Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Volby by po roce znovu skončily sto na sto

Pokud by se nyní konaly volby, pravice i levice by ve Sněmovně obsadily po sto křeslech. Podle průzkumu STEM by ODS a ČSSD dosáhly shodného zisku 71 poslanců. Navzdory tomu, že v procentním zisku by si občanští demokraté přeci jen udrželi nad sociální demokracií malý náskok.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

thx

Rozkrádání ODSáků nezná hranice

http://domaci.ihned.cz/index.php#comm

8-o

0/0
18.5.2007 13:17

Bouše

Jediná rychlá cesta,

jak se zbavit těchto patových situací, je vyprat komanče z politické scény. :-P [>-]

0/0
18.5.2007 10:10

-= rEvoluce =-

a to je teprve začátek

:-)R^

0/0
18.5.2007 8:51

jajaja00

Bohužel tomu tak je prakticky v celé Evropě.

A zejména v té bývalé části, kde se budovaly světlé zítřky, zítra se mělo tančit všude atd. Co s tím ? Vystřílet ty, kteří nechtějí a nejsou schopni se uživit a spoléhají na přesun prostředků od aktivních, schopných a produktivních ? A jejich rudá zlodějská sluníčka ve stylu ing. Roko Paroubka či "JUDr." Grosse si budou žít mnoharozměrných bytech s bazény ? Holt chtělo by to oněch cca 50% debilních spoluobčanů demokraticky vystřílet nebo vystěhovat na Mars za Rokovými přáteli.....

0/0
18.5.2007 7:15

wcbaba

Re: Bohužel tomu tak je prakticky v celé Evropě.

kdo by na tebe dělal, dle příspěvku jsi slabomyslný idiot neschopný samostatného života nasáklý fašisbolševizmem

0/0
18.5.2007 8:00

jajaja00

Re: Re: Bohužel tomu tak je prakticky v celé Evropě.

upřímně: je mi tě líto

0/0
18.5.2007 8:42

thx

Re: Bohužel tomu tak je prakticky v celé Evropě.

A ty se budeš živit jak lemro, až ti papínek přestane dávat kapesné?;-)

0/0
18.5.2007 13:09

jajaja00

Re: Re: Bohužel tomu tak je prakticky v celé Evropě.

...i tebe

0/0
18.5.2007 14:49

rozhod

tady je teda zase sestava

debilů;-D;-D;-D

0/0
18.5.2007 0:19

Rudá Lůza vpřed, zpátky ni krok

Jestli koalice bude vládnout do konce funkčního období, tak se v příštích volbách oDS bude mít problém dostat do parlamentu a KSČSSD bude mít mírně přes 50%. Jenže už bude všechno rozkradené......

0/0
17.5.2007 23:11

rozhod

Re: Jestli koalice bude vládnout do konce funkčního období, tak se v příštích volbách oDS bude mít problém dostat do parlamentu a KSČSSD bude mít mírně přes 50%. Jenže už bude všechno rozkradené......

Zakže to komunbisti a socani budou zachraňovat marxisto..

0/0
18.5.2007 0:19

wcbaba

Re: Jestli koalice bude vládnout do konce funkčního období, tak se v příštích volbách oDS bude mít problém dostat do parlamentu a KSČSSD bude mít mírně přes 50%. Jenže už bude všechno rozkradené......

Neboj komunisti to znárodní, něco si eště ukradnem

0/0
18.5.2007 8:02

MoUdrostrak

Neoliberalni poucky sociopaticke ODS jdou vsude ve svete na hnojiste dejin. Zejmena CELA Jizni Amerika jde po desetiletich zbidacovani a neuspechu receptu aĺa Klaus (ProfeSSor Big Toonnel z Hradu) CELA PRUDCE VLEVO.

Levicoví prezidenti a vlády se v posledních letech dostali volební cestou k moci v Bolívii (Moráles), Ekvádoru (Correa), Uruguaji (Vasquez), Argentině (Kirchner), Paraguaji (Duarte), Nikaragui (Noriega) a byli ji na dosah i v Mexiku, kde o ní byli připraveni zmanipulovanými volbami.

