Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nový šéf dopraváků: Už žádné obří akce Kryštof

Policie oficiálně představila nového ředitele dopravní policie. Stal se jím pětatřicetiletý Martin Červíček, který do pátku šéfoval náchodským kriminalistům. Na úvodní tiskové konferenci prohlásil, že chce, aby veřejnost policii vnímala jako opravdovou službu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

dislektik-idnes si na mě zasedla

dovolím si to zhrnout

 ve zkratce BLA BLA BLA

0/0
21.8.2007 15:51

pvl1

Jak se budou obří akce jmenovat od teď?

0/0
21.8.2007 14:58

Warhead_bia :P

Re: Jak se budou obří akce jmenovat od teď?

parkovani ;-D

0/0
21.8.2007 14:59

Radek1979

nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

kupa slibů a monstrózních čísel, ale fakta nikde :-©

0/0
21.8.2007 7:43

eBalkan

Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

a pritom mel takovyho casu, uz je skoro den ve funkci, vid, oranzovej blbe ;-D

0/0
21.8.2007 9:37

Radek1979

Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

proč oranžovej? protože nevolím modrou smrt sem hned oranžovej? To ste opravdu všichni voliči této "strany" tak jednoduší že nevíte že je více stran než ty co sedí u koryta?

Ale k věci. Ono je jednoduchý říci že zrušíme kryštofy, že sou na nic, ale co takle říci co zavedeme? jak zlepšíme práci policie? Slyšel si snad od něj nějakej nějaké konkrétní věci které zavede a povednou ke zkvalitnění schopností dopravní policie a k nějaké efektivitě její práce? Já ne a to mi nestačí.

0/0
21.8.2007 11:04

99,5

Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

Tak to jseš možná hluchej, ale spíš asi vážně nosíš oranžový brejle. Několikrát řekl, že se chce zaměřit na problematický místa v dopravě. To nemyslel abstraktně (třeba jinak než abstraktně myslet neumíš), ale myslel ty konkrétní místa na silnici. To je takovej ten betonovej pruh, po kterým jezdí auta. To je podle mě program, za jehož splnění by měl dostat metál - jen jestli to zvládne.

0/0
21.8.2007 11:42

99,5

Re: Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

Omlouvám se, ten pruh bejvá častěji asfaltovej.

0/0
21.8.2007 11:43

Radek1979

Re: Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

chce se zaměřit na problematická místa v dopravě ;-D;-D;-D to je mi teda novinka, to je tak konkrétní až to není možnů, sem uplně blbej a slepej.

Ale co sou to problematický místa? Jak je bude řešit? Nynější zákony a tresty mu vyhovujou? Znáš rozdíl mezi všeobecným blábolem a faktama? Jestli paracuješ musíš to znát, nebo v práci když přijde šéf a zeptá se co budeš dneska dělat a ty mu řekneš že se zaměříš na problematický místa tak on tě poklepe po ramenia a řekne takle sem si to představoval? Pokud to tak máš potom tvoji práci chci taky.

0/0
21.8.2007 12:00

99,5

Re: Re: Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

Jestli jsi očekával, že řekne, že praporčík Franta Dvořáček bude stát příští pondělí za Mělníkem u závor směrem na Kokořín a  bude měřit rychlost, tak tě skutečně dotyčný uspokojit nemůže. A jestli si na svoje otázky, které pokládáš, neumíš aspoň částečně odpovědět sám, tak běž radši diskutovat o fotbale. Mně úplně stačí, že řekl, na co se zaměří, já jsem to pochopil.

0/0
21.8.2007 12:10

99,5

Re: Re: Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

Šéfa nemám, ale debilní otázku "co budete dneska dělat" jsem za svůj život slyšel snad jenom od pplk. Svobody na vojně. Někteří lampasáci mu potichounku odpovídali "budu si ho honit". Šéf se vůbec nemá starat, co jeho podřízený zrovna dělá, ale jaké má výsledky. A to mě zajímá nejvíc. Metody - jsou-li legální - ať si určí každý sám.

0/0
21.8.2007 12:15

99,5

Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

A voliči jiných stran než těch u koryt jsou bez vyjímky alibisti, kteří mají hroznou radost, když můžou vždycky vykládat, že oni za nic nemůžou, protože vládnoucí stranu nevolili.

0/0
21.8.2007 11:46

Radek1979

Re: Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

Mě spíš mrzí že více lidí nevolilo v širším okruhu, mohlo, ale samozdřejmě taky nemuselo by bejt líp. Nebylo by všechno tak napjatý. Nechápu proč každej vidí jen ty dvě až pět stran a ostatní pro ně neexistují. Pokud by byl parlament rozmanitější bylo by to určitě mnohem zajímavější, nebo myslíš že tak to není?

