Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

MF DNES: Dívce mohli k útěku pomoci členové sekty

Policisté se chytili horké stopy v případu pohřešované třináctileté Anny a týraného sedmiletého Ondřeje. Domnívají se, že za jejím zmizením stojí některá z uzavřených komunit, například Hnutí Grálu. V noci na pátek prohledali kriminalisté asi desítku bytů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Sid2007

Nejen podle obhajoby od Šabatové si myslím, že Klára Mauerová měla BS jako LESBO S-M

Když si čtete (a také, doufám, na HD a CD SCHOVÁVÁTE) vyjádření a neuvěřitelné obhajování, zlehčování a omlouvání BESTIÁLNÍHO, dlouhodobého, sadistického týrání Onřeje "Matkou", Klárou Mauerovou (a její sestrou, Kateřinou), kdy Šabatová to vše omlouvá "stresem a obavami, zda vyjde adopce milované osoby" ("Aničky), každá soudkyně a pracovnice OPD v ČR a SR by měla mít od otce a jeho právníka fotokopie týraného Ondry, kopie jeho výpovědi policii, atd. důkazy, vložené do spisu kauzy o svěření dítěte do péče, úpravu styku, atd. Včetně toho, jak s pomocí Šabatové, Patočky, soudružky soudkyně, která "13letou Aničku", vlastně  34-letou Barboru Š. "legalizovala" a OK adopci. Tón debaty o "přirozené" větší kvalifikovanosti matky coby pečovatelky a o "nezaujastosti" soudkyně, bude potřebně upraven.

Já si myslím, že pravda je (a Šabatka říká, že jí zná, ale neřekne): Klára Mauerová je LESBIČKA a chtěla 34-letou "Aničku" BŠ coby objekt své LESBICKÉ S-M mít trvale k mání cestou "adopce nezletilé".

0/0
23.5.2007 5:59

pája_

Mám další žhavou stopu:

Dívce MOHLI k útěku pomoci mimozemšťani z Proxima Centauri převlečení za Muldera a Parkanovou. A ať mi někdo řekne, že jsem napsal lež!!

0/0
21.5.2007 7:51

Hnutie rodin - Unia muzov

Sekta izoluje deti? Potom justice je sekta největší!Izoluje 95%detí od otcu!

Naše justice na Slovensku svěřuje 97 % detí při rozvode matkám. Matky tilu K. Maurerové mají přednost při osvojování si detí. Deti jsou izolované od otcu a převychovávané v ženy s penisem. U nás je největší sektou na mrzačení detí stát Slovenská republika, justice a mimovládní organizace feminacistek + feminacistické masmédia. Čtete rychle - naše príspěvky spolupachatele K. Maurerové před týdnem vycenzurovali a nám zakázali do 19.5. přístup do diskuze. Slovenskí muži a ženy zdravia normánych ľudí z nasilím odtrhnitej časti ČSR. V[>-]

0/0
21.5.2007 6:41

Sid2007

NAPROSTO souhlasím! Feminizovaná, exkomunistická justice, PASIVNÍ populace a politické strany snášejí nepřístojnost:

Nejen Hnutí rodin - Ochrana mužů (a podobné organizace v ČR) by měli na POLITICKÝCH stranách (veřejně, v debatách, tištěných médiích atd.) VYŽADOVAT, jak dané strany ve svém PROGRAMU zakotví prioritu odstranění komunistického přežitku, plošné DISKRIMINACE otců, jejich dětí (a příbuzných z otcovy strany).

Měli by jste toto uvádět do kontextu s faktem: Kdyby, natožpak 18 let po Sametu, byla exekutiva (vláda, ústř orgány) nebo legislativa (SNR) z 80% obsazena lidmi, kteří tam seděli, ROZHODOVALI za komunismu, bylo by to NETOLEROVATELNÉ. Ale 3. státní moci, justici, která má často na mnohé největší dopad, to stále prochází.

Oproti Západu 4x vyšší FEMINIZACE justice, je také dědictví komunismu (nevyžadovalo se samostatné, nezávislé myšlení a rozhodování, byla to úředničina, podle mustru). Pohoda, snadná nemocenská na sebe, rodinu. ČR justice: 72% žen, rodinné právo defakto 100% Totalitní myšlení přetrvává dogma "máma je máma" diskriminuje.