Hlavní baštou odporu k americkému imperialismu a neoliberální agendě pak zůstávají Kuba a Venezuela, s jejichž logistickou a materiální podporou se již rozjely početné projekty pomáhající chudým a pracujícím celého kontinentu – ať již jde o poskytování levného topného oleje, masové kampaně proti negramotnosti, vysílání lékařů pomáhajících v dosud zaostalých oblastech či přepravu trpících a nemocných dětí na bezplatné náročné operace (neurochirurgie, operace očních zákalů) do kubánských nemocnic.

Dnes jsou ovšem ve hře nejen tyto projekty, představující na solidaritě a lidské důstojnosti založenou alternativu k živoření v neoliberálních koncepcích sledujících pouze zisk soukromých výrobců a finančníků.

0/0
17.5.2007 22:23

klv

Re: Neoliberalni poucky sociopaticke ODS jdou vsude ve svete na hnojiste dejin. Zejmena CELA Jizni Amerika jde po desetiletich zbidacovani a neuspechu receptu aĺa Klaus (ProfeSSor Big Toonnel z Hradu) CELA PRUDCE VLEVO.

celá ? ;-D

např Argentina, Brazilie, Chile, rozhodující hráči na kontinentě nejdou moc do leva

0/0
17.5.2007 22:25

MoUdrostrak

Re: Re: Neoliberalni poucky sociopaticke ODS jdou vsude ve svete na hnojiste dejin. Zejmena CELA Jizni Amerika jde po desetiletich zbidacovani a neuspechu receptu aĺa Klaus (ProfeSSor Big Toonnel z Hradu) CELA PRUDCE VLEVO.

Chavez si připsal na své konto velký úspěch, když v Argentině spolu s Kirchnerem podepsali dohodu tvořící jakýsi základ k budoucí Bance Jihu. Venezuela i Argentina se zavázaly přenést na banku 10% svých národních finančních rezerv, čímž již vytvořili fond o sedmi miliardách amerických dolarů. Tato banka, jak jsem již napsal, může znamenat dovršení úplného krachu politiky MMF a Světové banky, které v uplynulých desetiletích přinesly do Jižní Ameriky pouze destrukci a chudobu. K projektu Banky Jihu se zatím již připojila Morálesova Bolívie a čeká se i na přistoupení Ekvádoru a Nikaragui. 

0/0
17.5.2007 22:31

MoUdrostrak

Re: Re: Re: Neoliberalni poucky sociopaticke ODS jdou vsude ve svete na hnojiste dejin. Zejmena CELA Jizni Amerika jde po desetiletich zbidacovani a neuspechu receptu aĺa Klaus (ProfeSSor Big Toonnel z Hradu) CELA PRUDCE VLEVO.

Američanům se nelíbí Chavezova revoluční rétorika, jeho přátelství s Fidelem Castrem, jeho otevřené nepřátelství vůči neoliberální ekonomice, jeho rozhodnutí kupovat zbraně od neamerického dodavatele, jako je Španělsko, a jeho podpora pro radikální hnutí v Latinské Americe, jako je Hnutí směrem k socialismu Evo Moralese, o němž se očekává, že tento měsíc vyhraje volby v Bolívii. Avšak USA má na tomto kontinentě dnes jen velmi málo spojenců a nejdůležitější země - Argentina, Brazílie, a dokonce i Chile - jsou dnes v Chavezově táboře. Aliance USA se zdiskreditovanou venezuelskou opozicí Američanům získá jen velmi málo nových přátel.

0/0
17.5.2007 22:34

baronfonlempl

Re: Re: Neoliberalni poucky sociopaticke ODS jdou vsude ve svete na hnojiste dejin. Zejmena CELA Jizni Amerika jde po desetiletich zbidacovani a neuspechu receptu aĺa Klaus (ProfeSSor Big Toonnel z Hradu) CELA PRUDCE VLEVO.

Natož potom doprava...