0/0
21.8.2007 12:02

99,5

Re: Re: Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

Nikoliv, v  tomto ideálním stádiu politického vývoje je na tomto světě jen pár zemí, např. Švýcarsko a my mezi ně rozhodně nepatříme. Žijeme v době, kdy státy téměř neustále rozhodují o svém základním směřování a "zajímavý" parlament by k žádnému rozhodnutí nepřispěl. Dostal-li se k moci např. člověk jménem Paroubek, platí pak bohužel ono "kdo není proti němu, je s ním". Jeho vinou.

0/0
21.8.2007 12:19

Radek1979

Re: Re: Re: Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

Tomu asi nerozumím, ale pokud by parlament nebyl složenej ze stran který sou vázaný tím že jsou v koalici a pokud nebudou hlasovat pro tak si můžou být jisti že se parlament rozpadne a oni přijdou o koryto, druhá strana je zase z principu proti, ale kde je nějakej vlastní názor a náhled na věc? Proč máme parlament nyní? Někdo vymyslí zákon a ono se o něm má hlasovat, ale proč? ono už vlastně přeci je o výsledku dávno předem rozhodnuto.

0/0
21.8.2007 13:17

99,5

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

Tenhle problém není v parlamentu ani ve stranách, ale ve voličích - ti totiž dávají opakovaně najevo, že o názor nestojí. Klaus se tím, že měl názor, odrovnal opakovaně. Naši voliči chtějí mít v parlamentu neúplatné idioty. A kupodivu výsledkem jsou pořád idioti úplatní, ve stranách malých i velkých. Prostý zákon nabídky a poptávky.

0/0
21.8.2007 14:27

Flegy

Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

To se neboj že se zruší Kryštof. Jen se s nimi na chvíli přestane a za čas je znovu zavedou, jen pod jiným názvem atd. Přece se PČR nevzdá zdroje peněz za kotroly lékárniček a dalších zcela nedůležitých věcí. Nemůžeme přece po těch chudácích chtít aby měřili třeba rychlost na nějakém opravdu nebezpečném místě, co kdyby je tam někdo přejel ;-D

0/0
21.8.2007 11:51

thx

Re: Re: Re: Re: nevím proč ale přijde mi že je to velký příznivec modré smrti

Měřit rychlost určitě NE! většina voličů ODS jezdí v Ochcávkách týdíčku v metle na hlínách a přišlo by jim to líto...;-D

0/0
21.8.2007 13:33

HonyaDj

tak nevím

poslouchal jsem ho, ve zprávách na ČT1, když s ním mluvila moderátorka a on jí neodpověděl ani na jednu otázku, bylo to, jak když se baví blbej s hluchým... ona se zeptala a on odpověděl něco, co se naučil na dnešní tiskovku, kde vždycky figurovaly ty obecné věty, co je potřeba, ale ne, jak toho dosáhnout...

0/0
21.8.2007 1:51

cejkis

Práce policie

Na silnicicíh nejsou a když už jsou jednou za čas,tak měří na místech,které si můžete stáhnout jako POI do navigace ;-D

Takové věci, jako jízda prostředním pruhem po dálnici, masturbace za nárazníkem, kterou aplikuje drtivá většina českých řidičů tj. buzíků, nedávání blinkrů atd. To vše jsou věci,které policie ČR ještě nikdy v dějinách nekontrolovala.

0/0
20.8.2007 23:44

HonyaDj

Re: Práce policie

souhlas... miluju d*bily, který musejí všude být první a nejrychlejší a ve stovce se lepí člověku na prdel.... kdybych zabrzdil, projede mi až do motoru...

0/0
21.8.2007 1:49

znalecvina

Re: Re: Práce policie

no jestli to take neni tim, ze vy chlapci trosku nerespektujete plynulost provozu ;-€ kdyz ji totiz respektuji, tak se me nikdo na prdel uz dlouho nelepil....... je lepsi vzdy nejdriv hledat chyby u sebe. :-P

0/0
21.8.2007 9:28

honza_js

Re: Re: Re: Práce policie

No ono je to spíše o tom, že pokud jedu 90 na silnici, kde je povoleno 90 a někdo se mi takhle lepí na nárazník a pak riskantně předjíždí, tak tím narušitelem plynulého provozu je právě on. To samé platí, jestliže po dálnici jedu 130 a někdo nervní potřebuje jet 160 a více a bliká, když tou 130 předjíždím kolonu kamionů, kteří také nedodržují rychlost a místo 80 jedou cca 110. Takže plynulost narušují hlavně Ti, kdo tu nejvyšší povolenou rychlost soustavně překračují.

0/0
28.8.2007 10:58

Neoranž

Ukázka debility policejních velitelů.