Zapojte celebrity, zpěváky, aby písněmi vypovídali

0/0
23.5.2007 5:43

SlusnyClovek

Hona na sekty - populární téma po 40 letech rudé totality

Nikomu nedojde, že jde naprosto o stejnou rétoriku, s kterou bolševici bojovali proti církvím v době totality. Buď šlo o boj se zahraničním centrem, Vatinánem, nebo o boj proti sektám. Sekta - tím označili třeba i faráře tehdy povolené církve, pokud se jim nelíbil, tj. neangažoval se dostatečně v "mírových" hnutích, tj. režimních organizacích na diskreditaci církví.

V dnešní době většina lidí nechce komunismus, nicméně myslí se stále po komunisticku. Radarová stanice US šíleně vadí, přestože režimní štvaní proti imperialistům už dávno utichlo. A sekty jsou taky oblíbené téma.

Sekty jsou po celém světě, stejně jako různá náboženství (to druhé je neutrální název téhož). Nebezpečným náboženstvím je islám s ideologií nenávistí, vychovává teroristy od útlého dětství. Přesto se islámu nikdo neodváží dotknout, i bolševici si s muslimskými Araby velmi dobře rozuměli (i nearabskými muslimy).

0/0
20.5.2007 20:53

SlusnyClovek

Re: Hona na sekty - populární téma po 40 letech rudé totality

Je mi blízký americký přístup - maximální náboženská svoboda. Amerika vznikla jako země nábožensky pronásledovaných lidí. U nás bylo jedno náboženství povinné, pak se začly tolerovat i jiné víry. Za bolševika bylo taky jedno náboženství oficiální, ideologie se navenek tváří jako nenáboženská (říká se, že bůh není, existuje ale silný kult a uctívání, i když se tomuto říká jinak).

Mormony, jehovisty atd. považuji za sekty vymývající mozek, nicméně svoboda víry musí být i pro tyto lidi. Kdo je od toho, aby řekl, čemu je správné věřit? "Vědecký světový názor"? Vedl k obrovské ekonomické devastaci a zotročení lidí. Problém je spíš náboženství jako islám, které hlásá svatý boj džihád, vraždit nevěřící psy je zásluha. Pokud ale někdo věří jen nějakým bludům, je to jeho soukromá věc.

Je pozoruhodné, že v zemi kde se prezident veřejně účastní bohoslužeb dále funguje boj proti sektám ve stylu štvavé ideologie z dílny KSČ a Stb.

0/0
20.5.2007 21:01

SlusnyClovek

Re: Hona na sekty - populární téma po 40 letech rudé totality

Sekty a kulty, snad s výjimkou islámu, nejsou v Česku skutečným nebezpečím. Pár lidem to snad zamotá hlavu, demokracie ale respektuje svobodu přesvědčení i vyznání, s rizikem, že část lidí v sektách bude.

Skutečným rizikem je např. rozšíření drog, měkkých i tvrdých. V Rusku by člověk ještě přidal rozšířenost alkoholismu, který je skutečnou pohromou společnosti, navzdory dlouhodobému boji proti sektám.

0/0
20.5.2007 21:04

barbudo

Re: Hona na sekty - populární téma po 40 letech rudé totality

... máte v tom hokej, člověče ...

... islámské fundamentalisty podporovali američané a bolševici proti nim bojovali ...

0/0
20.5.2007 22:16

domkar00

Re: Hona na sekty - populární téma po 40 letech rudé totality

Pokud nekdo veří bludům a týrá přitom děti je to jeho věc? a Amerika je Váš vzor? FUJ TAJBL

přečtěte si něco o sektách pohledem policie, pane rozumbrado

http://www.mvcr.cz/casopisy/policista/9808/otazky.html

0/0
21.5.2007 11:22

killy

No, když se to tak vezme...

.. tak "DUHA" je taky pěkná sekta....

0/0
20.5.2007 19:46

Micanek

Imanuel Parsifal

viz. www.imanuel.eu

0/0
20.5.2007 18:26

Hnutie rodin - Unia muzov

iDnes nam cenzurovalo, ze podobne prevychovavaju chlapcov v zeny aj v SR.