0/0
17.5.2007 22:31

rbursik

půl roku

delší dobu jsem tu nebyl, tu se nic nezměnilo, lidé jsou ustrašení a stydí se za svůj názor a hlavně jméno.

Radim Buršík

0/0
17.5.2007 22:00

klv

Re: půl roku

někdo je exibicionista, někdo má rád své soukromí, někdo chce býti vidět, někdo o to nestojí, jestli myslíš že to že sem nevkládáme svá jména je důkazem ustrašenosti tak jsi hodně naivní ;-D

0/0
17.5.2007 22:08

rbursik

Re: Re: půl roku

To nejde o exibicionismus, tu jde snad ukázat, že můj názor něco znamená a stojím si za něj.  Ulicemi poletují děti hrající si na neo, anti a nikomu to nevadí, neo víc než národ neví o něm zbůhdarma nic. Ti anty jak by smet aomlouvám se jim, že jsem se snimi neseznámil, Počkám až RAF půstí kompletně v Němcích z vězení za x vražd v levicové, duchu.

Radim Buršík 

0/0
17.5.2007 22:17

klv

Re: Re: Re: půl roku

takže vláda tvrdé ruky, pokud nedpovídáš standartům je nutno tě smést, 8-o

samozřejmě že to spoustě lidí vadí, ale je také faktem že většina těch jak říkáš, dětí, to nedělá s nějakého hlubokého přesvědčení, ale jen pro chuť se bouřit, což je vcelku normální, většinou je to pod tlakem života přejde

0/0
17.5.2007 22:24

rbursik

mže se rýpnout do bejvyšího

Člověk, kterého nezáráží, že je ve funkci jen díky hlasům a obcuje s peklem pak vysvětlí jak to v té přírodě je. Ode mne nikdy hlas by nedostal, tento stva věci komanči zvali kultem osobnosti. Odkaz nikdy nebude jako tatíčka Masaryka i když má tžeba doktorát z Legolandu.Já nic já muzikant. On i TGM byl v krimu za názor dokonce odsouzen k popravě. Nevím vše jen vím a opakuji:"Děkujeme, odejděte." určitě se někdo přidá, ne všen, každému podle jeho zásluh.

Radim Buršík

 P.S: Lidé bděte, nezapomínejte na mrtvé dárce, kakao a další.  

0/0
17.5.2007 21:57

rbursik

je potřeba ten patvar rozetnout

Začal bych postavit komunisty mimo zákon na základě našich zkušeností a jejich nedělání, na které umírali lidé či hnili v kobkách nebo vám všem stačí "už jsme se omluvili". To, že jsme kolaborovali se systémem, já a určitě většina jsme neudávali sousedy. Je na čase se probudit audělat něco pro svobodu, dlužíme to všem co pro nás všechny trpěli a umírali.

Radim Buršík  

0/0
17.5.2007 21:45

ADukla

Re: je potřeba ten patvar rozetnout

Problem je, ze nasi otcove (jsem mladsi rocnik) nechali komunisty nepotrestany a ted vetsina z nich prevratila kabat, rozkradla stat a jsou z nich "pani podnikatele". Maji penize a moc a s tim jiz nic neudelas.

0/0
17.5.2007 21:52

rbursik

Re: Re: je potřeba ten patvar rozetnout

Příteli, neztrácejte čas nepodstatnostmi, peníze by neměly ovlivnit vaše myšlenkové pochody. V márnici jsme si rovni, kdo si řekl nazí se rodíme i umíráme. Potrestat se dají věci a není to o tom, že si schválí beztrestnost. Víte kolik zeliknářů, řezníků a jiných partií za bolševika bylo, Jak byli nešťatní, teď nátlakové akce na hranicích zrovna jak Temelín, to patří soukromému subjektu proč mne do toho někdo tahá.

Chci ať se hraje fair.

Radim Buršík

   

0/0
17.5.2007 22:08

MoUdrostrak

Re: Re: je potřeba ten patvar rozetnout

Ne, ze Tvoji "otcove nepotrestali", ale v dobe zmeny rezimu se vsichni trasli strachy, aby nakonec lidove milice nebo armada nebo policie nezpusobily massakr, podobny krveprolitim v Rumunsku nebo Albanii nebo v CIne na Tchien an men, kde to stalo mnoho lidskych zivotu.

