Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Musel jsem se řezat nožem, vypověděl týraný Ondřej

Utrpení sedmiletého Ondřeje a desetiletého Jakuba z Kuřimi trvalo téměř rok. Věznili je, řezali žiletkou, bili a ponižovali. Proč pět lidí z okruhu podivné sekty mučilo dva malé kluky? Nejspíš z nich chtěli vychovat bezcitné roboty bez vlastní vůle.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zbynek._s

NESTOUDNÁ MANIPULACE S DĚTMI

Tohle všechno je neskutečná manipulace s mediálním obrazem za doby trvání informačního embarga.

Ty kluci mají svého tátu, tisíckrát lepšího, než je nějaký klokanní banda. Stát, který totálně selhal si jejich prostřednictvím vytváří aliby.

0/0
7.11.2007 11:52

Pan Navratil

.

No ten jejich fotr, to taky musí bejt dílo.

0/0
7.11.2007 16:37

zbynek._s

Re: . Co fotr, jsi ujetej? Matka a klokaní banda!"

Hele neotírej se o cizí táty!Co fotr, jsi ujetej? Matka a klokaní banda jsou deviantky!

0/0
12.11.2007 22:30

dr.Dvojka

všechny ty ženský na doživotí zavřít

Rv

0/0
6.11.2007 17:38

zbynek._s

UŽ JE TO TADY, TAJNÉ SLUŽBY!

Brněnský deník, cituji:...V policejních spisech, které brněnský Deník získal, mluví o tom, že případ je spiknutí tajných služeb. „Na mého otce byl dlouho vyvíjen veliký nátlak. Je to komplot tajných služeb, pro které něco dělal a které ho využily,“  zapsal policejní komisař při výslechu jedenáctého října.     Konec citace

0/0
6.11.2007 8:53

smajlicek

Re: UŽ JE TO TADY, TAJNÉ SLUŽBY!

...A TY TOMU JISTĚ VĚŘÍŠ :-/ ... no jo no, co by jsme po člověku s takovým názorem (viz.níže) mohli chtít...:-©

0/0
6.11.2007 9:04

zbynek._s

Re: Re: UŽ JE TO TADY, TAJNÉ SLUŽBY!

Argumentuješ logicky bezcenným zoůsobem, ad homini. No, to víš, že tomu skoro věřím.Znám své pappenheimské!

0/0
7.11.2007 11:16

smajlicek

Stvůry z Kuřimské kauzy...

...nevím čím chcete omluvit chování lidských stvůr jako jsou sestry Mauerovi

(ten babochlap Kateřina a vzorná maminka), Škrlovi (otec se synem), Nancy a ten blbeček jehož jméno mi uniklo (z kroužku v DDM). Jejich chování omluvit NELZE!!! Řeči o tom, že děti byly ovlivněny a vypovídaly, jak policie potřebovala... Zbyňku (nebo Zdeňku), svými názory ve mně budíte pocit "bezcitného, sobeckého" póvlu. Co názor to perla:-©!!! S vámi bych nechtěla mít v životě nikdy nic společného a doufám, že lidí jako vy je hodně málo8-o!

0/0
6.11.2007 8:40

zbynek._s

Kecalové století

Ale jděte:..." Přišel k nim, stejně jako mnoha dalším jizvám, na prázdninovém pobytu. "   Že setato zranění neukázala při prvních prohlídkách? Kecalové století!

0/0
5.11.2007 22:17

_m-

Re: Kecalové století

Taky je mi divné, že po prvních prohlídkách na tělech chlapců žádné stopy po násilí nebyly - ani modřiny. A teď jsou tam jizvy a popáleniny. Podle prvních článků byly děti v dobrém psychickém stavu, Ondra se zhroutil až po útěku Aničky a na psychiatrii byl rád v přítomnosti otce a prarodičů a teď má těžké trauma. Docela by mě zajímalo, kolik se na tom traumatu podílele výchova matky, kolik pobyt v Klokánku a kolik vyšetřovací metody naší čacké policie.