V sobotu v poledne se na výjezdu z Brna směr Svitavy na Hradecké ul. kde je 4-proudová vozovka a zbíhají se dvě komunikace vytvořila kolona dlouhá 4 km, což znamenalo pro projíždějící 30 minut popojíždění v koloně. Jako všichni ostatní jsem se domníval, že zácpu způsobila nějaká nehoda. A EJHLE !!! Na konci této zácpy byl provoz stažen přenosnými značkami do 1 PRUHU v délce cca 20 metrů, stálo tam 12 policistů, 6 policejních aut a 2 policisté mávali "plackami", abychom jeli RYCHLEJI !!! Smyslem tohoto "opatření" mělo být údajně zahycení případných kradených motocyklů ! Cha,cha,cha. Je logické,že kradený motocykl pojede jinudy nebo projede mezi značkami a policejní Felicie ktré tam stály ho asi nedohoní. Červíčku ! Pokud budeš mít pod sebou velitele kteří nařizují taková DEBILNÍ opatření, tak se stejně nepohneš z místa. A já už jsem si myslel, že "polomozci" u policie už vymírají. To si asi nějaký bývalý komunista u policie vzpoměl na zašlou slávu t.zv. policejních "kontrolních bodů".

0/0
20.8.2007 23:04

cejkis

Re: Ukázka debility policejních velitelů.

Smyslem tohto, stejně jako každý rok je umožnit nájez značné části vozidel a motorek návštěvníků z GP České Republiky. Když se v jeden okamžik začne valit 250tis lidí dvěma směry po D1,tak bez takovýchto opatření se to zvládnout nedá.

Takže když to shrnu, toto je naopak dobrý počin policie..jeden z mála.

0/0
20.8.2007 23:46

Neoranž

Re: Re: Ukázka debility policejních velitelů.

1. Bylo to v SOBOTU v poledne !!!

2. Kde je Hradecká a kde D 1 !!!

3. Tím, že se vytvoří několika kilometrová fronta se něco řeší ?

Připomíná mi to reakci potrefené husy. Nejsi jeden z těch policejních velitelů? Jinak nechápu důvod pro schvalování této debilní akce !

0/0
21.8.2007 0:16

99,5

Je to prdel to tady číst.

Všichni víte, že je Červíček vůl, ale sami se neshodnete ani na jedné věci. ;-D Tedy kromě toho, že je Červíček vůl.

0/0
20.8.2007 22:40

CHRISTO

Re: Je to prdel to tady číst.

ale von je fakt vul, ted sem ho videl na CT2:)

0/0
20.8.2007 22:45

99,5

Re: Re: Je to prdel to tady číst.

Tak to máme o slově vůl rozdílný představy, rozhodně mluvil víc k věci než ten psycholog a Bublan.

0/0
20.8.2007 22:47

CHRISTO

Re: Re: Re: Je to prdel to tady číst.

to ovsem neznamena ze mluvil k veci:) zvlaste v pasazi ohledne korupce dopravni policie jsem se velmi bavil:)

0/0
20.8.2007 22:50

99,5

Re: Re: Re: Re: Je to prdel to tady číst.

Přiznám se, že mně v této souvislosti zrovna korupce vůbec nezajímá a na jeho místě byhc jim to taky řekl. Ve větší či menší míře je jí státní správa prolezlá a vůbec si nemyslím, že je úkolem nejvyššího dopraváka v zemi se jí nějak moc zabývat. Morálku v tomto státě vytváříme všichni. Tvrzení toho psychologa, že někdo dá radši 5000 než by ppřišel o řidičák je úplně od věci. Ani pro dopravce není 5000 zanedbatelná částka a furt je lepší, když dá úplatek, než když ho nechytnou vůbec, jak se tomu děje dnes.

0/0
21.8.2007 11:34

99,5

Re: Re: Re: Re: Je to prdel to tady číst.

Od šéfa dopravní policie očekávám, že se sníží nehodovost a zejména tak, aby nebyli ohrožováni ti slušní řidiči a nevinní chodci. Když řekl, že se zaměří na místa s velkou nehodovostí, je to samo o sobě nejlepší nápad, jaký tady v bezpečnosti dopravy za posledních nejmíň 15 let padl. Jestli přitom sníží korupci nebo jestli budou mít poliši na silnicích červený nosy, je mi úplně jedno.

0/0
21.8.2007 11:39

99,5

Nechte ho na pokoji.

První mluví trochu rozumně.

0/0
20.8.2007 22:38

kolacos

sem zvedav jestli ted budou cajti

pracovat misto hrani tenisu s placackama a kaminkama ! ale moc bych na to nesazel je to luza;-D;-D;-D

0/0
20.8.2007 22:01

trojuhelník

Červíček je rozumný chlap

Při těch Kryštofech vždy nachytají několik poslanců ODS opilých, to nedělá dobrý dojem na naší demokratickou věřejnost a tak...:-(

0/0
20.8.2007 21:48

kolacos

Re: Červíček je rozumný chlap

;-D;-D;-DR^

0/0
20.8.2007 22:00

sorgedoktor

Chce aby veřejnost Policii vnímala..