 Ale i v techto zemich VSUDE vladnou nakonec byvali aparatcici a bolsevicti kadri.

V CR se sveho casu babicky, matky a dcery rozplyvaly v procitenych povzdesich nad soudruhy/pany Calfou, Kocarnikem, Havlem & spol., jaci "jsou to "demokrate",

Po letech leze pomalu napovrch, ze vsichni byly napojeni na STB nebo s STB konspirovali a spolupracovali, toonnelovali a kapsovali se spolecne s nejhorsimi byvalymi nomenklaturnimi bolsevickymi gesichty.

Zeptej se táty, jestli mel chut a hlavne odvahu jit po revoluci rezat krky a veset 1,7M clenu KSC a dalsich nekolik set ozbrojenych clenu armady, policie, SVAZARMU ap. KECY a PO BITVE JE KAZDY GENERALEM.

0/0
17.5.2007 22:17

rbursik

Re: Re: Re: je potřeba ten patvar rozetnout

Je na čase se poučit a snad nikdy do toho srabu nevletět znova. Jsem zaskočen, kolik lidí mele jak za blševika bylo dobře. Stálo to za H... o, kdo říká něco jiného je uchazeč o uájezd do Severní Koreje, Číny či na Kubu za exotikou.

s pozdravem

Radim Buršík    

0/0
18.5.2007 2:50

wcbaba

Žádná změna nebude,

teď se ve vládě sešla parta, která má přímo panický strach z toho, že by mohla přijít o koryta a proto se  vzájemně vždy podrží 

0/0
17.5.2007 21:18

ADukla

Re: Žádná změna nebude,

Hloupost! Nesvalujme vse na politiky! Prece mi je tam znovu a porad dosazujem! My za to muzem! Bohuzel vetsina z nas je tak duchem mala, ze tohle nepochopi NIKDY a jenom proto, zmena v cesku nenastane. Ono to je i tim, ze mnoha lidem rozkradani, ktere prezentuji politici vyhovuje, vzdyt kdo neokrada souseda sveho, ze?!... Cesko je narod zlodeju a vlada aka je je zaslouzena a svobodne volena.

0/0
17.5.2007 21:49

5alfa

To Johny

Kdo má být prostředník, který si údajně za prodej naúčtuje 4mld?  A proč má být prostředník, proč se to neprodá přímo, nebo proč není výběrové řizení, KDO bude prostředník?

Fakt tohle "pravicová" ODS připustí? (pokud se na tom taky finančně nanafutruje)

Já bych to prodával na burze stejně jako kdysi svých 200 akcií, a udělal bych to klidně i za 10 miliónů... ;-D

 

0/0
17.5.2007 20:06

vágus z ODS

Re: To Johny

To víš první vlna odeesáků už se nažrala (Dyba,Kočárník a další šmejdi),teď chtějí i ti druzí ;-D

0/0
17.5.2007 20:09

madqwert

Re: To Johny

ods to chce prodat cezu, jen nevi, jak to udelat legalne ;-D

0/0
17.5.2007 20:10

5alfa

Re: Re: To Johny

Dát to na burzu a ČEZ dá nabídku, které se nedá odolat... Legální, čisté, pravicové. Pokud dají Jihočeské matky více, je to jejich a mohou tlačit lepe na zavření Temelínu... ;-D

Ale proč by stát svůj podíl prodával firmě, kerou sám vlastní a vlastnit bude i nadále? Jen proto, aby tohle finanční kolečko umožnilo někde nějakou provizi 4mld? :-/

0/0
17.5.2007 20:14

papanikula

Re: To Johny

kazdopadne se vsichni shodli ,ze vladu ceka zaloba od minoritnich akcionaru a ze se jedna o rizeny TUNEL od Kalouska a vlady bude to mala velka domu

0/0
17.5.2007 20:15

5alfa

Re: Re: To Johny

Žaloba možná čeká i Čunka... Rozhodující bude jak to dopadne a hlavně KDY to dopadne. Soud u nás může skončit třeba až za 15 let... :-/

0/0
17.5.2007 20:18

jekkal

A takovej křupan je předsedou vlády

„Žena se může svobodně rozhodnout děti nemít a pak jsem přesvědčen, že má stejné příležitosti uplatnění jako muž“ - tímto výrokem  zahájil předseda vlády ČR Mirek Topolánek Evropský rok rovných příležitostí 2007.

