Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Policejní expert je souzen za protiřečící si posudky

Pětapadesátiletému policejnímu expertovi Miloslavu Myslíkovi z Plzně hrozí, že místo v důchodu po třiceti letech práce u policie skončí až na tři roky ve vězení za zneužití pravomoci veřejného činitele.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

babacek

Čtě také: Soudci v téhle zemi jsou posvátné krávy !

http://www.lidovky.cz/soudci-v-tehle-zemi-jsou-posvatne-kravy-f02-/ln_noviny.asp?c=A071006_000057_ln_noviny_sko&klic=221776&mes=071006_0

0/0
6.10.2007 16:05

kolacos

z tohoto pripadu je jasne videt ze ohanet se posudkama jak je to dnes ve zvyku u soudu

je naprosto neprukazne protoze posudek se vzdy dela pro nejakou stranu , a podle toho take dopadne ! :-)R^ to je zase objev ;-D;-D(Y)

0/0
6.10.2007 9:35

babacek

Policejní expert je souzen za protiřečící si posudky.

Nějak tam postrádám § o korupci neboť nevěřím,že by zcela nezištně začal pracovat pro obhajobu a chtěl tak osvobodit vraha.:-/

0/0
6.10.2007 7:32

zbynek._s

Re: Policejní expert je souzen za protiřečící si posudky.

Falšování posudků pro soud, včetně soudněznaleckých jsou  v České republice úplně běžnou praxí. Slouží k udržení sociálfašistického režimu v ČR. Připomínám znalecké posudky psychologů a psychiatrů  pro odrhování dětí od otců v duchu komunistické filozofie. Blížeji na www.justicetv.cz nebo www.K23132.cz Jde o státně podporovanou hanebnost, jejíž pomocí ničí justice českou populaci. Psychologická genocida předchází snížení  porodnosti a potrvá, pokud budou mít zrádní ústavní činitelé - soudci - na svoje platy. Nebo snad ministr Pospíšil docílí opravdovou reformu justice s částečnou volitelností soudců? Sotva. Lidé, proto příště volte raději Pravý blok Petra Cibulky.

0/0
6.10.2007 13:47

babacek

Re: Re: Policejní expert je souzen za protiřečící si posudky.

I když ti dám vcelku za pravdu tak P.Cibulku bych nevolil ani kdyby byl jediný na světě,ještě tak před 15 lety,ale dnes již ne.

0/0
6.10.2007 14:55

zbynek._s

Re: Re: Re: Policejní expert je souzen za protiřečící si posudky.

Nejde ani tak o disidenta Cibulku, jako o to, že částečnou volitelnost soudců, aspoň na nejnižším stupni, má v programu pouze Pravý blok. Je to velmi rozumné, byť velké strany a zkorumovaní soudci tvrdí, že to u nás nejde. Jistě. Nic u nás nejde... Na rozdíl třeba od USA, kde je to běžné, a  taky se tam justice nehroutí.

0/0
6.10.2007 22:02

babacek

Re: Re: Re: Re: Policejní expert je souzen za protiřečící si posudky.

To jako,že by se soudce volil v celostátních volbách.Rozumím tomu dobře?

Tak to považuji také za blbost když se podívám na to koho lidé volí do parlamentu,zde by to nebylo jiné.Rv

Mne nevadí to jak se jmenují teď,ale to že se jmenují doživotně to je to špatné.

0/0
7.10.2007 6:13

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Re: Policejní expert je souzen za protiřečící si posudky.

Samozřejmě, že kombinovaně, obdobně jako v USA. Na zákjladních stupních, t j. u OS by volili některé soudce přímo občané, podle toho jak se jim líbí či jak se nelíbí. Basta fidli. Zkorumpovaní by odpadli, hlas lidu, hlas boží.  Jiní soudci by mohli být jmenováni a jiní ze zákona. Celý systém v USA funguje, ještě v kombinaci volby senátorem a částečně i pol. stranou. Byť to má mouchy, je to velmi pružné. Zbyvili bychom se komunistických retardů a socialiálfašistických  zrůd např. těch, co rozdělují děti jako koťata záletným bývalkách  cizím zmetkům.

0/0
8.10.2007 12:11

babacek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Policejní expert je souzen za protiřečící si posudky.

První je nutno zdůraznit,že v USA nikdy nebyl komunismus tedy přesněji nevládli komunisté.

Zde by takový soudce byl chápán jako soudce z lidu tak jak tomu bývalo a ty měli stejnou pověst jako pomocná stráž VB jestli ne ještě horší.Rv

Až zde bude vybudována skutečná demokracie ne tento pokus o demokracii pak by to možná šlo,ale zatím je to jen fikce.:-)

0/0
8.10.2007 14:40

Najdete na iDNES.cz