Myslim si, ze globalisti a ani feministky nie sú sekta. Ale v ich literature najma po roku 1945 najdete ich ciele:zlikvidovat muzske vlastnosti za kazdu cenu a zmenit muzov na lesbicke osoby s muzskym pohlavým. Dočítate sa o tom napriklad v GAY COMMUNITY NEWS z roku 1987. Prípadne vám preklad mozeme zaslať. Ps:Čítajte rýchlo tieto naše príspevky, nakoľko členky tej istej organizácie ako Klára Maurerová nás vymazu. Z východnej čast CSR vás pozdravujú násilne rozdelení cechoslovaci. V[>-]

0/0
20.5.2007 17:52

Sid2007

Nejen podle obhajoby od Šabatové si myslím, že Klára Mauerová měla BS jako LESBO S-M

Když si čtete (a také, doufám, na HD a CD SCHOVÁVÁTE) vyjádření a neuvěřitelné obhajování, zlejčování a omlouvání BESTIÁLNÍHO, dlouhodobého, sadistického týrání Onřeje "Matkou", Klárou Mauerovou (a její sestrou, Kateřinou), kdy Šabatová to vše omlouvá "stresem a obavami, zda vyjde adopce milované osoby" ("Aničky), každá soudkyně a pracovnice OPD v ČR a SR by měla mít od otce a jeho právníka fotokopie týraného Ondry, kopie jeho výpovědi policii, atd. důkazy, vložené so spisu kauzy o svěření dítěte do péče, úpravu styku, atd. Včetně toho, jak s pomocí Šabatové, Patočky, soudružky soudkyně, která "13letou Aničku", vlastně  34-letou Barboru Š. "legalizovala" a OK adopci. Tón debaty o "přirozené" větší kvalifikovanosti matky coby pečovatelky a o "nezaijastosti" soudkyně, bude potřebně upraven.

Já si myslím, že pravda je (a Šabatka říká, že jí zná, ale neřekne): Klára Mauerová je LESBIČKA a chtěla 34-letou "Aničku" BŠ coby objekt své LESBICKÉ S-M mít trvale k mání cestou "adopce nezletilé".

0/0
23.5.2007 5:57

fext

proc

Přemýšlel jsem, proč vlastně toho kluka svazovala nahého. Dítě to přece ještě nemusí brát jako formu ponížení, nemá ještě tolik předsudků.

Když jsem ale četl tu úvahu o tom, že ho tím "vychovávala", napadlo mě, jestli v něm nechtěla vypěstovat silný odpor k nahotě a potažmo k sexu. U nějaké náboženské ortodoxní sekty bych to nepovažoval za divné.

Pokud teda nebyla prostě jen pedofilní a perverzní. V

0/0
20.5.2007 8:04

paskudilek

je to možne?

http://www.k213.cz/start.php?act=read&art=322

0/0
19.5.2007 19:39

qoknu

Re: je to možne?

paskudílku slyšela jsi to, že se u patočky našly třeba i falešné dokumenty / neupřesněno jaké/? Já jsem z toho8-o8-o8-o.

0/0
19.5.2007 20:04

brezzinka

Re: Re: je to možne?

hmm, nedpovídá :-(

0/0
19.5.2007 20:16

paskudilek

Re: Re: je to možne?

slyším to od tebe8-o8-o;-D

0/0
19.5.2007 20:26

brezzinka

Re: Re: Re: je to možne?

odpovídá:-)

0/0
19.5.2007 20:27

paskudilek

Re: Re: Re: Re: je to možne?

tak co je nového?

0/0
19.5.2007 20:28

brezzinka

Re: Re: Re: Re: Re: je to možne?

nic nepíšou:-(

0/0
19.5.2007 20:29

qoknu

Re: Re: Re: Re: Re: Re: je to možne?

To říkali v TV.

0/0
19.5.2007 20:41

qoknu

Re: Re: Re: je to možne?

Co se divíš?

0/0
19.5.2007 20:40

školastyk

Hnutí Grálu-odkazy

Ti co nechtějí být ovládáni lživou manipulací si mohou najet na tyto stránky.http://www.dumgralu.cz/hnutigralu.html a www.hnutigralu.cz.V trafice je pak možno si koupit časopis Svět Grálu.Dvorského skupina nebyla nikdy součástí Hnutí Grálu.Ani ostatní zde v diskuzi uvedení.

0/0
19.5.2007 18:04

jaroslavKZ

Pripomenuti davno znameho faktu

Zase a znovu jsem si uvedomil, ze to, co pisi novinari, je velmi casto smes virtualni reality, nekompetence, ignorance a hlouposti.

Dobre se to pozna, kdyz "bezny" novinar pise o necem, o cem vy sami vite o hodne vic.

