Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Patočka: Jsem osel? S tím počítám

Michaela Jílková zpovídala v pondělí Jakuba Patočku, důvěrníka Kateřiny Mauerové – tety týraného Ondřeje. V tu dobu věřil, že třináctiletá Anička opravdu existuje. Čím ho rodina Mauerových přesvědčila? Jak se mezi sebou členové rodiny skutečně chovali?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

KocourkovNews

Patočka: Jsem osel? S tím počítám

Já jsem třeba zažil historku, jak jsme jeli do Klokánku. Zastavili jsme na palouku nad Brnem a Anička z ničeho nic vyrazila takovým neohrabaným, ale přece jen rychlým tempem směrem od nás. A Kateřina, jako by to pro ni nebyla neznámá situace, se za ní rozběhla a volala Aničko, Aničko. Ona opravdu Anička běžela rychle. A pak se smála, protože Kateřina ji měla problém dohnat. Když ji objala, Anička šťastně poskakovala a hýkala a ukazovala nahoru. A teprve v tu chvíli jsem si všiml, že se rozběhla za motýlem. A Kateřina mi pak říkala, že v přírodě je Anička nejraději.

http://zpravy.idnes.cz/patocka-jsem-osel-s-tim-pocitam-dm2-/domaci.asp?c=A070522_223039_domaci_miz

0/0
11.1.2008 7:30

Bouše

Re: Patočka: Jsem osel? S tím počítám

Proč tu vytahuješ půl roku staré věci? Je toho snad o Škrlové v médiích málo? 8-o :-/

0/0
11.1.2008 7:32

Pan Navratil

Re: Re: Patočka: Jsem osel? S tím počítám

Protože je to zkrachovalý bagrista.

0/0
11.1.2008 10:24

Si0

*

Von vo nikom nemluvil a vo sobě taky ne.

0/0
29.5.2007 8:49

modra_cara

www.textem.cz/anicka

http://www.textem.cz/anicka - hodne z vas se tam pozna :)

0/0
28.5.2007 14:44

99,5

O je ještě ten osel

šéfredaktorem Lit. N.? Neuvažuje o demisi? A není on osel odjakživa?

0/0
28.5.2007 14:12

Petrukian

Habaďůra?

Kamarád mi ukázal poměrně zajímavý článek o celém tomto tématu na stránkách http://www.nekultura.cz/nenazory/vrteti-anickou.html

Líbila

se mi analýza médií vzhledem k tomuto incidentu... Jak po tom všichni

jdou, jak se píše co se dá a podobně... :-) Myslím, že i idnes.cz

těmito články zaplavuje dnes a denně...

0/0
28.5.2007 11:20

Sid2007

Patořkova kalkulace: Raději "osel" nebo (jako Katka( "duševně chorý", než být obžalován a SEDĚT!

Jakého falešného proroka v Patočkovi zase někteří následovali? Chudák oběšená jeho manželka budiź varováním (ikdyž je zjevné, i podle této kauzy, co Patočka dlouhodobě dělal anebo zase nědělal - tedy neohlásil zjevnou trestní činnost - své jednání dosud nezměnil: je andělěm destrukce, pro pýchu zjevně parazituje na jiných a zjěvně sytematicky porušuje zákon).

0/0
24.5.2007 23:37

Sid2007

PATOLOGICKY prolhaný Patočka: Je jasné, že na mě někdo podá trestní oznámení (napomáhání trestným činům): Tak to je lepší hrít "osla", už opravdu nejsem "vizionář aktivista", která přes LN nebo SZ, DUHU káže jak co ná společnost vlastně dělat.

Zcela opodstatnělé také bude, že policie a státní zastupitelství ZNOVU OTEVŘE kauzu oběšení se (ne tedy "zesnutí") jeho manželky v roce 2004, matky 4 dětí.

S tím, jak Patočka patologicky a pilně lže, obrací se opakovaně o 180 stupňu, jak je také - jak teď "přiznává" nepoznat která bije ani ve věcech života a smrti, trestněprávního jednání, atd. NIČEMU z toho, co třeba tvrdil stran vyšetřování oběšení se jeho manželky nemůže nezkorumpovaný a profesionální vyšetřovatel teď brát vážně, jeho povinností je to examinovat znovu, se znaliostí míry konfabulace, kterou Patočka systematicky produkuje a světu pčedvádí.