0/0
6.11.2007 9:51

zbynek._s

Re: Re: Kecalové století

Samozřejmě, že děti jsou v klokanní bandě ovlivňováni neintencionálně, ale i záměrně! Znalci budou muset poskytovat velmi silnou o"odbornickou" podporu, aby soudkyně zpáčily případ kam potřebují. Svědectví takových svědků je snad největší svinstvo, leč dobé historii justice se s ním setkáváme až příliš často. Viz www.K213.cz

0/0
7.11.2007 11:20

zbynek._s

Zbytek dotýrá klokanní banda!

Cílem bylo podle nich přetrhat chlapcům vztahy ke členům rodiny a citově je vykořenit. A téměř rok trápení na to stačil. Zbytek dotýrá klokanní banda!

0/0
5.11.2007 22:15

arnie_rimmer

co na to

(bývalá) zástupkyně ombudsmana ?:-©

0/0
5.11.2007 10:23

Diskutervas

Je to teda opravdu strašné

Muisel jsem se ovládat, abych se při čtení nepozvracel. Jak jsem napsla již dříve, jedná se o prodej fotek a videí tohoto týrání úchylným lidem a asi i ti pachatelé nebo část z nich jsou stejně úchylní. Jedná se asi o sadismus se zaměřením na děti. Ta věc se sektou může sloužit jako zástěrka pro uspokojování těchto zvrhlých choutek.

0/0
4.11.2007 15:35

zbynek._s

Re: Je to teda opravdu strašné a s účastní státních struktur!

Je to teda opravdu strašné a s účastní státních struktur! Kromě toho samotné soudní spiknutí s klokanní bandou proti  přirozenému otci vyoovídá o tom, kde žijeme. AŤ kdekoliv, bv právním státzu to není. Soudkyně dělají svému stavu a asoudu OSTUDU.

0/0
4.11.2007 16:54

captain cook

Re: Re: Je to teda opravdu strašné a s účastní státních struktur!

berunel pise pod dvema nicky;-D

0/0
4.11.2007 17:39

zbynek._s

Re: Bla, bla, bla, omlouvám se za příkrou reakci

Pokračování: ...Dětské vraždy a třeba kanibalismus. No, a jak se vám milý pane líbí, že tady v Praze skutečně nedávno byly takové případy, zatímco soudkyně odvol.soudu přes tisk veřejnosti sdělila, že instituce kanibalů nemůže být potrestána, ani za přestupek, jelikož si nechystaliu nástroje.(Tedy např. kotlíky). Zatímco Afrika ma rozdíl od vědátorů  v ČR tyhle problémy řeší jina - a úspěšněji! Takže si své posudky - bez obecné etiky -  můžete i dneska strčit za klobouk.

0/0
4.11.2007 13:32

zbynek._s

Re: Bla, bla, bla, omlouvám se za příkrou reakci

 Pokračování: ... není a nebude nikde na světě s českou totožná.Podobnost připouštím, ale sám cítíte, že pro forenzní účely je systémové okolí nepoužitelené. Můžete mít metodiky schválené WHO OSN tedy její zdravotní organizací.Leč, jde li třeba o určení klientelismu znalců bude asi významný rozdíl mezi Prahou (kde se všichni znají) a Šanghají, která má tolik obyvatel jako celé býv. Československo, tedy Češi, Slováci, a ostatní  dohromady. Dále je tu zcela odlišné sociálněpolitické klima, které je li vyhroceno, může vést až k vyvlékání domnělých pedofilů z domů a jejich lynchování. Stalo se tak před několika léty v kulturním státě. Naproti tomu nemají co my:

0/0
4.11.2007 13:30

Ccecil

Nerozumím tomu.

V počátcích kauzy jsem měl dojem, že může jít o zbytečnou hysterii. Mýlil jsem se. Je to horší, než se dalo vůbec očekávat.

Jednomu ale nerozumím. Důvodu. Proč? Jediný možný závěr, jediné vysvětlení tohoto úchylného jednání je satanizmus. Naprosto přesně splňuje všechny atributy chování, včetně mimiker za rádoby křesťanské chování. To naprosto sedí. S hrůzou si pak člověk uvědomuje přítomnost něčeho takového v ranku cobykamenemdohodil. Běs.

Tady už nejde o to, koho zavřít a koho nikoliv, ale kolik podobných kreatur žije mezi námí. Až mě z toho mrazí....

