Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Trable paní Zuzany s osobou „politik“

Podtrhuji dvakrát, následující slova nejsou míněna ironicky: Paní Zuzany Paroubkové je mi líto. Nejprve ji v přímém přenosu opustil manžel-politik kvůli mladší ženě. Komu by se to líbilo? Teď je z manžela-politika už exmanžel-politik a paní Zuzana vystupuje v přímém přenosu nedobrovolně dál.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

johana52

charita

asi by mě nenapadlo hledat v občanském sdružení pí Paroubkové postranní úmysly, navíc, poté co její exmanžel prohlásil že ji nebude finančně podporovat ale že ji případně podpoří ve volbách do Senátu, jsem si říkala že se o sebe taky musí nějak postarat. Ale její výroky v rozhovoru pro tisk, že "nikomu do toho nic není" a "každýmu je do toho prd", že by měl někdo zkontrolovat nadaci Terezy Maxové mě natolik nadzvedly, že o lítosti s pí Paroubkovou nemůže být řeč.

0/0
19.10.2007 1:58

Harry_sportsman

Paní Bendová, je trochu naivní se podivovat nad skutečností,

že "se ti mecenáši nechtějí pochlubit dobrotou srdce" . Ten, kdo čte MF Dnes, totiž dobře ví, že každý, kdo nějak spolupracuje s ČSSD, případně k ní vyjádří sympatie, musí téměř jistě počítat s očerněním svého jména ve vašem deníku. Vaši "serióznost" nyní jasně ukazuje fakt, kolik prostoru jste tento týden věnovali problémům charity  paní  Paroubkové ,  a kolik problémům Topolánkova sdružení Becario. Co tak udělat rozhovor i s paní Topolánkovou? 

0/0
18.10.2007 21:14

Albert Nerom

Re: Paní Bendová, je trochu naivní se podivovat nad skutečností,

Bendová byla vždy vůči levici žlučovitě neobjektivní. (Už od dob, kdy tvořila v ModréFrontě Dnes útočné duo s neblahé paměti štvavým Leschtinou). Čím to asi je? Duševní poruchou (antilevicová paranoia) nebo tím, že je příbuzná s poslancem ODS s vyvalenýma očima - Bendou?

0/0
19.10.2007 22:57

sageorg

Charita.........

v tomto podání je jen a jen velká malá domů!A co milenka,už ti také založila další "charitativní" konto?(Y):-P

0/0
18.10.2007 15:05

vmvanjan

Nechápu, jak může někdo po politikovi,

který má tlamu zabořenou do koryta až mu z koutků odstřikujou pomeje chtít, aby se zamyslel nad budoucím dosahem svých činů, když právě teď je koryto plné. Co bude pak, je pro ně naprosto nezajímavé. Jo, to by musela být politická vůle odstranit všechny pračky špinavých peněz, ale řekněte našim obrkaprům, raději žralokům, aby si vypustili rybník:-/:-©Rv

0/0
18.10.2007 11:48

Muslym

Teď už jen čekám, kdy Paroubková také prodá akcie za 100 miliónů, u kterých prokáže, že je za peníze půjčené z její "charity" koupila za 20 miliónů. Takto to přece v KSČSSD chodí...

0/0
18.10.2007 11:08

petrucciani

Trable paní Zuzany s osobou „politik“

Zavistiva soudruzka Jana Bendova by si mela rychle uvedomit, ze nase rychlopodnikatelskekvasky potrebuji nejak zasluzne vyprat sve spinave penize a charita se na to obzvlast hodi.;-)

0/0
18.10.2007 10:59

olinas

Jen smyšlenky a dohady

Při nejlepší vůli to, co píše autotrka jsou jen smyšlenky a dohady. Činžák,  zvonek, nikdo neotevírá...? Proboha kolikrát jste tam osobně byla??? My jen prostě sledujeme (já s nechutí) další pokus o jakousi kampaň. A proč? Mění se preference, je třeba odvést pozornost... opravdu, dost ubohé.

0/0
18.10.2007 9:45

Albert Nerom

Re: Jen smyšlenky a dohady

R^!!!

0/0
18.10.2007 10:17

Harry_sportsman

Re: Jen smyšlenky a dohady

R^ Vystihls to naprosto přesně.