0/0
24.5.2007 23:28

starej skaut

Aktivista Patočka

je lump a neskutečné zelené hovado spolu se starou Uhlovou-Šabatovou (starou od cikánomila Uhla). Ti by také měli skončit v šatlavě, a to za napomáhání a (Y)Rvneoznámení tr.činu

0/0
24.5.2007 20:40

Sid2007

várazy jako cikánomil bych si vyprosil: Praktikám pomáhat za zády zákona, navíc v součinnosti s korumpovanými nebo korumpovatelnými orgány (soudkyně, soc prac, "znalci") by nemělo projít, by mělo být NATRVALO na HD a CD uloženým varováním a důkazem,

[>-]děkuji

0/0
24.5.2007 23:31

Sid2007

Díky PROFESIONÁLNÍM konfabulacím (také "duševně chorého") Patočky by státní zástupce měl OTEVءIT kauzu "sebevraždy" jeho manželky v 2004, matky 4 dětí

Z rostoucího počtu přímých a nepřímých důkazů je totiž stále patrnější, že nebývale MANIPULATIVNÍ jednání Luboše Patočky, jen v kauze nezákonného, dlouhodobého "pomáhání" setrám Mauerovým buhví s čím vším, minimálně s jeho opakovaně, konsistentně, veřejně i písemně přiznaným pomáháním s "legalizací" mimo systém, protizákonně (už jen z hlediska OCHRANY nezletilých) Mauerovými (a jejich matkou) držené nějaké osoby (zda to byla 13-letá "Anička" nebo 34-letá Barbora Š. nelze hlavně díky NEUVĚŘITELNÝM, velice pravděpodobně trestně postižitelným) konfabulacím, lžím, otáčkám, atd. Patočky a jiných ani dnes ověřit) poskytuje DOSTATEČNĚ důvody k tomu aby se podal návrh a státní zástupce ZNOVUOTEVŘEL kauzu údajné sebevraždy jeho manželky. Vše, doslova vše, co kdy Patočka orgánům vyšetřující danou sebevraždou by mělo být - v zájmu zákona - znovu, podrobně, s vědomím, jak Patočka KONFABULUJE, lže, překrucuje, trpí "selektivní ztrátou paměti", schopnosti úsudku, poznat 13 a 34 letou, atd.

0/0
24.5.2007 16:48

Sid2007

Habituální MANIPULATOR, ve snaze "manažovat PR" se stále víc zaplétá do pasti

SOBECKÝ exhibicionista,  řemeslně, "charismaticky" parazizuje na jiných (od ne "zesnulé", k sebevraždě léty exploatace od "ohleduplného, sociálně citlivého vizionáře", svého manžela, dohnaná matka 4 dětí až po ty, co poctivě podporují životního prostředí) se snaží využívat hladová média  ke kalkulované "údržbě", "PR masáži", rádoby "minimalizaci škod", atd.

SCHOVÁVEJTE SI všechny informace, počínaje otočkami Patočky, všechny důkazy v této kauze, protože existuje velice reálné nebezpečí, že snaha Šabatek, Patočků, zkorumpovaným anebo zkorumpovatelnývh soudkyňm "znalců", pracovníků státní zprávy je aby národ byl zase v něvedomosti, aby Patočka a spol. mohli zase v klidu "pomáhat" svým podivným klientkám.

V LN jeho redfakční kolega píše podrobně o tom, jak vloni v létě v Patočkově bytě začali spřádat "podnikatelko-tvůrčí" udělat film o Aničce a problematice "legalizace" osoby.  Tato banda umělecko-žurnalistických manipulátorů a parazitů bude pilně lhát i pod přísahou před soudem.

0/0
24.5.2007 16:35

KocourkovNews

Patocko

Ty nejsi osel, ty jses darebak a patris do vazby spolu s chartistickou smirou Sabatovou. Je cas aby narod vzal spravedlnost do svych rukou.

