Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

O týrání chlapců vědělo víc lidí. Policie je obviní

Proč byli sedmiletý Ondřej a devítiletý Jakub z Kuřimi týráni svou matkou Klárou a tetou Kateřinou Mauerovými, nejspíš nebude nikdy úplně vyjasněno. Přestože se kuřimská kauza chýlí podle policistů ke konci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vecerkauniklu

www.kohoutlukas.wbs.cz

www.kohoutlukas.wbs.cz

0/0
8.7.2007 16:29

kraxna

Já mám nápad !

Ať se naše úřady dohodnou s USA a vyexpedují milé sestřičky na chvíli na Guantanámo.Uvidíme,jestli budou stále zarytě mlčet....

0/0
7.7.2007 15:22

radimdrv

Re: Já mám nápad !

Třeba mají Metalliku rády...

0/0
24.7.2007 10:41

SlusnyClovek

Srovnání - kauza Čunek

Přestože první vicepremiér, není ušetřen policejní šikany a šikany ze strany státního zástupce. Dle vyjádření nejvyšší státní zástupkyně, vyšetřovatelé neoprávněně štourali v jeho minulosti víc než 20 let dozadu, vedli úvahy o jeho majetku (ne že si peníze nevydělal, ale že by nemohl nic utrácet atd.) Zcela absurdní, když víme, že u privatizace se nezjištovalo, kde lidi vzali miliony, kterými platili krátce po pádu komunismu. Desítky milionů si nikdo nemohl ušetřit v době, kdy hrubý plat byl průměrně 3tisíce a platy se lišily daleko méně než dnes.

Proč u jehoho se říká - je jeho věc, kde ty peníze vzal, neznám špinavé peníze - a u jiných lidí po bolševicku se počítá, jestli si z platu mohl našetřit na to a to? Pro jeden typ lidí jedna pravidla, pro vyvolené zas pravidla zcela jiná?

Kauza Čunek ukázala, že bývalá Stb má své lidi na řadě míst. A styl vyšetřování téhle "kauzy" mi to silně připomíná.

0/0
7.7.2007 11:48

SlusnyClovek

Re: Srovnání - kauza Čunek

Ve skutečnosti o tolik nejde. Týrání v rodinách je běžné - krvácení do mozku, zlomená žebra, podlitiny atd. u zcela malých dětí. O tom se příliš nepíše. Policie taky dlouho tvrdila, že např. dětská prostituce na severu  Čech je jen výmlsl německých novinářů. Zatloukali, dokud oni nepřinesli nezvratné důkazy - videonahrávky apod. Tohle ale policie neřeší, zřejmě němečtí pedofilové dobře platí.

Mauerová a spol řádně studovaly, v práci si vedly dobře. Svérázná výchova dítětě je na pokraji týrání, nejde ale o surové mlácení nebo sex. zneužívání. Je to spíš kauza pro pokleslé novináře a moralisty, kteří se právem rozhořčují. Asi jako Paroubek nad Topolánkovou nevěrou ...

0/0
7.7.2007 11:52

doktor_bota

Re: Re: Srovnání - kauza Čunek

Milý pane Škrlo, to vám stejně nepomůže.

0/0
7.7.2007 15:29

iffka

Re: Re: Srovnání - kauza Čunek

Zasloužil bys vyhrabat díru, do té hodit a ještě, že by na tebe ostatní chodili kakat. Pak bychom mohli řešit, jak dlouho jsi tam byl, že to vlastě tak dlouho netrvalo a že se ti vlastně vůbec nic nestalo, že si to jen ostatní namlouvají, že jsi celý posraný a zkroucený z té díry a že by ses tam v podstatě mohl i vrátit. Takhle jsi to nějak chtěl říct?

0/0
8.7.2007 14:59

SlusnyClovek

Policie si stěžuje, že se nepřiznávají

Kláru Mauerovou zatkli na základě určitého důkazu, jen není jasné, jestli kluka zavřela takto jednorázově, dělala to kratší dobu nebo dlouhodobě. Důkazy nejsou. Další zatkli jen dle výpovědi kluka, ke kterému pro jistotu nepustí ani vlastního otce. Ten se s matkou rozvedl, neměl by tedy motiv ji krýt. Přece by pak děti získal bez problému sám.

Vše je na výpovědích kluka, kterému v rámci snahy po vyrobení kauzy mohl vyšetřovatel nebo "psycholog" do hlavy vtloukat různé své dohady, až jim kluk uvěřil. I kdyby něco řekl autentický sám, bez dalších důkazů to nemá hodnotu, aby mohla stačit soudu v právním státě k odsouzení člověka.

Konsprirativně a maximálně neprofesionálně nepůsobí pouze spolek kolem rodiny, ale zejména práce policie a jim přisluhujících "znalců" - včetně paní Vodičkové. Ona na mě působí stejně důvěryhodně, jak rodina Mauerova včetně celého hnutí Grálu atd.

0/0
7.7.2007 11:41

duhastrecht

Re: Policie si stěžuje, že se nepřiznávají

R^R^R^ Přesné.

0/0
8.7.2007 12:09

jen_blbej_čecháček

Otec o týrání nemusel vědět,

na Ondrovi nebyly patrné stopy násilí (modřiny, zlomeniny, vyražené zuby...) a do baráku ho ta milující maminka nepouštěla. Známe i jiné případy, o tom, že se ženská válí s cizím chlapem ví všichni kromě podváděného manžela. Čemu se pak divit.

0/0
7.7.2007 9:46

pepe999 from Salford

Tvrdim to furt...

Zastrelit ty kravy vsechny, vcetne Skrlove a jejiho vysinutyho fotra a celou tu jeho sektu...:-©:-©Rv(Y)

0/0
7.7.2007 8:34

pancho10

V tom případě:

..jsou to krávy co patří na doživotí za katr.

0/0
7.7.2007 6:37

iffka

Re: V tom případě:

správně

0/0
8.7.2007 15:09

mpixel.

otec

Jestli otec nevěděl, že děti jsou týrané, tak je blbej. Takže buď děti dostanou násilníka a nebo blbečka.Rv

0/0
7.7.2007 4:25

Deratizátor

Re: otec

Houby blbeček. Pokud o týrání věděl, tak je to spoluvina, a pokud né, tak se dítka vůbec nezajímal.A najednou projevil zájem.:-©

0/0
7.7.2007 5:01

doktor_bota

Re: otec

Na mě to působí tak, že se maximálně snaží získat děti k sobě primárně proto, aby měl možnost jim natlouct do hlaviček, že se nic nestalo. Ale je také možné, že měla Mauerová kluky zmáknuté tak, že skutečně nic nevěděl...

0/0
7.7.2007 6:40

lolek77

Re: Re: otec

Protože se o ně nestaral. A ta dojemná starost  teď je něčím motivovaná. Otázkou je čím. Za vším hledej peníze (já je vidím v sociálních dávkách).

0/0
7.7.2007 13:28

Zarate

Re: Re: Re: otec

To je blbost, kvůli pár korunám sociálních dávek... Děti stojí mnohem víc, než částka na ně danná státem. Asi chce prostě jen pomoct svým dětem a být jim dobrým tátou, když to nějaký čas zanedbával. A nebo jim chce dál vtloukat učení grálu, neb nevěřím, že by nevěděl když si ženu bral, že je v sektě.

0/0
7.7.2007 17:46

Najdete na iDNES.cz