0/0
17.5.2007 20:03

madqwert

Re: A takovej křupan je předsedou vlády

:-©

0/0
17.5.2007 20:05

vágus z ODS

Re: A takovej křupan je předsedou vlády

To je normální křupanský balík,jako většina místních modrých omezenců. Rv

0/0
17.5.2007 20:06

Diskutervas

Re: A takovej křupan je předsedou vlády

Je to blbec.

0/0
17.5.2007 20:18

Blackshield

Re: A takovej křupan je předsedou vlády

Co se ti na tom výroku nezdá, dutohlave? Aha, narazil jsi na slovíčko "svobodně", chápu, soudruhu.

0/0
17.5.2007 21:44

vágus z ODS

Opět Tuponlánek byl v televizi za křupana a obyčejné odeesácké prase

To je premiér k :-©:-©:-©

0/0
17.5.2007 20:02

Diskutervas

Já jsem již v prosinci 2006 přirovnal Mirka Topolánka k

Vladimíru Špidlovi. Hlavně z toho důvodu, že si prosadil vysněnou, ale slabou koalici a i přes odpor části vlastní strany. A to jsem ještě netušil, že ta vláda přijde s hodně podobnou reformou jako Špidlova.;-D

0/0
17.5.2007 19:58

zlababa.dvur

Re: Já jsem již v prosinci 2006 přirovnal Mirka Topolánka k

a taky že pod jeho vedením budou preference ODS klesat, jako preference ČSSD za špidly

0/0
17.5.2007 20:06

madqwert

paroub nabizi PV

topol tak uz nema v ruce prakticky zadne karty ;-D

0/0
17.5.2007 19:54

5alfa

Re: paroub nabizi PV

No ale se svou 100 Paroubek žádné PV nevyvolá. To mohl Topolánek se svou stovkou... Ale prošvihl to, teď už nebude mít, z pochopitelných důvodů, zájem. A tahle vláda-nevláda to doskotačí zbylé tři roky...

0/0
17.5.2007 19:57

madqwert

Re: Re: paroub nabizi PV

ja to myslel tak, ze topol uz nema nic cim by oslovit rodice ;-D

0/0
17.5.2007 20:07

5alfa

Re: Re: Re: paroub nabizi PV

Třeba nakonec nebudou děti platit u lékaře a ty těhule taky ne, tedy pokud není těhotenství nemoc... :-P

0/0
17.5.2007 20:20

zlababa.dvur

Re: Re: paroub nabizi PV

jenže teď by mohl Topol doufat, že to na 101 nakonec nějak vyleze - ale pokud bude zbylé 3 roky předvádět to co doteď, tak už dnešní koalice nebude mít ani na 100:100

0/0
17.5.2007 20:08

jekkal

modrásci

snad zapoměli na geniální kupónvku když se nyní diví prodeji akcií ČEZu

0/0
17.5.2007 19:54

jekkal

Mirek Špidla

A potom? Premiér se tomu srovnání brání, ale v lecčems připomíná Vladimíra Špidlu. Topolánkovu bodrost a Špidlovu askezi teď nechme stranou: jde spíš o schopnost vyjít s koaličními partnery lépe než s vlastní stranou, o nedostatek vůdcovského charizmatu či o chabou "komunikační a personální politiku". Svůj daňový balík Špidla přes koaliční rebely také nakonec protlačil. Ale víc už pak nic.

0/0
17.5.2007 19:50

Najdete na iDNES.cz