V mem pripade napr. IT nebo "sekty". Tedy smichat Hnuti Gralu s krutymi tresty deti, to si zaslozi nominaci nejmene na ignoranta tydne.

Asi jste chteli kopnout do tlupy Jana Dietricha Dvorskeho (ktery nema s Hnutim Gralu nic spolecneho), ale i o nich zrejme nic nevite.

Mimochodem, bylo by zajimave vedet, jestli ta Dietrichova skupina porad jeste existuje ... jenste nekdo z diskutujicich clenem? ;-)

0/0
19.5.2007 17:04

kladnyhrdina

Re: Pripomenuti davno znameho faktu

Domnívám se, že existuje. Pokud vím, jsou kromě Dvorského nezvěstné i jeho 4 dcery - tři z nich jsou narozeny v první polovině 90. let. Nedivil bych se, kdyby členka sekty dostala za úkol legalizovat - změnit identitu - některé z dcer Jana Diettricha Dvorského.

Mrkněte na Wikipedie - IMANUELITÉ

Další zajímavé shody: Zakazují dětem návštěvu škol, zavírají je do místností bez oken, kde v noci svítí a ve dne zhasnou, aby kompenzovali "převrácenectví", udržují v příbytcích zvláštní umělý nepořádek (to odpovídá zápisu sociálky ze zásahu v Kuřimi), usilují o minimalizaci tělesného pohybu - "Aničku" nosili a měla ochablé svalstvo na nohou...

Jinak hledaný Dvorský před několika lety vydal knihu "pro odvážné děti" a vydal jí v Brně.

0/0
19.5.2007 18:21

barbudo

Re: Re: Pripomenuti davno znameho faktu

... chudák paní Dvorská (Milena {herečka}) ...

0/0
19.5.2007 18:31

školastyk

Re: Pripomenuti davno znameho faktu

Obávám se že zde šlo o zvýšení prodeje MF za každou cenu.

0/0
19.5.2007 18:26

doktor_bota

2 paskudilek

Ad skleněná vodní poušť - cychlidky mají ve zvyku přeorat akvárium, když se množí. Někdy i bez toho. Záleží na druhu, Aequidens pulcher, neboli Akara modrá, se kterou se setkáš nejčastěji, ti z okrasného 500l akvária udělá poušť přes noc.

Betta Splendens, tedy bojovnice, je naopak teritoriální rybička - maximálně uštípe kousky rostlin, no a pochopitelně se ráda pere. Což občas probíhá i dost ostře, včetně domninantních samiček. Tomu se dá zabránit tak, že dáš do akvárka dost rostlin s velkými listy a další vizuální překážky; nicméně akváriu stejně nakonec bude vládnout jeden sameček.

0/0
19.5.2007 16:09

paskudilek

Re: 2 paskudilek

první si budu muset zjistit, přesně jaký je to druh, ty akary modré jsou i do žluta, jak přesně vypadá ta akara modrá, vypadá jako akara hnědá? Bojovnice měl brácha, ty se praly a někdy kousaly. Měly úkryty.

0/0
19.5.2007 16:25

aquilegia

Re: 2 paskudilek

takže Amerika, nemáte zkušenosti i s Malawi?

0/0
19.5.2007 19:58

paskudilek

Re: Re: 2 paskudilek

R^ty si na to kápla,to je to co asi chci

http://www.riftlakes.com/cichlids/foto_malawiakv_e.html

0/0
19.5.2007 20:25

paskudilek

Re: Re: Re: 2 paskudilek

ale co jsem zjistila, tak by to měli být snad tlamovci?8-o a prát by se třeba nemuseli

0/0
19.5.2007 20:27

paskudilek

Patočkovi radila

"Poradila jsem jim jedinou věc: aby vše uvedli do souladu s právem.

Že to bude složité, ale že je to možné. Neradila jsem jim jako zástupce

ombudsmana, protože do pravomocí tohoto úřadu tento případ nespadal,"

řekla Lidovým novinám Šabatová.

0/0
19.5.2007 15:31

clickman

Je cas zalozit tzv Cleaner company

ocistit Cesko od sekt !

0/0
19.5.2007 15:02

Bertuzzi Todd

Cituji z definice slova SEKTA - Wikipedie

Masová hnutí – jako například džihadismus, fašismus, komunismus, nacismus, socialismus – a jejich organizace – jako politické strany ale i dětské, mládežnické a jiné organizace – mají své ideologické kořeny v utopiích zpočátku okrajových skupin nebo sekt.