0/0
24.5.2007 2:11

minz.k

Patočka podle mě lže

Nevěřím už v této republice ničemu a nikomu! Samo sekta, podvod a špinavost!(Y)[>-][>-]

0/0
23.5.2007 18:14

ropotamo

Dočkal ses, Patočko

16:20 - Kriminalisté obvinili Kláru Mauerovou, která podle nich od

loňského prosince týrala v Kuřimi na Brněnsku svého sedmiletého syna

Ondřeje, ze zbavení osobní svobody. Žena je tak stíhána už pro dva

trestné činy.

0/0
23.5.2007 16:55

ropotamo

Re: Dočkal ses, Patočko

Je to celé pěkně mediálně režírované, obávám se, že už je možné úplně všechno.

0/0
23.5.2007 17:08

kaňka

Tahají nás všichni za nos

Teď už je mi podezřelá i sebevražda Patočkovy ženy. A byla to vůbec sebevražda? Kolem Kateřiny Mauerové jsou všichni lidé v průšvihu. Není to zvláštní. Anička - není, Barbora Škrlová - není, manželka Patočky - sebevražda... A co mě opravdu pohoršuje je to, že se Patočka otíra o úřady, že chtěly všichni hlásit na policii dítě bez identity. To je snad normální. On se Mauerových neptal proč začli s legalizací existence Anny tak pozdě. Jak toho člověka mohla policie označit za velmi inteligentního.

0/0
23.5.2007 16:35

aadelka

Prestudovanej idiot

Rv ... a urcite sousal jednu z nich. Nebo vsechny.:-©

0/0
23.5.2007 14:40

iDaddy

Ano, jste osel, ale to se všeobecně ví!!

0/0
23.5.2007 14:09

Mr.Tom

Podivné až absurdní ...

1. Máma, která zavírá bezmocného kluka a chová se k němu jako ke zvířeti

2. Tetka, která o tom nemůže nevědět a připadá jí to úplně normální 3. A ještě ke všemu si prostě někde najde bezprizorní dítě a chce ho legalizovat 4. Kamarád, kterému je úplně jedno, že dítě neviděl, že je to fakt divný a bezelstně se nabídne k pomoci.5. Táta, který se podle tvrzení se synem stýká a uteče mu taková drobnost ...6. 13-letá holčička, která uteče, při svém deklarovaném mentalním stavu je schopna se skrývat, obstarat si potravupo dlouhé dny, ani by si toho někdo všiml ...7. Máma, všude kam se hne má po ruce komoru ...

--------------------------

je mi smutno za děti a fakt držím palce, ať se to rozřeší ...

 

0/0
23.5.2007 14:08

MudaFuka

ANICKA jak to doopravdy bylo

Po přečtení dnešních novin (ztracená Anička píše v mužském rodě presidentovi, vydání vraha Litviněnka) mi připadá nejlogičtější, že za vším stojí Jára Cimrman: Litviněnka otrávil on, veliký Jára Da.. , i když nechtěně. Jára se chtěl původně pochlubit Litviněnkovi, jak je daleko se svým jaderným programem, a nedopatřením dal Litviněnkovi do čaje nálevový sáček s plutoniem. V nastalém zmatku, kdy bylo Litviněnkovi po čaji poměrně těžko,se Jára vydává napřed za autistickou Aničku, ale presidentovi pak neprozíravě píše v mužském rodě,protože už není tak duševně svěží jako dříve. To, že Anička napřed vypadá na třináct, potom na čtyřiatřicet, a nyní dokonce na na chlapa, není nic nového, v tom umí Jára chodit.Uvidíme, jak s tím vydrží dlouho. Je tu jenom jedno nebezpečí, i když to Jára umí v těch převlecích odjakživa, v případě dopadení by se dnes v dětském útulku uzoufal. Prostě - dojel by na ty svoje hrátky s převleky a jadernými reaktory.

0/0
23.5.2007 13:29

chroustík

Patočko,

vy jste vůl zelený !

