Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kufřík se spisy o Krejčířovi hledal speciální tým

Kvůli zmizelému kufříku se spisy v kauze Radovana Krejčíře byla na nohou celá brněnská policie. Její ředitel Jaroslav Vaněk dnes připustil, že měli obrovské štěstí. "Stačila chvíle, a už by byl kufřík pryč," řekl. Přitom dodal, že šlo o běžnou krádež, kterých jsou v Brně tisíce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

bre_cz

Paní Renáto Vesecká

Nemáte pocit, že pan Dross by měl skončit za mřížemi a že níže uvedený smyšlený příběh ve kterém remiér maskuje svou půjčku až tak, že rozvrací státní zřízení, zneužívá tajné služby a to dokonce i zahraniční není podobný kauze Krejčíř?

0/0
14.5.2007 20:50

bre_cz

Jak jsem si půjčil od Rejčíře 60 miliónů II. díl

Pokračování scifi příběhu: Rejčíř však utekl na Mejchelské ostrovy vydal o kauze knihu a mě nezbylo, než požádat své kumpány z LSSD, aby knihu z pultů zkoupila, celou kauzu jsem musel zamaskovat intenzívní mediální kriminalizací Rejčíře. Pomocí svých kontaktů u Rolicie Bělské republiky jsem vykonstruoval na rejčíře mnoho obvinění. Nic jiného mi nezbylo, protože kdybych toto nezamaskoval, tak aby mi občané věřili, LSSD by nikdo nevolil. Když Rejčíř odcestoval do Tichoafrické repuliky, jsem v šoku co bude dál. Vychází najevo spousta zločinů LSSD, hrozí mi, že budu souzen u mezinárodního trinbunálu v Laagu, nezbylo mi, než díky svým silným kontaktům nechat zmizet kufřík s dokumenty a v Laagu se vymluvit, že důkazy na rejčíře, které neexistovaly někdo ukradl. konstruování kauz v Bělské republice je již známo po celém světě, ještě mi hrozí soud za rozvrácení pepubliky.Tichoafrická republika úž asi ví, vše o pozadí kauzy, takže Rejčíře nevydá.  

Váš remiér Danislav Dross

0/0
14.5.2007 20:48

bre_cz

kniha Stanislav Gross - Jak jsem si půjčil od Krejčíře 60 miliónů a dělal vše proto abych je nemusel vrátit

Toto je smyělený scifi příběh, veškerá shoda náhodná. Půjčil jsem si 60 miliónů od Rejčíře, za tyto peníze jsem si pořídil byt a financoval volební kampaň LSSD. Jako revanž jsem chtěl jako tehdejší premiér pomoci získat Rejčířovi podíl v privatizované firmě. Jenže v roce 2005 p. Malousek mě požádal o vysvětlení, kde jsem vzal peníze na financování svého bytu. Toto jsem, přestože jsem napatlal spoustu směnek od různých strýčků, kteří pobírali mírně nadprůměrné mzdy, nebyl schopen vysvětlit. Protože jsem měl jako exministr vnitra kontakty u policie, vykonstruoval jsem na Rejčíře podezření z přípravy vraždy, aby nemohl utéct na Slovensko, odkud by jej za hospodářský delikt nevydali. Poslal jsem mu domu policii, aby zajistili směnky, které jsem mu v roce 2002 podepsal. Rejčíř je vydat chtěl, avšak během jeho cesty pro směnky, vzhledem ke skutečnosti, že všichni policisté nebyli informováni o korupčním charakteru akce, někdo zazmatkoval a nezbylo, než vše zamaskovat na útěk Rejčíře. 

0/0
14.5.2007 20:37

bre_cz

kniha Stanislav Gross - Jak jsem si půjčil od Krejčíře 60 miliónů a dělal vše proto abych je nemusel vrátit

0/0
14.5.2007 20:27

bre_cz

Státní mafie, likvidace nepřátel.

