Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Senát vyměnil šéfa komise pro krajany v zahraničí

Kritizovaná senátorka Jana Juřenčáková už není předsedkyní důležité komise Senátu pro krajany v zahraničí. Senátoři místo ní zvolili nezávislého senátora Josefa Zosera. Juřenčáková rezignovala, protože byla kritizována za své předlistopadové členství v komunistické straně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Sid2007

V. Klaus, pseudoliberál a 1. prez KSČM: Já s komunisty nemám a nikdy neměl problémy. Volí mě na Hrad, brání mě, nekritizují. S KSČM jsem, bok po boku, proti EU, proti restitucím, proti volbám v zahraničí, proti zrádným emigrantům. Národ to cení!

Milý národe, hlavně naivkové, co si myslí, že jsem liberál: Všimněte si, že s. Grebeníček, kterého táta-bachař ČSSR "správně" vychoval, národu před dosazením mě na Hrad jasně řekl: "Pro KSČM je V. Klaus nejlépe vyhovujícím kandidátem a náš klub jej podpoří". Vyhrál jsem o jeden hlas, díky hlavně KSČM, ikdyž (naoko) jsme si "ideologickými protipóly".  2) S KSČM mě pojí léta zásadních společných zájmů: Jen KSČM byla jako já vždy proti všem restitucím 3) Jen KSČM a já jsme společně proti EU, integraci, náhrazení naší dřungle evropským právním prostředím 4) já, KSČM, moje ODS, jsme byli důsledně vůči úprchlíkům před komunismem (které účelově nazýváme "emigranty"): viz www.psp.cz, debata a hlasování o zák 193 o vracení občanství, které jsme, KSČM a ODS, projeli, zákon přijat 5) KSČM a moje ODS projely boj proti volbám v zahraničí 6) Hlavně zase díky KSČM a mé ODS se blokuje korespondenční volba. Bohužel, prázdný Topolánek jde zrádné emigraci více na ruku. (viz Schwarzenberg, Mašínové, atd.)

0/0
20.9.2007 17:49

Josefprav

Re: V. Klaus, pseudoliberál a 1. prez KSČM: Já s komunisty nemám a nikdy neměl problémy. Volí mě na Hrad, brání mě, nekritizují. S KSČM jsem, bok po boku, proti EU, proti restitucím, proti volbám v zahraničí, proti zrádným emigrantům. Národ to cení!

Měl by jsi to Klausovi napsat. Neudělaj tam ,ale žádnou hrubku. Vypadal by jsi jako ještě větší idiot než jsi. ;-D;-D;-D

0/0
20.9.2007 18:50

varix

To je zajímavé,

jak bývalí komančové ztrácejí najednou paměť na to, kdy vstoupili do strany. Pokud nebyla dělnice, což zřejmě nebyla, tak se v té době musela hodně snažit, aby se tam dostala. Musela si sehnat dva ručitele straníky a pak rok po dobu kandidátství silně projevovat uvědomělost.

0/0
20.9.2007 14:55

belgian chocolate

Juřenčáková argumentovala, že chtěla stranu změnit zevnitř

starej blbej estrádní fór, ale už jsem ho dlouho neslyšela...

0/0
20.9.2007 14:43

Sid2007

Nepříjemná pravda: ČSSR (více ČR než SR) měla na hlavu 8-krát více komunistů než bašta světového komunismu, SSSR

Takže "pravicovost" mnoha hlasitých pravičáků nemá tak velkou, rozhodně ne hlubokou osobní a rodinou tradici. Bezpáteřný národ páně Broučků, Švejků, členů Národního souručenství a KSČ jde "pragmaticky", jak i příklad (proto tolik populárního) českého maloměšťáka a oportunisty, V Klause, dokazuje, s převládající mocí. Jakýmkoliv směrem. A to, že Grebeníčkova i Filipova KSČM "pravicového" Klause nejen (jako Gottwaldova KSČ TGM) nejenže nikdy nekritizuje, ale naopak se ho veřejně zastává (viz. Filipova "urážka ČR a hlavy státu", když Bush na jaře zase Klause nepozval do Bílého domu, viz, jeho pochvala Klause, že "podpořil provedení referenda o radaru", atd. atd.)

Kde jinde ve světě si komunisté dosadí za hlavu státu atd. svůj (údajný) "ideologický protipól"?

Nakonec "odborník" kKlaus také káže: nepřehánět to se šablonovitým antikomunismem, europeismus a environmentalismus jsou horší než komunismus, KSČM je demokraticky zvolená strana, tak Grebenířek na čaji v Lánech je košér, oukej ....

0/0
20.9.2007 17:56

zdevy

komunistická (I)

:-©

0/0
20.9.2007 14:13

Najdete na iDNES.cz