Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Otec chlapců z Kuřimi: Názor synů ovlivňují prášky

Budoucnost synů Kláry Maurerové je sporná. Osmiletý Ondřej a jeho o rok starší bratr Jakub vědí sami, s kým a kde by chtěli žít, tvrdí vedení Klokánku. V něm žijí oběti kuřimské kauzy od začátku května. Jejich otec ale nesouhlasí - chlapci se prý rozhodují pod vlivem izolace a léků.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zbynek._s

Psychologičtí blábolilové a úředníci ustupují

Psychologičtí blábolilové a úředníci ustupují. Svědčí o tom fakt, že po půl roce odcizování dětí tátovi jsou nyní milostivě ochotni otce do klokaního hnízda zase vpouštět. Prý, že ho policie konec konců z ničeho neobvinila a aby dali rodině šanci....

Sociálfašistická nadvláda  státu nad přirozeným rodičovstvím, zakrývání spoluúčasti tajných služeb na filmování propagátorského "dramatu".  Je to skutečný hnus a

0/0
25.11.2007 9:57

berunel

Tohle je opravdu neuvěřitelné

Takže dětské zařízení které má normálně děti připravovat k návratu do péče rodičů provádí to co ta patologická matka Terezy, snaží se ty děti odcizit rodině. To je normální loupež, za to snad by měli někoho trestně stíhat. Tohle opravdu nemá obdoby ani za bolševické totality, ta bolševická prokurátorka co má ty Klokánky pod kontrolou se totálně zbláznila. Tohle budou zřejmě první děti co mají příbuzné schopné je vychovávat které budou muset strávit dětství v ústavu, no fuj tajbl, to snad být tím Coufalem tak ty zlodějské kury tam jdu vybít. Hlavně že ta feministický lůza ječela u té Terezy o kriminále a věznění, ten Klokánek to je zřejmě něco jiného:-©

0/0
12.9.2007 17:56

doktor_bota

Re: Tohle je opravdu neuvěřitelné

Ty jsi měl v dětství nějaký těžký úraz, viď?

0/0
16.9.2007 16:20

berunel

Re: Re: Tohle je opravdu neuvěřitelné

Tobě asi straší, jak může nějaká čůza Vodičková uvažovat o adopci nebo tom že by děti žili do dospělosti v Klokánku. Pokud je tady normální otec,  tak normální by bylo aby nastoupil po vadné matcem, děti patří rodině to není žádný státní majetek. Bolševici znárodňovali majetek a tihle noví bolševici budou zřejmě znárodňovat děti ??:-©:-©

0/0
16.9.2007 20:19

Pan Navratil

.

Chápu, podle Coufala by měly jejich názory ovlivňovat výprasky a svazování.

0/0
10.9.2007 15:32

Cácorka

Re: .

tak tak mě přijde ten jejich tatík též nějaký prapodivný prý k rodině chodil pravidelně a nic o týrání nevěděl csss csss .......8-o

0/0
10.9.2007 16:11

zbynek._s

Re: Re: .

Stejné nesmysly pořád dokola. Přestaňte se už jednou vy čúzy do táty Coufala navážet. Kdyby to byla pravda, tak jako chlap v sociálfašistické  ČR, dávno sedí. Nikdo mui nic nemůže vytknout, už protože ho tam Mauerová nepouštěla, jasné? Prohlídky dětí je specialita klokanní bandy, a viděli jsme, jak ti na příkladu tzv. Aničky umí. Jde o to, aby dětem vypíraly feminiskty mozek, proto jsou internovány soudem v klokanní bandě. Kdyby klukům skutečně něco bylo, tak je po týdnu z nemocnice nepouštějí domů, to je snad každéímu jasné. Jizvy, ap. se záhadně objevily až později, řeči o týrání také. Brněnský soud, to je samý klientelizmus, bratříčkování s klokanní bandou doznal i soudce Roman Kiš. Všichni tedxy víme, jak se věci mají, jen deviantním soudcům to nedochjází. Co s nimi, než jhe ze soudů vyházet?

Není také náhoda, že se případ objevil ve stejném okamžiku, co na zastupitelství ztratili Krejčířovy spisy. Prostě potřebují aby si lidi povídali o něčem jiném.