řešení  je  prosté:

1/Přesdtante  pokutovat za   voloviny

2/ Charakterní profil Policisty by měl   být 100 procentní

0/0
20.8.2007 20:25

ragingox

Re: Chce aby veřejnost Policii vnímala..

Ano, presne necht zreviduji mista kde je jak znacena rychlost. Napriklad minuly tyden merili 50km/h v ulici k Horkam. http://mapy.seznam.cz/?query=k%20horkam,%20praha%2010&portWidth=682&portHeight=412&zoom=5&mapType=base&centerX=135549861&centerY=134989697#centerX=133317632@centerY=135808864@typ=ophoto@zoom=16@vizType=none@vizIds=none

je to dvouprouda silnice do mirneho kopce kde neni zadna zastavba, kvuli plynulosti provozu by se sluselo spise na tomto miste mit 70km/h. Merit v miste kde neni zastavba=minimalni pohyb lidi je urcite duletize ;-). Naproti tomu jsem je pred skolou merit nevidel nikdy.

0/0
20.8.2007 21:57

ADukla

Tenhle clovek nic nevyresi.

Nema zadnou systemovou koncepci, pouze obecne kecy.

;-(

0/0
20.8.2007 20:25

gocu

Re: Tenhle clovek nic nevyresi.

to je tak, když se do výběrového řízení přihlásí 1 uchazeč. Myslím, že současnou personální "genocidu" v řadách Policie ČR nelze dokumentovat výstižněji:-/.

0/0
20.8.2007 21:26

Kacenkin1

ale řešení je prosté....

povolit soukormé firmy pro kontrolu provozu na silnicích s tím, že by měli podíl z vybraných pokut... vybavené cejchovaným záznamovým zařízením a jen "klienty" obesílat... jak by č.u.r.á.č.e.k platil potřetí za sebou 5000 za rychlost + body - humor by ho přešel a začal by jezdit jako člověk....

0/0
20.8.2007 20:18

ADukla

Re: ale řešení je prosté....

Duvod rychlost na suche silnici netvori ani 10% nehod.

Daleko vice nez 50% nehod tvori smudlove jedouci prilis pomalu a hlavne nepozorne!

Takze Tvuj napad je lobisticka hovadina, akurat by doslo k lidove buzeraci z dob totace a nic by se nevyresilo!

Prostuduj statistiky - jsou na webu a pak mudruj!

0/0
20.8.2007 20:23

Kacenkin1

Re: Re: ale řešení je prosté....

Ano je to tak, i Ty by jsi musel jezdit dle předpisů, prostě je to tak.... Ano, budu ti plně věřit, že 50% mrtvých je proto, že jeli moc 8-o pomalu.....

0/0
20.8.2007 20:28

ADukla

Re: Re: Re: ale řešení je prosté....

Ja jsem nepsal o mrtvych! Cteni vice trenuj! Psal jsem o nehodach ... slepci vidi jenom mrtve, ale trvale nasledky a jina neprijemna zraneni nevidi uz nikdo.

0/0
20.8.2007 20:32

Kacenkin1

Re: Re: Re: Re: ale řešení je prosté....

ano správný argument, jen připomenu, že podíl mrtvých kopíruje podíl těžce zraněných.....:-)

0/0
20.8.2007 20:47

ADukla

Re: Re: Re: Re: Re: ale řešení je prosté....

ale no tak se laskave podivej tady a pak delej borce .....

http://www.mvcr.cz/statistiky/doprava/2007/7_2007.pdf

0/0
20.8.2007 20:48

Kacenkin1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale řešení je prosté....

děkuji za odkaz, je zřejmé, že snadno kontrolovatelná rychlost zabíjí nejvíce... děkuji za potvrzení mých slov....

0/0
20.8.2007 20:52

Kacenkin1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale řešení je prosté....

děkuji za odkaz, je zřejmé, že snadno kontrolovatelná rychlost zabíjí nejvíce... děkuji za potvrzení mých slov....

0/0
20.8.2007 20:58

ADukla

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale řešení je prosté....

Fakt neumis cist!

Precti si, co se pod pojmem "neprimerena rychlost" v statistice rozumi !!!

0/0
20.8.2007 21:19

ADukla

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale řešení je prosté....

Kdybys to nenasel, tak ve zkratce: nejde o vyzsi rychlost na suche rovne vozovce (kde kontroluji poldove), ale v desti a nebo na spatne vozovce!!!

0/0
20.8.2007 21:21

Najdete na iDNES.cz