Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Události května - týrání v Kuřimi, Sarkozy a reforma

Nejvýznamnější událostí května byl podle čtenářů iDNES.cz záhadný případ týrání v Kuřimi. Dalšími důležitými zprávami podle nich bylo zvolení Sarkozyho prezidentem Francie a schválení vládní reformy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Vasilanek

Mt. Everest

A nemyslíte, že událostí května by spíš mělo být zdolání Mt. Everestu Soňou Poláčkovou než primátorem Bémem  

0/0
7.6.2007 14:55

ondradve

Re: Mt. Everest

ne :-)

0/0
8.6.2007 5:14

rooman

Ten chlapec co si rika sexbomba

rekl bych ze mu jeblo v cuni

0/0
7.6.2007 14:19

Abdéřan

Čtenáři mají pravdu,

výsledek se uvidí po jednání v parlamentu.:-)

0/0
4.6.2007 15:41

sexxbommba

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRAVIČÁČTÍ PŘIBLBLÍCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já myslím, že reformy ODS vše vyřeší, zrušíme stravenky a závodní stravování, (ve vyspělém světě v moderních firmách výzkumy potvrdily, že zvyšuje produktivitu práce, ODS nám vnucuje dávno obnošenou sukni), zrušíme veškeré zaměstnanecké výhody, FKSP, firemní rekreace..., zrušíme zákonník práce, firemní ošacení a ochranné pomůcky k bezpečnosti práce, osmihodinovou pracovní dobu, zaměstnace vrhnem jako hadr do svévole zaměstnavatele,zrušíme právo na práci (podporu v nezaměstnanosti a soc. podporu a  zavedeme žebračenky po vzoru minulého století před 2.SV),zavedeme placené soukromé zdravotnictví, zrušíme povinná očkování, zavedeme placené školství, zrušíme státní maturity, dá-li bůh, tak třeba aspoň povinná školní docházka zůstane, státní a bezplatné ZŠ třeba také ne....

0/0
4.6.2007 12:47

sexxbommba

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRAVIČÁČTÍ PŘIBLBLÍCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

....Prodloužíme věk odchodu do důchodu, zrušíme nebo omezíme důchody na almužnu, zrušíme veškerá povinná pojištění odváděná státu a zavedeme povinná, odváděná soukromým pojišťovnám, na důchod si každý pěkně naspoří a peníze bude cedit přes kapsy soukromých pojištoven, omezíme daně na minimum, hlavně těm, s vysokými zisky, zrušíme právo na stávku a shromažďovací právo a nakonec budeme do davu střílet jako před 2. SV ? Kdo vlastně dal bolševikům "munici" i munici, než vystřelili z Aurory ? Komuniste se vždy dostali k moci, když hamižní kapitalisté, s neomezenou rukou trhu již dvakrát přivedli svět do totálních sraček - dvě sv. války, kdy lidé měli hlad a zbraně, komunismus se šířil po světě vždy po světových válkách ....

0/0
4.6.2007 12:50

sexxbommba

Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRAVIČÁČTÍ PŘIBLBLÍCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...Chceme s politikou pravičáků a PŘIBLBLOU KONKURENCÍ O CO NEJNIŽŠÍ DANĚ znovu přivést svět do dokonalých sraček a se samozvaným vůdcem planety Jyrkou Wydlákem z Buše přivést svět ke 3. SV ?Věřte, že pokud by 3.SV někdo přežil, že lidi neopráší jen Lenina, ale nedej bůh i Stalina. Chcete to, Vy všichni pravičáčtí přiblblíci ? Tak se vy.s.e.rte na Vaše úchylné "REFORMY" a přestaňte se chovat jako US vlezdoprdelisti !!! S USA, jakožto rozbujelým rakovinovým vředem planety Země a s reformami na věčné časy a nikdy jinak !?Reálný soc. byl poražen jen díky tomu, že po 2.SV kapitalisti pochopili, že kapitalismus může vzkvétat jen když lidi mají peníze a nakupují, když funguje soc. systém a soukromou ekonomiku doplňuje a zároveň ji  drží nad vodou při výkyvech silný státní sektor (Y) ...

0/0
4.6.2007 12:52

sexxbommba

Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRAVIČÁČTÍ PŘIBLBLÍCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Řešme problémy s bídou ve světě, denně umírá hladem, hlavně v Africe až 18 000 dětí. Wydlák neudělal pro svět zatím nic pozitivního, "umí" jen válčit a ničit.Jinak v  tomto státě se dostala k moci banda gaunerů, bejvalejch feťáků, současnejch ÚCHYLŮ, PEDOFILŮ, zlodějů, tunelářů, blbců, pitomců, křivohubejch dementů,vše korunuje totalitní moc soudcovsko-právnické mafie...., čest vyjimkám. Cituji Pŕávo z 23.5.07: " Pohřešovaných dětí je každým rokem více, loni 8117 pohřešovaných dětí, úspěšnost nalezení policií je  98 % ", tedy 2% mi vychází 162 dětí ročně zmizne beze stopy? Podobný údaj nečtu poprvé. Pokud je tento údaj pravdivý, tak nezaslouží si tento režim označení jako zrůdný ? Který by měl být smeten na smetiště dějin ? I KDYBY SNÁŠEL ZLATÁ VEJCE ? :-© Jak to, že najednou unesená Anička nikdy "neexistovala" ?

