Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Spor kolem Diag Human nevzdáme, prohlásil Julínek

Česká republika podle ministra zdravotnictví Tomáše Julínka nehodlá vzdát spor se společností Diag Human, i když má omezené možnosti zvrátit vývoj v kauze. Odhodlání podpořil i advokát Tomáš Sokol. K předchozím krokům úřadu má sice výhrady, ale naděje podle něj stále žije.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

=Raswan=

Doktor Zloun a jeho Mémini se přece jen tak nevzdává

;-D

0/0
25.10.2007 22:21

Asi takhle.....

Připomínám a opakuji, zpátky na stromy, neználci!

Asi už ani nevíte, že na počátku sporu o částku, která přesahuje dva roční rozpočty úřadu ministerstva zdravotnictví (včetně příspěvků na léčbu dětí s rakovinou a jiné mimořádné události), byl dopis bývalého ministra zdravotnictví (29.6.1990 - 2.7.1992)  Martina Bojara? Tlumočil v něm (A NIKOLIV NEOPRÁVNĚNĚ!) dánskému zpracovateli krevní plazmy pochyby o solidnosti české firmy Conneco, a. s., dnes se ta firma jmenuje Diag human. 

Šťáva se chtěl soudit, ale věděl, že by to projel. Tak ačkoliv byl na něj vydán Interpolem zatykač, upekl s úředníky ministerstva zdravotnicví TAJNÉ mimosoudní vyrovnání. NAPAKOVAT SE NEPOCHYBNĚ CHTĚLI VŠÍCHNI!

Součková, když přišla na ministerstvo a zjistila to, tak to vyřvala do médií, najala právníka za pitomých deset milionů a vyhrála by to! TÍM OVŠEM VŠECHNY STRAKY VŠECH BAREV NASRALA.

Dnes je ale NIC NETUŠÍCÍ8-oDAV přesvědčen, že zlodějem je ta Součková.

0/0
25.10.2007 17:27

_Aleister_

Re: Připomínám a opakuji, zpátky na stromy, neználci!

p. štáva je jedním z nej kámošů Kalouska...;-)

nelze sloužit Otci a mamonu zároveň, pravím vám....;-D

0/0
25.10.2007 22:19

Asi takhle.....

Zpátky na stromy, neználci!

Úředníci ministerstva zdravotnictví (aniž k tomu měli relevantní důvod) zcela nelogicky (ale určitě ne zadarmo!) upekli s firmou Diag human TAJNÉ mimosoudní vyrovnání. Stát pak stejně TAJNĚ vyplatil jejímu majiteli Josefu Šťávovi 327 milionů korun, ačkoliv byl na něj Interpolem vydán Interpolem zatykač. A chtěli mu vyplatit ještě NĚKOLIK MILIARD! Součková, když přišla na ministerstvo a zjistila to, tak to vyřvala do médií, najala právníka za pitomých deset milionů a vyhrála by to! TÍM OVŠEM VŠECHNY STRAKY VŠECH BAREV NASRALA.

Dnes je ale nic netušící dav 8-o;-€8-o přesvědčen, že zlodějem je ta Součková.

0/0
25.10.2007 16:54

Yesname

To je v podstatě právnická loupež

Bývalý advokát této firmy Oršula vysvětlil svou strategii, kterou na nás vysoudil milióny (a chce další): "Podle obchodního zákoníku je deliktem i šíření pravdivých informací, pokud poškozují konkurenta v soutěži..." to mi připadá jako zrůdnost. Kdysi jsem dával krev. Přestal jsem ji dávat zhruba v té době, kdy se začala stávat obchodem, při kterém musím zaplatit za to, že nechci, aby s mou krví někdo nedůvěryhodný kšeftoval. A Diag Human, potažmo pan Šťáva JSOU nedůvěryhodní. Dokonce mám dojem, že mi zákon dává právo bránit svůj majetek jakýmkoli přiměřeným způsobem. Když jsou naši právníci neschopní, tak bychom měli zvolit jiné metody obrany našeho majetku. Pan Štáva ústy svého bývalého právního zástupce totiž v podstatě veřejně prohlašuje, že nám chce ukrást peníze za to, že jsme o něm řekli pravdu.

0/0
25.10.2007 14:01

Sharkee

no tak jestli je toto pravda, pak uz tedy nevim co vse je v CR mozne

Celou kauzu prý provází skandální nakládání s dokumenty. Některé originály údajně drží i bývalí ministři Bohumil Fišer a Marie Součková (oba ČSSD). "Vyzývám je, ať je vrátí," vzkázal jim.

:-/

0/0
25.10.2007 13:47

Heralik2

Re: no tak jestli je toto pravda, pak uz tedy nevim co vse je v CR mozne

Zlodějská prolhaná socanská banda, plná dobytků od předsedy po posledního trumbelína jejího voliče....

Voliči i členové tehle strany - jste špinavá prasata na urovni komunistů..... A řeknu to jakemukoli voliči do očí (bohužel , v mém okolí je člen jen jeden kolega a toho jsem poslal do háje už dávno, nikoho jinak pitomého neznám)...

0/0
25.10.2007 13:51

Asi takhle.....

Extra to pro vás zopakuji.

Asi už ani nevíte, že na počátku sporu o mnoho miliard byl pouhopouhý dopis bývalého ministra zdravotnictví (29.6.1990 - 2.7.1992)  Martina Bojara? Tlumočil v něm (A NIKOLIV NEOPRÁVNĚNĚ!) dánskému zpracovateli krevní plazmy pochyby o solidnosti české firmy Conneco, a. s., dnes se ta firma jmenuje Diag human. 

Šťáva se chtěl soudit, ale věděl, že by to projel. Tak ačkoliv byl na něj vydán Interpolem zatykač, upekl s úředníky ministerstva zdravotnicví TAJNÉ mimosoudní vyrovnání. NAPAKOVAT SE NEPOCHYBNĚ CHTĚLI VŠÍCHNI!

Součková, když přišla na ministerstvo a zjistila to, tak to vyřvala do médií, najala právníka za pitomých deset milionů a vyhrála by to! TÍM OVŠEM VŠECHNY STRAKY VŠECH BAREV NASRALA.

Dnes je ale NIC NETUŠÍCÍ DAV přesvědčen, že zlodějem je ta Součková.

Jste sice nevědomá8-otelata, ale hlasovací právo máte. TO JE PARADOX DEMOKRACIE, KTERÝ VYNESL K MOCI I HITLERA!             

0/0
25.10.2007 17:55

PetroleumLampoIdorablo

Re: Re: no tak jestli je toto pravda, pak uz tedy nevim co vse je v CR mozne

pravděpodobně z celé této kauzy není podstatné, kdo ji zvoral a jaký to je tunel, ale tvoje cituplné rozumuprázdné ideologické žvásty

tak už to u vás zaslepených bývá: kvůli uchování koryt vystavíme republiku nedostatku energií, nebo to bude až po skončení volebního období

kvůli vašemu momentálnímu zisku můžou jít všichni občané do pr...

a ty tady ta žvásty

radši se ani neptám, jestli to myslíš doopravdy. Co kdyby jo?

0/0
26.10.2007 9:46

Najdete na iDNES.cz