0/0
23.5.2007 13:29

Micanek

Patočka není osel, je to spolupachatel

Patočka měl SVOBODU pomoci/nepomoci Mauerům. Rozhodl se tak jak se rozhodl. Vsadil vše na jednu kartu a veřejně se zastal Mauerů proti veřejnosti. Velké gesto! Velká hra, ve které mohl hodně vyhrát! Pokud by se ukázalo, že měl pravdu, získal by nesporný morální kredit (jako TGM za Hilsneriádu).

Ukázalo se, že vsadil na nesprávnou kartu a teď by měl nést ZODPOVÉDNOST za své názory a činy (lhal, pomáhal obcházet zákony, napomáhal zločinnému jednání).

I teď, při zúčtování, má SVOBODU volby: buď se zachová jako rovina chlap a přijme svoji zodpovědnost a vyvodí z toho důsledky (např. odstoupí z Literárek a veřejného života) nebo bude nedůstojně mektat "já jsem naivní, já jsem se vlastně stalobětí bláznivé ženské, já nic...", doufaje, že mu to nějak "projde". Zatím to vypadá, že tento "mravně veliký" pán si vybral druhou možnost. Btw.: takovým lidem se v Brně říká "řeča-srača".

Připadá mi jako ex-primátor Prahy Němec po povodních, kdy ten byl k smíchu pro: "Metro je naprosto bezpečné"..

0/0
23.5.2007 13:12

kalisz

Anicka nebo jak se to decko jmenuje

se spojila s Einsteinem a vypracovali spolu postup jak se dostat do 4 - teho rozmeru. Ted tam utekla a vsem se smeje jak ji nemuzou najit. Blbost, co? Nebo taky muze byt nekde zahrabana v lese...A nebo taky ne. Je ale evidentni, ze v tomhle pripade neco lehce smrdi.:-/

0/0
23.5.2007 12:58

Johny_S

Já též počítám s tím, že je to osel.

Taky proto jsem nikdy nevolil Stranu zelených, a zvlášť mi byla odporná, dokud byl jejím čelným představitelem...

0/0
23.5.2007 12:58

milicova

Patočka: Jsem osel? S tím počítám

Patočka spekulativně počítá s tím, že je osel. Já si však myslím, stejně jako většina respondentů, že Patočka je gauner nejhrubšího zrna. Patočka cíleně zastírá pravý důvod celé smutné komedie.

0/0
23.5.2007 12:47

Kazimír Nelida

Patočka

PanPatočka veřejně přiznává, že je osel, takže ze sebe úmyslně dělá blbce za účelem krytí toho  co opravdu ví. Není tak chytrej, jak si myslí a jeví většině lidí. Navíc velice podivná sebevražda jeho jak říká bývalé ženy nasvědčuje tomu, že ten chlap není normální :-©

0/0
23.5.2007 12:29

hamiva

Re: Patočka

Nasvědčuje...nenasvědčuje...jsi snad soukromý očko nebo psycholog-amatér??? To je přece kardinální békovina!!!

0/0
23.5.2007 12:49

EWCZ+

Moje teorie

Anicka je ve skutecnosti jev z oblasti kvantove fyziky. Jeji chovani je typicky heisenbergovske - kdyz zname jeji energii, nezname jeji polohu a naopak. Silnou indicii je prece ta jeji kresba, kde se nam snazi naznacit svou pravou podstatu.

Ovsem podobne jevy zminuje i Bible: "Malicko a uzrite mne, a opet malicko a neuzrite mne"...(Jan 16, kap.6, vers 16) 8-o

0/0
23.5.2007 12:29

honza158

WTF

Jsem zvedav jak tohle skonci a jaka se ukaze role "pana" Patocky.  Zatim je to jeden velky chaos, nesmysl na nesmysl 8-o Tanhle fraska cela pekne smrdi ...

0/0
23.5.2007 12:24

škopková

ejhle !

maminko-vy nejste moje maminka ! vy jste moje sestra! a moje sestra je ve skutečnosti moje babička! Maminko! Babičko! Už přichází....Vichr z hor....

0/0
23.5.2007 12:22

assco

Tak koukám jak Patočka žvatlá na videu a přemýšlím

o tom jak pár hodin později v klidu prohlásil, že to žádná 14ti letá holčička nebyla.... Možná, že Anička  je on

0/0
23.5.2007 12:12

hřebícek

Re: Tak koukám jak Patočka žvatlá na videu a přemýšlím

Noto je snad v pořádku ne? Divný by to bylo obráceně..