0/0
3.11.2007 23:09

zbynek._s

Re: Nerozumím tomu.Zpravodajské služby!

Prosímvás, jakýže to  satanismus je v tajných zpravoahských slžbách ČR, které za případem stojí? Jde o propagátorskou bublinu, která praskla.

0/0
6.11.2007 6:58

Ruger

No drahý zbyňku! Nevím jaká je Tvá profesní zkušenost

s forenzními mposudky týraných dětí, ale věrohodnost výpovědí týraných dětí se posuzuje opakovaně sofistikovanými mechanismy.

Pokud problematice nerozumíš, nevyjadřuj se k ní. Zesměšňuješ se a navíc Tě mohou mít ostatní čtenáři za hlupce.

PS. Pseudohumanisté! Jaký trest si dle Vás zaslouží povedená matinka  a tetička??

0/0
3.11.2007 21:00

lolek77

Re: No drahý zbyňku! Nevím jaká je Tvá profesní zkušenost

Nejsmutnější na tom je, že se podobným stvůrám mohou dostat do spárů i naše děti nebo vnoučata. Navíc ten bývalý Pionýrský dům v Brně platíme z našich daní.

0/0
3.11.2007 22:25

Ccecil

Re: Re: No drahý zbyňku! Nevím jaká je Tvá profesní zkušenost

není vše tak horké, jak se uvaří, ale popálit se můžeme.

0/0
3.11.2007 23:10

zbynek._s

Re: No drahý zbyňku! Nevím jaká je Tvá profesní zkušenost

Moje zkušenost se znaleckými posudky je dostačující k tomu, co jsem napsal, ale vím o tom třeba dost.Zneužívání znalců, stejně jako mediální podpora soudů,  v území české kotliny má rozsáhlou historii a začalo už v procesu s Rudolfem Slánským.Tehdy byla jeho součástí kauza Bedřicha Frejky. Jeho syn byl donucen státnímiu orgány k výpovědi proti otci, dokonce až tak silně, že žádal smrt. Dnešní znalci nejsou o nic lepší, udělají to, zač jim kdo zaplatí. Položit  kapciózní otázku či na takovou odpovědět v posudku je pro ně sranda. Takže s tou sofistikací to vůbec není horké, jsou přispůsobiví a slizští jak hadi. Ostatně, jak jsem psal, známe to z rozvodových procesů, kde si týrání vymýšlejí naše bývalky jak na běžícím pásu. Ostatně jako v tomhle případu. Účast policistů počínaje Kolínském nemůžete popřít, tak o co vám jde?

0/0
4.11.2007 12:36

Ruger

Bla, bla, bla, omlouvám se za příkrou reakci

,ale ve Vaší odpovědi ani tak necítím jádro racionální argumentace,jako spíš skrytou paranoiu.

Bez výhrad s Vámi souhlasím o manipulaci s čímkoliv v době divokých padesátých let.Jakkoli jsem namnoze velmi nespokojen se stavem naší zákonnosti a její implementací do chodu policie a justice,musím konstatovat,že jste se rádoby elegantně vyhnul reakci na Vaši zkušenost s odbornými posudky vztažené k  týraní dětí.U závažných kauz se posudky provádí i více než dvojmo,standardními mechanismy uznávanými i v zámoří spolu s uplatňováním mnoha pojistek pro vcerifikaci údajů.Navíc forenzní psychologické a psychiatrické posudky jenom velmi málo trpí snížením výpovědní hodnoty, jedná-li se o oběť, s pachateli to bývá mnohem horší..

PS argumentujte ke konkrétní kauze, pokud se chcete opřít ve svém nesouhlasu o proces s mistrem Janem Husem, je to samozřejmě Vaše možnost, leč jen málo relevantní.

PS2. podobně jako Vy nesouhlasím s unikem informací z vyšetřovacích spisů. To je Balkán a škodí to i obětem.