0/0
16.9.2007 16:10

Moc uřvaný našeptávač

Klokanek? Podnik 5. cenove skupiny

...aneb nalejeme tu kazdemu, hlavne kdyz prijde s medvidkem ale neni to na prvni pohled JXD! ;-D

0/0
10.9.2007 15:28

Edmund Černá Zmije

Je fakt, že zavřít malé děti

na čtvrt roku bez šance vidět kteréhokoli příbuzného, a po této době se jich ptát s kým by vlastně chtěli žít, to mi přijde jako výsměch zdravému rozumu. Mohli by před takovou otázkou aspoň nechat kluky s jejich příbuznými promluvit, dokážu si představit, co jim asi Klokanice napovídaly. Manipulovat malé děti je ta nejsnazší věc na světě, i kdyby to mysleli dobře, měli by se Klokani stydět.

A neměli bychom zapomínat, že jsou to titíž lidé, kteří nepoznali, že jim byla podstrčena místo dítěte dospělá osoba, která jim pak vzala roha. Pro mě jsou to totálně nekompetentní lidi, možná nadšenci, ale dělají v tomto případě víc škody než užitku.

0/0
10.9.2007 14:36

weneto

Re: Je fakt, že zavřít malé děti

Je fakt že by to už měl řešit soud, nicméně do té doby, nemůžeš vrátit dvě týrané děti někomu o kom panují pochyby že o tom týrání věděl - do klokánku byly děti pokud vím svěřeny předběžným opatřením, takže si pan otec musí počkat a vzhledem k tomu že i když budu věřit že o tom nevěděl tak v tom případě týrání syna nepoznal ( nebo si ho nebral na návštěvy ) a pak by se měl stydět on.

K bodu dvě pokud ti po policejním zásahu přivezou na příjem tři děti o kterých to všichni tvrdí a jedno z nich si kryje tvář a hraje si na blbečka, tak bych chtěl vidět že i kdyby jsi měl 100krát podezření, radši to budeš řešit ráno. Poznat to měli, ale zase až takový malér z toho není, zatímco vrátit dítě možnému týrateli, by byl malér rozhodně

0/0
10.9.2007 14:44

Edmund Černá Zmije

Re: Re: Je fakt, že zavřít malé děti

O někom panují pochyby? No, já myslel že presumpce neviny platí, ale pokud je to sprostý podezřelý, tak to je něco jiného. :-/

Nevím, jak moc je poznat na dítěti, že bylo zavřené v komoře nebo že jedlo ze země. Možná se dá poznat, že bylo svázané, pokud zůstanou nějaké stopy. Dá se to snad zjistit vyptáváním, pokud se těm dětem dá věřit. Ale z vlastní zkušenosti vím, že jsou děti, kterých nemá smysl se ptát na cokoli.

Než bych se každou chvíli svých dětí vyptával, jestli je někdo netýrá, a tím v nich vyvolával úzkostné stavy, že by je někdo týrat měl, to si raději si dám klokaní guláš. :-P

A kdybych byl rozvedený a měl děti jen jednou za čas, snažil bych se si s nimi ten čas co nejlíp užít, místo toho, abych je i sebe stresoval vyptáváním, co dělá špatně jejich matka. 

0/0
10.9.2007 15:15

Hanns1111

Re: Re: Re: Je fakt, že zavřít malé děti

nevím jestli je sprostý podezřelý, ale pro mne je nedůvěryhodný - a sám přece nevěříš tomu, že bys i bez vyptávání nepoznal, že je tvé dítě mučeno ....... ;-)

0/0
10.9.2007 16:07

Cácorka

Re: Re: Re: Re: Je fakt, že zavřít malé děti

R^ pokud probíhá vyšetřování může policie na základě nových zjištění  obvinit kohokoli dalšího....

0/0
10.9.2007 16:14

_m-

Re: Re: Je fakt, že zavřít malé děti

Nepamatuju si to už přesně, ale "Anička" byla v Klokánku víc než jednu noc, dokonce s ní psycholožka mluvíla, utekla až když se měla svléknout a vykoupat.