Obětí likvidace nepřátel není jen Ing. Radovan Krejčíř, ale i Laksmi Mittal, který nebyl připuštěn do provatizace Vítkovice Steel, proto loni zahájil proti ČR arbitrážní řízení o cca 20 miliard. Dnes vyšlo v HN, že Mittal Steel dostala pokutu 2,5 miliardy za nedodržení cen koksu. Já se osobně domnívám, že Mittal nic neporušil a shoda arbitráže s pokutou není náhodná. Opět vykonstruovaná záminka k získání peněz, které Mittal může vysoudit zpět. Toto je další důkaz, že Česká republika konstruuje záminky k uskutečnění svých zájmů. Konstruování kauz v ČR je již dle mne známých informací dost známo v zahraničí, takže předpokládám, že brzo bude Česká republika v EU vyřazena pro konstruování kauz za účelem splnění politických zájmů.

0/0
14.5.2007 20:25

bre_cz

S Fantomasem shoda náhodná

S filmem Fantomas contra Scottlandyard shoda náhodná s tím rozdílem, že ve filmu byl Fantomas skutečný zločinec, ale Krejčíř je oběť polofašistického tažení proti nepřátelům státu, vedeného dle mého soudu duševně nemocným fanatikem Jiřím Paroubkem ve spolupráci s taky dle mého soudu duševně nemocným Dr.Ráthem. A teď polofašističtí fanatici neví, jak zamaskovat, že kauza Krejčíř je vykonstruovaná, tak se snažili nechat zmizet kufřík a když budou polofašisté souzeni u mezinárodního tribunálu pro válečné zločiny za zatýkání podezřelých bez důkazů, vymluví se, že byl kufřík s důkazy odcizen a do důkazů proti Krejčířovi byl zabalen pervitin a vykouřen. A jestli nějaká náhodná kolemjdoucí sdvojice, která podstrčený kufřík našla bude zabásnutá za vaření pervitinu, který vůbec nemusela vařit se už nikdo zajímat nebude. Oni asi policisté doporučovali o kufříku nic neříkat a když zjistili, že spisy okopírovali a předali médiím, vykonstruovali na ně vaření pervitinu.

0/0
14.5.2007 20:17

bre_cz

Krejčíře sleduje rozvědka a nakonec se ztratí kufřík s jeho spisy

Tak nejprve pan Langer dělá humbuk na tiskovce, že Ing. Radovana Krejčíře sledovaly tajné služby 5  zemí ze 7 kontinentů, 4 planet, 3 hvězdných soustav a 2 galaxií, pak se zjistí, že to co tajní profesionálové vypátrali je totální hovadina, že Krejčíř nejel za milenkou ale získat občanství, pak státní zástupce, který asi přiletěl z jiné galaxie ztratí kufřík s jeho spisy, to jsou fakt profesionálové. Já být soudcem v JAR, tak do takového brajglu Krejčíře nejen nevydám ale sám mu zakážu do ČR vycestovat.

0/0
14.5.2007 20:10

jirka1965

většinou do diskuse nevstupuju,

ale mám z některých příspěvků pocit, že v tomto státě za všechno může policie, doporučuji kritikům jít si tu práci zkusit (začnete šlapat ulici a když v tom budete dobrý, tak za 5-6 let se můžete přihlásit do výběrového řízení na kriminálku -povinná je absolvovaná vysoká škola ), volných míst je dost a do konce roku jich bude ještě mnohem více.  

0/0
14.5.2007 14:20

Helena1

Re: většinou do diskuse nevstupuju,

Úroveň policie neodpovídá představám a potřebám obyvatel, to je jasné. Není třeba, aby kritici tuto práci zkoušeli, Je třeba, aby zaměstnanci policie plnili své povinnosti. A nejem policie ale i soudnictví a správa státu. A vůbec, po šaškárně s kufříkem, atd, atd... vy se divíte tomu smíchu?

0/0
14.5.2007 14:55

bluetake

Re: Re: většinou do diskuse nevstupuju,

presne tak. O urovni lidi nehovori jejich vzdelani ale schopnost delat PORADNE SOU PRACI. Ale kdyz maji policajti, statni zastupci a dalsi statni zamestnanci naprostou jistotu, ze sve dostanou ,at uz delaji a nebo nedelaji svou praci dobre, kdyz si jsou vedomi sve absolutni nepostizitelnosti za svou, v nejlepsim pripade necinnost, ale casteji slendrian, tak se neni co divit, ze se to mnogym nelibi. Jsou skutecne k smichu, i kdyz casteji k placi, bez ohledu na to, jestli slapou chodnik a nebo sedi nekde v nejake kukani na skvele placenem fleku........Proste maji sve jiste, a tak se podle toho chovaji.....