0/0
18.10.2007 20:59

PetroleumLampoIdorablo

Že jsi p. Bendová, takhle neprala do Julínka, že bere peníze od firem, které jsou závislé na jím vydávané vyhlášce a jím podávaných zákonech

tz by tě rychle zkopali do kulata, ani by jsi si krabici nestačila naplnit

0/0
18.10.2007 9:12

habit

Re: Že jsi p. Bendová, takhle neprala do Julínka, že bere peníze od firem, které jsou závislé na jím vydávané vyhlášce a jím podávaných zákonech

;-D... chudáčku, tam si o hospodaření můžeš přečíst na webu - ale chápu tě, je to jako když někdo karikuje Mohameda, že?

0/0
18.10.2007 9:18

Albert Nerom

Re: Že jsi p. Bendová, takhle neprala do Julínka, že bere peníze od firem, které jsou závislé na jím vydávané vyhlášce a jím podávaných zákonech

R^! A dodávám, proč stejně intenzivně nepere do současného premiéra a jeho (také již opuštěné) manželky, z jejichž nadace, určené pro studenty, se studentům dostala jen pětina prostředků, přičemž zbývající čtyři pětiny padly na golfové dýchánky s prominenty.

Ona totiž p. Bendová vždycky "pere" jen od středu doleva. To už není neobjektivita; to je žurnalistická prostituce.

0/0
18.10.2007 9:37

karelvesely

Re: Re: Že jsi p. Bendová, takhle neprala do Julínka, že bere peníze od firem, které jsou závislé na jím vydávané vyhlášce a jím podávaných zákonech

Kolik pětin z nadace Paroubkových se dostane k dětem?

0/0
18.10.2007 11:21

Harry_sportsman

Re: Re: Re: Že jsi p. Bendová, takhle neprala do Julínka, že bere peníze od firem, které jsou závislé na jím vydávané vyhlášce a jím podávaných zákonech

Netvrdím, že je správné, když paní Paroubková nechce zveřejňovat hospodaření svého občanského sdružení. Ovšem fakta jsou taková, že zatímco ke studentům se od sdružení manželů Topolánkových (Becario) dostala částka 630 000 Kč, sdružení paní Paroubkové jenom letos zaplatilo dětem ozdravné zájezdy za 1,6 milionů Kč.

0/0
18.10.2007 20:56

PetroleumLampoIdorablo

Nedůvěřivost občanstva, ke které se tady hlásím i já, může politiky obecně mrzet, štvát. Od dob Lájose Bácse, Pepy z Hongkongu,

Vážená autorko, tak toho jsem si nevšiml, dokonce ani v archívech. A vrozená podezřívavost mne vede k tomu, že je to jen účelová lež, momentálně se hodící. O motivaci snad ani není potřeba uvažovat.

0/0
18.10.2007 9:08

dykl

....

...jak články od paní Bendové čtu rád, tak nyní s ní nesouhlasím, ....je-li mi někoho líto,...a myslím-li to "upřímně"...nechám ho na pokoji případně mu osud ulehčím, mohu-li.... a mám-li nějaké podezření, že se děje u ní něco nezákonného, je mou POVINNOSTÍ toto oznámit, atd. ne kopat, štourat, prudit, spekulovat....tímto se lítost nedokazuje,.nebo ano? pak už ničemu nerozumím...Jinak paní Bendové přeji vše nejlepší...a pište dál, toto se Vám moc nepovedlo:-):-):-):-)

0/0
18.10.2007 8:53

PetroleumLampoIdorablo

Re: ....

ovšem jenom za naivního předpokladu, že je novinář hlídacím psem demokracie a ne hlídacím psem establishmentu před občany, což ve spojených redakcích platí dvojnásob

a jak je vidět, hlídací hafani se osvědčují

0/0
18.10.2007 9:16

X-M

Re: Re: ....

Moc ne... Topolánek se furt vozí ve Volvu podezřelého původu a hlídací hafany kdykoli sprdne na tři doby.

0/0
18.10.2007 9:36

Kocourek69

Proč politici,

či jiné celebrity provozují tyto všelijaké mnohdy jen na oko (většina vybraných prostředků jde na provoz, či přímo uvíznou někomu za nehty) humanitární akce? Především kvůli své osobní reklamě. Aby je veřejnost vnímala v kladném světle a zároveň byli více na očích. Protože o kom se u těchto profesí nemluví jako kdyby nežil.