0/0
4.11.2007 12:55

zbynek._s

Re: Bla, bla, bla, omlouvám se za příkrou reakci

Je mi lhostejné co cítíte,hledáte nemoc kde se dá, to není normální. Z lékařského hlediska je totiž absence nemoci mj. definována jako zdraví. Paranoidní schemata budou tedy spíše vaším problémem. Nyní prosím zkuste na chvíli potlačit  vaši obsendantní touhu někomu radit a chvilku čtěte. Technika pokusů, je li tu záměr řízení spáčit, stává se pouhou služkou v rukou znalců.Nejsem povinován nikomu sdělovatz svoje zkušenosti, leč ve vašem případě kvůli relevanci mých odpovědí učiním výjimku, také už proto, že to lidé čtou. Zkušenosti které mám, stačí k utvoření názoru na naše - české - znalce.Konkrétní posudek bych si rád přečetl, ale jistě víte, že nebyla a nejspíš nebude publikován. Standardní mechanismy? Sofistikace? To si snad děláte legraci! Jistě sociokulturní prostředí, zejména jeho specifická komunitní část, (Gemeidschaft)  není a nebude nikde na světě s českou totožná.

0/0
4.11.2007 13:26

okurky

Tem h-jzlum patri 100 let pankraz.

;-D

0/0
3.11.2007 17:10

zbynek._s

Pročpak ty znalce nejmenujete, to se nedělá!

Rád bych věděl, nakolik jsou znalci do kauzy také namotaní nebo jestli ne.Pročpak ty znalce nejmenujete, to se nedělá!

0/0
3.11.2007 16:57

Monstrum Anonymič Anonymov

Vyvolení..

http://www.youtube.com/watch?v=BLpqr-bMQ-I

8-o

0/0
3.11.2007 16:24

zbynek._s

Re: Vyvolení..

Hezký fórek s tím Zemanem. On to pak za socialistů dotáh až na předsedu vlády, ne?

0/0
4.11.2007 12:42

zbynek._s

Bláboly. Háček je v to, že českým znalcům nelze věřit!

Politická, propagátorská kauza.Bláboly. Háček  je v to, že českým znalcům nelze věřit. Můžete se přesvědčiot na každém druhém rozvodovém soudu, jak si znalci vymýšlejí, věští z kávové sedliny, vzájemně si protiřečí. Jejich úkolem je štvát dětzi proti nejbližším příbuzným, procesy natahovat jako štrúdl a zbavit je otce.Samozřejmě se u toho dbezvadně vyživí, protože se musí vyžadovat nové a další posudky.Pro IDnes mám vzkaz: Nejsme dnešní: www.justicetv.cz případ Pavla Štičky.

0/0
3.11.2007 15:59

ilna

Re: Bláboly. Háček je v to, že českým znalcům nelze věřit!

Bože, ty musíš být ale frustován životem, viď?

0/0
3.11.2007 16:08

zbynek._s

Re: Re: Bláboly. Háček je v to, že českým znalcům nelze věřit!

Halo hoši, tady na ilna@volny.cz vám nabídne své služby, byť byste třeba o ně nežádali. Napoište jí!

0/0
3.11.2007 16:51

berunel

No baby sedí ve vazební věznici

kdekdo by je tady lynčoval a ten skutečný viník co těm babám takto dokonale vymyl ty mozky že byly schopné tohle dělat ten se směje někde z Dánska.

Já spíš bych řekl že ty ženské patří na psychiatrii, vždyť tohle je něco jako závislost nebo podobná psychická porucha která se snad dá vyléčit, aby z těch žen zase udělali  normální lidi a potom by určitě byly ochotné svědčit, jak to všechno bylo aby ve vězení skončil ten pravý.

0/0
3.11.2007 15:49

super61

Re: No baby sedí ve vazební věznici

hlavně ne na psychyatrii!! ty sou uplně normální pěkně ať dou bručet. Hlavně at to někdo nesvádí na to že sou vyšinutý. takový prasata co dokážou udělat svým vlastním dětem;-€;-€

0/0
3.11.2007 16:23

zbynek._s

Re: No baby sedí ve vazební věznici, kdy zruší infoembargo

Já fakt nevím, proč nám o něk ten doprovázející vševědoucí policista Kolínský nijak nereferoval. Na rozdíl od advokáta, přeci žádnou mlčenlivostí vázaný není. No, baby sedí ve vazební věznici, tak kdy zruší infoembargo????