0/0
14.5.2007 15:07

dzzin

Re: Re: většinou do diskuse nevstupuju,

A jak proboha souvisí krádež kufríku s úrovní naší české policie? Já nejsem zrovna zastánce policie a našeho vnitra, ale takovýhle bláboly už nemůžu fakt číst. To tam měl jako na rohu u auta stát strážník a tomu právníkovi okamžitě říci: "pane, upadl vám kufřík; není to náhodou nějaký důležitý spis ohledně kauzy Krejčíř"? 

0/0
14.5.2007 17:41

Helena1

Re: Re: Re: většinou do diskuse nevstupuju,

Trochu si nerozumíte. Já odpovídal na to, že u policie jsou  "divněschopní" lidé. A pouze jako jeden z desítek možných příkladů jsem dal "kufříček".

0/0
15.5.2007 9:56

Kazimír Nelida

Re: většinou do diskuse nevstupuju,

nic takového jako zkoušení není potřeba. Každý z nás určitě zná aspoň jednoho policajta a určit+ě si o něm uděláš dostatečný obrázek ... tuhle práci dělají většinou naprosto neschopní a líní lidé, kteří touží po majetkaü za málo muziky a jinde by si tohle nevydělal ... navíc skoro bez jakékoliv zodpovědnosti a s tím, že máš v rokou MOC.:-/

0/0
14.5.2007 15:34

dzzin

Re: Re: většinou do diskuse nevstupuju,

To neplatí vždycky; stejné břídily a příživníky najdeme i v politice, na úřadech, v komerční sféře atd. Nemá smysl to paušalizovat. Já narážel například na silnici často na férové a poměrně normální policajty. A procento blbců bylo na nich úplně stejné, jako v obchodech, televizi; všude na světě. Neosuvisí to ani s národem; procento blbců kdekoli ve společnosti je vždycky obdobné. A svědčí o tom například i poměrně shodné preference politických stran v celé Evropě. :-)

0/0
14.5.2007 17:45

bre_cz

Re: většinou do diskuse nevstupuju,

Problém je možná v tom, že právě ti schopní lidé, kteří by měli zájem dělat u kriminálky nebo u elitních týmů a nemají u Policie na vlivných místech rodinu, když zjistí, že by museli 5 let šlapat Václavák se raději na práci u Policie vykašlou a u elitních týmů jsou stále ti korupční koryfejové a pár těch, kteří se prosekali z chodníku k elitním týmům. Vím, jak to ve státní správě funguje, není to jako v SIEMENSU nebo ŠKODOVCE, pokud nemáš tlačenku, zůstaněš na chodníku.

0/0
14.5.2007 20:03

kozak52

Náhoda, náhoda,

na takovéhle náhody nevěřím, muhahahaha;-Dkufřík;-D

0/0
14.5.2007 14:04

w w w . k u k u . c z

Re: Náhoda, náhoda,

víme jak to chodí, náhodám se dá pomáhat

0/0
14.5.2007 15:29

xload

Veronika nebo Nikola??

Tak jak se ta holka vlastne jmenovala?? :)))

0/0
14.5.2007 13:12

bluetake

Re: Veronika nebo Nikola??

oni to hosi pozdeji upresni, az se domluvi............;-D;-D;-D;-D;-D

0/0
14.5.2007 13:19

Chuck Schuldiner

ta modrá policie je ještě více k smíchu než ta oranžová

0/0
14.5.2007 13:04

bluetake

Re: ta modrá policie je ještě více k smíchu než ta oranžová

k smichu jsou podobne kreatury, jako jsi ty drahy Chucku. O tom tady presvedcujes sve okoli uz dlouho........nejsi ty nejaky precitlively na modrou barvu ? Nestoji ti uz pri pohledu na modrou barvu  ocas? Ze by alespon castecne tuknulo pri pohledu na oranzovou ?......... Ale ne, ty uz mas vybrano......tobe uz nepomuze ani cervena.......;-D