V reálu to chodí tak, že za drtivou většinu vybraných peněz se uspořádají grandiózní rauty, či golfová utkání pro vybrané známě, kde si pozvaní mezi sebou především domlouvají své osobní kšeftíky. A protože dobrá celebrita pracuje pořád, tak proč těmto siestám zbohatlíků nedat punc dobročinnosti a nespojit to s osobní reklamou. A navíc je ještě naděje, že nějaké ty peníze dorazí od veřejnosti aby příští siesta mohla být ještě bohatší.

Ty prostředky které nakonec dorazí na dobročinnost jsou pouze drobky které spadnou ze stolu. A i o ty se ještě ve finále poperou "dobří známí" lidí kam peníze dorazili (kupují a staví se za ně uměle předražené věci).

0/0
18.10.2007 6:13

dykl

Re: Proč politici,

tak s tímto souhlasím...R^R^

0/0
18.10.2007 8:55

babacek

Trable paní Zuzany s osobou „politik“.

 Paní Zuzany Paroubkové je mi líto. Nejprve ji v přímém přenosu opustil manžel-politik kvůli mladší ženě.

To je snad nějaká úchylka některých vdaných žen. Muž si vybere pohlednou štíhlou ženu ( viděno očima nápadníka ) a ta po svatbě ze sebe udělá tlustou bachyni a pak je překvapena když muž začne chodit za jinýma a následně jí opustí.:-)

K charitě bych dodal,že původní úmysl byl nejspíše čistý a pak si ex – manželé uvědomili,že pomoc mohou především sobě.;-(

0/0
18.10.2007 5:09

Pejsátko

Re: Trable paní Zuzany s osobou „politik“.

Na druhou stranu ta žena si obvykle bere štíhlého pozorného muže a po svatbě se jí promění v soudek trávící většinu času u televize a jí si všimne jen, když má hlad.

Myslím, že většina manželů si vzájemně nemá co vyčítat.

0/0
18.10.2007 7:29

babacek

Re: Re: Trable paní Zuzany s osobou „politik“.

.... nebo si jí ten štíhlí muž všímá,ale jednou je to migréna podruhé únava apod. tak stratí zájem.:-)

0/0
18.10.2007 8:35

hairyfairy

Re: Re: Re: Trable paní Zuzany s osobou „politik“.

Pane, buď máte velké trable s gramatikou, nebo, jste-li cizinec, umíte velmi dobře česky.

Článek je super. Už jsem měl strach, že socdemáci založí pro svého předsedu Konto Jyrka, ale ten pacholek se o sebe dokáže postarat nejspíš sám.

0/0
18.10.2007 8:47

Albert Nerom

Re: Re: Re: Re: Trable paní Zuzany s osobou „politik“.

A co konto Myrek na jeho mejdany a golfová párty, Vy zapšklý modrý mozku?

0/0
18.10.2007 9:40

babacek

Re: Re: Re: Re: Trable paní Zuzany s osobou „politik“.

Pane – ní již jsem to zde vysvětloval mnohokrát a již mne to nadále skutečně nebaví každému zvlášť vysvětlovat co je důvodem špatné gramatiky,slovosledu apod. a však není to způsobeno absencí ve vzdělání.

A protože jste v podstatě první který nepoužil žádná invektiva nechám úsudek na vás.:-)

J.P. se pohyboval mezi číšníky, kuchaři apod. a v podstatě snad neexistuje někdo kdo dělal v RAJ nebo HAR aby byl poctiví, neúplatný a nezištný. Opět úsudek si udělejte sám.:-)

0/0
18.10.2007 13:22

Bouše

Re: Re: Trable paní Zuzany s osobou „politik“.

Jenže ono to má jeden háček, spočívající v tom, že ten "soudek" je schopen získat atraktivní ženu (viz Paroubek). Naopak to moc nefunguje. Neboli, u žen daleko více záleží na tom, jak pečuje o své tělo. :-) 

0/0
18.10.2007 8:44

FX Salda

Re: Re: Re: Trable paní Zuzany s osobou „politik“.

no on kdyby Paroubek nebyl politik a známá osoba, tak o něj ani ta atraktivní ženská nezakopne a zůstane mu ta, která vedle něj zestárla. To že vypadá jak vypadá může být také vinou úplně něčeho jiného, některá už po dítěti, které nosí ona ( nikoliv muž), už neshodí nabraná kila. Mám recept pro ty které mají s váhou po porodu problémy, nerodit chlapům děti.

0/0
18.10.2007 8:51

Najdete na iDNES.cz