0/0
4.6.2007 12:57

sexxbommba

Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRAVIČÁČTÍ PŘIBLBLÍCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinak klikněte si na google a dočte se, že hnutí grálu vyžaduje totální poslušnost dětí a sex s nimi již od pěti let. Jak to, že tento režim toto hnutí podporuje, nebo toleruje, protože vzniklo v USA ? Můj názor je, že Anička hodně věděla, tak musela zmizet a nám tady teď vymýšlí pohádky a hlavní starostí režimu nyní je pátrat po úniku informací, místo zachránit dívku. Když  vynásobíme 162 zmizelejch dětí beze stopy ročně  x 18 let u moci, tak nám vyjde, že tento režim má na svědomí 2916 dětí, kteří zmizely beze stopy v úchyláckých sítích pedofilů a jejich příznivců z řad nejmocnějších.!K tomu přičtěme politické oběti zavražděných a těch, co už se na tento humus nemohli dívat a spáchali sebevraždu. Hlavně, že oplakáváme Palacha..., kdo si vzpomene  na české  studenty (celkem tři), kteří spáchali sebevraždu na protest proti válce v Iráku (2 se upálili)?

0/0
4.6.2007 13:03

sexxbommba

Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRAVIČÁČTÍ PŘIBLBLÍCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

....Pokud to číslo výše je pravdivé, 8117 pohřešovanejch dětí ročně, z toho 162 ročně zmizne beze stopy, znamená to, že TV by měla každý den  odvysílat celostátní pátrání po 20 -ti až 25 -ti dětech, jak to, že se tak něděje ??? 1918, 1948, 1968, 1989, 2008-9 ? - zhruba dvacetiletá období (10 let skluz způsobila Hitlerovská okupace), kdy se kterýkoliv režim zpronevěřil ideálům, se kterými se dostal k moci. Přestaňme být př. ip-osr- aní a nenechejme na sobě dříví štípat, vyjděme do ulic, vezměme osudy do svých rukou, nahažme je do Vltavy i s JYRKOU VYDLÁKEM z BUŠE ! ;-D

Až jednou tento zahnívající režim bude těsně před porážkou, tak Ti největší riťomilové  vezmou vlajky a budou se tlačit do předních řad,hlavně je včas odhalme !!!

0/0
4.6.2007 13:11

sexxbommba

Re: Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRAVIČÁČTÍ PŘIBLBLÍCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opr.: i s JYRKOU WYDLÁKEM z BUŠE !!!

0/0
4.6.2007 13:11

sexxbommba

=============== VZKAZ VYSPĚLEJŠÍM CIVILIZACÍM VE VESMÍRU ! ===================

 !Pomozte nám prosím,dokud lze tuto planetu ještě zachránit před zkázou ! USA v čele s břiblblým Jyrkou Wydlákem z Buše a VB v čele s přihlouplým Tondou jsou rozbujelými rakovinovými vředy planety Země.Nádor je zhoubný a dál bují, zachraňte nás! Prosíme my, co jsme proti této zákeřné a přenosné chorobě, zvané BUŠISMUS,imunní a totálně jsme nezmagořeli.Proveďte třeba radikální chirurgický řez a zbavte nás toho rakovinového vředu ! Prosím,denně na této planetě umírá hladem až 18.000 dětí,hlavně v Africe,pomozte! Zbavte nás tohoto samozvaného vůdce této planety a suďte ho meziplanetárním soudem za válečné zločiny a porušování lidských práv.Pokud BUŠISTÉ v Iráku nebudou poraženi,rozpoutají 3. SV.!(Y)

0/0
5.6.2007 2:51

sexxbommba

Re: =============== VZKAZ VYSPĚLEJŠÍM CIVILIZACÍM VE VESMÍRU ! ===================

V I GENERÁLOVÉ jsou proti USA ZÁKLADNÁM !  VIZ A SLYŠ :

PRVNÍ  spontánně vzniklá píseň:V  http://zpravy.idnes.cz/multimedia.asp?m=a&styl=&c=A070326_103139_domaci_pei&r=domaci&idAudio=070326113117368

DRUHÁ píseň PROTI RADARU viz a slyš radio RHF - hitparáda:   http://www.radiohalo.cz/index.php?kat=hit

Rozmnožte prosím tento příspěvek, prosím, musím končit, díky VVV  

0/0
5.6.2007 2:51

sir Humprey

Re: Re: =============== VZKAZ VYSPĚLEJŠÍM CIVILIZACÍM VE VESMÍRU ! ===================

MUSÍ UŽ KONČIT

PROTOŽE MÁ SRAZ

S TĚMA CO JAK ON MILUJOU

SOVĚTSKEJ SVAZ

:-):-):-):-):-):-):-):-)

0/0
8.6.2007 5:47

slidic

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PRAVIČÁČTÍ PŘIBLBLÍCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Už jsi se vystříkal?

0/0
4.7.2007 14:33

Najdete na iDNES.cz