0/0
14.5.2007 13:13

Chuck Schuldiner

Re: Re: ta modrá policie je ještě více k smíchu než ta oranžová

víš proč to píšu? Baví mě reakce vás fanatiků, takže jsi vlastně k smíchu ty s tou tvou reakcí ;-D;-D;-D

0/0
14.5.2007 13:59

bluetake

Re: Re: Re: ta modrá policie je ještě více k smíchu než ta oranžová

Pravda, hlupakum zpravidla staci ke stesti hodne malo, terba i jen reakce okoli na jejich blbost............;-)

0/0
14.5.2007 14:06

(gbd)

Re: ta modrá policie je ještě více k smíchu než ta oranžová

Fuj.

Policie není barevná, to jsou všechno "kluci šedivý". Průšvihy policie většinou s průšviky politiků nesouvisí.

0/0
14.5.2007 13:14

1049an

Hlavně ...

... jestli ty spisy stačili ofotit; o víc nejde.

0/0
14.5.2007 12:52

Pomicek

co fakt nechapu

Ztrati se kurf s infem k jedne z nejsledovanejsch kauz? Jak je to mozne, tohle je prece ocividne nejak zmanipulovane a uplacene. Ta osoba by okamzite mela prijit o misto s nejhorsim posudkem pro vystrahu ostatnim. Ten uplatek zase nemohl byt tak velkej, aby mel do konce zivota vystarano a tudiz by to vedlo bud k tomu ze by tihle lidi v budoucnu pozadovali vetsi uplatky nebo by to proste nedelali. Nechapu proc uz tohle davno neprobehlo a ten clovek nestoji na pracaku.

0/0
14.5.2007 12:36

moralista

Re: co fakt nechapu

Souhlasím, ten člověk co ty dokumenty ztratil (ať již úmyslně či neúmyslně) měl dostat okamžitou výpověď!

0/0
14.5.2007 12:38

sipecek

Re: Re: co fakt nechapu

Presne tak..kdybych si vzal v praci domu nejaky dokumenty o klientech a ztratil je..tak dostanu dozivoti

0/0
14.5.2007 15:03

petrucciani

Re: co fakt nechapu

Podivej, kdyz dnes umi neuplatny ministr vnitra a sef gestapa Ivan Langer ztratit prisne tajne dokumenty (kauza Kubice) na stolecku pred WC a dat avizo novinarum, tak proc by neco takoveho nemohl dokazat tez bezuplatny reditel odboru zavazne hospodarske a financni kriminality Nejvyssiho statniho zastupitelstvi (narodnosti hodne opaleny) Milan Horvath.;-)

0/0
14.5.2007 13:02

bluetake

Re: Re: co fakt nechapu

ale ty jsi nejaky chytry, clovicku. Ze ty jsi u toho WC smiroval, co ? A nebo, ze by jsi trpel nejakou dusevni poruchou ? A posuzovat podle jmena neci narodnost ,aniz by jsi dotycneho kdykoliv videl ? Neopalil jsi se sam nekde pod horskym slunickem ? Zejmena hlava pry casto trpi........Clovece- ty jsi ale blb........ale nic si z toho nedelej, nejsi zdaleka jediny.............

0/0
14.5.2007 13:18

petrucciani

Re: Re: Re: co fakt nechapu

No pockej, ja tady nikoho neodsuzoval za jeho narodnost a uz vubec jsme nenapsal, ze tim myslim cikana nebo Roma. Jen ty si vse domyslis. Vem si priklad z naseho vicepremiera, ktery nam vysvetlil, ze se nasi obcane deli na mene a vice opalene, ale nechtel se tim nikoho doktknou a uz vubec ne Romu nebo cikanu. Tak jsem se jen drzel jeho rady, ze pan Milan Horvath ma narodnost, opaleneho, nic vic za mym prispevkem nehledej.;-) Nekdo ma tez rad slunicko a ma smulu, ze se neopali, a presto vsechno jako ten opaleny dela bordel na namesti tez.;-)

0/0
14.5.2007 15:41

not suitable for food

Re: Re: co fakt nechapu

vis, co to bylo gestapo ubozaku? :-© odporny tupy rudy zmetku

0/0
14.5.2007 13:29

bluetake

Re: Re: Re: co fakt nechapu

klid, blb se zpravidla svou blbosti utluce sam........ nech ho jeho osudu, na svoji blbost doplaci a  vzdy bude doplacet jen on sam......;-)

0/0
14.5.2007 13:57

petrucciani

Re: Re: Re: co fakt nechapu

Ano vim, jeho praktiky uz prevzala policie, tak nevim, cemu se divis ty. Samotny sef gestapa sve hochy pochvalil.;-)

0/0
14.5.2007 15:29

pekelně nakrknuté neutrino

Ftip dne ...