0/0
10.9.2007 15:21

Pan Navratil

Re: Re: Re: Je fakt, že zavřít malé děti

No maximálně dvě noci, ale spíš myslím, že fakt jednu.

0/0
10.9.2007 15:41

Cácorka

Re: Re: Re: Re: Je fakt, že zavřít malé děti

ani psycholožka jí nebude násilím nutit třeba ukázat obličej jelikož u skutečného postižení by pravděpodobně způsobila víc škody než užitku

0/0
10.9.2007 16:18

zbynek._s

Re: Re: Re: Je fakt, že zavřít malé děti

Počkat. Lékařku zaujaly její nohy a hlas, který nesprávně označila za pištivý. Ve staré jeté babě viděla "pištivé stvoření." Stejně tak v ní něco jiného viděli soudní znalci, a také psychologové z dřívějších vyšetření, právě jako pedagogové, atd. Zkrátka tátní podvod, lumpárna, kterou soudkyně  kryje!

0/0
16.9.2007 16:14

pan Velká hlava

Re: Je fakt, že zavřít malé děti

no, když klokanice je pořád schovávají ve vaku a nemůžou ani vystrčit hlavu, pořád s nima jen poskakujpo až je jim z toho na blití;-D;-D

0/0
10.9.2007 15:02

eBacil

Re: Je fakt, že zavřít malé děti

1) Zákaz kontaktu s rodinou není výmysl lidí z Klokánku, je na doporučení psychologů, vyšetřovatelů a především z rozhodnutí soudu. Pracovníci Klokánku budou určitě ti první, kteří budou rádi, pokud se kluci budou moci vrátit k někomu z rodiny. Ostatně si nedovedu představit, že by soudní znalci při svém rozhodování nebrali v úvahu vliv situace.

2) "Anička" byla jednou vyšetřena, při tomto vyšetření se nechala vyšetřit jen od kolen dolů. Další vyšetření už neproběhlo, protože utekla.

3) Klokánek (brněnský ani žádný jiný) určitě netrpí nedostatnkem odbornosti. Někteří odborníci pro něj přímo pracují, s dalšími spolupracuje.

0/0
10.9.2007 15:51

Edmund Černá Zmije

Re: Re: Je fakt, že zavřít malé děti

Odborníci vyšetřující od kolen dolů. ;-D;-D Jak neměla křečáky, tak byla v pohodě.

Zákaz kontaktu s rodinou je dílem soudu, ale pokud si to pamatuju, Klokánek k tomu vyzval. Má také veliký vliv na to, jestli položí dětem otázku s kým by chtěli žít, poté co jsou děti izolované od rodiny čtvrt roku a jestli se těmito odpověďmi bude veřejně v médiích manipulovat veřejné mínění proti otci dětí.  :-P

0/0
10.9.2007 18:05

eBacil

Re: Re: Re: Je fakt, že zavřít malé děti

Jistě "odborníci" z dětského domova by z ní strhali oblečení přes její protesty. Kdyby to byla opravdová třináctiletá holka, byl by to skutečně prsychologický tah par excellence.

Klokánek k ničemu nevyzýval, Klokánek se řídil tím, oč ho prosili jak vyšetřovatelé (z důvodu ovlivnění vyšetřování) tak psychologové (aby kluci byli v neutrálním prostředí). Řídili se tím, co je nejlepší především pro kluky, ne především pro jejich otce či prarodiče.

0/0
12.9.2007 15:36

zbynek._s

Re: Re: Je fakt, že zavřít malé děti

Naopak, Klokánky trpí vším možným a také ejich tzv. odborníci jsou jenom karikatury, směšní šašci v celém divadle. Známe z miunuilých kauz, jak jejich statutární zástupkyně byla vždycky na straně ZLOČINU na dětech, proti přirozeným rodičům. Není normální, jde o fanatičku, která trpí opatrovnickým syndromem. Sama nikdy vlastní děti neměla a žije z komunistických bludů, podporuje rozvrat rodin.

0/0
16.9.2007 16:18

zbynek._s

Re: Re: Je fakt, že zavřít malé děti

1. Zákaz je výmyslem soudkyně, která dělá soudům ostudu.

2. Anička byla vyšetřena natolik důkladně, že zapírání lékařské intervence je napomáháním trestní činnosti - nebo tedy vyšetřena nebyla.