0/0
19.5.2007 14:36

paskudilek

Re: Cituji z definice slova SEKTA - Wikipedie

to si právě myslím taky, ty sekty se ukazují v dobrém světle, ale v pozadí stojí něco strašného, ale protože ti to dávkují postupně, třeba i citují z Bible, třeba si i vymýšlejí, tak tomu někdo uvěří, hlavně, když věří všichni okolo. A v pozadí je vlastně velká nedůvěra v sebe, a ten člověk se bojí třeba trestu, nedostane se do nebe, království nebeského, nebude ten vyvolený, který bude žít další životy atd.

0/0
19.5.2007 14:49

doktor_bota

Sekta - moje definice.

Sekta je komunita lidí, která se straní majority, ačkoliv ne vždy zjevně, přičemž vědomě odmítají část hodnot a zásad majority. Sektu dále charakterizují následující prvky:

1) Ideologie, ať už náboženská, nebo jiná

2) Hierarchicky orientované řízení členů vojenského typu

3) Přísně vyžadovaná a kontrolovaná disciplína

4) Společná (ve skutečnosti ale centrální) kontrola majetku členů komunity.

0/0
19.5.2007 14:09

paskudilek

Re: Sekta - moje definice.

podle mne je sekta skupina lidí, kteří hledají vlastní cestu.

0/0
19.5.2007 14:16

Catt

Re: Re: Sekta - moje definice.

Podle mě je to skupina sr*čů.

0/0
19.5.2007 14:29

doktor_bota

Re: Re: Sekta - moje definice.

jako třeba horolezci?

Na hledání vlastní cesty není nic špatného, problém nastává v okamžiku, kdy se jeden hledač rozhodne ostatní opustit a ti mu za to zkomplikují život tak, že skončí na vozíku a jako bezdomovec.

0/0
19.5.2007 14:32

paskudilek

Re: Re: Re: Sekta - moje definice.

ono je to postupné vymývání mozků-manipulace, následuje ovládání, kontrola a pak požadování dodržování přísných pravidel-vydírání. Když si vším tím projdeš, tak už není cesty zpět. Ale ten začátek je v tom, že hledáš odpověď na nějaké nevysvětlitelné otázky, třeba proč je na světě tolik zla, je posmrtný život, jaký je vlastně smysl života atd.

0/0
19.5.2007 14:42

doktor_bota

Re: Re: Re: Re: Sekta - moje definice.

Ne vždy. Znám členy Svědků, kteří se k nim dali ne z filosofických, ale z velmi praktických důvodů - uvěřili později, nebo to alespoň tvrdili.

0/0
19.5.2007 14:48

paskudilek

Re: Re: Re: Re: Re: Sekta - moje definice.

a z jakých praktických důvodů?

0/0
19.5.2007 14:54

doktor_bota

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sekta - moje definice.

Například proto, že konkrétně v Praze jsou SJ vemi bohatá parta.

0/0
19.5.2007 14:59

paskudilek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sekta - moje definice.

tak to jsem neslyšela, je jasné, že každý má jiný důvod, pokud nebyli jen ti ovce dole, mohli na tom i něco vydělat, z čeho by taky žili.;-) Třeba Jehovisti přímo předpovídají konec světa a Ti co se neřídí podle jejich pravidel nebudou v Království Božím, kdy přijde druhý Kristus, nebo tak něco.

0/0
19.5.2007 15:06

paskudilek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sekta - moje definice.

ty ovce;-D

0/0
19.5.2007 15:07

doktor_bota

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sekta - moje definice.

...a nebuď na mě zlá.;-€

0/0
19.5.2007 15:17

paskudilek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sekta - moje definice.

to nebylo na tebe, to byla oprava textu;-)

0/0
19.5.2007 15:21

doktor_bota

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sekta - moje definice.

No, máš v tom trochu zmatek. SJ předpovídají konec světa (armageddon), při kterém se zachrání jen konkrétní počet Věřících, tuším 120.000, ti ostatní ne, bez ohledu na své svědomí z hlediska Jehovy. Nepříjde druhý Kristus, ale archanděl Gabriel, který to celé odtroubí. Další, v pořadí tuším devátý konec světa, by měl nastat v r. 2012. No, jednou se jim to povést musí, nemyslíš?;-)

0/0
19.5.2007 15:16

Najdete na iDNES.cz