;-D;-D;-D

0/0
14.5.2007 12:25

petr-pavel

Je vidět,

že Krejčíř má ještě dost peněz, aby si mohl přečíst, co potřebuje :-/

0/0
14.5.2007 12:10

Helena1

Bylo, nebylo,...

V jednom pohádkovém městě se ztratil kufřík. Ale to nebyl obyčejný kufřík! To byl kufřík s důležitými dokumenty. S kým souloží veverka, tajné kódy v případě války, jak na Krejčíře,...

... konec dobrý, všechno dobrý. Kufřík se našel a za odměnu dostal zmrzlinu, že neplakal, než ho našli.

0/0
14.5.2007 12:06

dzzin

Re: Bylo, nebylo,...

No to jsme se nasmáli....

0/0
14.5.2007 17:50

Helena1

Re: Re: Bylo, nebylo,...

měl jsi usnout vole, tohle byla pohádka na dobrou noc

0/0
15.5.2007 9:58

bluetake

a ted si predstavte....

a ted si predstavte, ze takovy "umelec" je placeny z nasich dani, jako "profesional"  a to vubec ne spatne. Statni zastupci s takovou funkci maji platy srovnatelne  se soudci nejvyssiho soudu.......A ty jdou daleko pres 100.000 mesicne.....ne, to neni zavist, to je dkonstatovani desive reality, jak a hlavne KOHO plati stat za jeho "praci"........A vsadim se, ze do tydne o tom nikde nebude ani slovo, dostane maximalne nejake interni napomenuti od sve sevky za  "pochybeni" a bude vymalovano...

0/0
14.5.2007 12:01

bluetake

a ted tu o Budulinkovi

Ti policajti a statni zastupci jsou bud skutecne tak hloupi a nebo veri, ze jim tyhle zvasty nekdo uveri ? Uplnou "nahodouů jej nasli u nejakych fetaku za pouhych 5,5 hodiny, ti fetaci ho "ukradli" ze zamcene limuziny , vlastne se nic nestalo, a navic, policie , ktera vytvorila pro "nic se nestalo" specialni tym je perfektni, nasla kufrik a zatkla i fetaky najednou....... Tedy vazeni, nedivim se, ze Krejcir je v pohode. Takova banda diletantu a hlupaku v zadech, to musi byt k popukani. I ja se dobre bavim, jen bych poprosil , aby z nas ti statem ziveni "umelci" nedelali zase az tak velke blbce. Staci, ze je delaji ze sebe.....

0/0
14.5.2007 11:58

ChorcheCh

Re: a ted tu o Budulinkovi

Třeba to bylo účelové, aby se tak mohlo legálně něco z dokumentů ztratit R^

0/0
14.5.2007 12:26

kozak52

,

;-DR^;-D

0/0
14.5.2007 11:56

chemba

Radio Jerevan

Hlášní rozhlasu:Byly ukradeny 3 černé kufry se závažnými dokumenty ze zamčeného auta na hlídaném parkovišti. Oprava: Nebyly 3 ale 1, nebyly černé ale stříbrný, nebyly na hlídaném parkovišti, ale před Night klubem a nebyly ukradeny, ale vyhozeny z auta, když zabíraly místo na zadním sedadle.

0/0
14.5.2007 11:50

_Aleister_

Re: Radio Jerevan

sím tě, jenom by mě zajímalo, jakou měl státní zástupce cenu...

0/0
14.5.2007 11:53

Korsičan

ňákej kufřík plnej papírů

.. lítací kufr by to chtěloR^

0/0
14.5.2007 11:49

Najdete na iDNES.cz