drmzejkebuoraP

Re: Re: Re: vážně jsem ju nechtěl vyhnat

ano, vždyť je všude k dostání

0/0
7.1.2008 23:47

sir Humprey

Re: Re: Re: Re: vážně jsem ju nechtěl vyhnat

píšu za tři

0/0
7.1.2008 23:50

drmzejkebuoraP

Re: Re: Re: Re: Re: vážně jsem ju nechtěl vyhnat

to ses teda docela ještě nadhodnotil

0/0
7.1.2008 23:51

sir Humprey

Re: Re: Re: Re: Re: Re: vážně jsem ju nechtěl vyhnat

tobě

pač takhle to na alternaci zdaleka neni

0/0
7.1.2008 23:51

j@ck

neco pro pobaveni

Princ ke královi: "Pane králi, splnil jsem své slovo, zde v pytli jsou tři dračí hlavy." - "Děkuji princi, i já plním slovo své. Zde v pytli je ruka a srdce princezny!":-)

0/0
7.1.2008 23:15

antiradar

Re: neco pro pobaveni

Docela dobrej dětskej vtip, cca z roku 1972 :-/

0/0
7.1.2008 23:17

j@ck

a co tenhle?

Stopuje Smrtka u cesty a po chvili ji zastavi kolem jedouci ridic:

Teta, kam to bude?

Ale, jedu jenom kousek, tamhle do ty zatacky.

0/0
7.1.2008 23:18

drmzejkebuoraP

Re: a co tenhle?

Smrtka zaklepe na dveře a povídá:

"Dobrý den, odčítání lidu!"

0/0
7.1.2008 23:19

drmzejkebuoraP

Re: neco pro pobaveni

:-)

0/0
7.1.2008 23:18

Helena1

Re: neco pro pobaveni

Něco pro pobavení: Sedí dva američtí občané u kafe a jeden se ptá druhého: Co děláš? A on odpovídá - ale jsem prezident nezávislého suverénního státu. A co děláš ty? Ale, to samý.

0/0
7.1.2008 23:25

sir Humprey

Re: Re: neco pro pobaveni

ano

to je veselé

0/0
7.1.2008 23:27

antiradar

Re: Re: neco pro pobaveni

Nechtělas říct, sedí 120 amerických občanů u kafe...?

0/0
7.1.2008 23:30

Helena1

Re: Re: Re: neco pro pobaveni

O jakejch 120 kusů jde?

0/0
8.1.2008 8:02

papanikula

RADAR zastita míru a přatelstvi ,je nositelem pokrokovych tr

0/0
7.1.2008 23:13

drmzejkebuoraP

Re: RADAR zastita míru a přatelstvi ,je nositelem pokrokovyc

ty vole ty fejky tady vokolo aspoň uměj ty tapety lepit ;-D

0/0
7.1.2008 23:14

papanikula

RDAR bude ,cirkve dostanou 280 mld a ODS bude vladnout vecne

R^

0/0
7.1.2008 23:11

drmzejkebuoraP

Re: RDAR bude ,cirkve dostanou 280 mld a ODS bude vladnout v

doufám, že ti zdraží bols :-)

0/0
7.1.2008 23:12

papanikula

Re: RDAR bude ,cirkve dostanou 280 mld a ODS bude vladnout vecne

RADAR zastita míru a přatelstvi ,je nositelem pokrokovych tradic ,utuzuje pratelstvi mezi narody

0/0
7.1.2008 23:12

papanikula

prezident musi byt clen ODS ,koho by pak Dalík premlouval

R^

0/0
7.1.2008 23:10

drmzejkebuoraP

Re: prezident musi byt clen ODS ,koho by pak Dalík premlouva

nastoupila by druhá parta

0/0
7.1.2008 23:10

Najdete na iDNES.cz