2. Klokánky a všechno pod Voidičkovou se vyznačuje nedostatkem zdravého rozumu a úcty k přirozeným právům vlastních rodičů, zejména otců.

0/0
16.9.2007 21:18

IAMAD

Co ten táta ještě chce?

Celou dobu byli jeho synové zneužíváni a on nic, nevěl, že s nimi žije nějaká dospělá, co se vydává za holčičku, kašlal na ně..a najednou se zajímá? To jsi skutečně prima táta..jdi někam :-©Rv

0/0
10.9.2007 12:41

Chytrakz hospody

Re: Co ten táta ještě chce?

Tytoho o životě moc nevíš, jinak bys tak blbě neplácal;-O

0/0
10.9.2007 13:28

armyshop

Re: Re: Co ten táta ještě chce?

Zato chytrák z hospody ví vše, že?

0/0
10.9.2007 13:32

Hanns1111

Re: Re: Co ten táta ještě chce?

nebude se ti to asi líbit, ale má 100% pravdu !

0/0
10.9.2007 16:09

Destroyer7

Re: Co ten táta ještě chce?

Asi tak nějak.

0/0
10.9.2007 13:39

petrnew

Okamžitě udělat vyšetřování v Klokánku

Okamžitě udělat vyšetřování v Klokánku a pak tvrdě trestat hyeny, co si říkají tety...:-©

0/0
10.9.2007 12:30

letajici cestmir

Re: Okamžitě udělat vyšetřování v Klokánku

neser skrlo

0/0
10.9.2007 13:55

weneto

Re: Okamžitě udělat vyšetřování v Klokánku

Nejdříve vyšetřovat a pak hned trestat?? To je jako by jsi byl velmi jistý že nalezneš, navíc ty hyeny - nejsi propuštěné dítě??? Vyhozený zaměstnanec??? Nebo jen plácáš z toho jak čteš články snažící se najít všude seznzaci??? Nemůžeš to těm novinářům zas tak žrát

0/0
10.9.2007 14:37

paskudilek

A že Ondra neslyší, to taky ví?

8-o říkala to Klára a taky měla na to papíry

0/0
10.9.2007 12:27

me2di

Kdo dneska veri Klokanku, soudnim znalcum?

;-D

0/0
10.9.2007 12:06

Vanguard

Klokánek

Čím víc se toho dočítám o Klokánku, tím se mi ten spolek zdá podivnější.

Stačí se ostatně podívat na jejich stránk,y kde nabízejí děti k adopci podobným způsobem, jakým Srstka nabízí psy...

"dvanáctiletý David je silnější snaživý kluk, navštěvující 4. třídu základní praktické školy, kde patří k nejlepším ve třídě. David zcela respektuje autoritu, ale potřebuje individuální péči, chce mít dospělého jen pro sebe a možnost intenzivního kontaktu. Je sledován na kardiologii. Možné by bylo osvojení i poručnická péče."

0/0
10.9.2007 11:51

miroB

Re: Klokánek

Pokud pro nějaké dítě chtějí najít rodinu ,tak to asi jinak nejde.Dělají to tak i v zemích kde je v minimum ústavů a preferuje se náhradní rodina. Teda pokud to nehodláte nechat na sociálních pracovnicích pro které nějaký ten rok nehraje roli.

0/0
10.9.2007 13:10

zbynek._s

Re: Klokánek

Soudním znalcům v ČR osobně nevěřím, protože moje zkušenosti z obdobných procesů téměř vždy prokázaly, že nad jejich "uměním" panuje komunistická ideologie víc, než přirozená etika. Ta přeci musí být nad každou profesí, natož povoláním. Jenže v ČR je platí komunardní soudy a proto etika absentuje. Ostatně 4 znalci už selhali v přímé souvislosti s Aničkou, nemluvě o dalších vědátorech. Tady prostě nesoudí zdravý rozum, ale deviantní představy o tom, jak mají věci být.

0/0
16.9.2007 16:22

Najdete na iDNES.cz