0/0
3.11.2007 16:53

Thyronx1

Muze za to Bush!

A muze za to vsechno Bush, vsichni cernosi jsou lini a patri vystrilet, vsichni Romove patri vyhnat z republiky, nekdo by rekl ze za to muze Klaus.. a ja dodavam te bande "VyVolenych" co meli to stesti se narodit v Cechach a v bile kuzi, ze sve deti nemiluji zdaleka jako ti Romove ( i ti uplne bez prace) a ze mnozi z bilych se chovaji a ziji hur nez zvirata. Ti aspon sva mladata miluji,chrani, krmi, a olizou k jiste cistote..

Povysovat svoji rasu nebo narodnost nad jine - je jisty stupen omezenosti,hlouposti a primitivity.

Americani jsou dnes daleko rasove snasenlivejsi nez cela "kulturni a vzdelana" Evropa.

0/0
3.11.2007 15:38

Greybeard

Re: Muze za to Bush!

Ty jsi ale pěkně vymaštěnej. Co doktor? Zdravíčko slouží? Tvá omezenost, hloupost a primitivita je opravdu úděsná.Co má rasová snášenlivost či nesnášenlivost společné s tímto případem? Ty se jednou z té Ameriky poséřeš. Poturčenec horší Turka.

0/0
3.11.2007 15:48

j@ck

Re: Muze za to Bush!

fck off

0/0
3.11.2007 15:55

Greybeard

Re: Muze za to Bush!

Povysovat svoji rasu nebo narodnost nad jine - je jisty stupen omezenosti,hlouposti a primitivity.???

0/0
3.11.2007 16:21

herdekflek

Re: Muze za to Bush!

Vážený příteli, vždyť Vy si ve svých vývodech sám odporujete....

0/0
4.11.2007 14:39

roddie

__

Navrhuji jako ve středověku vysvléct, obalit v téru, vyválet v peří, projet v kleci městem a pak utopit v řece.

0/0
3.11.2007 15:16

Better red than dead

.

se to tady jen hemzi retro trestama...

0/0
3.11.2007 15:17

Lady.USA

Skoda

ze v CR neni jako mozna forma trestu verejne lyncovani. Vazne bych to vsem, co tohle tem klukum delali, prala.

0/0
3.11.2007 14:28

Lady.USA

Re: Skoda

A nejhorsi je, ze protoze nikoho nezabili, tak jim nejspis napari 4 roky a pak je pusti. Takove bestie by uz nikdy nemeli vylezt ven a nejlepsi kdyby byli vezneni v kotci pro psy. Pro jezevciky.

0/0
3.11.2007 14:29

zbynek._s

Re: Re: Skoda, že je INFORMAČNÍ EMBARGO!!!

Brněnský deník:...Podle Jan Škrla něco takového razantně odmítá. V policejních spisech, které brněnský Deník získal, mluví o tom, že případ je spiknutí tajných služeb. „Na mého otce byl dlouho vyvíjen veliký nátlak. Je to komplot tajných služeb, pro které něco dělal a které ho využily,“  zapsal policejní komisař při výslechu jedenáctého října.     Podle Jana Šuberta, mluvčího Bezpečnostní informační služby, je to ale nesmysl. „Kdokoliv může říkat cokoliv. Pokud má konkrétní indicie, že by do případu byla zapletená tajná služba nebo agenti BIS, může podat trestní oznámení na policii nebo na státní zastupitelství. Také může napsat dopis řediteli BIS, který by pověřil vyšetřováním vnitřní inspekci,“

0/0
7.11.2007 11:24

Better red than dead

.

pryc s tebou...

0/0
3.11.2007 14:59

soudruh.dolezel

bleah

Dnes je mozne uplne vsechno:-©

0/0
3.11.2007 14:01

Monstrum Anonymič Anonymov

Re: bleah

...i to, že matka vypadá jako PET láhev.;-)

0/0
3.11.2007 14:19

zbynek._s

Re: Re: bleah KAŠLEM na vaše propagační akce!

KAŠLEM na vaše propagační akce, kluci TÁTOVI! Projekční testy , taková manipulace, neobstojí !

0/0
5.11.2007 21:48

Najdete na iDNES.cz