0/0
23.5.2007 12:14

hamiva

Re: Re: Tak koukám jak Patočka žvatlá na videu a přemýšlím

jooo...tohle už je jiný kafe...takhle rychle měnit názory může fakt jen osel!!!

0/0
23.5.2007 12:52

hřebícek

Nemůžu si pomoct

ale Patočka je borec  :-)R^

0/0
23.5.2007 11:47

jirijuram

Re: Nemůžu si pomoct

osel je borec ;-D

0/0
23.5.2007 12:07

kill7

Re: Nemůžu si pomoct

někdo uhodil hřebíček na hlavičku

0/0
23.5.2007 12:17

hipocrates

---

Tohle je rozhovor z pondělka pokud si dobře pamatuju kdy Patočka tvrdí jak je přesvědčen o existenci malé holky. Den poté prohlásí že ta holka neexistuje. Něco tady dost smrdí...

0/0
23.5.2007 11:14

p.sp.

Re: ---

něčí nohy? aničky? barbory? p. Patočky? Michaely Jílkové? pí. Šabatové? Tak čí sakra?:-)

0/0
23.5.2007 11:16

foxy2

Re: Re: ---

Patocka jako spravny zeleny si nohy nemyje. Kdyz uz, tak v ciste prirodnich produktech, jako treba kravska moc.

0/0
23.5.2007 11:50

p.sp.

Re: Re: Re: ---

a Michaela Jílková?8-o

0/0
23.5.2007 11:57

Amus

Re: Re: Re: ---

Podle sebe soudím tebe....Rv

0/0
23.5.2007 12:40

JCT

Literát

No, obraty pana Patočky, jak malá Anička/Barbora běží za motýlkem po louce je dojemná, jak vystřižená z knížky pro děti... jsem šokovaná a všichni v tom jedou!!!

Jsou to lži a výmysly, pan Patočka lže, jak když tiskne... tak holka je nemocná bojí se cozího prostředí a pak nám běhá po louce rychlým tempem, aby nás přesvědčili, že Anička je sprinter, který sám dokázal uniknout se svou fobii ;-D;-D;-D

A jinak nevěřím, že by s holkou chodili po úřadech a všichni se distancovali, někdo by ty policisty zavolal, někdo ano! Nikde s ní nebyli... prostě je to vymyšlené všechno!!!!

0/0
23.5.2007 11:11

křuplý ježek

Re: Literát

Ten motýl byl druhu patočka admirál.

0/0
23.5.2007 12:01

EWCZ+

Re: Re: Literát

;-D;-D;-D

0/0
23.5.2007 12:20

hamiva

Re: Literát

přesně tak...někdo by je zavolal...nikdo by si na úřadech nelajzl tohle krýt...Zajímalo by mne, proč Mauerovi čekali 13 let, než se začali zajímat o legalizaci existence dítěte.

0/0
23.5.2007 12:58

Lanta2004

Dobře,tak tedy jinak

V pondělí(podle tohoto rozhovoru)Patočka tvrdil,že Anička jistě existuje,že se jedná o 13 letou holku a že byla u něj doma.V úterý už ale tvrdí,že žádná Anička neexistuje,že se jedná o Barboru.......prokazatelně tedy Patočka lže!

0/0
23.5.2007 11:01

p.sp.

Re: Dobře,tak tedy jinak

z patočky si hlavu nedělej, do příběhu zapadá, protože je to psychopat (nemyslím jako urážku, ale jako konstatování stavu osobnosti).

0/0
23.5.2007 11:04

hřebícek

Re: Dobře,tak tedy jinak

Ty troubo, to by asi bylo obrácené pořadí ne? Netvrdil, že Anička existuje, říkal, že je přesvědčen že holka co viděl je 13-letá Anička. V úterý mu Muerová přiznala, že Anička neexistuje. Co je na tom nejasného? 8-o

0/0
23.5.2007 11:50

Najdete na iDNES.cz